•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maiade kalendri järgi saabub maailmalõpp varsti
#51
Tsitaat:Algselt postitas: tribalangel
aga hing eksisteerib ju edasi. Vähemalt mina usun seda
Ma arvan/loodan et 2012 juhtub midagi pigem positiivset kui negatiivset. Vbl tõestatakse "ametlikult" tulnukate olemasolu või leiutatakse vähiravim või negatiivsemal juhul tuleb kolmas maailmasõda ja enamus inimesi sureb ära aga allesjäänutel on siin parem elada...

hinge eksistents sõltub sellest, mis hävitakse. kui füüsiline reaalsus siis küll, kui midagi muud, siis ei pruugi teadvus kui energia säilida.

jutud liiguvad et vähiravimid on ammu olemas. sama lugu mis aidsigagi. kui aidsi ravimid välja lastaks, mis aidsist keha vabastaks, siis jäävad mitmed mehekesed rahata. ja see ei ole neile hea...
http://www.mycancerfacts.org/The_Cancer_Conspiracy/
http://www.worldwithoutcancer.org.uk/ult...iracy.html

kui inimene saab teada et tal on vähk, siis tavaliselt sureb ta, kuna aheldas ennast vanglasse (mul on vähk, ma ei saa sellest kunagi vabaks, suren ära jne). Aga piisavalt on fakte, kus sensitiivid, samaanid jne on inimese vähist pelgalt mõttega terveks ravinud. ja tavaliselt seisneb see ravi inimese mõttemaailma muutmises. või antakse inimese tavalist kraanivett öeldes et tegu on ravimiga...ja saabki terveks.

ja miks sa soovid vähi ravimit, kui ise väidad,et mida vähem on inimesi, seda parem on elada.
Vasta
#52
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
ja miks sa soovid vähi ravimit, kui ise väidad,et mida vähem on inimesi, seda parem on elada.

kui ma seda isegi teaks Bleh
vbl sellepärast et esiteks osadel mulle lähedastel inimestel on/oli vähk ja see probleem on mulle tähtis.
Aga sõja asi... ma ei mõtle selle all täpselt et mida vähem inimesi seda parem, vaid lihtsalt üritasin suure ja koleda sõja juurde midagi positiivsemat panna

Muudetud: 22-5-07 kell 11:18:21 tribalangel
Vasta
#53
Aastal 2012 ei juhtu midagi. Sellest tuleb aru saada nii: muidugi juhtub aastal 2012 palju igatsugu asju (millal ei juhtuks!), aga ei midagi sellist, mille kohta me suvalisel aastal ütleksime: Maailmalõpp! Jah, ei mingit kahtlust - siin ja praegu ta käes on, see maailmalõpp! Aga kui sellist maailmalõppu ei tule, mida teevad siis need, kes seda kaljukindlalt uskusid-lootsid-kartsid? Muidugi ei mööna nad, et eksisid. Üldiselt hakkavad nad rääkima kahte asja:
1. Mingit reaalset sündmust (Sumatra tsunami, WTC tornid vms) hakatakse intrepreteerima, kui sellist maailmalõppu ("Pärast seda pole maailm enam endine!" jms).
2. Maailmalõpp leidis aset, aga seda suudavad/suutsid tajuda vaid vähesed väljvalitud (see toimus kõrgemates dimensioonides, teistel sagedustel, peenenergiate tasemel jms).

Teine võimalus on muidugi veel. Et aastal 2012 saabub maailmalõpp. Sinnani on tänase seisuga jäänud 2042 päeva. Enjoy!
Vasta
#54
Augusti keskel toimub midagi väga tähtsat?
Mida siis? Ja küsimus: On see tähtsus üle terve maailma?:o
Vasta
#55
Neid maailmalõpu ''ennustajaid'' on viimasel ajal üldsegi liiga palju siginenud. Kui hakata tulihingeliselt otsima siis leiab pea iga päeva kohta, et vot sel päeval käib pauk ja lendame ribadeks. Vaevalt, et see ka nii on. vastuväide neile maajadele: Nostradamus, kes samuti ennustas ette autod, telefonid, aatompommid, vietnami sõjad jpm, ning kes kirjutas üles oma ennustused värssidena, et teda tuleriidale ei saadetaks( nimelt elas ta ajal kus nõiad ja ennustajad põletati tuhaks). Tema ennustas Maale ja meie tsivilisatsioonidele veel pikka iga pea milleeniumiks.
Vasta
#56
Uuh peab omale pruudi leidma sest süütuna ma ei kavatse surra
Vasta
#57
Kood:
http://www.youtube.com/watch?v=O96ZMPXuv1A

Tsitaat:The 5000 Year Mayan Calendar ends on DEC 22, 2012 AD. The ancient Mayans claim this calendar was given to them by the god, QUEZECOATAL, The Feathered Serpent. Nibiru, a Hypotheical Planetary Object is set to commense its orbit past the Earth in 2012 (The orbit is said to happen every 3500 years). When Nibiru reaches Earth, The "Pole Shift" Will commense and result in devistating hurricanes, tornados, tsunamis, floods ect.
Vasta
#58
ise arvan, et tuleb tuumasõda ja inimesed hävitavad ennast ise.
Vasta
#59
Noh, ma eelmise postitaja nii rämeda sõnakasutust üle ei võta, aga jah - mind hakkas kah huvitama, et noh, august on nagu läbi peaaegu ja.. Et mis see siis ikkagi oli, mis toimus? Kui toimus.
Vasta
#60
Mind ka huvitab, kas keegi on praeguseks midagi ebatavalist tähtsat täheldanud? August 2007 on nati üle keskme juba.

Muudetud: 22-8-07 kell 17:19:12 DaamValges
Vasta
#61
Sotsiaalpsühholoogia klassika: Leon Festinger, Henry W. Riecken, Stanley Schachter When Prophecy Fails (1956), ise olen paraku lugenud vaid sisukokkuvõtteid. Lühidalt: ennustuste läbikukkumine ei pruugi panna uskujaid oma usus ja prohvetis kahtlema, vaid võivad paradoksaalsel kombel nende usku veelgi süvendada. Enamasti toimub üks kahest: uskujad hakkavad mingit reaalselt toimunud sündmust interpreteerima ennustatud sündmusena ja/või sündmuse (õnnetuse) mittetoimumist seletatakse uskujate (kollektiivse) vaimse vastuseisuga (palved, meditatsioon jms).
Vasta
#62
Enamasti toimub üks kahest: uskujad hakkavad mingit reaalselt toimunud sündmust interpreteerima ennustatud sündmusena

Üks tüüp, kes jälgib ka seda Maiade asja, üritas augusti algusest saati kõike tõlgendada sellena, mis kalendri järgi toimuma pidi. Kui kusagil oli mõni orkaan vms, tuli kohe rääkima, et näe - nüüd ongi katastroof käes.

Aga siiski. Tahaks sellist.. reaalset vastust, et oli siis midagi või mitte Laugh
Vasta
#63
ma ei taha surra ma olen liiga noor ja pealegi viimases osas öeldakse et toimub upputus kuid praegu ohustab maad asteroid me peame kosmosesse kolima.aga on ka võimalik et nafta saab otsa või maavärin või katk ei tea kas usa presitent ka sellest midagi teab ja mida ta ette võtta kavatseb ma loodan et ta hõimab eesti ka sellese pääste projekti kui see ka tuleb.
Vasta
#64
Maailmalõppu on nii palju eenustatud. Ma mäletan väga hästi, kui ma olin väike 4,5,6 aastane.. (vanust küll täpselt ei mäleta) ja siis mingi eesti nõiamees ütles, et homme tuleb maailmalõpp. Mulle meenub, kuidas ma nutsin siis. Sest ma polnud Vembu-Tembu maal käinud ja juba tuli maailmalõpp...
Cruel world!
Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas: TheDarkest
Sest ma polnud Vembu-Tembu maal käinud ja juba tuli maailmalõpp...
See tunnistus on kui ilus pisike pärl. Arvestagu sellega kõik maailmalõpetajad!
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas: demonhunter
ma ei taha surra ma olen liiga noor ja pealegi viimases osas öeldakse et toimub upputus kuid praegu ohustab maad asteroid me peame kosmosesse kolima.aga on ka võimalik et nafta saab otsa või maavärin või katk ei tea kas usa presitent ka sellest midagi teab ja mida ta ette võtta kavatseb ma loodan et ta hõimab eesti ka sellese pääste projekti kui see ka tuleb.
Väga loll oleks jääda USAle lootma! Ja nii palju kui mina uurinud olen siis see "asteroid" on hoopis planeet mis põhjustab katastroofi.link
Vasta
#67
No mida juttu. Vähem filme, noormehed.
Vasta
#68
13.12.2012 ''riivab'' Kuu Päikest.
[Pilt: stellarium-001-1.jpg]

Ning kõige lähem taevakeha (v.a Kuu) on sell ajal keskmiselt pooleteise astronoomilise ühiku kaugusel.

Allikas: Stellarium ja aja edasi kerimine.

http://www.tv-links.co.uk/listings/9/5823
Mees räägib kolm ja pool tundi aastast 2012

Muudetud: 3-9-07 kell 10:29:44 kurk

Muudetud: 3-9-07 kell 10:41:22 kurk
Vasta
#69
Ma nüüd ei viitsinud seda teemat tervenisti läbi lugeda ja täpselt ei tea, mis järeldustele siin jõuti, aga tegu pole ju maailmalõpuga!? Praegune hull verejanuajastu lihtsalt lõpeb ära ja uus ning palju vaimsem ajastu saab alguse (sama asja räägitakse ka India ja Tiibeti mütoloogias). Raamatus "Avasta Atlantis" tuuakse välja, et mingit katastroofi ei tule, aga inimkonnale ja Maale võimaldub uute energiate kättesaadavus. Igatahes, see nö "maailma lõpp" peaks üdini positiivne sündmus tulema.
Vasta
#70
komeetide ja maasse sööstvate planeetidega? mina sellesse ei usu a nii nad räägivad
Vasta
#71
Olen juba kümme aastat teadnud ,et midagi juhtub!
Ma ei tea kas see -->http://www.youtube.com/watch?v=O96ZMPXuv1A
aga märgid on olemas, paljud nõiad räägivad juba!
Vasta
#72
Ise ei usu sellese maiiade kalendrisse aga elab siis näeb
Vasta
#73
eks sa siis hakkad uskuma kui maa jalge alt kaob ja su sõbrad muutuvad su vaenlasteks
Vasta
#74
Kui saaks mööda ajajõge tagasi sõuda ja vaadata, kuulata....Huvitav, et kui palju on läbi aegade ennustatud maailmalõppe? Tahaks teada..
Kindlasti oleks osa nendest ennustustest vaid lokaalse tähtsusega- küla/linna üleujutus, meteoriidi langemine, maavärin jne...
Mida aeg edasi seda globaalsemad mõõtmed on ennustused saanud.

Ma ei ei taha eelnevaga sugugi väita, et maailmalõpp ei või tulla. Usun, et kindlasti tuleb kord meile tuttavaks saanud maailma/elukorralduse lõpp....ainult, et millal,milline...ja mis saab edasi?
Kas muutub vaadatav või muutub vaataja...

Elame näeme- kui näeme.

Muudetud: 12-9-07 kell 14:43:31 Halo
Vasta
#75
natuke teistmoodi lähenemine sellele, mis juhtub aastal 2012.
http://www.youtube.com/watch?v=w-prt5d6m6s

Eriti huvitav on Terence McKenna hüpotees.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat