Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Big Bird e. Mothman?
#1
Tere!
Tahaksin teada, kas antud olendit on ka kusagil Eestis nähtud?
Minu huvi selle olendi vastu sai nimelt alguse filmist The Mothman Prophecies (Inimliblika ettekuulutused oli ta tülgitud eesti keelde), otsisin netist selle kohta infi ja leidsin ka.
Seda olendit näthi 1966 aasta vältel Pleasen Pointi lähedal West virginias, 15detsember 1967 toimus seal Silver Bridgi tragöödia, sild varises kokku, 46 inimest sai surma.See olen oli seda ette ennustanud nagu ma mingist kohast netist aru sain, aga see ei olnud selle filmi leheküljel, väidetavalt olevat mingi mees ette teadnud õnnetuse toimumise täpset aega.
No igal juhul ma oleks väga tänulik , kui keegi targem oskaks mulle selle olendi kohta midagi rääkida!
Vasta
#2
Vabandan , vaatasin, et on osad kirjavead sees
Pleasent Point
Virginia
Vasta
#3
Äkki sa täpsustaksid väheke, kellega täpsemalt tegu on?
Vasta
#4
Tegu on ööliblika sarnase olendiga, kes aga on nagu pooleldi inimene, vähemalt nii ma lugesin netist
Vasta
#5
eestis nähtud?
ma usun, et see ei tuleks mitte ianult siia, vaid ka kusagile ajalehte, kasvõi õhtulehte, kui nähtaks sellist olendit.
Vasta
#6
linki paluks
Vasta
#7
http://nyny.essortment.com/mothmancreature_rlcw.htm


tollest elukast niipalju et... ma ei näe küll erilist põhjust miks ta peaks eestisse üle kolima.
linnalegend...
Vasta
#8
Neid inimliblikaid on mujal riikides nähtud küll, seal lõunapool rohkem. Kunagi leiti ühest koopast inimesesuurune olend kes meenutas nahkhiirt ja inimest pea alaspidi rippumas. Aga see on väga mitteräägitud ja see informatsioon asus väga friigis kohas.
On leitud ka pisikesi selliseid olendeid. Tihti seostatakse neid Jaapani inglite legendiga või siis nende pagana (no mis need on muinasjuttudest tuntud ja elavad puude otsas ja on pisikesed lendavad) ?virvatulukestega?.

Äkki on tegemist hoopis Chupacabraga, see elukas pidi ju ka lendama ning pidi olema punasilmne nagu ka see nn inimliblikas.
Vasta
#9
http://www.parascope.com/en/cryptozoo/
Vasta
#10
http://www.tor.com/samplemothman.html
Vasta
#11
Nüüd saab lapsi hirmutada.
Ära öösel väljas ole, Mothman tuleb! Laugh
Vasta
#12
hmm, ma hammustaksin teda arvatavastiLaugh
tegelt ma ei usu seda mothmani eriti, kõlab nagu mingi digimon vms.
Vasta
#13
Vaadates linkidel neid peletisi, tuleb meelde Sveijk, kus autor keegi asus tööle loomaajakirja ja mõtles ise uusi elukaid välja läbimüügi huvides. Muuhulgas söödav härg, tursasuurune vaal kes pritsib sipelghapet, kergesti ärrituv kitskass (või midagi sellist).

Eestis võib enne mõne marutõbise looma või pättide ohvriks langeda.

Siiski, looduses on palju, mida inimene ei tunne ja pole näinud.

Ei tasu unustada mutanteerunuid olluseid ja "nõiakunstiga" vusserdajaid, kes on püüdnud midagi materialiseerida.
Vasta
#14
olgu, eesti metsades on ka libahunte liikvel olnud, niiet see mothman on lihtsalt keegi uus tulija siis. mitte midagi erilist yhesõnaga.
Vasta
#15
filmis kyll öeldi et selliseid nähtusi on igal pool maailmas nähtud aga pole veel kuulnud et eestis.aga samas eestis pole sellist suuremat tragöödiat juhtunud kuskil liinas või mai tea..
Vasta
#16
eestlased ei näe lihtsalt sellises kahe punase laternaga liblikast ohtuBleh
Vasta
#17
seda kyll jah:p aga libahunte eesti metsades?see mothman oli tegelt suht hea film.inimeste jaoks on need värgid lihtsalt mingid olendid aga nende jaoks oleme võibolla meie alamad olendid.
Vasta
#18
kui mothman teeb lennates sellist häält: "vrrrRRR!!!", ja kopsib millegagi vastu akent, siis ma olen sellist asja kohanudBleh
Vasta
#19
Lugesin selle pika teksti sellest Mothmanist läbi. Täiesti huvitav. Need esimesed, kes olevat näinud - need ei pruukinud valetada, aga hiljem, need massiliselt tulevad teated - need võisid ka kellegi ajalehtedesse saamise püüded olla... Kahtlane. Peaks alguses selle filmi ära vaatama...

Niisiis... Film vaadatud ja puha... Ma arvan, et selline elukas v6ib isegi kuskil olla Bleh

Muudetud: 8-4-05 kell 00:16:39 pipartyt
Vasta
#20
Ühesõnaga: Mis on all tuleb õhku lasta ja mis on üleval tuleb alla lasta!!
Vasta
#21
Ja kõik mis leitakse tuleb puruks peksta ja kõik maha lasta ja kõik põlema panna ?
Vasta
#22
Selle jutu järgi võib oletada et see elukas on "liblikmutis"

"Liblikmutisi on nähtud Venemaal,USA-s ja Suurbritannias,aga legende samalaadsetest olenditest esineb enamikus maades. Tegemist on haruldaste, kuid kohutavate olevustega. Neid kirjeldatakse väga pikkade halli värvi inimesetaolise kehaga elukatena. Liblikmutise nägu on ähmane, välja arvatud hiilgavad punased silmad. Pealtnägijate sõnutsi tekitab kohtumine sellise olendiga kirjeldamatut, lausa verd tarretavat õudust, aga siis laotab peletis laiali tohutud nahkjad tiivad ja lendab ülepoole.
Võimalik, et mõnel juhul on kohatud suuri linde- haigruid, kotkaid, vägeva tiivaulatuse ja hääletu lennuga kakke-, kes tundusid hämarikus või kuuvalgel iseäralike kujudena. Ent mida arvata ülejäänud lugudest? "

Raamatust "Seletamatute nähtuste entsüklopeedia" Judy Allen
Vasta
#23
Eeee... ma küll ei tahaks eestlaste lootust/usku, et meie tõlked tasemel on, purustada, aga ametlik väljend oleks liblikmees.
Mitte inimliblikas!
Basilea,ära solvu, pole sinu viga.
Vasta
#24
Liblikmehest on valmimas uus dokumentaal The Mothman Legacy

[Pilt: the-mothman-legacy-documentary-poster-1206007.jpeg]


Filmi kickstarter lehekülg: https://www.kickstarter.com/projects/min...CPcGeQVELA
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat