Postitused: 60
Teemad: 5
Liitus: Mar 2008
Punase väljaku kohal nähti UFO-t,mida arvate:http://www.ohtuleht.ee/galerii/video/359528
Enam paramaks minna ei saa
Postitused: 165
Teemad: 4
Liitus: Mar 2009
Ei olnud seal midagi erilist, mina arvates. Venelased varjavad kõike ju.
Postitused: 13,070
Teemad: 98
Liitus: Oct 2004
Kas see ei ole juba mitte neljas kord, kui see teema tehtud on?
Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.