Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uni.
#1
Mul on mitu korda juhtunud nii, et keset ööd ärkan lihtsalt üles ja näen toa ukse juures üht meest seismas. Vaatan teda umbes 3s ja panen kohe silmad kinni. Pikka aega ei tee silmi lahti ja kui lõpuks teen siis teda enam pole. Kunagi ei julgenud kohe peale seda vetsugi minne teise korteri otsa, sest kartsin Bleh Ja seda on juhtunud pidevalt. Kas keegi oskaks öelda kas see on midagi muud või lihtsalt minig kuijutluspilt ?
Vasta
#2
Kui sa keset ööd üles ärkad, äkki on unise peaga tõesti sul ettekujutus lihtsalt.. pole kindel.
Aga noh, võimalik, et ka sind on külastama tulnud vaim.
Vasta
#3
Kas sa paned silmad kinni täiesti teadlikult või sa ainult mäletad, et paned?
Vasta
#4
Enda arust panen küll ise kinni. Ega see mees keda ma näen riided on tal jumala korralikult näha aganägu nendest on näha ainult hästi nähtavad silmad. Aga ülejäänud nägu on udune. Kui ma viimati vaatasin vanat pildi albumit siis avastasin, et mu surnud vanaisal on täpselt samasugused silmad. Kuigi pole teda elus kordagi näinud kuna suri 1kuu enne minu sündi.
Vasta
#5
Aga sa ei ole proovinud miski 10s pärast uuesti piiluda? Ja kui tihti seda juhtub, on mingi kindel päev millal sa seda meest näed või tundub sulle, et see on mingi kindla sündmusega mida päeval teinud oled, seotud? On sul kunagi olnud tunne, kus sa ei ole kindel kas see on uni või päriselt toimunud, või on uni hästi reaalne tundunud?

[Muudetud: 15-9-2009 THOR-00]
Vasta
#6
Mingit kindlat päeva pole eriti näen teda mingi kuus 1-2 korda. Aga pole prrovinud kohe tagasi piiluda. Aga mäletan, et kui paar aastat tagasi see algas siis esimesed korrad ta seisis ainult mu voodist meetri kaugusel. Alguses ei näinud teda väga tihti aga tean, et iga kord kui teda nägin oli ta liikunud eri kaugusele. Eelmise nädala alguses ma nägin teda ja pragust rohkem pole näinud. Aga, kui uuesti näen siis proovin kohe silmad lahti jääta või piiluda mõne aja pärast uuesti. :S Aga sündmusega ei oska öelda tean ainult, et kui ta ennast esimest korda näitas oli jaanuar 2007. Küsisin emalt ja ta ütles et vanaisal hakkas südame haigus Jaanuaris ja mai tia.
Vasta
#7
Oled sa üritanud temaga suhelda?
Vasta
#8
Ei ole .
Vasta
#9
Järgmine kord, kui peaksid 'temaga' kohtuma, proovi temaga suhelda ja proovi mitte silmi kinni hoida.
Vasta
#10
Appi, kui õudne ma ei julgeks ilmselt seal toas enam magadagi. Aga ikkagi oleks huvitav teada, mis edasi saab.
Vasta
#11
Eks teen proovi Smile1
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Küsimus. Tunne nagu keegi jälgiks ja imelik uni. segast 21 8,748 28-07-2008, 08:25
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat