Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HeaElu.net
#76
Kui sa nii rikas tegelane oled($5000/h), siis miks see 50.-? See tundub küll erilise norimisena. Ja mis on sinu asi see, kuidas keegi ENDA teenitud raha kulutab?:o
See on meelevaldne jutt ju.

--e--
Muide, Tele-värkidega on siinne foorum hästi kursis. Ära meid nüüd nii madalsageduseks ka pea!

[Muudetud: 9-18-2009 zepac]
Vasta
#77
Jah, sest para-web on tõesti koht, kus ehmutakse telekineesi ja telepaatia peale täitsa ära :shock:
Vasta
#78
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Kui sa nii rikas tegelane oled($5000/h), siis miks see 50.-? See tundub küll erilise norimisena. Ja mis on sinu asi see, kuidas keegi ENDA teenitud raha kulutab?:o
See on meelevaldne jutt ju.

--e--
Muide, Tele-värkidega on siinne foorum hästi kursis. Ära meid nüüd nii madalsageduseks ka pea!

[Muudetud: 9-18-2009 zepac]

Esiteks ma ütlesin, et müüakse infot kuni 5.000$, ma ei öelnud, et mina müün.

Teiseks ma just ütlesin, et mul ükskõik, mida oma rahaga teete, et ma austan Teie soovi.

Seega Sinu väited on ebakorrektsed, üleval on neile vastatud.
"Me näeme asju nii, nagu tahame näha" . Sinu vibratsioon on minu suhtes skeptiline, kohati ka vaenulik, seega ükskõik mis ma ütlen, Sa ikka vaidled vastu.

Ma ütlen tehke oma rahaga mis teete - Sa ütled, et mina keelan Teil raha kasutamast.

Ma ütlen, et osad müüvad kallilt ning ma otsin mooduseid, kuidas odavalt müüa - Sa ütled, et mina olevat see kutt, kes 5.000$ nõuab.

Ma eelnevalt rääkisin vibratsioonitasemest ning mõtete "tekkimisest". Loe hoolikalt see läbi, palun.

Austusega.
Vasta
#79
Sinu kirjutatud. Olgu see idee või mitte, kui sul on sellised kavatsused, siis seda ei loeta siin all, maapeal, eriti positiivseks märgiks. Teil Valgustunuil vist kohati ühiskonnanormidest teised arusaamad.
No ma ei tea, mulle ei tule mõttessegi kellegi teise vara minna korrigeerima.

Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Plaan on mul tegelikult selline, et "võta rikastelt ja anna vaestele". Ehk siis kõik, kes teenivad raha ning raiskavad 85% oma sissetulekust enda peale, siis nende eest ei tunne ma end võlglasena.
Vasta
#80
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Sinu kirjutatud. Olgu see idee või mitte, kui sul on sellised kavatsused, siis seda ei loeta siin all, maapeal, eriti positiivseks märgiks. Teil Valgustunuil vist kohati ühiskonnanormidest teised arusaamad.
No ma ei tea, mulle ei tule mõttessegi kellegi teise vara minna korrigeerima.

Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Plaan on mul tegelikult selline, et "võta rikastelt ja anna vaestele". Ehk siis kõik, kes teenivad raha ning raiskavad 85% oma sissetulekust enda peale, siis nende eest ei tunne ma end võlglasena.

Kust sa võtad, et ma tahan teiste vara korrigeerida? Sa said mu tekstist niimoodi aru, sa tõlgendasid minu teksti niimoodi, kas pole?

"Vaidlemine on sageduste konflikt"

Ei vaidle, kuid ütlen, et Sina ei tea minu mõtteid, siis palun ära pane avalikult mulle ka sõnu suhu Smile

Endiselt austusega,
Dannil.
Vasta
#81
No edu sulle selle totrusega. Hea, kui asjasse ise usud. Kahju, kui praegusel perioodil keegi end sinna auku kukutab. See ühiskond toimib siiski teistlaadi reeglite järgi kui mingi umbluu.
Rohkem ma ei näe vajadust kirjutada. Argumenteerimine on siinkohal mõttetu.
Vasta
#82
No umbluu või mitte, see pole sinu otsustada Zepac. Kui inimene millessegi usub, siis las usub, see on tema õigus, ent seda usku levitades olgu valmis ka põhjalikumalt seletama, kui küsitakse.

Dannil, tänud vastamast, kui see liiga palju su vibratsioonitaset ei alanda, siis ma küsiks üht-teist veel.
Vasta
#83
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
No umbluu või mitte, see pole sinu otsustada Zepac. Kui inimene millessegi usub, siis las usub, see on tema õigus, ent seda usku levitades olgu valmis ka põhjalikumalt seletama, kui küsitakse.

Dannil, tänud vastamast, kui see liiga palju su vibratsioonitaset ei alanda, siis ma küsiks üht-teist veel.

Vibratsioonitase alandab vaid vaidlemisel mitte õpetamisel. Kui edaspidi ehitad üles oma küsimused suunitlusega õppida, mitte tõestada, et valetan, siis oleks mul suur Au Sind aidata Smile

Loomulikult kutsun Sind ka oma üritustele, ma garanteerin, et Sa ei kahetse. Olen nii enesekindel, et kui kahetsed, annan Sulle raha tagasi.

Seniks küsi palju jaksad!
Dannil.
Vasta
#84
Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Meie bioloogiline aju vaid tõlgendab need mõtted meie füüsilisele kehale arusaadavaks vastavalt rahvusele ning vibratsioonitasemele. Meie ei mõtle, meie tõmbame ideid endale ligi.
Nüüd kui mina hakkaksin Teile vastama, siis ükskõik kui detailselt ma ära seletaksin, me ei jõuaks kohale. Teie vibratsioonitaseme tõttu leiaksite alati midagi, miks mitte mind uskuda. See lihtsalt on nii. Selletõttu ma ei vastagi Teile, selletõttu ma ei laskugi vaidlustesse. Sest nagunii Te leiate uued mõtted ning ideed, miks minuga vaielda ning mind avalikult alandada (kuigi ma ei lase end sellest segada).

Sellest osast ma loen, et Sa pead igat para-weblast, kes midagi küsib, oma arengutasemelt endast madalamaks? Julge pakkumine.

Ning mul jääb ikkagi küsimus - kui ma saan end ühendusse kõiksusega.. Kas ei tekki sellest mitte võimalused, et keegi mu "kaaperdab"?

[Muudetud: 9-18-2009 Alfar]
Vasta
#85
Alfar, pane tähele, sõna "igat" kasutasid sina, mitte Dannil.
Sama hästi võis ta silmas pidada üldist vibratsiooni või enamike vibratsiooni. Seetõttu jääb selline väide pigem provokatiivseks.

[Muudetud: 18-9-09 Thorondor]
Vasta
#86
Tsitaat:Algselt postitas Alfar
Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Meie bioloogiline aju vaid tõlgendab need mõtted meie füüsilisele kehale arusaadavaks vastavalt rahvusele ning vibratsioonitasemele. Meie ei mõtle, meie tõmbame ideid endale ligi.
Nüüd kui mina hakkaksin Teile vastama, siis ükskõik kui detailselt ma ära seletaksin, me ei jõuaks kohale. Teie vibratsioonitaseme tõttu leiaksite alati midagi, miks mitte mind uskuda. See lihtsalt on nii. Selletõttu ma ei vastagi Teile, selletõttu ma ei laskugi vaidlustesse. Sest nagunii Te leiate uued mõtted ning ideed, miks minuga vaielda ning mind avalikult alandada (kuigi ma ei lase end sellest segada).

Sellest osast ma loen, et Sa pead igat para-weblast, kes midagi küsib, oma arengutasemelt endast madalamaks? Julge pakkumine.

Ning mul jääb ikkagi küsimus - kui ma saan end ühendusse kõiksusega.. Kas ei tekki sellest mitte võimalused, et keegi mu "kaaperdab"?

[Muudetud: 9-18-2009 Alfar]

Selle jaoks on mõeldud teine topic. Palun vaata foorumis ringi ning leia "Eetriline maailm". Seal all vastan küsimustele.

Kirjuta sama küsimus sinna ning vastan meeleldi.
Vasta
#87
Thor, ole nüüd inimene! Kui tuleb inimene, kes ütleb, et vihkab sääski.. ta ei kasuta "igat sääske" ent sa saad aru, et ta neab maa põhja kogu sääsesoo. Seal saad aru aga siin peenutsed..



Kui Sa nüüd loed selle tsitaadis välja toodud osa uuesti läbi.. Kui tahaks öelda, et teist enamik on madalamal tasemel, siis.. selleks on sõna "enamik" eesti keeles olemas.

Jah, võibolla Ta tõesti mõtleb muud moodi ent väljendub valesti? Ma ei tea. Aga millest muust mul lähtuda, kui Tema sõnadest? Ei ole minul õigust muuta tema sõnu või väänata neid nii nagu mina arvan, et võiks olla.

Vasta
#88
Tsitaat:Algselt postitas Alfar
Thor, ole nüüd inimene! Kui tuleb inimene, kes ütleb, et vihkab sääski.. ta ei kasuta "igat sääske" ent sa saad aru, et ta neab maa põhja kogu sääsesoo. Seal saad aru aga siin peenutsed..



Kui Sa nüüd loed selle tsitaadis välja toodud osa uuesti läbi.. Kui tahaks öelda, et teist enamik on madalamal tasemel, siis.. selleks on sõna "enamik" eesti keeles olemas.

Jah, võibolla Ta tõesti mõtleb muud moodi ent väljendub valesti? Ma ei tea. Aga millest muust mul lähtuda, kui Tema sõnadest? Ei ole minul õigust muuta tema sõnu või väänata neid nii nagu mina arvan, et võiks olla.


Veelkord kutsun üles Sind vestlema õigel teemal.

Kui hoolikalt jälgid, siis ma ei mõelnud kindlasti kõiki. Pidasin silmas vaid neid, kes järjekindlalt suruvad peale arvamust, et kõik mis ma räägin on, las ma tsiteerin "pullikaka".

Rääkisin vibratsioonidest seetõttu, et mõistaksite, kui tobe on vaidlus. Ma ei suunanud seda konkreetsele inimesele. Ma ei ole inimene, kes tõstab kedagi esile, ma lihtsalt räägin, kuidas süsteem toimib ning igaüks võib ennast liigitada kuhu soovib.

Veelkord - ei mõelnud, et kellegi sagedused on madalamad, lihtsalt mainisin, et madal vibratsioon on väga kohane ülbusele, labasusele, roppustele etc.

Täpsemaks seletuseks kirjuta küsimus teemasse "Eetriline maailm".

Dannil.

[Muudetud: 9-18-2009 Dannil]
Vasta
#89

Tsitaat:Thor, ole nüüd inimene! Kui tuleb inimene, kes ütleb, et vihkab sääski.. ta ei kasuta "igat sääske" ent sa saad aru, et ta neab maa põhja kogu sääsesoo. Seal saad aru aga siin peenutsed..
Ma pole sääskedest rääkinud, seega sa ei saa öelda, mis ma seal teeks.
Su näide erineb antud olukorrast selle tõttu, et sääskede puhul on tegelased selgelt piiritletud. Aga antud juhul ütles Dannil "Te", mitte "paraveeblased", "inimsugu" vms. Nagu ta ise kinnitas seda äsja.

Vabandan, et teemasse mittepuutuva postituse jälle tegema pidin.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat