•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 49
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RIIK
(01-11-2020, 13:14 )Lokster Kirjutas: Kui tüüp saaks iga lugemise pealt 10 senti, siis ta teeniks päris hästi. Reklaamiagentuur tagab edu. See on vast arusaadav kõigile. Aga teisenda sendid hoopis hingeenergiaks. See aga käib kõigil ülejõu. Et te ei arvaks jälle mingit vastanduvat partei vaadet , toon siia ka asjaliku postituse ühelt pärnalise seinalt. Tsiteerin -
"Kõik, kes seisavad pumba juures, neile pritsib natukene peale ehk nad kindlasti midagi saavad ja kui muud ei saa, siis nad saavad Rail Balticuga sõita Euroopasse." /Erki Savisaar 19.06.2017/
Suure käraga võetakse vastu samasooliste kooselu uusi reglemente, mis mõjutab kui paljude Eesti inimeste igapäevaelu? Samal ajal on pumba juures olijad valmistumas RB trassil koppasid maha lööma. Kaua me lubame end lollitada valjuhäälse emotsionaalse inimeste tähelepanu suunamisele "alla poole vööd" ja selle abil meie eest meie selja taga meie kõigi elusid pikaks ajaks mõjutada?
https://www.err.ee/…/valik-sonavotte-rai...-arutelult


Just just. Kogu see allapoole vööd teema ,millest siingi kirjutasin. Antud post teenis viis laiki seal seinal. Pärnitsa teemad skoorivad ikka mitu sotti.Vahet pole kes ja kummalt poolt m....i katsub, olulised teemad ei köida kuna lammassid määgivad ainult sinna poole kuhu näpp näitab. On selline väljend nagu kasulik idioot. Lisan mõiste - kahuriliha. Kogu see piidrivaht ongi mõeldud tähelepeanu hajutamiseks olulistelt teemadelt. Homosid on sama palju kui kogu aeg aga just nüüd on vaja seda peamise toitejuhtme küljes käivitada.
Vihakõnega tahetakse suud korvi ajada just nii nagu näete. Siis pole plõksimist kui kaevandused töösse lähevad. Vihakõneks sobivad juudid, neegrid ja piidrid. Ülla ülla ,et need kõik ,,ühtäkki,, kõik ,,juhuslikult,, massidele ette kukkusid. Abielu küsitlus? Seega fosforiidi ja lageraide kohta enam rahvalt küsima ei hakata kuna sealt koidavad juba ,,meetmed,.
Kõige hullemad pole vale asja eest võitlevad jõud. Kõige ilgemad on õige asja eest valesti reageerivad jõud, kes tõmbavad kõigele vee peale kuna puudub isemõtlemise võime.
Absoluutselt kõike jälgitakse ja salvestatakse juba ammu. Puudu oli juriidilistest lisaseadustest,mis saaks põhiseaduse üleseks. Karistada saab ainult siis ,,viha,, kui on seaduslik alus seda kokku korjata. REF nõuab vihaseadust??? Ja Helmed nõuavad jälgimisõigust??? Ah et vastandujad ??? https://forte.delfi.ee/news/tarkvara/val...d=91396045

Kas ikka kohe mitte natukenegi ei koida? Üks madistab Sorosjuutidega tapelda, teine ,,natsidega,,........piidrid kasulikud mõlemile. Kõigepalt laseme meedial lapsed räpiajudeks muuta ja siis lükkame tapetud mustad elud neile ette. Mitu aastat ma olen kirjutanud ,et noored ja naised tõusevad vanade meeste vastu? A kes su lapsele ja lapselapsele metsa asemel nutika ette lükkas?

Lokster, Sinu profiil näitab, et Sa oled siin sõna võtnud eelmise aasta aprillikuust . Kuskohast tuleb siis see mitu aastat ? Tsiteerin :" Mitu aastat ma olen kirjutanud ,et noored ja naised tõusevad vanade meeste vastu? "

Ja huvitav, kas polnud mitte lugupeetud teemaalgataja see, kes kunagi nuttis, et maarahvas ei saa endale uusimaid plasmatelereid lubada? Mis vahet seal on, kas see ajupesu tuleb ajalehest, arvutist või telekast ???

Aga see kisa metsa mahavõtmise pärast hakkas ju alles siis, kui enam polnudki midagi maha võtta .

Taheti enamusele näidata, et te võite ju karjuda, aga me tegime vaikselt ära ??

Eriti nunnu on see, kuidas meie metssigasid märgilise nimega katk tabas peale seda kui VS nad meie kultusloomaks nimetas .

Ja kuidas hiisi laastama hakati .




Vasta
(01-11-2020, 12:32 )Lokster Kirjutas:
(26-10-2020, 08:23 )Eithea Kirjutas:
(26-10-2020, 06:48 )Lokster Kirjutas: Tulles tagasi selle juurde ,et oma vaenlasi ,keda oma arust tapetakse , hoopis söödetakse. Kas pole idiootsus see ,et Pärna Pärnitsa jutu otsis välja Pärna leer, levitas seda, ise kõige suurema õhinaga lugedes ja kommenteerides, minestades ja oiates. Ja nii kaua kaua. Ja see jutt otsitakse aina uuesti välja kui keegi julgeb halajate leeri kõnepruuki lahata. Ja igakord kinnitatakse ,et seda ei saa ju lugeda. ,, Oi see on lihtsalt niiiiii jälk ja siis jälle tuuakse rõõmsalt oma karjas too jutt lagedale ,et iseloomustada kui valus ja paha on liberastia saabas. Masohhism. Enamus eestist pole seda juttu üldse näinudki. Ei kotigi. Üks seltskond vist sureb ka seda lehvitades. ( ei sisalda minu seisukohta üheski ,,pooles,, ).

No mida sa nüüd kõneled (?), ah et enamus pole näinudki ja ei kotigi-õige ja valib liberaste (REF, SOTS jms)edasi, seega tulebki anda teada ja ehk hakkab ka kottima, et see enamus märkaks , mida ja keda nad valivad. Teadmatus ei võta vastutust. No mida(?) ja kõike ei maksa ikka ühte patta panna ja riigisaladusega saladuse tekiga katta, mina ütlen et eestlane peab teadma ja tundma oma kangelaste tegusid. On igati õige, et sellise mullitaja ja s-lase upsakas tekst saab kõigile teatavaks, muidu mõne aastakümne pärast pannakse selline veel meile presidendiks ka. Selle tegelase renomee peab saama sama essuseks kui tema suust väljavoolav saast.

Kangelased saatanat ei karda. Nad avavad Pärnitsa jutu selle tõestuseks iga kord kui vaja eestlaste silmi avada.

https://www.youtube.com/watch?v=mRb4XJQ1g9A

Aa et sina oled Pärnitsa loomingu austaja koos presidendi frauga, kes teisest kangelase vormistas, LGPT ka imponeerib(?) kuid ära solva saatanat, kes ei lasku maoli p*sa sisse kui pärnitslased.
Vasta
Usun, et pärnitsa austajaid ei ole vähemalt siin. Oleks anonüümne roppus ehk veel keegi aga sellises esitluses mitte! President toetas ja "andis preemia" ainult selles lootuses, et tüli ja vihkamist tekitada raivo aeg kaasosalisene on arg, et preemia takkajärgi ära võtta. Ja eesmärk saavutati, vihkamine ja lõhestamine laienes! Seda aga oligi vaja, et sodomiite vihataks, et kõik vihkaksid kõiki ja siis on nagu USA-s üks samm kodusõjani. Vot see on värdjalik plaan mille tõttu autasustamine ja muud viimase aja jurad toimuvad. Sorose ja illuminaatide kõrvad paistavad sealt tagant. Miks iisrael keelustas 13 sorose fondi? Sest need on ka juutide vastu........ja maailma asjad ei ole alati sellised kui paistavad!
Vasta
(01-11-2020, 16:41 )xcad Kirjutas: Usun, et pärnitsa austajaid ei ole vähemalt siin. Oleks anonüümne roppus ehk veel keegi aga sellises esitluses mitte! President toetas ja "andis preemia" ainult selles lootuses, et tüli ja vihkamist tekitada raivo aeg kaasosalisene on arg, et preemia takkajärgi ära võtta. Ja eesmärk saavutati, vihkamine ja lõhestamine laienes! Seda aga oligi vaja, et sodomiite vihataks, et kõik vihkaksid kõiki ja siis on nagu USA-s üks samm kodusõjani. Vot see on värdjalik plaan mille tõttu autasustamine ja muud viimase aja jurad toimuvad. Sorose ja illuminaatide kõrvad paistavad sealt tagant. Miks iisrael keelustas 13 sorose fondi? Sest need on ka juutide vastu........ja maailma asjad ei ole alati sellised kui paistavad!

Kõrvad kõrvadeks, aga tegijal peab ka aru peas olema sest vastust kannab tema ja kõrvikutega ei juhtu miskit.
Vasta
Mida oligi vaja tõestada. Te kõik olete ju palju targemad ja teete õilsa eesmärgi nimel ainult parimaid lükkeid. Millegipärast jätkab teie ,,leer,, refi plaane. RB -le lükati mõnusalt ministrite heakskiit takka. Nagu ka lageraidele. Virus alustati fosforiidi prooviaukude puurimist. Ja siis kui on viimane võimalus üelda EI, olete kogu oma tähelepanuga hoopis rahvaloenduse küsimuste ümber vingumas. Samal ajal 1,8 millise pere mudeli küsitluse üle joodeldades. No jube tähtis on ju see kui kaks ühestsoost tegelast saavad õiguse esitada ühisdeklaratsioone ja jagada abielu vara. NO ILGELT oluline teema on ju . Mitte et viia homo paraadid tänavalt ja laste silma alt kuhugi ära. Kas teie arust suudate nende loomust muuta ja nad lähevad nagu vene ajal hirmust paari kuna isake on käskinud? Lingil jutt tasuline ja küllap ka lollradikaalne aga ühes on tal õigus - kõige vihasemad vastased on ise ,,erutunud,, olnud homo nähtuste puhul. Vaid kiriklik ja ühiskondlik ( sama ) normatiiv on selle viinud patuna kuhugi alateadvusse piinama. Teisi nuheldes , loodetakse end puhastada. https://forte.delfi.ee/news/ajalugu/fort...d=91531727
(01-11-2020, 16:41 )xcad Kirjutas: Usun, et pärnitsa austajaid ei ole vähemalt siin. Oleks anonüümne roppus ehk veel keegi aga sellises esitluses mitte! President toetas ja "andis preemia" ainult selles lootuses, et tüli ja vihkamist tekitada raivo aeg kaasosalisene on arg, et preemia takkajärgi ära võtta. Ja eesmärk saavutati, vihkamine ja lõhestamine laienes! Seda aga oligi vaja, et sodomiite vihataks, et kõik vihkaksid kõiki ja siis on nagu USA-s üks samm kodusõjani. Vot see on värdjalik plaan mille tõttu autasustamine ja muud viimase aja jurad toimuvad. Sorose ja illuminaatide kõrvad paistavad sealt tagant. Miks iisrael keelustas 13 sorose fondi? Sest need on ka juutide vastu........ja maailma asjad ei ole alati sellised kui paistavad!

Eithea nõuab siiski ,et KOGU eesti peab teadma kui veel ei tea. No lihtsalt peab seda kirikuvingu terve maa kaasa kiunuma.

Ja ma mõtlen terve MAA. Üle maailma on ühed samad kondid visatud massidele järada. Kes valitseb masse, see saab hääled ja valitsebki nagu õigeverelised on plaaninud.

Mitte keegi ei saanud jutu laiemale tuumale pihta? Kondid söödetakse ette mõlemile ,,poolele,, just nii nagu vaja. Sama allika eesmärkide nimel.

Ei vat ei meeldi mulle Pärnits. Teie soovunelmad on teie omad. Ja ma ei vali pooli teie gladiaatorite areenil. Pärnits on lihtsalt ere detektorituli, mis süttis kiriklaste endi süü tõttu.
Loodus ei tule teie poolele.

Mulle on vastuvõetamatu see võõraste söötmine. Olgu ta pagulane või vagur koguduslane. Homo või feminist või maruluterlane. Ja sama vastvõetamatu on mulle eestlane ,kes oma kodu ei austa ega püüa SELLE eest seista. Ja kodu all ei mõtle ma mitte lõtvunud linnamäge. Seal pole ammu midagi pistmist põlise maa ja kogukonnaga.

Tehke mida tahate. Nagunii jääb määääää näppu jälgima. Süüdistada saate ainult ennast. Võõra vastu saaks kuna kõik koonduksid. Omade ajunõtruse vastu pole rohtu. Eks trükkige see pärnits ikka kõikide teemade alla. Üht ma austan temas, tal on rohkem mune kui pitserirahval kokku. Te keegi ei julgeks üksi astuda masside vastu. Oma vaadete eest, olgu need millised tahes. Võite tappa jokkeri, asemele tulevad uued. Aga tulevad nad ,et teid üles äratada. Nad näitavad teile teie vead ette. Seda te muidugi tähele ei pannud ,et ta on vihane paganluse vastane niisamuti kui kiriku vastane. Ei pannud kuna teie ajukäärud vallutasid vaid vihased ripplihased. Einoh, jätkake õige ,,põlisrahvusluse,, juurutamist. Viron kah juba tige. Mind isiklikult ei koti kuidas vinguvate vanameeste kiriku ÜK langeb. Aga jälgin lõbustatult. See ei aseta mind feministide leeri või homode hulka. Isegi kui kogu oma saepotensiaali käivitate. Mida rohkem aeg voolab ,seda vähem inimesed suudavad olla erapooletud. Issi ju käsib olla külm või kuum. Tegelikult peaks ju kahju olema ............
Vasta
Pärnitsa "vaprus" seisnes ma loomingu kustutamises. Kus siin "munad" on? Eestlased kui rahvus on omaette teema! Ja ristiusk on juurdunud aastasadade jooksul.
Vasta
(02-11-2020, 08:54 )xcad Kirjutas: Pärnitsa "vaprus" seisnes ma loomingu kustutamises. Kus siin "munad" on? Eestlased kui rahvus on omaette teema! Ja ristiusk on juurdunud aastasadade jooksul.

Meh? Ega enne mune näe kui kaevikust välja ei tule. Munad on selle pükstes, kes julgeb massi vastu astuda ÜKSI. Aga raske on ideoloogia torus näha poliitikavälist.

Mis ühendab tsivilisatsiooni, venemaad, slaavlasi, ameerikat, eestit ja paraweebi?

P I T S E R

Mitte keegi ei näe jahwe seene antud ajaloost kaugemale. Luugid on ees. Ah et aastasadu on kirik olnud osa rahvast? Seega KÕIGE tähtsam kultuurvaimu juhend? Millal jää taandus ja põlised siin juured maasse ajasid? Teie ajaloos on seal suur valge laik ja ,,õige,, hariduse jutt koopakollidest. Nii on see üle maamuna. Vot ei ulatu ega näe. Ei mõista ega suuda sobitada tänaste vaimsuste sisse. Jjaaaajaaa ürglased nuiaga. Kui isegi viru nõiaks end nimetavad tegelased ei saa aru ,mida tähendab MUINASAEG. Ei see ei ole tesla ja hitler ega helme poliitika. Sel pole russide ega slaavidega miskit pistmist. Muinas ehk võlu aeg. Võlurite rahvas ehk võlud. Tšuudid. Tšudo ljudi. Tjudideks nimetasid neid gootid. Ja tähendab see ,,inimest,,. Võluvõimetega teadja rahvas. Venemaal lõid kultuuri viikingid. Aga isegi viikingid -varjaagid tõid tšuudidele andamit ja kingitusi. Tuli õigeusu slaavi -venelane ja hävitas selle kultuuri koos asukatega. Ugrid assimileeriti. Põhjala lüüdi kohavaimust välja. Enne kirikut elati koos ja rahus. Nii ongi meil siin germaaniviha ja slaaviihalus pitseri alt popp. SEE on meie esivanemate kultuur. Põline ja pärimuslik.

Et ma peaks selgitama virudele ja teadjatele mis asi on ilmapuu ilmaristil? Kõik mida siia toon TE LIHTSALT õgite pitseri nimel endal sisse. Tahate saada ja võtta aga vastu ei anna midagi. Jhwe ei peatu , ta tahab õgida kogu maa ja looduse kuna talle sobib linn ja lõõsk üle kõige.

Pärnits on otsene teie tagajärg kuna ka tema vihkab nii kirikut kui ühepoti paganlust. Ka tema räägib paganlusest ,mis on POSTreligioosne. Ning topib kõik sinna patta. Ta ei ole erapooletu.

Ei hakka ükski tesla tehnoloogia tööle nende käes ,kes ei suuda astuda välja duaalsest ning rakendada neutraalharmooniat. See aga tähendab võimet sulatada üheks kõik leiduvad aspektid. Soo omad k.a. Ja ring täis.

Jah ,mina olengi see ,kes kõik teemad täis situb. Minu unistus on olla kõikidele personaalne süljetops. ,, Anna kandikule, mälu peeneks, topi suhu, lükka takka, ainult mulle mulle,,. Ja siis röögite karjas koos hirmust, et näe tema ongi saatan, vahi kui kole,,. Annan meelsasti ohjad pärnitsale. Te sobite hästi jhwe 2000 aasta sisse.


Vasta
(02-11-2020, 08:54 )xcad Kirjutas: Ja ristiusk on juurdunud aastasadade jooksul.

oi niiii nunnu et selle välja tõid SmileSmileSmile


Vasta
Ja ei maksa jahweliitidel iniseda ennastsalgavast kangelaste vaprusest. Ärge ajage talvekartuleid naerma. Kogu see teie vaprus eeldab, et seljataga on kiriku inglikoor, ergutaja tüdrukud soomest ja krussis sonksiga uted.
Tegelikud põhjused on ju pealkirjas välja toodud. Seejuures võrdubki hirm vihaga. Raev on teadmatuse poeg. Ükski jumal ei taha saada surelikuks. https://www.ohtuleht.ee/1016293/mikk-par...usse-saata
Vasta
(02-11-2020, 09:28 )Lokster Kirjutas: Ei hakka ükski tesla tehnoloogia tööle nende käes ,kes ei suuda astuda välja duaalsest ning rakendada neutraalharmooniat. See aga tähendab võimet sulatada üheks kõik leiduvad aspektid. Soo omad k.a. Ja ring täis.

Jah ,mina olengi see ,kes kõik teemad täis situb. Minu unistus on olla kõikidele personaalne süljetops. ,, Anna kandikule, mälu peeneks, topi suhu, lükka takka, ainult mulle mulle,,. Ja siis röögite karjas koos hirmust, et näe tema ongi saatan, vahi kui kole,,. Annan meelsasti ohjad pärnitsale. Te sobite hästi jhwe 2000 aasta sisse.
Ei ole jahwe pooldaja. Usun rohkkem Carlos Castaneda maailma käsitlust oma "kotkaga". Usk? Minu nägemuses on kõige destruktiivsem (ja ühtlasi hullem!) neoliberaalne neomarksistlik usk mida viimasel ajal igal pool levitatakse. Sest selles puudub MÕTE, isegi kuri mõte vaid ainult desktruktiivsus. See oleks nagu oksapurustajaga tahaks puud luua või tekitada.....muud lähedat nägemust ei ole. Satanismil on veel mõte, ka teistel usulahkudel aga sellel libestiga libademokraatlikul mõte täiesti puudub, kui ainult.........need selle levitajad esmajärjekorras oksapuristisse saata!Bleh
Vasta
Draakonid, lohed, maod lõvipeaga ja käppadega, ussid kotka tiibadega ja nokaga.........tsaari kotkas, preisikotkas. Kotkasilm, kõike nägev silm. Satanism on kiriku sekt kontrareligiooni näol. Vapid räägivad teile lugu kui on silmad peas. Demokraatia on uduusk ,et võim ja riik kuulub rahvale ning rahvas valitseb maad. Maa ja loodusvarade omandijuriidika. Meil ka oli vabalt oma põlevkivi. Takistusteta. Ning üks kalleimaid suraka hindasid üldse. Rootsi puitmööbel meile ei kuulu ning maavarad lubati kõikide poliitikute heakskiidul ühisele euroopa unioonile. Meile räägitakse ,et kohe saame uueks norraks ja pururikkaks. Miks küll Norra euroopa liitu ei tahtnud? Miks mõnes kohas maksab nato oma kohalolu eest peale aga mõnel pool võetakse sunniraha laste suust ja vanakese padjapüürist?
Vasta
(02-11-2020, 11:44 )Lokster Kirjutas: Draakonid, lohed, maod lõvipeaga ja käppadega, ussid kotka tiibadega ja nokaga.........tsaari kotkas, preisikotkas. Kotkasilm, kõike nägev silm. Satanism on kiriku sekt kontrareligiooni näol. Vapid räägivad teile lugu kui on silmad peas. Demokraatia on uduusk ,et võim ja riik kuulub rahvale ning rahvas valitseb maad. Maa ja loodusvarade omandijuriidika. Meil ka oli vabalt oma põlevkivi. Takistusteta. Ning üks kalleimaid suraka hindasid üldse. Rootsi puitmööbel meile ei kuulu ning maavarad lubati kõikide poliitikute heakskiidul ühisele euroopa unioonile. Meile räägitakse ,et kohe saame uueks norraks ja pururikkaks. Miks küll Norra euroopa liitu ei tahtnud? Miks mõnes kohas maksab nato oma kohalolu eest peale aga mõnel pool võetakse sunniraha laste suust ja vanakese padjapüürist?
Sest, et olime 90-ndatel EESLASED, mitte eestlasedBleh
Vaendlastega saadakse hakkama, lepitakse vaherahu tingimustes. Kõige suurem häda on ABISTAJATEGA. Nendest nii kergesti lahti ei saa....ainus võimalus saada vaendlaseks ja see polegi paha valik! Bill gates, vanakuri soros, eestis sotsid ja REF, sorose "inimõiguste fondid", need on abistajad. Kui sul on raske siis tuleb abistaja......, et sult viimanegi lootus võtta. Abistajad tuleb eemale tõrjuda ja eriti räigelt, et......muutuksid selleks "õigeks" ehk vaendlaseks. Siis on asjad korras ja üks vaendlane lisaks.Ph34r2
Vasta
Sul on õigus. Ma olen liiga loll selliste tarkuste jaoks. Mitte mingil juhul pole ju paha taga eestlased ise olnud. Alati on keegi võõras süüdi.
Vasta
(02-11-2020, 11:51 )xcad Kirjutas: Sest, et olime 90-ndatel EESLASED, mitte eestlasedBleh
Vaendlastega saadakse hakkama, lepitakse vaherahu tingimustes. Kõige suurem häda on ABISTAJATEGA. Nendest nii kergesti lahti ei saa....ainus võimalus saada vaendlaseks ja see polegi paha valik! Bill gates, vanakuri soros, eestis sotsid ja REF, sorose "inimõiguste fondid", need on abistajad. Kui sul on raske siis tuleb abistaja......, et sult viimanegi lootus võtta. Abistajad tuleb eemale tõrjuda ja eriti räigelt, et......muutuksid selleks "õigeks" ehk vaendlaseks. Siis on asjad korras ja üks vaendlane lisaks.Ph34r2

Kõige hullem on see " aitamine " . Aitab vabaks saada metsast, maast , kinnisvarast, ja rahast . Lisaks ajast ja perekonnast .
Ei ole midagi hullemat tänuvõlast, mis sind käsist ja jalust seob, suu plaasterdab ja silmad suleb . Võtab viimase teha tahtmise . Elamise rõõmu ja vabaduse . Kõik annad ära selle abi eest .

Rääkides sellest, mida väidetavalt eestlane kunagi tegi, et ta endale ristiusu kaela sai, siis ...Maarahvas võis ju rüüsteretki teha. Kättemaksuks . Aga huvitav, et ta kuhugi nagu võõrsile elama ei jäänud , vaid ikka siia, koju tagasi tuli .
Kurdeti ju veel sel sajandil tõsimeeli lehes, kuidas maainimene ei taha kuidagi oma maalappi ja lehmakonti jätta, ja iga hinnaga selle küljes ripub .

Ja kuskile nagu tapritega oma maausku ka eestlased viima ei tõtanud .

Miks siis siinseid võluriteks nimetati? Aga peab ju olema võluriverd, kui siin külmal ja kiviklibusel maal üldse ellu jäädi . Üldse endale talvevarusid korjama hakati . Lõunas võib ju kliima parem olla, aga vaatamata sellele edumaale, mida hea kliima andma peaks, on need maad kuidagi vaesed ja neid tuleb kogu aeg järele aidata ?
Ei tea, millest see tuleb, et rikkused kuidagi Põhjalasse kogunenud on ?
Kurdeti ju veel hiljaaegu tõsimeeli lehes, kuidas maainimene ei taha kuidagi oma maalappi ja lehmakonti jätta, ja iga hinnaga selle küljes ripub .

Millal inimestele pärale jõuab, et raha ei sünni süüa . Toitu saab küll poest, aga kasvab ta siiski ainult maal .

Vasta
(02-11-2020, 12:40 )olematu Kirjutas: [quote='xcad' pid='268546' dateline='1604310676']

Lõunas võib ju kliima parem olla, aga vaatamata sellele edumaale, mida hea kliima andma peaks, on need maad kuidagi vaesed ja neid tuleb kogu aeg järele aidata ?
Ei tea, millest see tuleb, et rikkused kuidagi Põhjalasse kogunenud on ?
Kurdeti ju veel hiljaaegu tõsimeeli lehes, kuidas maainimene ei taha kuidagi oma maalappi ja lehmakonti jätta, ja iga hinnaga selle küljes ripub .

Millal inimestele pärale jõuab, et raha ei sünni süüa . Toitu saab küll poest, aga kasvab ta siiski ainult maal .
Norras ja soomes on veelgi külmem.Bleh
Algsetest "abistajatest" ja "õpetajatest" kes mart laari valitsust nõustasid olid KÕIK lurjused. Mitte ainult omakasu peal väljas vaid just eestile kahjuliku kursi määramisel. Ehk kõik selles uues "riigikeses" läks valesti. Ju siis nii oli vaja, et kõige alatumad, madalalaubalised lurjused said võimu. Ja endine NLKP nomenklatuur jäigi pukki. Isegi elementaarset õiglust ei seatud jalule: tänu lauristinile jäid karistamata kunagised timukad, isegi personaalpensioni maksti surmani. Ja rahvas varastati paljaks.Ph34r2Ph34r2
Seetõttu tänased sotsid ja reformarid peaks olema väljaspool seadust......nagu kõige hullemad ja verisemad terroristid ja laar peaks olema panganõukogu asemel elu lõpuni türmis.Ph34r2
Vasta
https://kuuuurija.postimees.ee/7100677/k...-pime-mees
Riik ja omavalitsused hoolitsevad inimeste eest? Kuidas see oligi: kõik on eestlased?? Sodomiidid ja muud perverdid vist küll tanel kiik nende organisatsioone nuumab ja juhtkond saab 2000EUR palkasid näidata! Reaalne "hoolekanne" on, et visatakse põhku ja toit ukse ette, ka loomadel on paremad elutingimused.
Vasta
Tegelikud valimistulemused on sellised. Ja Trump pole veel kaotanud olgu see teada!
https://oikeamedia.com/o1-145813?fbclid=...YK_s0aTvvE
Siia aga koondasin eesti poliitikute ja ""arvamusliidrite"" arvamused. Neid tuli ootamatult palju nagu oleks eesti presidendiga tegu! Tuli teha isegi eraldi kaust €rõkkavad sodomiidid€....enneaegne rõõm on nii suur, et ei osata end enam vaos hoida. Ja sellised tahavad poliitikud olla? Nagu tita ootab uut mänguasja ja saades kätte suurest rõõmust hakkab karjuma....ja teeb püksid kakaseks....tegijatel "ikka juhtub"....ja eesti pugejate kisa tõuseb taevani.
https://www.ohtuleht.ee/1017091/raagime-...uiWXVapADE
https://www.ohtuleht.ee/1017105/ministri...9v1Mdq789w
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/e...IQJw-TxWRs
https://epl.delfi.ee/arvamus/kaja-kallas...d=91606999
https://epl.delfi.ee/arvamus/urmas-paet-...d=91606315
https://epl.delfi.ee/arvamus/reinsalu-bi...d=91606431
https://epl.delfi.ee/arvamus/toomas-alat...d=91606817
https://epl.delfi.ee/arvamus/taavi-roiva...d=91606699
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/e...d=91602075
https://epl.delfi.ee/arvamus/raimo-poom-...d=91609265
...........
Kus on ansipi ja 10miljoni $ vuntsi arvamused? Nagu ei ole või ei leia või neil polegi oma arvamust? Nagu Šveijk-il ja nende eest mõtlevad nende ülemused?
Presidendil aga on SUURED mured....näe lapsed tahavad sugu vahetada ja sodomiitlusega tegeleda. Ja selle õilsal teel on veel üksikuid takistusi! Kuidas nii seltsisodomiidid (tahtes poliitkorrektne olla siis seltsimees ei ole sooneutraalne, seltsipede samuti, jääbki ainult seltsisodomiit), kuidas nii:
https://sakala.postimees.ee/7104234/pres...tjbJaNznj8
Vasta
Oikeamedia ei kirjuta ju, mis tõendid neil on. Lihtsalt ütlevad et võlts ja tegelt peaks nii olema. Lihtsalt jutuga ei oska ju midagi peale hakata.
Vasta
(08-11-2020, 20:40 )Thorondor Kirjutas: Oikeamedia ei kirjuta ju, mis tõendid neil on. Lihtsalt ütlevad et võlts ja tegelt peaks nii olema. Lihtsalt jutuga ei oska ju midagi peale hakata.

Olen seda teemat jälginud ja see Oikemedia võtab aluseks AVALDATUD numbrid.
Ja ka see on avaldatud, et suur osa hääli lisati siis kui valmised olid juba läbi.
Näiteks Michiganis (oli vist nii) lisati PEALE valimisi Bidenile üle 130 000 hääle.

Mitmetes kohtades on käinud valimas siit maailmast juba lahkunud isikud jne jne
Kõik see on juba mitmetes kanalites avalikustatud ja see Oikeamedia lõi lihtsalt numbrid kokku.
Muideks viimased valimised mida peaaegu ei saatnud pettuste skandaalid oli Reagani valmised!!!

Kõigil järgmistel on demokraadid valetanud, võltsinud ja petnud aga kuna vastas ei olnud Trumpi
siis jäid kõik need skanaaldi kohalike "kapa kohila valla teataja" tasemele sest vaata kokkusattumust
suured pressi agentuurid on kõik demokraatide kontrolli all - kokkusattumus või vandenõu wink
Vasta
Ja kuidas sa eristad hääli, mis tulevad häälte lugemiselt ja mis tulevad lihtsalt lisamisest?
Väita võib ju mida iganes ja keegi meist valimistulemuste kasti ei näe.
Ikkagi tahaks mingeid allikaid, kes nägi kuskil midagi lisamas. See, et internetis mingid igasugused jutud liiguvad on normaalne nähtus.

Vasta
Süvene palun - häälte lugemise kohta on avaldatud ametlikud andmed kellaajaliselt.
Vasta
(08-11-2020, 21:11 )Thorondor Kirjutas: Ja kuidas sa eristad hääli, mis tulevad häälte lugemiselt ja mis tulevad lihtsalt lisamisest?
Väita võib ju mida iganes ja keegi meist valimistulemuste kasti ei näe.
Ikkagi tahaks mingeid allikaid, kes nägi kuskil midagi lisamas. See, et internetis mingid igasugused jutud liiguvad on normaalne nähtus.
Häälte lugemisel läks programm rikki (just täpselt õigel ajal ja õigetes osariikides) mis hakkas Trump-i hääli automaatselt demokraatidele suunama:
https://objektiiv.ee/georgia-ja-michigan...eksimused/
Lisamisest on palju olnud juttu, kus toodi sedeleid, kus ülelugemiseks saadeti vaatlejad välja ja palju muud. Postihäältel lisati uued margid, surnud pandi valima. Eriti see viimane on suhteliselt huvitav nähtus:
https://www.youtube.com/watch?v=T_tB7bhf...r4_dhw4IeE
https://www.youtube.com/watch?v=QOAlUP5j7MA
Tundub, et kasutati kõike võltsimise meetodeid mis veel on võimalik kasutada. Lisaks ka Trump-i ametlikud pahandamised millised on internetis saadaval.
Tekib küsimus miks seda oli nii vaja? See ju naeruvääristab USA-d ja isegi lukašenko naeris USA valimiste "seaduslikkuse" üle.
Vasta
(08-11-2020, 21:11 )Thorondor Kirjutas: Ja kuidas sa eristad hääli, mis tulevad häälte lugemiselt ja mis tulevad lihtsalt lisamisest?
Väita võib ju mida iganes ja keegi meist valimistulemuste kasti ei näe.
Ikkagi tahaks mingeid allikaid, kes nägi kuskil midagi lisamas. See, et internetis mingid igasugused jutud liiguvad on normaalne nähtus.
Valimispettust USAS on raske uskuda. Igasugune pärast kaklust rusikatega vehkimine oleks mõistlik Trumpi poolt järele jätta, kuid jätkata asja uurimist politsei jm selliste jõududega, et teha USA valimissüsteem turvalisemaks. Mõnedes osariikides pidi kirja teel hääletamine ikka vägagi ebaturvaline olema kui vaadata nt kasvõi Eestigi nõudmiste järgi (isikutuvastamise suhtes just).

Mis mind paneb siiski kartma (just kartma, mitte niivõrd kahtlustama) on asjaolu, et vasakpoolsetel on põhimõte - õige asja eest võib valetada. Meie kohalikuks näiteks on Mary Grossi juhtum. Kas USAs midagi sarnast on olnud, pole uurinud. Kuid üldine vaikne soosimine on Bideni kasuks küll olnud, ju seal on omad sügavamad põhjused, nt tohutu keskklassi vaesumine USAS ja mujal, vt see : https://www.para-web.org/showthread.php?...#pid254011 Massiivsed rahutused BLMi egiidi all on tõenäoliselt selle tagapõhjaga (lisaks mõnede miljonäride isiklikule sümpaatiale).

Ja mõtlemapanev minu jaoks on see, et Trumpi poolt oli Alaska - osariik kus on kõige rohkem armutut ja naturaalsel kujul loodust. Ja lääne- ning idaranniku linnalised osariigid toetavad Bidenit. See on nüüd kivi Loksteri kapsaaeda. Loodusest kaugenenud linn muutub sinisilmselt vasakpoolseks, kui aga tuleb silmitsi seista looduses ise oma majapidamise majandamisega, siis muututakse konservatiivsemaks. Seda teemat on puudutanud ka Kaupo Vipp, väites, et loodusressursside vähenemise tunnetamine toidab konservatiivsust. Ma ei mõtle siinkohal Eesti konteksti - see oli Loksterile (kui ta peaks seda lugema).

Vasta
(08-11-2020, 21:11 )Thorondor Kirjutas: Ja kuidas sa eristad hääli, mis tulevad häälte lugemiselt ja mis tulevad lihtsalt lisamisest?
Väita võib ju mida iganes ja keegi meist valimistulemuste kasti ei näe.
Ikkagi tahaks mingeid allikaid, kes nägi kuskil midagi lisamas. See, et internetis mingid igasugused jutud liiguvad on normaalne nähtus.
https://objektiiv.ee/spikker-millistes-u...tekitavad/

Siin lühispikker pettustest. Täpsemalt leiab mitmetest inglisekeelsetest allikatest..
Huvitav, mispärast on sellise näruse ja madalaga seotud alati demokraadid? Ikka ja aina mingi läbinähtav pettus ja hämamine, millele leitud ikka väga küsitavad seletused.
Ma arvan, et kogu maailm, eesotsas Trumpiga, oleks rahuldatud ja ei iitsataks poolt sõnagi valimispettusest, kui Biden kümnete telejaamade otsesaates, prožektorite ees, võtab oma pika elu jooksul üüratuid kogemusi ja oskusi omandanud noku välja ja kuseb täpslt sellise jonksuga kaare, nagu neil kuulsatel karikatuuridel on kujutatud tema Wsconsini häältelugemise graafikut!
Kõik oleksid rahuldatud ja vakka.

Vasta
Peamiselt @Mannu - kes on aastate jooksul vaevunud ennast natuke rohkem kui "delfi tasandil" asjaga
kurssi viiama see ütleb pigem, et "raske on uskuda, et USA EI TEHTA valimispettusi" - kahjuks.
Vaata paar postitust tagasi kus vastasin näiteks Thorondorile - seal on paar põhi asja juba väljas.

Bideni seljataga on just need ülirikkad kes laias kaares sülitavad nii inimesele kui loodusele võib ju neid
ka vasakpoolseteks nimetada ja selles kontekstis meenutaks, et neil samadel vasakpoolsetel ei ole olnud
mingit probleemi miljoneid inimesi maha lasta, surnuks gaasitada (see EI OLNUD Aadu) ja näljutada ja seda
kõike ilusa utoopilise "uue maailma" nimel kus nemad mängivad "esimest viiulit".

Viide Mary Grossi juhtumile (kes pole siin Eestis ainuke esilekerkinud vasak provokaator) on adekvaatne.
Ja näitab kogu selle "vasaku" ideoloogia korruptiivust ja "jesuutlikkust".

Mis puudutab Alaskat siis just demokraadid/vasakpoolsed olid need kes Obama/Bideni ajal selle areneva
majanduse põhja lasid pannes seal maksma Washingtoni majandusliku diktaadi mis vaesustas nii osariiki
kui selle rahvast ja VASTUPIDI delfinaariumi mölale ON Trump astunud mitmeid samme majanduse elavdamiseks.

Paljudele nendele sammudele tõmbas peale piduri aga koroona pandeemia mis oli just nende vasakpoolsete
tehnokraatide ja panghaide poolt välja töötatud ja rakendatud just nimelt selleks, et teha vaesed veel vaesemaks
ja ülirikkad veel ülirikkamateks ja kaotada ära riigi majanduse üks suuremaid tugisambaid ehk nn keskklass.

Sama protsess käib(käis) ka siin Eestis kohalike vasakpoolsete reff-oravate ajal kuna aga Eesti on väiksem
liivakast siis selline kihistumine ei paista eriti välja aga tendentsid on kuigi mitte nii terav kui Euroopas üldiselt.
Protsessi aeglustab just killustatus - palju rahvusriike kes ei lase EU-l endast kohe teerulliga üle sõita.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 49
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat