Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaltsukast ostetud karu.
#1
Nonii, olen võõras selles foorumis, aga ei oska lihtsalt mujalt abi saada.

Nimelt, ostis ema mul mõned aastad tagasi endale kaltsukast mingi karu. Hoidis seda autos.

Alguses loomulikult ei seostanud karu asjaga, aga pärast taipasime.

Nimel hakkas mul ema jääma väga haigeks, tal juhtusid igasugused õnnetused ja apsakad. Näiteks autosse sõitis tõstuk sisse, käsipidur jäi tihti peale panemata jne.

Kuid asi läks hullemaks alles hiljuti. Nimelt mu vanem vend sõitis ema autoga ning pani matsu sellega, jäädes ise süüdi. Auto oli omadega täiesti läbi, sõita sellega enam ei saanud. Enamjaolt on mu venna sõiduoskus päris hea.

Edasi toimetas ema karu venna tuppa, tundus tõesti et ema ei kurtnud ema oma tervisehädade juures ja nagu kõik läks paremaks. Venna jaoks küll mitte. Ta ei saanud kooli sisse, (hinnete poolest oleks pidanud lõdvalt sisse saama), tal juhtusid töö juures õnnetused, ning täna sattus ta jälle avariisse ja oleks peaaegu sruma saanud. Ema pakkusgi välja et äkki on jama selles karus, kes too ebaõnne selle omanikule.

Kuidas sellest rahu saada? Kas piisab lihtsalt minema viskamisest või peab tegema mingeid rituaale ja põletama seda vms? Ning kas on üldse võimalik et see karu nn "toob ebaõnne" selle omanikule, või on see lihtsalt süütu objekt? Kas on olemas mingeid viise kindlaks tegemisel?

Kusagilt lugesin et omaniku eneriga sööbib objekti sisse? Olen suhteliselt võhik veel selliste teemadega, ei kavatse hakata vaime välja kutsuma vms. Lihtsalt mõtlesin et pöördun siia.
Vasta
#2
Soovitan karu kohe ära põletada ja tuhk kuhugi kaugele maha matta.
Ja pärast räägi meile ka, kas õnnetuste jada on lõppenud.
Muidugi võivad need õnnetused juhtuda ka kellegi inimese kaetamise või muude asjade tõttu.
Venna toas süüta peale karu põletamist küünlad!
Mis autoõnnetustesse puutub, siis on siin foorumis kuskil lugu ka autole pandud needusest.
Vasta
#3
Ei tea kui karu lihtsalt kuskile ära viia/panna, mitte kohe ära põletada või karu ära pesta(mitte mustuse pärast vaid nagu näitaks hoolitsust või miskit) või äkki on karu sisse miskit peidetud.

[Muudetud: 31-8-2009 THOR-00]
Vasta
#4
Me ei tõmbaks neid olukordi ligi, kui meil poleks vajadust neilt midagi õppida. Kui asjad hakkavad väljaspool meid logisema, siis tasub veidike sisekaemust teha ning mõelda, mida antud olukorrad meile peegeldavad.
Võib tõesti juhtuda, et olete oma koju toonud kellegi teise negatiivset energiat, aga mida see võiks näidata? Ikka seda, et teis endis on mingi negatiivsuse alge kuskil olemas. Püüdke see endas üles leida, enda kallal natuke tööd teha - see vabastada ja teie elul ei ole vaja enam antud situatsioone külge tõmmata.
Vasta
#5
Mulle näivad need õnnetused tingitud enamasti hooletusest...käsipidur ununes peale panemata, kooli ei saada sisse, töö juures õnnetused, autoavariid...

Igalühel juhtub elus õnnetusi, kellel rohkem, kellel vähem...aga seostada seda mingisuguse karuga - seda ma ei saa mõista...

Muidugi nüüd, kus on tekkinud idee, et need võivad olla tingitud sellest karust, hakatakse igat viimastki õnnetust või ebaõnne sellega ka seostama, olenemata sellest, et nende põhjuseks võib olla teie endi hooletus või ettevaatamatus...karust soovitan ma lahti saada - lihtsalt sellepärast, et te enam õnnetuste põhjusi selles leida ei saaks....
Vasta
#6
Minu teooria kohaselt peitub Nielanderis eneses hooletus, sest muidu ta seda teistes ei märkaks. Ja kuna hooletus on Sinus eneses, siis tuleb kõiki muid probleeme enda ümber sellega seostada. Lihtne ja loogiline.
Vasta
#7
Sinu lihtsa ja loogilise teooria kohaselt inimene, kelles hooletust ei peitu on täiesti võimetu seda teistes märkama?
hmm...minu teooria järgi on inimene, kes on just hoolikas, võimeline vähesema pingutusega hooletust märkama - kuna tema jaoks on hooletus märgatavam...
On ju ikka väikene vahe õnnetuse vahel, kus pannakse autoga matsu, või kuskohas inimene saab tänaval kõndides meteoriidiga pähe...

Oleks tegemist teise näitega, siis ma veel mõistaks muret arvatava universaalse ebaõnne pärast...
Vasta
#8
Ma ei väitnud, et inimene hooletust täiesti võimetu märkama on. Pigem pidasin silmas seda, et kui tekib selline emotsioon, et vajadus seda välja tuua ja ära märkida, siis järelikult annab hooletus endast märku Sinu jaoks Bleh See, kelle jaoks hooletus probleem ei ole, ei märka neis olukordades seda.
Vasta
#9
No, selles asi ongi et pole kindel kas asi on enese hooletuses või just selles spetsiifilises esemes. Mõttele, et ese on kurjast, tuli mu emal. Ja kuna on ennemgi olnud selliseid juhtumeid, siis mõtlesin et pöördun siia. Aga kas enne põletamist on vaja teha ka mingeid rituaale vms?
Vasta
#10
Karud peaksid olema just vastupidiste, kaitsvate omadustega.
Vt siit http://paber.ekspress.ee/viewdoc/8583A5C...79003ABE2F

Võib-olla karu jõudis teieni, sest n-ö teadis ette, et teiega hakkab igasuguseid asju juhtuma.
Kui su ema on usklik, siis lugege karule palve, meieisa või midagi muud.
Vasta
#11

Tsitaat:
No, selles asi ongi et pole kindel kas asi on enese hooletuses või just selles spetsiifilises esemes.

Aga millisena sa kujutaksid ette esemest tingitud põhjust, et näiteks sinu vend ei saanud kooli sisse?
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas ilus
Karud peaksid olema just vastupidiste, kaitsvate omadustega.
Vt siit http://paber.ekspress.ee/viewdoc/8583A5C...79003ABE2F

Võib-olla karu jõudis teieni, sest n-ö teadis ette, et teiega hakkab igasuguseid asju juhtuma.
Kui su ema on usklik, siis lugege karule palve, meieisa või midagi muud.

See on väga lahe jutt seal. Tegin selle kohta kunagi isegi eraldi teema:
http://www.para-web.org/viewthread.php?t...1#pid15654
Vasta
#13
Vastus on mingil määral filmis "Kosmoseodüsseia".

Sellest on terve rida teemaarendusi.

Selle kohaselt on kaisukarud mingi kosmilise tsivilisatsiooni kontaktinstrument.
Sellest olen eesti ajakirjanduses lugenud mitut artiklit, ei mäleta kus. Kas Akadeemias või Sirbis vist.
Vasta
#14
Tänane öö oli väga... kummaline. Heitsin magama kella 12-st, ning ärkasin kell pool 4, olles täiesti ärkvel, nagu poleks maganudgi. Kuulsin mingit krabinat ja sosistamist, kuigi teadsin kindlalt et kedagi pole kodus ja et see pole võimalik. Mõtlesin et, ah, kindlasti kujutan ette endale aga suht spooky oli ikka ja panin laualambi põlema. Ei julenud magama jääda. Mingi kella 4st vajusin vist magama, täpselt ei mäleta, aga ma mäletan et üles ärgates (kell pool 5) tundsin end väga imelikult, ma ei suutnud end liigutada ja tundus, nagu oleksin mingisuguses transiseisundis. Ma võitlesin sellega ja püüdsin end liigutada. Kui liigutada suutsin kuulsin väga kiledat karjet/urisemist/growlimist, ja taipasin et see kostub minu suust kuid ma ise ei tekitanud seda häält. Olin šokis, kuid mitte hirmunud. Ma teadsin et mis iganes see oli on nüüd see minu seest lahkunud. Tekkis kuidagi väga imelik ja tühi tünne, justkui oleks mind ära kasutatud. Ei julenud uuesti magama jääda, läksin vaatasin TV'd ja jäin selle taga magama kuid edasi midagi kummalist ei juhtunud.
Vasta
#15
kas sel karul sees midagi ei olnud? kivi, metalli. Mis materjalist ta silmad on?

Millal tuli emal mõte, et ese on kurjast? Kas peale enda või peale teiste ebaõnne?võimalik, et karu on vaid kanal, ehk siis on mingi ese temas, mis on tihkem.

Üldiselt läheb su lugu segaseks, sest su jutu järgi peaks see ese olema nii NEETUD kui ka SEESTUNUD. kahtlen selles tõsiselt!

Kui see teddy on neetud siis peaks piisama füüsilisest hävitamisest. Kuri vaim võib aga ükskõik kuhu edasi minna.

Muideks kunagi oli ebays seestunud mängukaru müügis, alati on keegi, kellele sinu praht on kuld. Ehk võtab mõni foorumi parateaduste veteran uurimise käsile? Viiks parafoorumi laboratoorsele tasandile ka..





[Muudetud: 9-1-2009 fotograaf]
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas fotograaf
kas sel karul sees midagi ei olnud? kivi, metalli. Mis materjalist ta silmad on?

Millal tuli emal mõte, et ese on kurjast? Kas peale enda või peale teiste ebaõnne?võimalik, et karu on vaid kanal, ehk siis on mingi ese temas, mis on tihkem.

Üldiselt läheb su lugu segaseks, sest su jutu järgi peaks see ese olema nii NEETUD kui ka SEESTUNUD. kahtlen selles tõsiselt!

Kui see teddy on neetud siis peaks piisama füüsilisest hävitamisest. Kuri vaim võib aga ükskõik kuhu edasi minna.

Muideks kunagi oli ebays seestunud mängukaru müügis, alati on keegi, kellele sinu praht on kuld. Ehk võtab mõni foorumi parateaduste veteran uurimise käsile? Viiks parafoorumi laboratoorsele tasandile ka..





[Muudetud: 9-1-2009 fotograaf]

Siuke teema veel, et täna hommikul avastasin et karu on kadunud. Pole päris kindel, kas on ta siis nüüd "müsteeriliselt" kadunud või viis ema selle kusagile ära, eks ma küsin talt, kui ta koju jõuab, ja teatan siia.
Emal tuli mõte, et ese on kurjast peale venna ebaõnne.
Kuid mul oleks siiski küsimusi selle öise värgi kohta. Mida see siis pidi tähendama?

[Muudetud: 9-1-2009 Marko]
Vasta
#17
Kuna Sa tegid karus oleval "millegil" jalgealuse tuliseks,otsustas ta Sind ehk vähe korrale kutsuda?Laugh
Vasta
#18
Ma siin mõtlesin... kas on võimalik et "kuri" tungis minu sisse ja sundis mind karu ära peitma kusagile mu majja et ma seda hävitada ei saaks (eile öösel, kui ärkasin ja tundsin end väga imelikult) ?
Vasta
#19
Mina ei ole sellel teemal pädev konsultant aga arvan,et selles maailmas on igasugused asjad võimalikud. Ja kui Sa juba ise selle peale tulid,siis ei saa seda võimalust välistada.
Vasta
#20
Karu lugu lugedes meenus minule :

http://www.youtube.com/watch?v=Hh1LTBSe1qw

Kati tuleks ainult Markoga asendada Laugh

Aga tõsisemalt rääkides siis inimese mõttel on väga tugev jõud. Kui ikka aina rohkem kinnitad endale, et toimuvad sündmused on karuga seotud siis lõpuks nii kujunebki. Väiksena mõtlesin, endale 40 kraadise palaviku välja ja vaakusin pool ööd sonides....ema mõtles, et viskan vedru välja ta käte vahel...
"põlesin" üle kere. Järgmisel päeva õhtuks oli kõik mõõdas nagu poleks midagi olnudki...
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas Marko
Tänane öö oli väga... kummaline. Heitsin magama kella 12-st, ning ärkasin kell pool 4, olles täiesti ärkvel, nagu poleks maganudgi. Kuulsin mingit krabinat ja sosistamist, kuigi teadsin kindlalt et kedagi pole kodus ja et see pole võimalik. Mõtlesin et, ah, kindlasti kujutan ette endale aga suht spooky oli ikka ja panin laualambi põlema. Ei julenud magama jääda. Mingi kella 4st vajusin vist magama, täpselt ei mäleta, aga ma mäletan et üles ärgates (kell pool 5) tundsin end väga imelikult, ma ei suutnud end liigutada ja tundus, nagu oleksin mingisuguses transiseisundis. Ma võitlesin sellega ja püüdsin end liigutada. Kui liigutada suutsin kuulsin väga kiledat karjet/urisemist/growlimist, ja taipasin et see kostub minu suust kuid ma ise ei tekitanud seda häält. Olin šokis, kuid mitte hirmunud. Ma teadsin et mis iganes see oli on nüüd see minu seest lahkunud. Tekkis kuidagi väga imelik ja tühi tünne, justkui oleks mind ära kasutatud. Ei julenud uuesti magama jääda, läksin vaatasin TV'd ja jäin selle taga magama kuid edasi midagi kummalist ei juhtunud.

See asi võis olla unehalvatus, mille sinu enda mõistus ise lõi. Mõtlemisel on suur jõud, paljud asjad on meie endi peas kinni.
Vasta
#22
Hangi teine karu, seda karu tasakaalustama Ph34r2
Vasta
#23
Karu on kadunud ja vaikus on majas. For now.
Vasta
#24
soovitan põhjalikult läbi lugeda Lorraine Warreni juhtumi
nukuga, mis oli samamoodi halva energiaga ja tõi halba
http://www.warrens.net/annabell.html

parim oleks arvatavasti jah sellest nukust vabaneda.
põletamise koha pealt ma nii kindel ei ole,
sest see mingitel juhtudel vist just aktiveerib energia?


Warrenid on ühed tunnustatumad paranormaalse
uurijad, ka algse Ammityville horrori uurijad.
Praegu esineb Lorraine pidevalt sarjas paranormal state,
mis on ka üks mu lemmikuid paranormaalseid sarju.

terv.
Vasta
#25
http://www.youtube.com/watch?v=NGw8a4F-ecc

siin räägib ka sellest nukust, ja Warrenite muuseumist.

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat