Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weird stuff.
#1
1.Kui mu vanaisa suri (see oli märtsikuus, juba kaua aega tagasi), oli natuke lund maas , suht külm ja tuulevaikne ilm . Seisime siis seal haua ääres, kõik olid oma 3 peotäit mulda visanud ja auk aeti kinni.Samal hetkel kui see täielikult mullaga kaeti, tõusis jääkülm tuul, pruune puulehti, mis maas olid, keerutas tuul õhku. See kestis ainult hetke ja siis oli kõik jälle vaikne.

Aga enne seda, kui me kabelis olime ja vanaisa kirst oli lahti, ütles mu ema, et ma teeks vanaisale veel pai (nagu viimast korda) aga ma ei tahtnud , sest õed ei tahtnud kaa (no ma olin päris noor kaa , u.11-13 a.) Hiljem ütlesid õed, et nad ikkagi tegid ja mind hakkas see vaevama.
Möödus u. pool kuud matustest. Oli õhtu, läksin magama. Hakkasin juba peaaegu magama jääma, kui ma tunnen, et nagu õrnalt kare käsi paitas korraks mu põske. Ehmusin ja vaatasin ümberringi, aga kedagi ei olnud.

Vanaisa oli päris halb inimene (tean,et tegelikult surnutest halba ei räägita) Vanaema ja vanaisa ei saanud väga hästi läbi, hästi palju tülitsesid.
Siis kui mu vanaisa suri, käis vanaema aeg-ajalt ikka ta haual. Aeg-ajalt just sellepärast, et koguaeg ta ei saanud käia. Ütles, et kui ta sinna läheb, siis hakkab nagu rindkeres suruma ja raske on hingata. Kas äkki vanaisa ei tahtnud, et ta seal käiks?

2. Ma tunnen suht tihti, et keegi on mu seljataga. Või töö juures vaatab mul keegi üle õla. See on päris häiriv.

3. Millest võib tekkida selline asi, et keha mingi osa (minu puhul siis käsi ja puus) lähevad ühel hetkel lihtsalt üle normaalse kehatemperatuuri kuumaks, püsib mõne sekundi ja siis on kõik jälle normaalne. On sellel mingi meditsiiniline põhjus või...? (mainin ära, et see on juhtunud täiesti suvalisel tavalisel päeval)
Nt. töö juures läks ranne nii tuliseks ja veenid natuke paisusid, mõne sekundi pärast on kõik normaalne, nagu midagi poleks olnudki.

4. Minu kass vahest vaatab imelikkudesse kohtadesse. Ükskord vaatas ta lae juurde vasakule ja siis liikus silmadega parema poole poole., nagu oleks keegi liigutanud seal. Vähe ei ehmatanud ära v.. Aga üldiselt on Josef väga armas kiisu Laugh
Vasta
#2
Mis surnuaiaga tegemist on , kuhu ta maetud on?
On kas kaks võimalust , kas ta tõesti vaatab sind , või sa lihtsalt vaevad ennast sellega et sa talle pai ei teinud ja nüüd kardad et ta võib tulla , ja kujutad endale ette .

Mina ei oska hetkel nii öelda mis toimub , kellegil pole kerge hetkel kindlat vastust öelda kas ta on sinuga või ei , sest keegi pole seal varem olnud .

Aga se et su vanaemal on ta haual raske hingata , ja nad tülitsesid vot see on küll huvitav !

Anna teada , kui midagi veel on , kui hakkab kellegile halba tegema !
Vasta
#3
Muideks mis puutub loomadesse siis minu meelest just kassid peaksid mingeid n-ö vaime nägema .Ma olen ise ka tabanud enda kassi jälgimas tühja kohta ja mitte lihtsalt,et ta vaatab ühte kohta vaid pea liigub kaasa,kuigi toas ei ole midagi ega kedagi.
Vasta
#4
Su vanaemal on ilmselt raske surnuaias hingata seetõttu, et ta tülitses vanaisaga.
Südametunnistus või süümepiinad, ei oska öelda. Tal on lihtsalt raske leppida sellega, et vanaisa enam ei ole olemas sest isegi siis, kui nad tülitsesid, armastas ta ju ikkagi teda, eksole?
Ei, see on minu enda oletus.

Ja mul on ka koguaeg tunne, et keegi vaatas üle õla, jälgib. Viimasel ajal on sääraseid juhtumeid koguaeg. Võimalik, et see on lihtsalt hirm, aga kes mina olen, et otsustan, mida sa tunned?

Ja see on üpris jultunud nimetada oma vanaisa Halvaks Inimeseks vaid sellepärast, et ta tülitses vanaisaga. Minu vanaema ja vanaisa tülitsevad ka koguaeg, aga tegelikult pole nad üldse nii halvad. Smile
Vasta
#5
ja üks asi oli veel.
Kutsusime oma teise surnud vanaisa hinge välja . Läks aega mis läks, aga lõpuks hakkas taldrik ''jah'' suunas liikuma, kui küsimuseks oli , et kas ta on siin.
ja kui lõpuks taldrik selle sõna lähedale jõudis, jäi see seisma. Avastasime, et vanaisa küünal on kustunud. Kas nüüd võib olla nii, et see hing jäi meie koju,kuna me ei saatnud teda tagasi?
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas Monoral

Ja see on üpris jultunud nimetada oma vanaisa Halvaks Inimeseks vaid sellepärast, et ta tülitses vanaisaga. Minu vanaema ja vanaisa tülitsevad ka koguaeg, aga tegelikult pole nad üldse nii halvad. Smile


Kas saab olla ''hea'' selline inimene,kes lööb oma naist (purjus peaga mitte millegi eest.), sõimab valimatult igasuguste sõnadega, joob ning kellel puudub austus isegi oma vara vastu ja on täiesti ükskõikne oma lastelaste vastu. Aga ma ei hakka üksikasjadeni välja minema.
Vasta
#7
Kui küünal oli kustunud ta oli jah ära öelnud .
Siis on suur võimalus et ta jäi sinna !
Kas teil seal kohas kus te ta kutsusite mingi imelik tegevus toimub , kui jah siis kui tihti ?
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas Agressiwa
Muideks mis puutub loomadesse siis minu meelest just kassid peaksid mingeid n-ö vaime nägema .Ma olen ise ka tabanud enda kassi jälgimas tühja kohta ja mitte lihtsalt,et ta vaatab ühte kohta vaid pea liigub kaasa,kuigi toas ei ole midagi ega kedagi.
Väga sarnast lauset olen ma siin foorumis juba lugenud Ph34r2 Teemas jõuti miskile järeldusele kah, ei mäleta täpselt mis see oli.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas Rollu
Kui küünal oli kustunud ta oli jah ära öelnud .
Siis on suur võimalus et ta jäi sinna !
Kas teil seal kohas kus te ta kutsusite mingi imelik tegevus toimub , kui jah siis kui tihti ?

Kutsusime kodus vaime välja.
No ongi see, et kass vaatab suht tihti täiesti tühja kohta .Eriti kõhe hakkab siis, kui ma arvutis olen ja ta jälgib midagi, mis on mu seljataga :S
Ja ükskord õhtul ma proovisin magama jääda, aga selline kahtlane tunne oli jalal, nagu keegi õrnalt pigistaks seda . Noh, raputasin siis jalga mõeldes, et äkki oli lihtsalt vale asend.Aga hetk hiljem oli see sama suruv tunne teisel jalal... Ja noh ma ei teadnud mis asi see oli, siiamaani ei tea .
Mul hetkel ei tulegi kõik asjad meelde, aga aeg-ajalt ikka midagi väga veidrat toimub.

Ja veel seda kaa, et me kutsusime keldris kaa vaimu välja, nimelt Konstantin Päts'i vaimu. Küsisime, et kas ta jääb sinna keldrisse pärast.Ta vastas , et jah. Peale seda kuulsime mingit purkide õrna kolinat teises keldri otsas. (rotid või hiired ei ole nii julged, kui tuli põleb ja inimeste hääli kuulda on)
Vasta
#10
Päris õudne oli lugeda seda teksti, kuna ka minu ema ütles mulle kui mu vanaema matused olid, et tee veel viimast korda pai vms , ja ma ei teinud, lihtsalt korra vaatasin kirstu, olin juba ammu oma mõtetes temaga hüvasti jätnud ning seega ei näe ka sellistes asjades kunagi mõtet..Õde aga tegi pai ära, ka teised pigistasid kätt jne, hiljem hakkas natuke kripeldama küll, kuid ju siis on asi minus, et ma lihtsalt olen mingil määral nii suur skeptik mõnede asjade suhtes, et kui ma ikka asjal mõtet ei näe siis ma ka ei tee seda ning hiljem sellepärast ei muretse. Tagantjärele tundub väga tobe mõtelda, et kas tõesti mitte pai tegemine vms, paneks meie sugulasi meid kummitama ?!?! kahtlane, ei usu eriti LaughLaugh näiteks mina isegi ei nutnud matustel, ei ole veel kellegi matusetel nutnud ning mulle on seda ka ette heidetud, ala et kas sa siis ei hoolinud temast, kas sa siis ei armastanudki teda ? Tobe on teiste poolt selliseid järeldusi teha, sest keegi ei tea mis sinu sees toimub. Nii, igastahes jutu mõte oleks siis, et see kõik võib toimuda sellepärast et sa ei ole oma südames selle inimesega hüvasti jätnud, ei ole rahu teinud.
Mis vaimude väjakutsumisse puutub siis, võiks samuti proovida kuidagi suhelda selle inimesega, see peaks ometigi ju lihtne olema, ta ju sinu vanaisa, ära mõtle temast kui koledast kurjast vaimust, vaid nagu alati, räägi nagu sa ikka temaga rääkisid.Smile
Vasta
#11
Mul oli ka just kuu aega tagasi umbes vanaema matused ja oli samamoodi, et kui hakkasime hauda kinni ajama siis enne seda loeti viimane jutt veel kiriku isa poolt vms.. ja siis sellel hetkel tõusis tuul ning lehed hakkasid lendlema ning pärast juttu kui hakkasime kinni hauda ajama jäi kõik vaikseks.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat