Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mõtete lugemine!
#1
Kas on inimene mõteid lugeda.
Igatahes mul just eelmine nädal juhtus ükskord see.Õpetaja ütles just seda mida ma olin mõelnud.Ma alguses arvasin et see oli kokku sattumus.Aga hiljem mõtlesin midagi muud juba.Ka mõnikord ütlevad klassikaaslased seda mida ma mõtlen see on jube kummaline,:SMida ma võiks teha?

Muutus: Pealkiri korda

[Muudetud: 22-10-09 Thorondor]
Vasta
#2
See võib olla väga vabalt mingi kokkusattumus, mõtlesite ühel ja samal ajal ühte asja, kõigil juhtub vahest.
Vasta
#3
Aga las loevad, saavad targemaks.

Võib-olla. :S
Vasta
#4
Äkki mõtled kõva häälega? Smile
Vasta
#5
Ghostcracker, nüüd oled jamas Laugh , mis aga küsimusse puutub siis on see puhas kokkusattumus.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas THOR-00
Ghostcracker, nüüd oled jamas Laugh , mis aga küsimusse puutub siis on see puhas kokkusattumus.
Julgen väita, et kokkusattumusi pole olemas (nagu ma foorumis paar korda juba öelnud olen) :S
Vasta
#7
Siis on see SaatusSmile
Vasta
#8
Aga mida sa, WhiteWolf, siis ellest arvad, saatuse jura pole mõtet ajama hakata, kui sellest mulle rääkima hakkad võid samahästi seinaga rääkida Bleh
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas THOR-00
Aga mida sa, WhiteWolf, siis ellest arvad, saatuse jura pole mõtet ajama hakata, kui sellest mulle rääkima hakkad võid samahästi seinaga rääkida Bleh


Nojah, inimene kes ei usu praktiliselt mitte milleseki peale "Roheliste mehikeste" pole selles teemas üldse mõtet kaasa rääkida ju.

[Muudetud: 10-20-2009 Ghostcracker]
Vasta
#10
Skeptikud Angry urrrrrr!

THOR-00, defineeri palun Saatus, nagu Sina seda interpreteerid.

[Muudetud: 10-20-2009 WhiteWolf]
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas Ghostcracker
Nojah, inimene kes ei usu praktiliselt mitte milleseki peale "Roheliste mehikeste" pole selles teemas üldse mõtet kaasa rääkida ju.
Ja inimesel kes kõike kulla pähe võtab pole üldse mõtet sõna võtta.
Ok ok, WhiteWolf, räägi mis sa siis sellest arvad, ära nüüd kohe pahanda.

[Muudetud: 20-10-2009 THOR-00]
Vasta
#12
Kõike kulla pähe võtta muidugi ei maksa. Kohe mitte. Terad tuleb sõkaldest eraldada, alguses on see vaevarikas toiming, pärast mõningate teadmiste ja pisikese vilumuse omandamist hakkab siiski kergemaks minema.

Lugesin mõni päev tagasi teisi TheAgnese algatatud teemasid ka. Ma arvan, et tegemist on varateismelisega, kelle emakeel ei ole eesti keel, tema väljendumisvõime ei ole eriti hea, samas on temaga üht-teist juhtunud. Selle foorumi siin avastas ta samal päeval, kui ta registreerus, uuris seda pealiskaudselt, loomulikult riputas kohe üles ka kõik, mis südamele kogunenud ning talle muret teeb :S

Jätkuvalt arvan, et ärme mõnitame.

P.S. Ma mäletan hästi, kuidas minul kõik algas... ma olin siis paras tattnina ega jaganud paljudest asjadest eriti midagi. Ja ometi oli mulle kohe kristallselge, et midagi olulist on toimunud.

Kunagi ma räägin sellest lähemalt, aga mitte praegu.

Nõukogude ajal polnud õnneks võimalik asjast kõigile pasundada, mine tea, millega lugu oleks lõppenud.

[Muudetud: 10-20-2009 WhiteWolf]
Vasta
#13
Kuule mees, äkki Sina loed nende mõtteid hoopis? :o
Vasta
#14
Ma ei loe mõtteid.

Kuid mõtted kannavad endas energiat, mõtleja ainulaadset energiamustrit. Seda energiamustrit on võimalik tajuda. Lugeda mitte.

Loojate - kirjanike, kunstnike, heliloojate, skulptorite etc energiamuster on eriti väljendusrikas.

P.S. Kena nimi Sul, Acheron.

[Muudetud: 10-22-2009 WhiteWolf]
Vasta
#15
Enamik inimesi vaatab mööduvat aega ja näeb sündmusi minevikuvormis, kuid osal inimestel on nägu mitte minevikku, vaid tulevikku pööratud ja siis juhtub igasuguseid imelikke asju, tavaliseks muutub ettenägemine mõne minuti piires, sündmus välgatab peas ja siis ta toimub aga saab ka päris kaugele ette vaadata, vähemalt oma päeva näiteks.
Muide väga hea omadus, kooli ajal lasin alati peale pahategu õigel ajal enne õpsi tulekut varvast ja teised jäid vahele.

[Muudetud: 10-22-2009 VironShaman]
Vasta
#16
Lugesin kusagilt, et 90% inimestest elab minevikus, 7% olevikus ja 3% tulevikus. Viimaseid tuntakse ka visionääridena, kahju, et see sõna äriilma poolt kaaperdatud on.

Tgemist oli mingi 1990ndate aastate alguses välja antud rakenduspsühholoogia raamatuga.
Vasta
#17
Ma kuulsin kuskilt, et vahepeal tekivad inimeste vahel mingisugused mõttelained.
Vasta
#18
WhiteWolf :"Lugesin kusagilt, et 90% inimestest elab minevikus, 7% olevikus ja 3% tulevikus."

Mina jälle lugesin, et minevik, olevik ja tulevik toimuvad samal ajal. Õieti aega, kui sellist polegi.

Elu on tinglik. Kulgev aeg on loodud selleks, et meid proovile panna.
Kõik, mis eales hakkab juhtuma, on juba juhtunud. Peame mõistma, et miski, mida näeme, pole tõeline

Meie tulevik juba eksisteerib seisundina, mida võime hakata olevikus tegelikuks muutma. Me ise olemegi AEG ja RUUM.Maailm on koht, kus kõik, mis kunagi juhtuma hakkab, on juba juhtunud( lk 247).Tõestatud Bob Jahni ja Brenda Dunne`i poolt 87 000 läbiviidud katsega

Tänu sellele võib UNIVERSUMI iga osa mistahes teise osaga silmapilkselt kontakteeruda. Katsetega on ka tõestatud, et katseisikud on tuhandete katsete käigus ette varem ära määranud tegevuse sisu, kui selleks ülesande saanud isik seda sooritama asus. Seega on info väljas juba olemas ja aega kui sellist ei eksisteeri, vaid on käimas üks pidev loomeprotsess ja kõik mis juhtuma hakkab on juba jutunud..


Lynne McTaggart VÄLI


Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas iitt
WhiteWolf :"Lugesin kusagilt, et 90% inimestest elab minevikus, 7% olevikus ja 3% tulevikus."

Mina jälle lugesin, et minevik, olevik ja tulevik toimuvad samal ajal. Õieti aega, kui sellist polegi.

Elu on tinglik. Kulgev aeg on loodud selleks, et meid proovile panna.
Kõik, mis eales hakkab juhtuma, on juba juhtunud. Peame mõistma, et miski, mida näeme, pole tõeline

Meie tulevik juba eksisteerib seisundina, mida võime hakata olevikus tegelikuks muutma. Me ise olemegi AEG ja RUUM.Maailm on koht, kus kõik, mis kunagi juhtuma hakkab, on juba juhtunud( lk 247).Tõestatud Bob Jahni ja Brenda Dunne`i poolt 87 000 läbiviidud katsega

Tänu sellele võib UNIVERSUMI iga osa mistahes teise osaga silmapilkselt kontakteeruda. Katsetega on ka tõestatud, et katseisikud on tuhandete katsete käigus ette varem ära määranud tegevuse sisu, kui selleks ülesande saanud isik seda sooritama asus. Seega on info väljas juba olemas ja aega kui sellist ei eksisteeri, vaid on käimas üks pidev loomeprotsess ja kõik mis juhtuma hakkab on juba jutunud..


Lynne McTaggart VÄLI



Kas see mitte ei tähenda ka, et ette määratud? :S
Mina isiklikult ei usu ettemääratusse just oluliselt, iga inimese elu on tema enda kätes. Ja kui mina olevikus muudan midagi enda suhtumises, siis kajastub see ka minu tulevikus.Smile
Vasta
#20
Selle ettemääratusega on mu nägemust mööda sedasi, et iga ettemääratus toimib ainult niikaua kuni järgmine mõttemudel selle tühistab. Või siis ei tühista. Tühistatud mudel jääb potensiaali tasemele, ilmnemisse välja "tõmbamata". Selline loomine ja tühistamine käib pidevalt ja vägaväga paljudes "niitides" korraga. Kvantarvutiga saaks ehk paralleeli tõmmata.
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas iitt
Mina jälle lugesin, et minevik, olevik ja tulevik toimuvad samal ajal. Õieti aega, kui sellist polegi.
Põhimõtteliselt õige, kuid paraku meie jaoks praegu on aeg ja ruum veel täiesti olemas.
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Kas see mitte ei tähenda ka, et ette määratud? :S
Mina isiklikult ei usu ettemääratusse just oluliselt, iga inimese elu on tema enda kätes. Ja kui mina olevikus muudan midagi enda suhtumises, siis kajastub see ka minu tulevikus.Smile
Eeldused ja võimalused on ette määratud. Valik on siiski igaühe enda teha.
Ka see on õige, et kuidas me ka ei valiks, see kõik on juba juhtunud. Ainult et minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt ei pea seda päris sõna-sõnalt võtma.

Tsitaat:Algselt postitas troodon
Selle ettemääratusega on mu nägemust mööda sedasi, et iga ettemääratus toimib ainult niikaua kuni järgmine mõttemudel selle tühistab. Või siis ei tühista. Tühistatud mudel jääb potensiaali tasemele, ilmnemisse välja "tõmbamata". Selline loomine ja tühistamine käib pidevalt ja vägaväga paljudes "niitides" korraga. Kvantarvutiga saaks ehk paralleeli tõmmata.

Täiesti nõus. Ka järgmine mõttemudel on osa ettemääratusest.
Kas keegi mitte ei käinud välja hüpoteesi, et inimene ongi üliolendite poolt loodud kvantarvuti, kes "arvutab" mingit asja välja - seejuures veel mitmes paralleelmaailmas korraga? No ei mäleta, kust seda kuulsin või lugesin Sad

Kaurik2, mõttelained on ka täiesti olemas. Tekivad nn. sugulashingede vahel. Sisuliselt on iga mõte energialaine nagunii...

[Muudetud: 11-18-2009 WhiteWolf]
Vasta
#22
preilikass, siin ei ole paraku Sinu uskumine või mitteiskumine olulised.

On asju , mis toimuvad meie uskumustest ja arvamustest sõltumata.
Ma küll ei tahaks seda siinkohal teha, kuid siiski pean tsiteerima Vangat, üht kuulsaimat ja täpsemat selgeltnägijat. Öeldakse, et kui argumentidest jääb väheks, tsiteerige klassikuid. Mida ta siis on öelnud ettemääratuse kohta:

Kui talt küsiti, et kas on tähtis, millal üks või teine tegevus toimus, vastas Vanga :" Sellised PISIASJAD( minu sõrendus) pole mulle tähtsad. Nii minevik, olevik kui tulevik joonistuvad minu vaimusilma ees ühtviisi selgelt välja. Näen inimelu nagu filmilindile võetuna."
Kas vahemaa on tähtis?, Vastus:ei ole. Keelebarjääre samuti pole.
Küsimus: Kas sa saad midagi ette võtta seoses mõne inimesega , nähes õnnetust tulemas. Vastus: Ei, ma ei saa midagi ette võtta, ei mina ega keegi teine suuda siin midagi teha.
Küsimus: Kas on võimalik saatust mõjutada?
Vastus: Ei ole. Igaüks käib läbi ainult oma ja ainult oma tee jne jne.
Seda kõike on rääkinud ka tänapäeva selgeltnägijad alates Nastjast ja lõpetades venelaste Lilja, Iriku ja tont teab kellega veel.
Vanga on öelnud veel:" Mitte ükski halb ega hea tegu ei jää märkamata. Ja ärge arvake, et võite teha, mida iganes tahate....
Oma tegevuses pole keegi vaba ning KÕIK on ette määratud.

Ühes teises kohas kordab Vanga, juba vihaseks saades, et inimesed ei mõista teda: " Mitte keegi ei saa oma saatuse vastu. Inimese elu on täpselt ette määratud"

Kuid mis siis on meie võimuses, mis on siis elu või selle mõte. Ka selle kohta on olnud palju väljaütlemisi, kuid kõige paremini iseloomustab järgmine:


Elu on kui suur näitemäng. Olen ise ka aastakümneid otsinud elu mõtet, kui paremat välendit pole leidnud.

JUMAL on näidendi autor ja roll on TEMA kingitus;
read on kirjutatud TEMA poolt;
TEMA lavastab, TEMA kavandab rõivad ja dekoratsioonid, zestid ja hääletooni, sisseaste ja lahkumise.
Sul tuleb mängida oma osa hästi ja teenida ära TEMA heakskiit, kui eesriie langeb.
Teeni oma võimete ja innukusega välja üha kõrgemad rollid-

SELLES ONGI ELU MÕTE JA EESMÄRK

Valgust

iitt
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas iitt
Küsimus: Kas sa saad midagi ette võtta seoses mõne inimesega , nähes õnnetust tulemas. Vastus: Ei, ma ei saa midagi ette võtta, ei mina ega keegi teine suuda siin midagi teha.
Küsimus: Kas on võimalik saatust mõjutada?
Vastus: Ei ole. Igaüks käib läbi ainult oma ja ainult oma tee jne jne.
Seda kõike on rääkinud ka tänapäeva selgeltnägijad alates Nastjast ja lõpetades venelaste Lilja, Iriku ja tont teab kellega veel.
Vanga on öelnud veel:" Mitte ükski halb ega hea tegu ei jää märkamata. Ja ärge arvake, et võite teha, mida iganes tahate....
Oma tegevuses pole keegi vaba ning KÕIK on ette määratud.

Ühes teises kohas kordab Vanga, juba vihaseks saades, et inimesed ei mõista teda: " Mitte keegi ei saa oma saatuse vastu. Inimese elu on täpselt ette määratud"


Kallis iitt!

Kahtlemata oli Vanga üks üsna täpne ennustaja, aga ka tema ennustused ei ole mitte 100% täpsed, nagu oled Sa seda teistes teemades väitnud.

Sinu kopeeritud Vanga tekstis on üks suur, suur vastuolu. "Ja ärge arvake, et võite teha, mida iganes tahate....
Oma tegevuses pole keegi vaba ning KÕIK on ette määratud."

Kuidas saab üldse teha mida iganes tahes, kui kõik on nagunii ette määratud?
Saame ikka teha küll, mida iganes tahame, aga kas see just mõistlik on? Kõik ei ole ette määratud! Lõpplahendusi on palju, meie ise oma tegevuse ja otsustega valime selle lõpu.


Vasta
#24
Sammalhabe Uustulnukas -Kuidas saab üldse teha mida iganes tahes, kui kõik on nagunii ette määratud?

Saab teha ise küll, selleks tuleb oma sisetundega vastuollu minna. Paraku me ei kuula väga tihti oma sisetunnet ja siit tulevadki valed otsused.
Mis puudutab Vangat, siis siin teemas ei ole juttu tema ennustustest, vaid sellest infost, mis ta Universumi Väljast saab ja see on juba absoluutne TÕDE.

"Ei lühi-ega pikaajaline mälu ei salvestu üldse mitte ajus vaid on talletatud nullpunktivälja. Aju on lihtsalt mehhanism, mille abil on võimalik tegelikku salvestisse-VÄLJA- talletatud infot välja otsida ja lugeda. Sünnipäraselt oskavad seda kõik inimesed, kuid valdaval enamikul need võimed hääbuvad. "

Lynne McTaggart VÄLI

Kallis Sammalhabe, jäägu Sulle Sinu arvamus, tõde eksisteerib omasoodu ja millalgi on kõigil juurdepääs sinna olemas...

iitt

Vasta
#25
Ohhoo, mina näiteks olen oma sisetunnete vastaselt tihti pidanud lendama ja pean seda järgmisel kuul jälle tegema.
Mina nimelt ei kannata apsoluutselt lendamist ja minu sisetunne on igati selle vastu, aga töökoht selline...
Kuidas seda nüüd Vanga järgi liigitada?
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat