•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
Ei olnud küll plaanis aga olgu pealegi. Üks hiljutine lugu oleks siiski pajatada sellel teemal. Ja proovin siis võimalikult lühidalt sellest huvitavamast osast. Sain külas väga maitsvat kanepikooki söödud ja kodus magama heites läks siis alles õigeks mölluks. Paremini ei oskaks seda seisundit kirjeldada, kui et olin enese hüpnoosis ja kolasin enda minevikus ja alateadvuses. Olin siis viiene või kuuene, kui olin pioneeri laagris vististi Võrtsjärve ääres. Seal oli üks tüdruk, kellesse haiglaselt armusin ja hakkasin tema ees igsugu nõmedusi tegema, mis kestis kuskil nädala. Peale seda oli igatahes väga alandav ja tülgastav tunne, et nii käitusin ja ega ma ei olnud ainuke poiss nii samal ajal , kui peale mind, kes tema järgi jooksid nagu teismelised. Tüdruk ei olnud mingi iludus, pigem nagu haruldus.
Uurima hakates, mis mind niimodi käituma pani, tulid siis mingi aeg onud mängu ja midagi toimetati seal samas laagri lähedal metsas. Mingi hetk läks asi rõvedaks ja lõpetasin uurimise aga ma aimasin, et see asi viidi orgasmini ning see toimus ma arvan ainult peas. Päris kindel siiski ei ole kuis või mis, sest tulin sealt tulema. Tahtsin veel muidugi teada, et kes see oli, kes minuga nii tegi, sest onud jäid nagu tahaplaanile ja läksin aga edasi, kuni minu ees hakkas moonduma reptiil ning samal ajal sain tunda ka tema olemust ja võimu inimese üle. Ei suutnud ka pikalt teda uudistada, sest ta oli kurjus igast otsast.
Mingi aeg mõtisklesin veel ristiusust ja ilmselt sellepärast, et seal tegeldaksegi selliste sigadustega kõige enam ning peale seda, hakkasin siis suure mõttelise mõõgaga neid juhtmeid , mis nad minu külge olid pandnud otsast raiuma ja kaitsvat helendavat valgus universumilt enda ümber kujutlema.
Nii palju veel, et üks lastekodu poiss, oli vahetult enne lõppu väidetavalt metsa põgenenud ja hiljem öeldi, et ta viidi hullumaija, mis oli meile lastele täiesti arusaamatu.
Eks igaüks tehku ise järeldused, mille alla seda liigitada ja mis see reaalsus siis õigupoolest on, sest minul kõikutas selle järjekordselt paigast. Lihtne oleks muidugi öelda, et ei maksaks seda väga tõsiselt võtta, kui see vaid oleks olnud unelaadne kogemus aga need olid minu mälestused ja vägagi selged, ainult siis oli mul lapsearu. Nüüd tunnen pigem seda reaalsust vahest nagu unesegaselt ja tahaks siis ennast raputada. Tean vaid, et pean sellest jamast üle olema ja võtma elu ikkagi kui kingitust, mitte kui katsumust.
Kuid siiski inimesed elavad nagu kanad Tallegg'is, kes ei tea miks ja kelle heaks nad tegelikult munevad, sest see on lihtsalt nende loomuses ning nad ei tea, mis ja kas väljaspool puuri ka midagi on.
Olen selles elus jõudnud juba üsnagi palju rumalusi ja enesekatsetusi teha ja ma ei süüdista kedagi, kes selle pealt kasu lõikasid, ega tunne hirmu nii väga enese tehtud vigade pärast., kuid ma olen aidanud tuua kaks last siia ilma, keda ma sooviksin siiralt sellest jamast eemal hoida ning see paneb muret tundma, kas mul see õnnestub ja võimalik veel.
Vasta
(03-12-2014, 18:44 )Ken Kirjutas: Uurima hakates, mis mind niimodi käituma pani, tulid siis mingi aeg onud mängu ja midagi toimetati seal samas laagri lähedal metsas. Mingi hetk läks asi rõvedaks ja lõpetasin uurimise aga ma aimasin, et see asi viidi orgasmini ning see toimus ma arvan ainult peas. Päris kindel siiski ei ole kuis või mis, sest tulin sealt tulema. Tahtsin veel muidugi teada, et kes see oli, kes minuga nii tegi, sest onud jäid nagu tahaplaanile ja läksin aga edasi, kuni minu ees hakkas moonduma reptiil ning samal ajal sain tunda ka tema olemust ja võimu inimese üle. Ei suutnud ka pikalt teda uudistada, sest ta oli kurjus igast otsast.

Olen samale järeldusele jõudnud, et meie, inimkonnaga katsetatakse ja eksperimenteeritakse ...jätkuvalt ja kõigis mõeldavates ja mittemõeldavates variantides. Tihti on asi meie moraalimõistes väga inetu ning meie alateadvus kustutab selle.

Huvitavat lugemist neile, kes julgevad sellest nõiaringist väljuda ja loota oma jõule...mis on tegelikult kõigis olemas, aga mida kõigest väest hävitada püütakse....

http://www.aigarsade.com/


http://www.aigarsade.com/tulnukad/Sinise...rojekt.pdf

http://www.aigarsade.com/Astraaltasandi_...ioonid.pdf


jne
Vasta
Rick Strassman'i raamatu "Vaimumolekul DMT" põhjal mõned tekkinud mõtted tahan välja tuua. Loetud juba üsna ammu, aga seenehooaja alguse puhuks ...
Katsealuseid oli palju, kõik juba kogenud psühhonaudid. Midagi halba kellegagi ei juhtunud, kogemused olid valdavalt meeldivad ja võimsad.
Kuid, hilisematel uuringutel, et kuidas katsealustel edaspidi elus läheb, et kas on võimsatel jumala-kogemutel elumuutvaid tagajärgi - siis oli vastus enamvähem ümmargune null. Kõik lasid oma vana elu radapidi edasi, isegi kui sellega rahul ei oldud. Ei olnud muutunud ei maailmavaade, ei ellusuhtumine, ühel juhul vist inimene vahetas tööd vms.
Üsna pika uurimisperioodi alguses oli raamatu autor toetatud kohaliku budistide kogukonna poolt, kuhu autor minu mäletamist mööda ka kuulus, aastate pärast aga budistid muutsid (või ütlesid lõpuks välja) oma pigem eitava suhtumise selliste katsete suhtes.

Oma mõtted nüüd: kas oli viga selles, et katsealused olid "lihtsalt narkarid", inimesed ilma eelneva vaimse taotluseta - üks asjaolu? aga peamine on ikka see, mida siin eelpoolgi toonitatud - ükski psühhotroop ei ole iseenesest tee vaimsema, täiuslikuma, oma potentsiaali paremini kasutavama, rahulolevama "mina" kujunemiseni. See kogemus võib anda küll tõuke, kogemuse kogemuse enda pärast, ettekujutuse teistest maailmadest, näidata kätte teistmoodi mõtlemise võimaluse, kuid töö tuleb ikka iseendal ära teha. Töö iseendaga, ise.
Vasta
Rännakule tuleks minna nö "oma väe pealt", ning igasugu taime-mahlad saaks rännakut vaid lihtsustada.

Kui aga seda nö "oma väge pole", siis pole neist taime-mahladest ka mingit kasu: siit reaalsusest saad küll hetkeks "põgeneda", kuid teistes reaalsustes oled ilma intelligentsita tundlev olend.

Analoogiad maise reisimisega:
1) Kui ise oled läbi mõelnud, mitme kuuga jõuad jalgrattaga Eestist Hispaaniasse vändata ja mida seal kõike ära teed, siis selle analoogia on "oma väe pealt rännakule minek".
2) Kui jalgratta asemel saad auto-rongi-lennuki peale, siis selle analoogia on "väetaimede kasutamine", st saad kiiremini kohale ja seeläbi kohapeal rohkem tehtud.
3) Kui minna ilma kodutööd tegemata pakett-reisile, siis ei saa mingit sisulist kogemust-mälestust reisist - selle analoog on tänava-narkarite igapäevased "rännakud" taime-mahlade abil.

-----

Kui vaadata igasugu narko-foorumite "kaadrit", siis 90-95% neist on tavalised narkarid-tundlejad, kes otsivad rahaliselt odavamaid nippe siit reaalsusest "põgenemiseks" (taolistele tundlejatele poleks neid rännakuid üldse vaja) ... vaid 5-10% omavad ka "sisulist nägemist ja arusaama" sellest mida nad väetaimede abil saavutavad (reeglina on neile juba põgusalt näkku vaadates selge, et tegu on palju kordi ameerika põlis-rahvaste sekka kehastunud isiksustega, st nad teavad kuidas ja miks teatud taimi kasutada tuleb: taolised isiksused võiks soovi korral väetaimi kasutada oma rännakute võimendamiseks).

Näiteks mina olen kõik oma nägemused-rännakud saavutanud ilma väetaimedeta, st omaenda väe pealt.
Vasta
Alar Tamming psühhedeelikumidest ja teadvusest, millest meil pole õrna aimugi.
https://www.ohtuleht.ee/896812/puuduta-m...rna-aimugi

Tundub päris huvitav loeng olema!


Vasta
Neljapäev, 3. oktoober 2019 18:30 – 21:30 endises "Kosmose" kinos Tallinnas
Eesti Transpersonaalne Assotsiatsiooni korraldatud üritus -

Ayahuasca teadusõhtu -avatud KÕIGILE inimestele, kellele teema vähegi huvi pakub! Ootame nii professionaale kui ka lihtsalt uudistajaid.

Õhtu käigus saame kuulata äsjailmunud raamatu “Ayahuasca antoloogia” autori Luis Luna mõtteid ning vaatame auhinnatud dokumentaalfilmi "From Shock to Awe” (USA 2019) (aya kasutamisest sõjas saadud posttraumaatilise stressi leevendamiseks).
Pilet 25 eurot.

https://fienta.com/et/ayahuasca-teadusoh...sTK-_tjt-8
Vasta
Arvestades seda, et paljud leiutised ja meetodid on võetakse kasutusele kõigepealt sõjaväe tarbeks ja sealt jõuavad need tsiviilkasutusse, siis võib arvata, et mõne aasta pärast (10? a) jõuab aya kasutamine ka tsiviilpsühhiaatriasse. Ja mitte ainult aya. Mul omal kogemus MDMAga, mis oli oks õlekõrs august välja pääsemisel. Psühhiaatrid on hädas, neid on palju vähem kui abivajajaid, seega jumala eest, võtke käeulatuses olev abivahend kasutusse. Kontrollitult, mitte tänavanurga kraam ja peokeskkonnas.

Ning veel: kas sõdur suudab enam tappa/sõdida kui ta on saanud aya kogemuse? Ei! Vb Ibbi ei ei paranda ka aya mitte wink See on asjaolu, mis võib piirata nende ainete tsiviilkasutusse minekut. Et kahuriliha kaob ära.

Eks näis kuidas kulgeb, igatahes patsifistlik tee on olemas.
Vasta
Kuulge, te koomikud tehke endale nüüd selgeks, kas tegu on parafoorumiga või minu personaalteema aretamisega.
Vasta
Seda tuleks küsida seenetargalt, kui selliseid siin liigub.
Vasta

Smile
https://vana.tasku.delfi.ee/eestieso/931393228
Vasta
Oma aju ja tont-teab-mille pealt veel saadud kogemused on iga kell etemad kui ainete abil saadud, omal on kogemused selles osas olemas, kuid jah, oma tont-teab-mille-najal saaduga on nii, et "kuidas antakse", ise tahtmise järgi tekitada ei suuda ma mitte.

Postitan siia aga video, mida kunagi ammu nägin ja mis tekitas mõtteid vananemise teemal. Too naine videos öeldakse olevat 61 aastane. Enne seente söömist paistab ta minu silmis tunduvalt vanem, laksu all olles aga jälle noorem sellest vanusest. Seega ... vanus on ajus ja veel selles tonteabmilles kinni?
https://www.youtube.com/watch?v=TWnkYkKG...dSubstance
Pange video algusesse ikka, siis näete muutust.
Vasta
(04-04-2021, 10:18 )Mannu Kirjutas: Oma aju ja tont-teab-mille pealt veel saadud kogemused on iga kell etemad kui ainete abil saadud, omal on kogemused selles osas olemas, kuid jah, oma tont-teab-mille-najal saaduga on nii, et "kuidas antakse", ise tahtmise järgi tekitada ei suuda ma mitte.

Postitan siia aga video, mida kunagi ammu nägin ja mis tekitas mõtteid vananemise teemal. Too naine videos öeldakse olevat 61 aastane. Enne seente söömist paistab ta minu silmis tunduvalt vanem, laksu all olles aga jälle noorem sellest vanusest. Seega ... vanus on ajus ja veel selles tonteabmilles kinni?
https://www.youtube.com/watch?v=TWnkYkKG...dSubstance
Pange video algusesse ikka, siis näete muutust.
On jha, kuid tänaseks ma tean, et vanus on programmides kinni, meil on programm, mis teeb vananemist ja kui seda muuta lähme nooreks tagasi, kuid elu pikkuse määrab teine programm( ühesõnaga võiksime oma aja lõpuni olla noored ja vitaalsed), surm ei sõltu sellest , kas keha on noor või vana. Kehal on olemas ka programmide keha, midagi taolist nagu on astraal, mentaal jne kehad... Narkotsiga on selline asi, et neid kasutades programmid ei haaku kehaga (keha vibratsioonid ei ole stabiilsed, et temaga haakuda) ja programmid ei alluta keha, töötavad ebastabiilselt ja sealt ka keha üsna märgatav noorenemine ehk programmist mööda olemine. Jääb selline tunne, et keha normaalolek ongi noorus vitaalsus sest ta püüab tagasi võtta oma algset olekut/kuju...
Vasta
Juba mõni aasta uuritakse hoolega psühhotroopide kasutusvõimalusi psüühhiliste haiguste ravis. Postimehe artikkel, tellijatele, kuid õnneks saab väljavõtteid teha.

Tsitaat:Kümme aastat tagasi ei oleks olnud mõeldav, et maailma teadusajakirjade n-ö ajakirjanduslikes osades ilmuksid pealkirjad, nagu «Kuidas ecstasy ja psilotsübiin psühhiaatriat raputavad» või «Psühhedeelikumide suur võit tõstab küsimusi posttraumaatilise stressi asjus». Nüüd need juba ilmuvad.
Samuti võib varasematest aastatest leida pealkirju, nagu «Hallutsinogeensed ained aitavad vähipatsientidel surmahirmuga hakkama saada», «Psühhedeelsed trip’id võivad mõistust avardada» jne.
Vastavasisulisi uuringuid tehakse tippülikoolides, nagu Imperial College’is Londonis, Johns Hopkinsi Ülikoolis, California Ülikoolis Berkeleys, Siinai mäe Icahni Meditsiinikoolis New Yorgis jne. Eestlasliku IT-meelsusega on oma uuring käimas Eestiski, kuid sellest hiljem.

Aineid manustatakse kontollitud seansi ajal
Psühhedeelikumide alla kuuluvad uimastid nagu LSD, psilotsübiin ning teisedki (vt kõrvallugu). Lisaks on fookusesse tõusnud ka empatogeenide ehk empaatiat tõstvate ainete hulka kuuluv metüleendioksümetamfetamiin ehk MDMA.

Üldjuhul ei kaasne selliste uimastite tarbimisega märkimisväärseid silmaga nähtavaid füsioloogilisi mõjusid – kui näiteks alkoholijoobes inimese võib juba puhtalt välimuse põhjal ära tunda, siis psühhedeelikumide mõju piirdub ajuga, kus kutsuvad esile võimsaid nägemusi ja toovad kaasa väidetavaid sisekaemusi.
MDMA mõjul saavad autistid tajuda sotsiaalset maailma nt - lisan omalt poolt.

Tsitaat:Juttu on tervest hulgast peamiselt vaimse tervisega seotud probleemidest - alates raskest depressioonist alkoholismini ja posttraumaatilisest stressist surmahirmuni vähihaigetel.
Kuid reeglina pole tegu n-ö tavalise uimastitarvitamisega ning ka teadlased rõhutavad intervjuudes tihtipeale, et «ärge seda kodus proovige».

Nimelt on need ained tõusnud teadlaste huviorbiiti mitte nii väga retseptiravimina, mida inimene iga päev tarbima peaks, vaid pigem psühhoteraapia osana, kus patsient viiakse teatud vaimsesse olekusse, milles saab ravida.
Teraapiale ja ainete manustamisele eelnevad põhjalikud füsioloogilised ja psüühilised kontrollid, kogu sessiooni vältel on terapeut patsiendiga koos ning kui kogemus peaks muutuma liialt intensiivseks, on võimalik seda ravimitega vähendada.
Peol pole ma tarbinud (ma ei taha ju pidudel käia), pigem on need olnud šamaaniurituaalid juhendajaga (kogenud kasutajaga Smile ); regulaarset pühapäevatarbimist ma kindlalt vastustan, see on lihtsalt oma probleemide eest peitupugemine, mitte lahenduse leidmine, sama mis alkoholi murede matmine.

Põhiliselt uuritakse psilotsübiini ja MDMA kasutamist, vähem LSDd. Uuringuid alustati juba 1960nendatel, kuid seejärel keelustati kõik ühe laia lauaga. Artiklis tuuakse põhjenduseks immigrantide sissetoodud suured narkohulgad (oopium, marihuaana), mis hakkasid avalikku korda ohustama.

Tsitaat:Kui Jaan Aruga 2019. aastal intervjuud tehes uimastiteemade kohta küsida üritasin, tajusin tõrksust sellest rääkimisel. Nüüd on aga kõik muutunud.

«Ausalt öeldes ma ei tea ise ka, miks ma seda psühhedeelia teemat varem ignoreerisin. Ehk see tundus liiga esoteeriline: et see pole ju päris tõsiselt võetav jutt, kui inimesed räägivad universumiga üheks­olemise tundest või muust sellisest. Aga teadustöö näitab, et on küll tõsiselt võetav jutt,» naerab Jaan Aru nüüd.

Üks pakutud idee, kuidas psühhedeelikumid võiksid oma terapeutilist mõju avaldada, on nende tekitatud müstiline kogemus või taipamine.
On isegi näidatud, et psühhedeelikumide vaimset tervist raviv mõju on seotud kogemuse müstilisusega. Selle najal on grupp Bristoli Ülikooli teadlasi loonud virtuaalreaalse kogemuse, mis suudab tekitada tugevalt müstilist kogemust. Tartus tahetakse uurida aga teist külge: kas virtuaalreaalsuse abil saab tekitada ka taipamist?
Selle lõigu kommentaariks ütlen, et see on hea näide teaduse pimetähnist. Pimetähn on silmas see ala, mis tegelikult mitte midagi ei näe ja aju genereerib selle koha täite olemasoleva info põhjal. ja eks neid pimetähne teaduses ole veelgi, mille suunas esialgu käte ja jalgadega tõrjuvaid liigutusi tehakse ja lamemaalaste tiitel välja teenitakse.


https://teadus.postimees.ee/7309620/maai...eks-homset
Vasta
Lõik Lex Fridmani podcastist, kus Brian Muraresku saatekülalisena räägib psühhedeeliliste ainete mõjust. Podcast ise on pikk, ning vesteldakse ka selliste ainete ajaloost ning mõjust religioonide müstilisele küljele. Selles lõigus aga põgusalt juttu Terence McKenna "masinahaldjatest", mis/kes võivad tunduda reaalsusest reaalsemad. McKenna ise olvad nende kohta öelnud tõlkes umbes nii, et need nähtused on psüühilise energia autonoomsed fragmendid, mis on ajutiselt vabanenud ego kontrolliva võimu alt.

Vasta
Joint per day keeps doctor away. Fakt. Smile
Parim teadusuuringute loend mis on ette sattund. Pole ka spetsiaalselt otsinud.

http://www.themonotonist.com/conditions-c.html
Vasta
Vaevalt pooletunnise sõidu kaugusel Ateenast asub iidne Eleusise pühapaik, nüüd tähtsusetu ja varemetes, ehkki kunagi oli see antiikaja kõige kuulsama, Demeteri ja Persephone müüdile pühendatud "müsteeriumikultuse" kese. Mainitud müüt pajatab, kuidas Demeter suundus allilma, et surmast ära tuua oma tütre Persephone hing. Tegemist oli šamanistliku missiooniga, mis austab elu, taassünni ja uuenemise jõude. Neist jõududest peeti nii sügavasti lugu, et,kord aastas, meie septembrikuus, kogunesid tuhanded palverändurid kõikidest Kreeka piirkondadest Eleusisesse, kus elav Persephone olevat maast välja sööstnud. Nende palverännaku siht oli suur telesteerion, pime pühitsustempel, mille paljud sambad koondusid anaktooroniks nimetatud siseruumi ümber, kust Tseremooniate haripunktil materialiseerus mingi kogu keset suurt valgust. Mainitud nägemust peeti sageli Persephoneks, kes tuli tagasi surnust, kaasas surmariigis eostatud vastsündinud poer.
On raske midagi muud teada saada nägemustest, mis palveränduritele Eleusises avanesid. See pühamu kaitses üllatava eduga oma mõistatusi pika aja kestel, mõne teadlase arvates funktsioneeris see lakkamatult koguni 2000 aastat, enne kui kristlaste diktaat (Pimeduse aja algus Catherine Nixley) templi 4 sajandil lõpuks sulges. Aegase jooksul läbisid selle väravaid sajad tuhanded inimesed, sealhulgas ka Antiik-Kreeka kuulsused Platon, Aristoteles, ja Sophokles, kuid peaaegu kõik vaikisid seal nähtust - tõepoolest nad olid kohustatud surma või pagenduse hirmus saladust hoidma.
Iga telesterioonisse sisenev palverändur oli kohustatud jooma erilist võlujooki (kykeon) milles toimeainena oli odra tungaterast saadud leotis
Graham Hanckock Üleloomulik, lk 448
Musta Ordu rituaalides näidati liikmetele üliolendit Burgides Itaalias
Vasta
Viimasel ajal on maailm nii kummaline koht, et ma hakkan juba kahtlema, kas toidusse või hingatavasse õhku ei lisata midagi psühhedeelikumi. Et oleks võrdlusmaterjali peaks ise ka LSD ära proovima.
Ei tea, kust saaks ühe potitäie?
Vasta
„...Ei tea, kust saaks ühe potitäie?...“

Üksik küsimus ei ole tõenäoliselt probleem...aga kui sellele järgneb foorumis ka vastus „kle ma tean kust saab...palju tahad?“, siis Politseionu huvi see äratab...Smile
Vasta
(23-08-2021, 17:28 )Aadu66 Kirjutas: Viimasel ajal on maailm nii kummaline koht, et ma hakkan juba kahtlema, kas toidusse või hingatavasse õhku ei lisata midagi psühhedeelikumi. Et oleks võrdlusmaterjali peaks ise ka LSD ära proovima.
Ei tea, kust saaks ühe potitäie?

No mõned vene vandenõulased väidavad et öösel (ja tihtipeale ka päeval) pritsitakse suurtest paakmasinatest teede peale ilget kemikaali, mis eelkõige olevat just see koroonavärk. Ei tea, äkki sel on ka psühhedeeline toime Laugh
Vasta
Kas Tartu kandis keegi see aasta Terav paljakuid on leidnud, millised on karjamaad kust leidnud olete?
Vasta
Oliiviõli eliksiir on tugevaim kõigist psühhotroopidest.
Vasta
Miks dmt-st (ayahuasca mõjuaine) ei saa kunagi pühapäevadroog..
-sest ta hävitab Ego. Mida suuremat Ego näeb seda rohkem tuupi teeb.
Ütleb: võta oma Ego tagasi.Tõmba end tagasi. Ära ole nagu puhevil konn. Muidu ma sulle Tundmatust ei näita.

Mida suurem ego seda vähem muidugi end tagasi tõmbama nõus..
ja selle eest kolki saabki..

A see teooria et psühhotroop psüühilist sõltuvust ei tekita küll muidu rumalus..
Suuremat sõltuvust kui vabadustunne Egost, ei ole.
Muidugi ta (Ego) tuleb kiirelt tagasi aga see uus ja noorem..
Öeldakse ka et jõutaim Väike Surm (CC). Inimene läheb reisile, jõuab teisele kaldale, hind on et suure osa endast jätab maha.
Väike jääb alles ja nii "surm ka väiksem". Keha ei sure.

Alles eile lahutamatult oli temaga, osa temast, keegi kes nüüd paistab nii kauge ja armetult väike-
https://www.youtube.com/watch?v=jYcnaYEzX7Y&t=70s




Pühapäevadroogid ei hävita Ego, nad suigutavad ja upitavad..
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=_RlivUUAztE

Ateism on lihtsalt üks kristluse sekt..

Hardo Pajula intervjuu Jeremy Narby ga.
Vasta
"
Don Juan ütles, et uued nägijad olid ainsad, kel jätkus küllalt kainust, et mõista, mida Inimese vorm endast tegelikult kujutab.
Nad jõudsid arusaamisele, et inimese vorm ei ole looja, vaid inimlike omaduste mudel.
See mudel hõlmab kõiki inimlikke omadusi - ka sääraseid, mida me kujutledagi ei oska.

See Vorm on meie Jumal, sest me oleme sellised, milliseks ta meid vormib, mitte aga sellepärast, et ta oleks teinud meid omaenda näo ja kuju järgi.
"

Kuulasin teda viisakalt, aga ootasin kärsitult mõnd pausi tema jumalateotuste tulvas, et teemat muuta.
Kuid ta põrutas halastamatult edasi.
Lõpuks katkestasin teda ja ütlesin, et ma olen kindel, et Jumal on olemas.

Don Juan vastas et minu veendumus põhineb üksnes usul, see on juurteta, laenatud veendumus.

Igaüks kes näeb Inimese Vormi, arvab sedamaid, et tegemist on jumalaga.
Castaneda.


___
Üks Reisikirjeldus selle Inimese Vormiga kohtumisest:

https://www.youtube.com/watch?v=-BmqCZMLjEE&t=988s




Eriline sesmõttes et pole just palju selliseid inimesi kes on usklikud aga kasutavad jõutaimi:=)

Muusosas, täiesti tavapärane reaktsioon, mis Inimese Vormi nägemisele on, nagu Castaneda seda kirjeldab.

Jäädakse kinni nagu meepotti.

Nagu magusa jahil kärbes kes jääb oma peegelpilti vahtima.Oma peegelpilti kinni.
Vasta


Lühidalt..

Mida rohkem neuronitel dendriite seda rohkem võimalikke seoseid naaberneuronite vahel seda sügavam mõistmine ümbritsevast maailmast olla saab.

On klass psühhedeelikume mis pääsevad neuroni sisse ja mõjuvad 5-HT2A retseptoritele neuronis, mis stimuleerib neuronit kasvatama uusi dendriite.

Arendavad aju kõige otsesemas-füüsilisemas mõttes.

https://peaasi.ee/neuron-ja-sunaps/
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat