•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 36
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Free energy (tasuta energia)
(05-01-2022, 15:37 )togli Kirjutas: Ehk on see Makita padrun ka mingist titaani sisaldavast sulamist

Magnetiga saab ju proovida, kas rauda sisaldab. K-Rauta lehel Makita padruni korpus -metallide sulam.

Vasta
Vabaenergia võtmesõna võib olla - elavhõbe. Elavhõbe on üks raskemaid metalle, kuid ta kaotab kaalu ja muutub leviteerimisvõimeliseks, kui anda talle spinn, kui kiire, seda ma ei tea, kuid vastavad videod olid ytubes kunagi olemas. Muidugi on see metall ka ülimürgiseks kuulutatud, kuid mis ei ole tõsi.
Vasta
(05-01-2022, 18:58 )seffe Kirjutas: Vabaenergia võtmesõna võib olla - elavhõbe. Elavhõbe on üks raskemaid metalle, kuid ta kaotab kaalu ja muutub leviteerimisvõimeliseks, kui anda talle spinn, kui kiire, seda ma ei tea, kuid vastavad videod olid ytubes kunagi olemas. Muidugi on see metall ka ülimürgiseks kuulutatud, kuid mis ei ole tõsi.

Lugesin sama asja mingist raamatust kus kirjeldati kuidas India Vimanad funkasid . Oli ovaalne kauss elavhõbedaga mis siis aeti ringi käima ,samal ajal sinna algelisest patareist särtsu andes.Pakuks,et tsentrifugaaljõu mõjul kausis oleva elavhõbeda magnetväli "venib" suuremaks sel meetodil.Oleneb kumba pidi seda kaussi keerutad
saad kas positiivse või negatiivse magnetvälja .

Monoatoomne kuld pidavat ka kaalu kergendavate omadustega olema,kas see ka tõsi on ei oska kommenteerida.
Vasta
Spinn oli elavhõbedal vist 50-60 000 pööret minutis. Kahju, et mul enam elavhõbedat alles ei ole. Kunagi oli terve ämber elavhõbedat. Seda toodi nõuka ajal ühest tehasest ja seda liikus tsiviilkäibes muidu ka. Ja mul isa tegi sellega nõukajal hantlitrenni. Kui elavhõbe on pealt suletud, siis ta ei ole mürgine. Kui on kuur, siis hoida kuuris. Koos magada sellega, ei soovita. Mis sellest elavhõbedas edasi sai, kas müüdi maha või on ta endiselt vanas peidikus, seda ma ei tea. Ma tean ainult kus ta viimati oli. Praegu on seal eraomand ja uus omanik. Võimalik, et uus omanik sai elavhõbeda ämbri endale, sest meil polnud paneelika korteris seda kuskil hoida.
Vasta
(06-01-2022, 00:56 )Malandro Kirjutas: Monoatoomne kuld pidavat ka kaalu kergendavate omadustega olema,kas see ka tõsi on ei oska kommenteerida.

Ainet, antud juhul roodium, kuumutati ,kuni algselt tuhm aine muundus säravvalgeks pulbriks. Sel hetkel langes aineproovi kaal 44% algsest. Edasine kuumutamine vaakumis 1160 kraadi muundas aine klaasjaks ja algne kaal taastus . See näis võimatu ,kuid kordus alati uuesti.
Kui ainet inertgaaside sees korduvalt kuumutati ja jahutati ,jõudis selle kaal jahutamisprotsesside käigus 400%-ni algkaalust. Aga kui seda uuesti kuumutati, ei kaalunud see üldse midagi. Valgel ainepulbril oli omadus oma kaaluta olekut anumale üle kanda -anum leviteeris.
ORME on otsingusõna huvilistele. Hudsoni projektile võib ka pilgu peale panna.
Vasta


Väga asjalik video inseneriharidusega siberlaselt, kes räägib erinevatest alternatiivenergiatest kodumajapidamises . Video vene keeles ja haruldane , kuna sellises võtmes ei räägita tavaliselt oma ostudest .
Vasta
(05-01-2022, 14:33 )akkillus Kirjutas: Kas sellest elemendist , mis metalli sisse segades, kaotab metalli kaalu, on midagi kuulda? Näiteks Makita puurtrelli padrun, kuhu on see element sisse segatud, ei kaalu peaaegu midagi, võrreldes tavatrelli padruniga. Kurjad keeled räägivad, et maakera jõujoonte ümbermängimine on seotud selle elemendi leiukohtadega ja see jutt, nagu põhjus oleks muu, on suitsukate. Täpselt ei tea, sest kõik kes seda natuke teavad, lähevad mälu kustutamisele. See on nii tabu, et keegi sellest räägiks, pannakse kindlasti hullumajasse. Kui tööriist ei kaalu midagi või suvaline metallikola, siis ongi ju nagu vabaenergia maast korjatud.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ligilähedase fefekti pihta käiv video kunagi ringles netis. Näidati kangkaalu, mille ühes õlas asus magnet, tõestati seda teist magnetit lähendades ja ümber pöörates, seejärel pandi ümargune kuulike tolle kaaluotsa magneti kohale hõljuma ja kaal ei reageerinud. Enesestkimõista see võis olla pettus, aga milleks? Kuulikujulisi magneteid müüdavat internetipoodides, ei ole ise ostnud. Näiteks kui panna magnet lahtise vee peale ujuma aluse peal, siis ta kindlasti valib suuna ja hakkab liikuma. Tolles ammunähtud videos oli arvestatud maakera magnetvälja ja seda kuidas ülesse lisatud magnet muudab jõujoonte kulgu. ,,, pee.ess: Olen korduvalt pealtnäinud vabaenergial liikuvaid mehhanisme, keda ei tahetud panna mälu kustutamisele, nende liikumapanevaks väeks on piiritus. See vägi jeb imeasju.


Vasta
(14-01-2022, 02:34 )isemaag Kirjutas: Pöhimõte võiks olla selline: Laeng anda paralleelühenduses kondensaatoritesse, võtta neist kõrge pinge ja saata uuesti paralleelühendustesse, vahepeal asub trafo, pisike podpitka väljastpoolt enesestkimõista on vajalik. Mul on vaja ilma mikroskeemideta tyristoride kaudu ümberlülitit ses teemas, perekljutšjatelj vene keeli, täpsemini ütelduna on vaja skeemi koos pingetega ja takistite ja kondensaatorite andmetega, millede suurused anti kaasa nõukogude ajastus kõikidele aparaatidele paberkandjal skeemina. Väikesest pingest ümber lülida jadasse suur pinge väike mahtuvus, suurest pingest tagasi vähemasse, induktiivsuse kaudu. Elektroonilise lüliti täpseid arvandmeid on vaja. Internetist leitud skeemide arvandmed sageli on valed.
Kui rahvas ei saa aru misasi on podpitka, pange guuglitõlkesse, kirillitsas kaa võib. Kui kirillitsa pole mõistetav, ka see pange guuglitõlkesse. Maru vaimne tõlge võib kumada.
Kahe pöördkondensaatori mehaanilise variandi elektroonilist skeemi küsin. Varem minu poolt lisatud, ei ole ära kustutanud.

Üks viis on ehitada kondensaatoritest transistorisüsteemi väikese Python koodiga, panna kasvõi neli ritta ja energia aint kasvab iga transistoripöördega.
Vasta
(14-01-2022, 05:03 )Lynx Titan Kirjutas:
(14-01-2022, 02:34 )isemaag Kirjutas: Pöhimõte võiks olla selline: Laeng anda paralleelühenduses kondensaatoritesse, võtta neist kõrge pinge ja saata uuesti paralleelühendustesse, vahepeal asub trafo, pisike podpitka väljastpoolt enesestkimõista on vajalik. Mul on vaja ilma mikroskeemideta tyristoride kaudu ümberlülitit ses teemas, perekljutšjatelj vene keeli, täpsemini ütelduna on vaja skeemi koos pingetega ja takistite ja kondensaatorite andmetega, millede suurused anti kaasa nõukogude ajastus kõikidele aparaatidele paberkandjal skeemina. Väikesest pingest ümber lülida jadasse suur pinge väike mahtuvus, suurest pingest tagasi vähemasse, induktiivsuse kaudu. Elektroonilise lüliti täpseid arvandmeid on vaja. Internetist leitud skeemide arvandmed sageli on valed.
Kui rahvas ei saa aru misasi on podpitka, pange guuglitõlkesse, kirillitsas kaa võib. Kui kirillitsa pole mõistetav, ka see pange guuglitõlkesse. Maru vaimne tõlge võib kumada.
Kahe pöördkondensaatori mehaanilise variandi elektroonilist skeemi küsin. Varem minu poolt lisatud, ei ole ära kustutanud.

Üks viis on ehitada kondensaatoritest transistorisüsteemi väikese Python koodiga, panna kasvõi neli ritta ja energia aint kasvab iga transistoripöördega.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ahahh.
,,, Mul just praegu laekus info, et on võimalik osta tavalised dimmerid poest. Kuid ikkagi oma pärisehtsat skeemi tahaks, mitte ostetut, siis on ikka päris. No vaatap. Oli üks jadaühenduses akude paralleellaadimise skeem, ainult dioodide kaudu, põhimõtet liiga haritud ei mõista, ainult millivoltide kaudu mäng. Kunagi selle skeemi siin avaldasin, praegu kogu info asub mälupulkade peal arvuti vahetuse järel.
Kui rahvas ei saa aru, misasi on dimmer, panna guugliotsingusse.
Vasta
(14-01-2022, 08:25 )isemaag Kirjutas: Mul just praegu laekus info, et on võimalik osta tavalised dimmerid poest
[...]
Kui rahvas ei saa aru, misasi on dimmer, panna guugliotsingusse.

Teise nimega reostaat ehk muudetava takistusega juht. On saadud poest osta ilmselt juba üle-eelmise sajandi lõpust. Millest sa räägid?
Vasta
(17-01-2022, 01:50 )Nielander Kirjutas:
(14-01-2022, 08:25 )isemaag Kirjutas: Mul just praegu laekus info, et on võimalik osta tavalised dimmerid poest
[...]
Kui rahvas ei saa aru, misasi on dimmer, panna guugliotsingusse.

Teise nimega reostaat ehk muudetava takistusega juht. On saadud poest osta ilmselt juba üle-eelmise sajandi lõpust. Millest sa räägid?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

DIMMER EI OLE REOSTAAT, DIMMER LÕIKAB SIINUSE TIPUD JA MUUDAB VAHELDUVVOOLU IMPULSIDEKS. Näiteks kahe tyristoriga akulaadijat saab kasutada dimmerina, kui väljund reguleerida paraja voolu peale siis selline laadija muutub generaatoriks. Sa nielander oled ikka eriline ajutüng, sellist saasta levitad, toksi otsingusse dimmer. Äkki wikipeedias on leitav. Või ei ole leitav, ise pole otsind. Igatahes poes müüakse dimmereid, müüja kohe saab aru kui küsida, ilma probleemita. Müüakse kaht liiki dimmereid, see on väga oluline teada.
,,, Pisike täiendus: Keegi tuli minu unesse mölisema, kaks korda tuli. Unerahu häirijad saavad moldi. Oskan unesolles eraldada, kes niisama ja kes on Meister. Niisiis palun valitse oma emotsioone, meister sa ei ole.

Vasta
Kes mentaalselt elab turul, kus peab kasumkauplema, see ligi ei pääsegi. Keda kannab omandiõiguste süsteem, ei väärgi ligi pääsema. Kõik energiad on saadaval, tasuta ja külluses. Nendeni jõudmiseks peab arenema ja väeva nägema.

Kui jäi segaseks, leidke video galašnikoviga šimpansist. Ei maksa ikka lapsel kodus tikkudega mängida. Kõik tahaks tasuta elektrit saada. Ja see ,,tasuta,, ongi too takisti siin. Ka kõige haritum teadlane ei oska siiani lõpuni mõista mis elukas üldse on elekter. Ja siuksele ei tee ju selgeks, mis on eeter, psühhoenergia, bioenergia, praana, plasma jne.
Vasta
Algatuseks tehke selgeks põhialused. On aine-element-elementaal ja aine olekud. Selle reaalsuse mateeria on rist, mida inimene suudab vertikaalina mõista. Maa-vesi-õhk-tuli. Lisame veel metalli ( tihendamine maast) ja eetri kui kõige ülemise-välimise vormi. Maa -kivi on tahke, metall on selle ,,allkeemia,,. e, tihendamine. Vesi on aine hõredam ja aktiivsem vorm-vedelik. Õhk veel kiirem ja hõredam vorm. Tuli veelgi enam ( valgus k.a. ).

Maa mendelejevist kõik algab aga määrab selle reaalsuse filter. Nii ka lihakeha on käsitletav neljaristina. Elementaalid on aga juba lisatule vormid.
Niivõttes on vedelik maa pluss tuli. Ja gaasid on vedelik pluss tuli. Tulest saab valguse eetri lisandumisega. Siin reaalis koos metalliga.
Olete kuulnud ,,raskest veest,,? Elus ja surnud vesi? Vee oleks uduna on väiksema tulega. Vedliku oleks auruna juba suurema tulega. Põlemine on vedeliku kiire reaktsioon vee elemendiga. Samuti oksüdatsioon õhuga. Elemendi ja elementaali erimid. Plahvatus on kiire tule-auru põlemise vorm.

Et kõik radioaktiivsed elemendid kuuluvad raskete hulka, siis need on metallile lähemal kui udule. ELAVhõbe ( elemetaal) ei ole vedelik olemuselt. See kinnistati selle reaalsuse 0 kraadi baasiga ja filtriga. Elavhõbeda aur on tuleaur. Selle plahvatus oleks juba eeterlik-plasma.

Magnetid ja tasuta elekter? Elekter sügab kukalt ja tahaks küsida, miks sa tahad gravitatsiooni magnetismi muuta magnetsimi gravitatsiooniks? Tahad metallist eetrit välja muljuda? No ikka saab kui tuleaurule valgust lisad.

Kõik teisendatav sisepõhiseks. Võttes metalli, pead läbima vooluahela maa-vesi-õhk-tuli elemetaalid plasmani. Vallanduvat energiat saab kõigest. Pigista kivist vesi välja ja juba soojem. Küta vesi keema, ja palju soojem. Pista õhk põlema, plahvatab. Hiljuti jäi kuskilt silma teadlaste avastus ,et elekter ei liigu juhtme sees. Noja kui nüüd meenutada, mida ma üritasin siin kunagi punaseks rääkida. Välk kui nähtav plasma ei löö ülevalt maa maandusse kivistuma. Maa joonistab eeterliku raja enne vastupidi ette.

No küll sai lihtne selgitus täna. Ma loodan ,et vähemasti seekord jutt küsimusi ei tekitanud. Need taldrikad milles elavhõbe pandi nagu põrgutis tiirlema saavutas gravitatsiooni magnetismis antigravi. Elektromagnetsimis ongi see ,,anti,, määrav. Tumeaine. Selle reaali teadus on kord ja see ei tunnista kaose miinus 1-e. 0-d ja ühed ei vii ei plasma ega eetrini. Sedap oli vaja ka annenerbel lisaks alkeemiale ka maagiat. Enam lihtsamat vihjet ei anna anda. Ja CERNi avamisel korraldatud kaabarituaal polnud juhuslik.

Et aga inime ikka tahab oma käega ju faktideks moonutada ,siis leia šungiit ( raske ja radioaktiivne kivi) ja võta savi kui voolavam kivi vorm ning püüa jõuda voolava vedelikuni ja õhuni algatuseks. Karjalas kusjuures savi oligi kaitsekupliks šungiidil peal. Moskva kasutas pikalt veevärgis teda vee puhastamiseks ( õhustamiseks). Elav vesi. Vesiniku ja hapniku erimid..............ahh te ju saite isegi juba aru ja teate edasi.

Külmkapis on pandud vedelik õhu tulega ,,keema,, ja sooja andma antireaktsioonina. Seejuures on külmkapi magnetid eluohtlikud ja kasvatavad arvet. Kui ühendada külmik ja uun, noh siis oleks vähemalt kasutegur. Valgus. Ei saa kohe metalli kiviolekust hüpata eetrini. Ma igaks juhuks ei hakka patrama ,,kivi,, söest ja põlev,,kivist,,. Ja selle vedelamast naftast ja veelgi liikuvamast ,,maa,, gaasist.

Meenub täitsaelulugu venemaalt, kus šamanism hakkas pisitasa ühilduma õigeusuga. Kusagil kolkas kidus kirikuehitus kuna valgust nappis. Eektrit põld ka veel. Läks siis šamaan sinna ja süütas kiriku lae all valguse rõnga kuni tööd tehtud said. Ei midagi imelikku. Ega siis šamaanil puudust ole ka ülemisest valgusest. Puudu oli kirikus ju vaid maandavast ankrust. Vat nii. Ja seda muidugi uuriti ja jõudis ka tääduriteni aga filtrid ja raamid ju ei lase. Ega ole ka elektromehhaanikas liivasavist isolaatorid juhuslikult kaasatud. Veel on kuus olekut. Reaal tunneb kolme. Üsna hiljuti ,,avastati,, neljas olek. Amorfne. Nu vat see on kivi e. kristalli võime olla nii tahke kui voolav korraga. Metalli te tunnete aga metalliga tihendades ja allutades, vallandub plasma. Mõni peab neid plasmoide mida vulkaani pursek ajal näha võib ufudeks. Kes teile ütles et Tesla ufudega suhtles. Õppige elementaalidega suhtlema. See aga vajab kristluse välja lülitamist ja šamanismi sisselülitamist. Maa poole peab tihenema. Kristalliseeruma. Kaotamatta amorfsust. Tesla ju ei teinud imet. Maa on miinusnegatiiv ja taevas plusspositiiv. Metall ja eeter kui neljast avaramad ringid. Muutub ka gravimagnet. Arvate et kui kirik suutis lendavad nõiad alla kukutada ja kinni lüüa, siis ÜK ei suuda sulgeda pikserada? Võta ise arvesti vahelt ja saa ilmasambaks ja piksevardaks. Kõik.
Vasta
Vanasti käisid võimuvalgust teostavad käpikud lokaatoritega villistel ,,eetri segajaid,, peilimas. Ikka need päevavalgustorudega antennide tõttu. Klaastoru-gaas-elavhõbe. Mina ei saa pakkuda mugavaid valmistooteid. Pakun konstruktoreid. Valmisat ise omale egiptlaste Aladini lambike.

Vaja läheb tugevat savianumat, grafiitpulka, vasktraati, tsinkplaate, kulda, plaatinumi, merevaigu vardaid ja oblikhapet.

Odavam variant. Tugevam klaaspurk, grafiitpasta, vasktraat, fooliumpaber, kuusevaik, liiv, ortofosforhape ja päevavalguslambid ning süüteküünal.

Kõige kodusem variant. Grillsüsi, alumiiniumist kiirkeedu pott, pudel õuhkat, esoteerika poest šungiidi pulbrit, varjestatud sidekaabel ja unustage elavhõbe, see ei söö mitte ainult kulda. Aumiinium maitseb veel rohkem. Sillamäelt saab uraanimaaki rannikult noppida koos sinisaviga.

Hermeetiliste metallpinnide valmistamisel üles näidata suurt leidlikust.

Kuna muud alkeemilist maagiat juurde panna pole ,siis tuleb võtta kõige käepärasem. Ühenda oma pistik naise stepslisse ja lase kundalini koll vastavasse tuppa lahti. Orgasmi teine nimi on väike surm. Kõige valgusküllasem surm on hetk kui kaevu teadmiste tuli ühendada. Enne tee kodukindlustus ka ära. Mina pole süüdi metallide spinnides ja stringides.

Enne kui jutu lolliks tituleerid anna aru, mitu volti su perpeetumdebimobiil välja hingitseb.
Vasta
(17-01-2022, 12:36 )Maakristall Kirjutas: Vanasti käisid võimuvalgust teostavad käpikud lokaatoritega villistel ,,eetri segajaid,, peilimas. Ikka need päevavalgustorudega antennide tõttu. Klaastoru-gaas-elavhõbe. Mina ei saa pakkuda mugavaid valmistooteid. Pakun konstruktoreid. Valmisat ise omale egiptlaste Aladini lambike.

Vaja läheb tugevat savianumat, grafiitpulka, vasktraati, tsinkplaate, kulda, plaatinumi, merevaigu vardaid ja oblikhapet.

Odavam variant. Tugevam klaaspurk, grafiitpasta, vasktraat, fooliumpaber, kuusevaik, liiv, ortofosforhape ja päevavalguslambid ning süüteküünal.

Kõige kodusem variant. Grillsüsi, alumiiniumist kiirkeedu pott, pudel õuhkat, esoteerika poest šungiidi pulbrit, varjestatud sidekaabel ja unustage elavhõbe, see ei söö mitte ainult kulda. Aumiinium maitseb veel rohkem. Sillamäelt saab uraanimaaki rannikult noppida koos sinisaviga.

Hermeetiliste metallpinnide valmistamisel üles näidata suurt leidlikust.

Kuna muud alkeemilist maagiat juurde panna pole ,siis tuleb võtta kõige käepärasem. Ühenda oma pistik naise stepslisse ja lase kundalini koll vastavasse tuppa lahti. Orgasmi teine nimi on väike surm. Kõige valgusküllasem surm on hetk kui kaevu teadmiste tuli ühendada. Enne tee kodukindlustus ka ära. Mina pole süüdi metallide spinnides ja stringides.

Enne kui jutu lolliks tituleerid anna aru, mitu volti su perpeetumdebimobiil välja hingitseb.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Puhtast uudishimust küsin, kas müüdakse täielik komplekt koos tarrbimise juhendiga? Teine küsimus: Kas pöördumine oli hädapätaka poole, kes une kaudu ei oska suhelda ja moldi sai kahel korral? Kolmas küsimus: Kas sa oled geenius?

Vastus su viimasele kirjareale juhuks kui see oli minu suunas: Poest ostetud inverter genereerib täpselt 230 V vahelduvpinget. Proovisin ja värk toimis, kehva kontakti korral inverter kõrbeb läbi momentselt. Ei sobinud too skeem. Võrgust saab võtta kümnekordse plussiga, akust läbi lasta, õpi kuidas toimivad induktiivsused, kuidas toimivad transformaatorid, nende kohta ma tean kõik, välja arvatud nende mähkimise arvutamine, mitte mingeid megahertsisid ja traadihunnikuid, kõik on poestostetav ja kokku sobitatav. Kõrge sageduse peal hakkab toimima muude füüsikaseaduste põhjal, sinna lihtinimestel pole asja.

Vasta
Ma ei müü, ma ei ela turul. Valmistooteid ja mugavalt tarbitavaid vastuseid ei anna. Ei olnud sulle isiklikult. Jutus on olemas täiesti funksiv lahendus aga ma ei anna vihjeid. Sinu ja ka teiste puuduseks on usk ,et inimene on miskit kõrgem olend ja tema juhtmeteadus on ,,kõrgtehnoloogia,,. Nt. dolmen, kas see on võrreldes kiibitehniga madal? Nagu mainitet elektrist ei tea teadus mitte muhvigi. On puhtteoreetiised ( väga primitiivsed ) oletused, mis kinnitaks peavoolu õigsust. Siit vabanergiat välja ei pigista.

Link. Keraplasmoid. Siia võib lisada ka lõkitsa. Ja see vorm ei ole MIS, vaid KES. Temaga suhestumisel tulebki lahti lasta see nõme teadus ja suhtumine oma kõrgest üleolekust. Niivõttes on see inimesest kõrgem vorm ( inime ei oska hierarhiata kõiksust mõõta). Ja ka vaimsem, arukam, täiuslikum jne. Tesla mängis nende pallidega nagu tsirkusežonglöör. Keegi teine oleks seda üritades tükkideks pihustunud. Algosadeks. Nendega suhestumiseks peab osalt olema võimekus samastuda nii mateeriana kui ka ,,energeetiliselt,,. Nii nagu šamaan võib endast raudora läbi lükata ja mitte midagi ei juhtu. Kaha ja varras muudavad oma vormi ja on muul tasandil. Joogid, fakiirid kah valdasid tehnikaid. Eks kirik tappis need maha ja nii on teadus kirikust võimeline maha nottima kõik ,,keelatud,, teslatamised. Selleks peab täiesti süsteemist välja end upitama. Lendavad vaibad nt. ei olnud varemalt vaid muinakad. Nüüdseks juba on. Need killiti ära. Nii nagu on tehnoloogia ka ristile ligipääsmatutes himaalaja piirkondades suutnud maha tappa leviteerivad mungad, somadhi seisundid, mööda köit taevasse tõusvad hindud ja ka eetri ,,telekad,,. Siuksed, mida siin annanerbega seoses ka Nudel kirjutas. Tiibetist toodi kaugvaatus telekas berliini jne. Kõik need muinakate nägemistorud, vimanad, need kõik on killtud või kabalistide käes ,,vangis,,. Võta nostradamus. Kust ta sai oma nägemused? Veega täidetud vaskkausist. Neid oli veel. Siberi šamanismis oli vaskauss tavaatribuut. Ja nüüd meenuta vene muinakaid. Piigad piidlesid veekausist igasugu pilte. Õun ka rõõmsalt veeres kausi servas. Peened vihjed, sümbolism. Ükski vana muinakas ei valeta. Lugeda tuleb osata. Kui aga peavool hakkab kõrva sosistama ,et ahh jama , ma ei saa ju uskuda..........vat ega siis ei funksigi ükski energia.
http://paranormal-news.ru/
Plasma ja muud kõrgvormid ei käitu inimese loogika teaduse arust ebaloomulikult. Lihtsalt nende mõistus on täiuslikum inimese primitiivsusest. Kerad võivad inimesi valida ja valida , muidas käituvad. Mõne võivad tappa, mõnele anded kinkida. See on sama ,miks mõnel on nõiavõimed ja miks mõni lõpetab lollimajas. Kõige lihtsam on ju käte ,,pealepanemine,,. Kasvõi mõnele kivile. Hämaras on kergem nägema hakata ja siis kasvab ka usk ja usaldus. Bioenergiat ju teadus ei eita aga kas kõik näevad seda oma silmadega? Psühhoenergiat teadus juba tunnistab? A kui paljud seda teadlikult suudavad kasutada.

Kui sa oled silma jäänud mõnele energoforile või lausa vormitule teadvusväljendusele ,siis hakkab su elektroonika lolli panema. Lambid hakkavad pauguga läbi põlema. Akud tühjenevad ja lähevad lahjaks. Juhtuma hakkavad imed, muinaslood, võluri trikid. Füüsika teadus pole vale aga tal on raamid ümber. Inimesel kah. Oled nõus ,et süüteküünla, vaskspiraali, magneti ja GAASlambiga saab vabalt küll natuke. Puudu on metalli ja VEDEliku kooslüli ahelas. Elektrit ei maksa aga füüsikaga piirama hakata.
Vaaraodel olid erimetallidest moodustatud ,,relvad,,- torud , millest väljusid purustavad kiired. Tiibetlastel on palju vigureid, millega psühho ja bio energiad ja muid energia vorme koondada. Nii hävitamiseks ( veedade jumalate sõda ) kui ka kivide lõikumiseks ( püramiidid) ja ka KIVIde liigutamiseks ja leviteerima panekuks. Ja palju muud. Piiblis see punase mere lõhestamine, seaduse laeka radioaktiivsus, kaljust vee välja löömine jne. Keerubid siis abiks ( elementaalid) . See sama nagu harpüiad, fuuriad, valküürid ( põhjala) jne. Siberi raud kii ehk ORA on tiibeti energia suunaja erim. Tiibetis on ka heli väge kasutatud. Piiblis siis see pasunatega komorra hävitamine. Samuti oli tiibetis seda kui pasunatega kaljurahne tõsteti. Ei viitsi jälle hakata uuesti panema videosid endast läbi torkavast šamaanist ja fakiirist.

Põhjalas oli kii samadel eesmärkidel. Võimsaim ja algseim ,,vägev,, ehk šamaan oli Völva. VÖLVA. Võluspa. Võlur. Tšuudi tšudo e. ime on sama. Venkudele jäi see Volhvina ja velesina muinaslukku. Völf ja völes. Lisan pildid. Ei hakka näidetaga üle nuumama. Kes teeb järeldused, see ei vaja. Skeptikule ei saa tõestada, nad tapavad inkvisiitorina nii teholoogiad kui võimed ning ka need vabad energiad.
LIsaks. ZEd sai ju ka kontakti ,,vaimolenditega,,. Pole olemas orgaanilist skisofreeniat. On vaid kehv küpsus vaimusid vastu võtta ja koostööd teha. Teadus tapab ,,napakaid,, hea meelega ja teeb keedukõrvitsaks. Ja nt. Zadornov. Ta suri ju seetõttu ,et olles õigeusu pitseriga piiratud läks paganate vaimudega flirtima ning nende ,,tšerni,, energiad tulid talle vastu aga võimekus................. Ma ei hakka siin välja tooma paraka oma Zadorni ja veel üht POdzornaja Trubad. Saate aru küll ,kuhu ja keda põhjala ,,madal tume,, vaimsus kaasa kisub. Ruunid ei ole päiksevalgus. Võluvõimeid igaühele ei anta. Juutuub ka ei aita. Selleks peab arenema ja vaeva nägema. Vaimeldes kedagi kopeerida ja tsiteerida oskab igaüks. Eks ikka toidu jaoks need fännid ja laikijad. Kes ikka läheb duaalselt valgega põhjala paganlust nussima ,see ise tõmba selle mustaks ja madalaks. Musta ja valge vahel teevad valikuid ikka primitiiväärmuslased. Polaarselt nagu pitser käseb. Aga ma arvan, et seda võib lubada küll, las minna kel isu.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
Kõlba siia juurde. Et kuidas tekib raha energia? Keegi ju ei usu,et kullal pole muud väärtust kui vaid ormena ja et briljantide laod määravad nad kalliks. Tglt need looduressursid ei oma nulle rohkem kui paekivi. Püha graal oli ju ka komeedist treitud pokaal. Tervendas ja andis võimu. Ja DNA, rna ja viiruste puhul on kosmilisel sodil väga suur tähtsus. Keegi mu antud filmi ei vaevunud muidugi vaatama. Jah aga sodi võib olla toetav või vaenulik. Oleneb kelle ,,kodukillud,, need on ja kelle jaoks. Mis puudutab musta teemanti. Ohhh. Vast leiab veel juutuubist vene krimi doki, kus üks moskva juudu läks rauavalu tehase juurest korjas tšlakikamakaid. Kenast lihvides ujutas ta maailma turge kaua mustade teemantitega. Ka araabimaadesse müüs. Suurem osa kive turul on üldse võltstoodang aasiast. See kui sa suudad usutava loo tootele kaasa pajatada sertifikaadiga on ju ka omamoodi energia moondus-teisendamine. Ressursimanipulatsioon. Aga pole olemas odavat ega kallist. Ainult turuahnuses tekib tasuta-tasuline väärtus.
https://forte.delfi.ee/artikkel/95676139...st-teemant

Vat seuke see raha enrgia tekke mudel on.
Völva kii vägi. Ilmasammas, ilmarist, ilmapuu. Ei viitsi näägutada eriti. Kui veel jääb arusaamatuks ,et uude üleminek ja nihe käib läbi ,,nõelasilma,, ning mineviku tumedus allilma juurtest paiskub nihkega üles ja latv koos kõrgeima õunaga kukub kõige alla..........Valguse ületähtis päikse kunn kukub troonilt. Madaldatud naine, loodus, maa tõuseb üles. Kellele põhjala maa on pimedana paha............. ja valgus väga kisub........
Seejuures vahetub päiksevalgus maaga oma tule. Ja maa hiilgab teate, tähena kunagi. Ja päike tuhmub. Must auk tumeaine pauk põmm. Seepärast ei saagi iga mats piksevarda energiat kasutada. Titale tikud ei sobi.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
Üldiselt on kiire. Pitserirahvas nagunii kuritarvitada ei saa aga arengus inime vajabki veid avaramat teavet-väge. Teeme nii ,et pitserlased minestavad siit praegu ise välja.

Üksi post eraldi ei anna vastuseid. On vaja omada võimet seoseid leida ja kokku siduda.

Carbon based cellular. Süsinikupõhisest ( Reptfossiil ) rakust dna ja kundalini abil ränipõhiseks ( maakivi).

Et püramiidi lambikeses kasutati ka grafiiti aga vaarao jõutorus kasutati valmis ormet nagu ka laekas ja grafiidi asemel oli süsiniku erimiteks teemantid ja rubiinid -korundid. šungiit on põhimõtteliselt grafiidi sugulane ja ka fossiili tihkeim vorm. Põlevkivi ja kivisöe sugulane. Puu süsi on olemuselt noor fossiil.

Esivölva oli naine. Seda siis enne ristitule lainet põhja suunal. Temal oli rauast kii.Kii oli ka igal karjapoisil. See oli väega relv. Nt. süütud neiud pidid kaarega mööda käima. Karjapoiss viibis looduses rohkem kui kodus. Tegemist oli puu kiiga. Üldiselt kiid peljati kui omal vägi nõrk. Selle vägi võis kaost korraldada. Karjapiigad seevastu võisid ,,kalevipoja vaimust,, vaimselt käimapeale saada. Saarepiiga lugu. Hiljem oli ( kirik juba kohal ) mõisahärra relvaks noore tamme malakas, mida siis massimatsil tantsida lasti. Tamm viru kõige vägisem puu.
Rauast olid kõikidel paganahõimude šamaanide ,,riistad,,. Vaskkauss ja vasest peegel rinnal. ( Peeglid jäävad siin täna läbi käimatta). Aga ka vaarao torus olid läätsed ( teemanoidid ) nendeks. Ühest otsast siis kaose purustav kiir , teisest loov ja põimiv ( ka mateeria) kiir.

Ja siis tuli ristitule laine ning valitsemissau kolis mehe kätte. Pole isu pilditada. Leiate ise tsaaripaleedest, kuningalossidest ning loomulikult KÕIKIDEST araabi ainujumala harudest ......kõikides pühakodades need sauad ruttu üles. Kuld, hõbe, plaatina, teemantid ja muud süsiniku erimid. Väga huvitav on eri lahendusi võrrelda. Jäägu siit piiblikarjased välja ( omal hakkab tagajäse juba tõmblema ). See mis saua ja õuna sees, no ega matsidele sellest räägita.
--------------------------------------------
MA ei demoniseeri, ei vastanda ega vaena midagi. Ma otsin üshisosa ja liidan , põimin. See vastanduv iba on mitteminu areng eks? Jutuühisused ei tähenda ,et ma kuhugi kinni jään või nurka jooksen või mõnda tiputrooni ihalen. See on lugeja palk silmas. Ma võin olla iga silt, mida otsa ette laotakse. Võin aga ei pea kui ei sobi.
-------------------------------------------------------

Nuvat. Puu kii on loodusele lähemal, metall linnusele. Mees inimesele ja isale. Puu sau on ilmapuu- abivahend. Noor areng. Et pildile ronivad urbanšamaanid ,kes uhkelt oma nõiasaua lehvitavad.......... kas see on areng ja vajalik. Sau õpetab. Metall ja kivi kiis on kesktee. See on piksevarras ,,maaema,, ja taevaisa,, energiate vahel. Väesammas, ilmasammas, maandusvarras.

Jätan jehoova ja jessu jälle välja. Võtame oma luguloo lahti. Odin kui teavaisa seostati niisamuti päiksega nagu kõikides lugudes ( inimtõlgendus) ja tema poeg ( inimlaps) oli alati piksevaimus-väes- THOR. Seda vahepealset pooljumalat muidugi esitatakse alati kas negatiivsena ( lutsi, prome, loki) või sangarina nagu jessu, herakles jne. Aga välk on vääramatu sümbol energeetikapõhiselt. Samuti on see nt. eelmine nädal ülekorratud heyoka kandja. Heyoka siis jokker. Narr jumalakojas. Ilma kelleta kunn valitseda ei saa. Rasputin.

Raske arvata miks saua juurde lossides kuulus ka valitsemisÕUN. Kuninga kotta sattunud šamaanide saust sai ,,petrushka,,. Väenukk, teisik. See oli ka elus. Selle väge kartis ka kunn. Narr istus siis kui kunnid seisid või põlvitasid.

See mis meie ümber toimub on areng. Massi areng valib samuti narrinäo. Vaimse õpataja vastavalt oma sisemistele varjudele. Eliit, paavst, soros, bill, vax, nwo, jahwä, komeet, kataklüsm, armageddon, katk- need kõik on oma enda vaimaspekti saadetud õpetaja. Kuni oma pimedat varju vastu võtma ei hakka ja läbi ei tööta, see vaid kasvab. On indiviidi valitud jokkerid ja on tsiviülesed,, saatanad,,. JUumal pole inimene ega oma inimomaseid jooni. Mass aga surub jumalat endanäoliseks ( piibel ja muud jutud). Roosamanna mull on eksitaja , teede puterdaja. Igasugu võltsvalgus on arengupidur. šamaanihaigus ja kundalini avavadki elajas metsalise DNA. Ja peabki ja ongi vajalik. Et jõuda arengus avaramaks. Vastupanu teeb kõik ainult hullemaks. Nii indi kui tsivipõhiselt. Siin mõni mees rõõmustas ( tüüpiline võõrjumala kummardamine enda sisemise juamala asemel ) et oi kui äge vene killib kohe usa saatana ära. Jah see on ka arenguosa kui primaadi aju veel toores. Milline on inimese areng kui talle on isanda eest taplemine ja välisest valitud võõrjumala teenimine hea ja valgus? Iga tapmine on kuri ja vale aga vahel vääramatu. Vat see on see läänelik sanagarite imetlus , kus õige tapab ja see on ülev, õigustatud ilus ja hea. Tapmisel on alati tagajärg. SEda roosaks mõeldes see ära ei kao. vastutus,-tagajärg-karma. Sõjas pole kunagi ,,võitjaid,,. Never. Aga lühike arneguahel sunnibki läbi hullumeelsuse ja surma oru marssima. Ja siis pole kollektiivvaimul vahet, kes loodusest hoolib või kelle pension on õigustatum. Isekus on ainus, mis lärmama paneb kuna oma ego ju tahaks olla see õigem ja parem.

Areng. Noor areneja vajab välist abi ja atribuute. Pole ka njueidz ainult häda ja sitt. Kõik on nii nagu vaja kuna massi areng ongi erinev ja õiged vastused tuleb ise leida. Valuga kui vaja, hirmuga kui vaim õigeks peab. Vaim liidab ja avardab, ego lõhub ja püüab end pisendada. Jah suur egoism on teglt enda pisendamine väikseks minaks. Seega on sauad, kausid ja muu kilakola abitu õpperiist. Siit edasi on ju aurad, tšakard jms. Su oma selgroost saabki ilma kandev ja loov ilmarist ja puu. Muidugi on erinevates juttudes ka sümboolika erinev. Sampo, väesamabad, väekeskused, jõujooned, võlukepikesed. Noja venemaa perunid ( leedu ) on ju äiksepoeg. Kõik see hetkel juurtest tõusev paganlik-looduslik-šamanistlik -põhjamaine pärimuspõlise hõimluse kerkimine. Maa pimedusest, niiskest, külmast, põhjalikust kargest, minevikust. Maast, loodusest, naise väest.

Ma saan aru küll ,et see teema on siin tasuta elektri jaoks aga te ei saa iial seda nii oma skeemidega. Tahate aega raisata tühja vaimlemisele? Nihe juba toimub, tuli uputab juba ammu. Või valgus ja ka võltsvalgus. Võltsvalgus ei võrdu pimedusega. Pimedus kurjusega. Aga mõni ikka peabki mitu korda mööda rehasid ise jooksma. Venemaal toimub LIITMINE ja ühte põimimine. No ja väga titalik on ülekrabatud hõimude muinasväge anhitseda muid maid-rahvaid demonieerides. A,la germaanid tapame maha , nad on pahad sisalikud. USA on siin vene loodusega aina linnastuvam. Aga linnata inime looduses ka ellu ei jää. Tehke järeldused. Mitte keegi ei pääse kundalinist. Valgusest mis taeva plussi ja maamiinuse vahel tekib. Valmidus kõrgpingeks ei ole ihihhhihiii ja mõnnamõnna roosa suhkruvatt ja õndsus. Enne töö, siis loorberid. Ja ei ole vaja siis vahendajate seljas lõputult ratsutada, ükskord tuleb ikkagi ise oma vaimaspekt vastu võtta, tutvuda, väljendada, luua ja materialiseerida.
p.s. püha vaimu õnnistatakse ,,sisse,, veega, mitte tulega.
Vasta
Lihtsalt niisama: Avastasin uuesti ühe kummalise skeemi, link:
https://www.upload.ee/image/13844891/Pod...gosjan.jpg
Ametlikult see link peab säilima pool aastat.

Avaldaja end pole näidanud kaua. Oma katsetusi tehes sai vähktõve, mille kohta ise avaldas kunagi. Osa tehnilist laadi infot on ära kustutanud. Tema leht asub: https://m.ok.ru/dk?st.cmd=friendMain&st....208&__dp=y

odnoklassniki. Kirillitsa kaudu panna otsingusse. Seda ma kindlasti ei hakka seletama, misasi on kirillitsa!
Vasta
Nimi oli puudu: Аркадий Погосян . https://m.ok.ru/dk?st.cmd=friendMain&st....208&__dp=y

Kui kellegil on abi sellest, ma mitte kunagi pole kade.
Vasta
Kord lugesin vene parafoorumist ühe kasutaja mõtisklusi vabaenergia kohta. Too kasutaja tutvustas ennast kui teadusgruppi kuuluvaks leiutajaks, kelle rühm töötab parasjagu erineva potensiaalse projekti kallal.

Ta kirjeldas ühte elektritootmistehnoloogiat, mille kohta tal endal niivõrd kindlust polnud, aga siiski arvas et ideel on vili sees.

Vaja oleks platsi, mis koosneks kvartsisisaldavast materjalist.
Selle kohal, tublisti üleval (circa 30 meetri kõrgusel) peaks alla viskama raske metallkuuli. Kuul tekitab maandumisel teatud survet platsile, mis omakorda paneb kvartsiosakeste tippe elektripinget avaldama.
Metallkuuli mehaanika ja kvartsiosakeste reaktsioon on tugevasti omavahel seotud, kuna elektrilaeng ise kogub küll kulminatsiooni mingi väikse ajaga, kuid pinge ise ei ole kestev. Seega kuul paneb põrkamisel ja uuesti platsile maandumisel kvartsi uuesti ning uuesti pinge alla.
Võiks ka võtta palju kuule, teha nendele läbitavaid avausi, läbi nende vedada traate, et nad ei segaks üksteist ja niimodi generaatori võimet suurendada. Samuti ehk oleks arukas asetada ülevalpool ka teist kvartsplatformi, et siis kuulid põrkaks nende vahel edasi-tagasi. Smile
Vasta
Lihtsalt niisama lisan: Euroseadustega kohustuslikuks määratud kastikesest poenurgas leidsin mitu latti Koroona batareikasid, 9, ... V ametliku pingega, olid ära visatud, tsirka 400 euri väärtuses, vist olid üle normaja seisnud laos. Proovisin neist kokku panna kõrgepinge akut, otsmiste külge kinnitasin pingemõõtja klemmid ja vahele muudkui lisasin uusi. Mingi arvu kohal 10 ja rohkem järsku hakkas pinge ära kaduma, hiljem eraldi kõikisid üle mõõtes mõned olid end laadinud tühjaks. Kas on mingi seletus olemas? Ilma teaduslike valemiteta.
Vasta
(17-02-2022, 02:11 )isemaag Kirjutas: Lihtsalt niisama lisan: Euroseadustega kohustuslikuks määratud kastikesest poenurgas leidsin mitu latti Koroona batareikasid, 9, ... V ametliku pingega, olid ära visatud, tsirka 400 euri väärtuses, vist olid üle normaja seisnud laos. Proovisin neist kokku panna kõrgepinge akut, otsmiste külge kinnitasin pingemõõtja klemmid ja vahele muudkui lisasin uusi. Mingi arvu kohal 10 ja rohkem järsku hakkas pinge ära kaduma, hiljem eraldi kõikisid üle mõõtes mõned olid end laadinud tühjaks. Kas on mingi seletus olemas? Ilma teaduslike valemiteta.

Rikki läinud patareid. Lihtsalt element ei kannata palju kõrgemat pinget kui siin kirjutatud 10x9V ehk kokku 90V, kui rohkem hakkab sisemiselt üle lööma, ehk sise isolatsioon ei pea rohkem vastu. Happe akud samuti 12 ja 24V, harva enam, näiteks tõstukitel. Kui tahetakse saada kõrgemat pinget peab olema eriline element millel parem isolatsioon.
Vasta
Ei löö midagi üle, pange või järjestikku 50 tk.
https://www.youtube.com/watch?v=0IbY0qTtZIA
Vasta
(17-02-2022, 17:12 )vasamasa Kirjutas: Ei löö midagi üle, pange või järjestikku 50 tk.
https://www.youtube.com/watch?v=0IbY0qTtZIA

Lihtsalt vigased patareid? Muud võimalust ei ole. Kunagi olid lampraadiotel patareid mis andsid üle 100v pinget, eks saab ka neist kätte.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 36
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas sain näidata, et energia jäävuse seadus ei kehti? doktorKes 57 15,665 21-05-2018, 09:44
Viimane postitus: lahendused
  Tagasipööratavus ja energia Lorenz 5 3,872 11-07-2017, 09:27
Viimane postitus: muca

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat