Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RIIK
Autor Sõnum
zed
Veteran

Postitusi: 763
Liitunud: Jun 2005
23-07-2009 23:16
Postitus: #1
RIIK
Tükemat aega mõtlesin...et oleks huvitav...
Fantasseerigem nüüd.
Alustame visiooniga...tühipalja virtuaalse maailmaga.
Mis pole ohtlik-vaenulik, mis ei kannusta ei rahutustele, korratustele, riigikukutamisest, banditismist, valeraha või...oh sa mu meie, salaviinaajamisest rääkimata.

UUS üHISKOND
Uus maailm, kogukond, väärtused. Annan ette aksioome.

1. Raha kui instrument puudub.
Mõelge mis kombel toimib ühiskond?
2. Looduskaitse. Kõik elav on püha. Pole vahet inimese või looma hinge võtmisel.
3. Noorsugu. Alates viiendast eluaastast võetakse lapsed riigi, proffessionaalsete pedagoogide-psühholoogide kasvatada. Kaob probleem 19-aastaste üksikemade ja alkohoolikutest vanematega.
Lapsed kasvavad grupis kuhu kuulub erinevate vanuste ja vastutus-võimutäiusega lapsi.
4. Haridussüsteem ei ole niveleeriv, vaid läbi keerukate testide laste andekust ja eripära avastav.
(Ülekaalukat poissi, kes ülihästi joonistab propagandaplakateid ei sunnita sooritama teiste pilgu all korpalliviskeid, või -9 prillidega tüdrukut kaugushüpet, kui tal on ilmselged sensitiivsed omadused).

5. Kui riik kehtestab ja töötab välja automudeli, siis see on moodne ja üllatavalt hea vaadata 70 aastat.
Munder, riietus mida peetakse heaks tooniks kanda, et säästa moevoolude poolt laastatavat loodust on aga moodne ja kummaliselt ligitõmbav 70 aastat....


Nii....Smile
Idee on antudSmileSmile
Palun fantasseerigem.SmileSmileSmile


[Muudetud: 29.7.09 zed]
(selle postituse viimane muutmine: 05-12-2012 13:53 zed.)

Tõde läbib kolm staadiumi: 1 - naerdakse välja, 2 - võideldakse vastu, 3 - võetakse kui enesemõistetavat...
[Pilt: toetan2.gif]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tom
Veteran

Postitusi: 1,875
Liitunud: Jul 2005
24-07-2009 08:29
Postitus: #2
 
Ilmselgelt on see teema tehtud kolmanda riigi eufoorias Bleh

Kuid üks seltskond siin ju hoiab silma peal liikumisel nimega NWO (uus maailma kord). Ja jubedasti paanitsevad ja kardavad seda. http://para-web.org/viewthread.php?tid=4593&page=1

Selge on see, et see üks ja ainus kord ei saa sobida kogu maailma jaoks. Eeldan, et praegu peame silmas sena nö lääneühiskonda.
1. Raha. Kui ma projekteerin hetkel kompuutri taga mingi maja valmis, kas ma tahaks selle töö eest saada 10 siga ja 20 kaalikat? Ma tahan selle töö eest saada 100 erinevat asja (toidust uute ketsideni) vastavalt enda maitsele. Kuidas sellist vahetust siis teha? Töö=100 erinevat asja. Mingisugust käega katsumatut väärtust oleks siiski vaja ju vahetada. Iseasi on kaotada ära intressid, "raha" väärtuse kõikumised jms, sellele aitaks kaasa näiteks "maailma" ühisraha loomine(?). Või lähme allika juurde - kaotame töö ära Laugh ?
2. Looduskaitse. Looma elu võtmine. Kust maalt algaks inimesega samaväärtuslik loom? Kas hiirest või koerast? Mis saab kotlettidest, ilma milleta ei suuda näiteks 0-veregrupp normaalselt olla? Kuid karmistada tuleks seda ala kindlasti.
3. Noorsugu. Laste ära võtmine riigile? Hetkelgi toimib ju sama mudel. Lapsed pannakse RIIGIlasteadadele ja -koolidesse. Õhtuks koju, sõprade juurde. Ma ei usu, et me nii palju psühholooge leiaks, et murdunud vaimuga noorte armeed turgutada sellest stressist. Lisaks hämardaks selle ekstreemne variant suhet perekonnaga - mis on inimese pehmete väärtuste alus. Lisaks satuks ohtu isiksuse ja personaalsuse areng.
4. Haridus. Nõus, kuid sensitiivgi peaks oskama kera ruumala arvutada.
5. Mood. Automudel võib ju olla moodne, kuid selle 70 aastat tootmine muutub ilmselgelt mingi aja pärast ebaotstarbekaks. Kui tulevad uued leiutised, ökonoomsemad mootorid, odavamad materjalid, kiiremad monteerimistehnoloogiad, uued turavlisese elemendid jne. Või tahame tehnoloogilise arengu ära unustad? Ei.
Munder? Kandku, kes tahab.

Olen üsna kindlal arvamusel, et ükskõik milline kannapööre toob kaasa ainult teise kannapöörde mõni aeg hiljem. Sest tegelikult ei ole kõik inimesed lambad, nagu võiks tahta.

Mis muudatusi tahaks mina ideaalmaailmas näha:
1. Et hetkel maailmas leiduv rikkus/ressurss jaguneks võrdsemalt ühiskonna peal laiali, mitte ei jää kellegi taskusse. Siis oleksime ammu juba Marsil.
2. Mitmekordistada karistusi tahtlike kuritegude vastu ja pinguta vaenulikuse, ebaõigluse väljajuurimiseks.
3. (Suurte) laenude ja muude raharessurssidega tegeleks mingi riiklik asutus, mitte kasumiahned erapangad.
4. Maailm on täis eri kultuure, riike ja liite, kuid UN sarnane organisatsioon oleks õiguslikus mõttes rangelt kõrgeimal kohal püramiidis (riikide peal). Hetkelgi on keegi seal, kuid sealne organisatsioon peaks olema avalik ja mõistetav.
5. Miski ei oleks tähtsam tehnoloogilisest arengust ja isikuvabadusest.

Umbes nii.

Anna teada: paravihje@gmail.com
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,917
Liitunud: Nov 2003
24-07-2009 10:17
Postitus: #3
 
1. Tom, asi sa räägid ju ikka rahast. Kaalikas on sul lihtsalt teine vääring. Ma arvan, et zed mõtleb midagi sellist, et inimesed ei leiuta ja arenda asju selle jaoks, et rohkem asju saada. Andekad inimesed teevad seda töömõnust. Vastutasuks saavad nad mitte 100 kaalikat, vaid võtavad poest nii palju kui vaja. Siia saaks integreerida selle Venus projekti osa, mis räägib et tehnoloogia ja tootmine on nii arenenud, et ei ole puudust ning poodides võtavad inimesed nii palju asju kui neil parasjagu vaja on ja ei maksa.
Kui inimestel on normaalne kasvatus, siis ei teki sellealaseid konflikte ka.

2. Jahimehed jäävad ikka alles? Lasevad hulgi nt hunte maha karistamatult.

3. Mind hakkas ka häirima, see laste ära võtmine. Minu poolest võiks lapsed ka koolis käia või siis vabalt koduõpet saada individuaalõppe alusel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Sauram
Tavaliige

Postitusi: 119
Liitunud: Dec 2008
24-07-2009 10:32
Postitus: #4
 
2. Jahiturismi puudutav võiks karmistuda või keelata. Üldine ametlik jahindus võiks jääda, et piirata ühe liigi liigset vohamist.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tom
Veteran

Postitusi: 1,875
Liitunud: Jul 2005
24-07-2009 11:16
Postitus: #5
 
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor
1. Andekad inimesed teevad seda töömõnust. Vastutasuks saavad nad mitte 100 kaalikat, vaid võtavad poest nii palju kui vaja.

Selle elluviimiseks oleks vaja suurt mind-controll projekti. Või et magusad kommid ei oleks enam magusad, vaid üsna mõrudad.
Või hakata "talonge" ja "ostu- e. saamisõigusi" väljastama tubli töö eest, mis aga ei ole midagi muud kui Marxi unelm.

Jääda lootma vaid inimeste arukuse peale on üsna libe tee Smile


[Muudetud: 24-7-2009 Tom]

Anna teada: paravihje@gmail.com
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,429
Liitunud: Apr 2007
24-07-2009 12:03
Postitus: #6
 
Tom - erinevalt sinust on minul siiski tunduvalt positiivsem suhtumine inimeste arukusse.
Ajalugu on näidanud, et teatud mõjutuste puudumisel saab inimeste arukus välja lüüa ning neil hetkedel toimuvad (ON TOIMUNUD) nii mõnedki positiivsed muudatused.
Samuti on ajalugu näidanud, et teatud aja möödudes unustavad need inimesed (pigem nende 3 põlv - kellel puudus otsene side mõjutuste kohta) lubatakse antud mõjutustel "tagasi pöörduda" - algab uus spiraal.

Peale väikest mõtlemist otsustasin siia lisada ka näite nende MÕJUDE ja MÕJUTAJATE kohta tutvu palun: The Harold Wallace Rosenthal Interview

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Weizen
Tavaliige

Postitusi: 168
Liitunud: Apr 2006
24-07-2009 15:18
Postitus: #7
 
Rahata maailm ja ideed, et andekad teevad tööd mõnu pärast, ning need kes ei ole andekad või ei viitsi käivad niisama poes ja võtavad, mis meeldib - kuulge seda jama oleme me ju juba kuulnud! Kas ei nimetatud seda mitte kommunismiks...!? "Igaühelt tema võimete kohaselt ja igaühele tema vajaduste järgi", ja "kõrguvad pudrumäed ja voolavad piimajõed" (või viina, või õlle, ...vms.). See värk ei toimi ju, kulla seltsimehedSmile! Selleks, et inimene ennast liigutaks ja ühiskonda edasi viiks on vaja ikka piitsa ja präänikut!
Isegi budismis räägitakse mitte niivõrd materjaalsetest väärtustest, kuivõrd just vaimsetest väärtustest - inimese hing püüdleb paremuse ja täiuslikusse poole vaid kannatades (sansaara), ülima täiuseni jõudmist nimetatakse nirvaanaks, kuid peale seda pole tal siinsesse maailma enam asja, vaid siis viibib hing jäädavalt seal, kus kannatusi enam pole...

Kui siinsest maailmast ja kasvavast noorsoost edasi rääkida, siis selline süsteem, nagu zed rääkis, toimib osaliselt ka praegu (koolid, lasteaiad). Kui vanemad on pätid ja joodikud, siis võetakse vanemlikud õigused ka lõpuks lihastelt vanematelt ära. Samas võiks olla teisiti korraldatud näiteks lasteaiakohtade süsteem. Ei peaks olema nii, et vanemad peavad käima kohta lunimas või last järjekorda panemas, ja kui kohta ei saa, siis kas jäävad ise koju või viivad vanaemale poputada. Võiks olla nii, et riik garanteerib igale 3-aastaseks saanud lapsele lasteaiakoha ja vanemad on kohustatud lapse ka sinna lasteaeda panema, mitte ei vii lihtsalt last vanaema poputada, kuna maimuke ei taha lasteaeda minna ja hakkab nutma, kuna peab liiga vara tõusma, riidesse panema ja minema sinna kus teised kiusavad ja kasvatajatädid on kurjad ja keelavad..., jne. Kohustuslik peaks see olema seetõttu, et laps õpiks väikeste raskustega kohanema, teiste inimestega arvestama ja vajadusel enese eest seisma. Riiklikud pedagoogid-psühholoogid peaksid kindlasti rohkem lastega tegelema ja kasvõi tegema regulaarseid väärtushinnangute ja käitumisharjumuste "ülevaatusi" koostöös haridusasutuste ja lapsevanematega, et sirguv sugupõlv "metsa" ei kasvaks ja ei pätistuks. Riiklikud struktuurid peaksid igati motiveerima ja aitama kujuneval inimesel jõuda tema võimete maksimumini. Õppemaks tuleks ära kaotada ja ülikoolis õppimist peaks võimaldatama ikka parimatele, mitte nii nagu praegu - kui on palju pappi, siis võib lõpuaktuselt vinge diplomiga lahkuda ka labidamehest kesisema IQ-ga isik.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
InDemand
Veteran

Postitusi: 1,003
Liitunud: Jun 2007
24-07-2009 17:36
Postitus: #8
 
1. Raha kui instrument puudub. Mõelge mis kombel toimib ühiskond?

Kui ei oleks raha, siis tuleks ta välja mõelda ehk raha asemele leitakse alati mõni ersats. Raha võib (ja mingil moel peab jääma), kuid ei tohi olla nii domineeriv, nagu ta on seda praegu. Sisuliselt peaks raha kõrval olema pea sama suure (isegi veidi rohkema) kaaluga vaimsed väärtused. Kui inimeste põhimõtted ja vaated oleksid veidi inimlikumad (naljakas väljend, eksole), siis oleks lihtsam.

2. Looduskaitse. Kõik elav on püha. Pole vahet inimese või looma hinge võtmisel.

Mõte on hea, aga sellega ei tohi fanaatiliseks minna (nagu mingid üritavad praegu Korea koerasöömist takistada; need aktivistid, kes end puude külge aheldavad jne).

Kui me vanade eestlaste kombel õpiks ümbrust hindama, oleks see samm edasi (või siis hoopis tagasiSmile).

Põhimõte on selles, et mitte mingite seadustega reguleerida, kui palju puid langetatakse või loomi tapetakse. Peaks mõistma, et kui ikka ollakse toiduahela tipus ja süüakse kõike, siis nii on. Miks ei võiks "moodne" inimene kah hiies käia ja mõtiskella? Egipti või Kanaaride asemel jalutuskäiku Eesti metsa teha?

Muutuma peab mõtlemine (taas kord), mitte eksisteerima looduskaitse ses mõttes, nagu ta on praegusel ajal.

3. Noorsugu.

Noorsoo kasvatus algab esmalt vanemaist. Ei ole kasu nende panemisest laagrisse või gestaapo kombel nende noomimisest. Lapsele peab esmalt õpetama seda, kuidas austada seda, et tema ümber elab ka teisi inimesi. Ja õpetama teda end armastama.

Laste massilise käsitlemise asemel peaks neid võtma võimalikult individuaalselt (ma ei mõtle siinkohal popuutamist või neid Waldorfi koole).

Pereväärtused paika, siis on ka lapsed (noored) korralikumad. See tähendab, et ei ole ringitõmbamist, mingeid fiktiivseid kooselusid või debiilseid peremudeleid. Lapse jaoks peab leidma aega, eelkõige kuulama, mis tal öelda on.

4. Haridussüsteem ei ole niveleeriv, vaid läbi keerukate testide laste andekust ja eripära avastav.

Selle mõttega isegi ühineksin. Kõigile ei saa kommunismile sarnaselt sama "maiusega" läheneda, eriti sisseastumiskatsetel (ja muude selliste asjade puhul). Üks laps oskab matemaatikat, teine mitte - tema valdab näiteks kunste. Kas üks on teisest halvem, kuna ta ei teadnud, kui palju on ruutjuur arvust n? Ei usu.

Tuleb lõpetada see nõukaajast jäänud süsteem, mida küll muuta üritatakse, kuid millest on raske loobuda, kuna siis ei toodeta enam roboteid.

5. kuni punkt n.

Uue riigi või nn maailma loomisel peaks eelkõige arvestama minu meelest seda, mida tahab lihtne inimene. Mitte seda, mida arvab ladvik.

Osaliselt peaks kaotama praeguse valitsemisvormi, alustama täiesti nullist. (Noh, sisuliselt siis ootama, et vanad maha kärvaks ja uued sellised maha nottima. Bleh) Ei, tegelikult ses mõttes, et inimene on paraku selline, et karjana koos elades on ta loom ning vajab juhti. Aga juhiks peaks olema see mees, kes ei ole kellegi puuri panemise vms poolt. Avatud, tark ja rida muid omadusi. Sisuliselt kaotama võimaluse korruptsiooniks (mida kahjuks on üsna raske teostada).

Siiski: alustama peaks perest, seejärel haridusest ning jõudma välja selleni, et asjad toimiks tervikuna. Praegune maailm on nii lõhestatud, et varsti kukume kõik nendesse aukudesse, mis kaevatud.

[Muudetud: 24-7-2009 InDemand]

Sadamas on laev turvaline, ent laevu ei ehitata selleks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
alar
Vana kala

Postitusi: 378
Liitunud: Jan 2009
24-07-2009 21:05
Postitus: #9
 
Rahata ühiskond oleks üks tore asi,nimetatagu teda kuidas iganes,aga et selleni jõuda tuleks peatada praegu toimivad mind-control-i projektid.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zzzxxxzzz
Bännitud

Postitusi: 170
Liitunud: Mar 2009
24-07-2009 21:35
Postitus: #10
 
Tsitaat:Algselt postitas zed

3. Noorsugu. Alates viiendast eluaastast võetakse lapsed riigi, proffessionaalsete pedagoogide-psühholoogide kasvatada. Kaob probleem 19-aastaste üksikemade ja alkohoolikutest vanematega.
Lapsed kasvavad grupis kuhu kuulub erinevate vanuste ja vastutus-võimutäiusega lapsi.

Njah...multikulti ja pe de de maaletoojad ilmselt püüaksid sinna kanti jõuda. Huvitav, kes oleks selle riigi kõrgeimaks võimuks?

Parem võiks võtta midagi ette, et meie rahvusriik oleks tõeline rahvusriik.

[Muudetud: 7-24-2009 zzzxxxzzz]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
limbo
Uustulnukas

Postitusi: 10
Liitunud: Nov 2008
25-07-2009 08:35
Postitus: #11
 
punkt 1 - et raha pole? Pea-aegu elangi sellises ühiskonnas, palk täpselt nii suur, et rahakotis on alati tühjus.
Punkt 2 - selleks peaks kõigepealt massoonliku unistuse täitma ja planeedi rahvaarvu pisi-pisikeseks tegema. Muide, kas taimed on elus?
Punkt 3 - kas üksikemad on probleem? Seda laste vanematest eraldamist on juba erinevates ühiskondades proovitud näiteks pioneerindus ja kasvõi internaatkoolid Inglismaal. Ikka on kasvandikest saanud nii geeniusi kui idioote, sportlasi ja joodikuid.
Punkt 4 - Jah, ja geneetikutele anname ülesande, et sportlastele oleks tehtud suured kopsud ja neli jalga Smile
Ka paks plika peaks elus korra kaugust ja kõrgust hüppama, kasvõi selleks, et teada, mis tunne see on. Ja geniaalne kunstnik võiks matemaatikat ja füüsikat vähemalt proovidagi, et ettekujutus oleks ja silmaringi laiendaks.
Punkt 5 - no Ford-T on hea silmaga vaadata, iseasi on kas ma sellega sõita ka tahaks. Ja vorm on hiinlaste vatijope ja sinine puuvillane ülikond ka, mis pea-asi unisex Smile

Jumala eest ma ei taha norida, aga sellises uues maailmakorras elada ka ei taha, vabandust kui väga lollusi kirjutasin.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,818
Liitunud: Oct 2007
25-07-2009 08:38
Postitus: #12
 
Aga me oleme erinevatel aegadel juba ehitanud kahe rahva rahvussotsialismi, juutide ja sakslaste oma, viimast küll väga lühikest aega.
Aga juudi rahvussotsialismist peaks meil kommunismi ehitades küll hea ülevaade olema, vähemalt vanemal põlvkonnal.
Selle projekti lõpp oli vägagi ilmekas, kogu venemaa materiaalne vara kolis ühe väikese rahvakillu taskusse, ainult 0,5 protsenti erastatud venemaast pidi kuuluma venelastele.
Võib olla sa alustaksid hoopis sellisest materjalist ja tutvustaksid neid kontakte, millest saksamaa ülikiire areng alguse sai ja lühikese ajaga tekkis tsivilisatsioon, mis ei sarnanenud oma tehnilise taseme ja teadmiste poolest ühegi Egiptuse nuhtluse ehk Orioni rahaimpeeriumi all ägava riigiga.
Paraku venekeelne link. http://zexe.de/modules.php?name=Pages&pa...e&pid=1395
See mida Hitler tegelikult tahtis saavutada sarnaneb ju kohutavalt Aldebarani elukorraldusega kus puhtaverelised asustavad ühte pklaneeti ja ülejäänud segaverelised on aetud teisele elukõlblikule planeedile.
Küsimus, kes on maal puhtaverelised, ilma seda lahendamata on kogu edaspidine jutt mõttetu, juutide puhtaverelised on juudi naised, reptiilid on suutnud oma geenidega siduda mitte DNA vaid naiste RNA ja juhivad seda rahvast naiste kaudu.
Kommunistide nägemuses tahtis Hitler saavutada midagi sellist:
Hitler kõneles: "Mitte kõrvaldada ebavõrdsust inimeste vahel, vaid süvendada, panna vahele läbitungimatud barjäärid. Milline on tulevane sotsiaalne kord? Ma ütlen teile, seltsimehed! Saab olema valitsev klass ja parteiliikmete hulk range hierarhia järgi. Nende all on anonüümne mass, alam igaveseks. Veel allpool on võidetud välismaalaste klass, kaasaegsed orjad. Kõige selle üle tõuseb uus, kõrgem aristokraatia, millest ma ei või rääkida... Kuid neid plaane ei pea teadma partei realiikmed."
Autorid paluvad lugejat mõista, et SS ilmumist ei dikteerinud mingid poliitilised, sõjalised või siseriiklikud kaalutlused. Oli olemas teine hädavajalikkus, mida autorid nimetavad maagiliseks. Koonduslaagrites valmistutakse natsliku maagia pühitsemist. Siin tuuakse massilised inimohvrid, et luua Vägeva heatahtlikku suhtumist ordu asjadesse. Koonduslaager, s.o. tulevase maailma makett, kus kõik rahvad rebitakse lahti oma juurtest, nad kõik on muudetud mingiteks rändlejateks, tooraineks, millest võib luua kõike, mis kõlbab väetiseks tulevasele õiele - üliinimesele, kes suhtleb jumalatega.
See makett on tagasimudel meie planeedist, mis on määratud põllumaaks Musta ordu maagilisele adrale.
Igatahes VS sügab kukalt sellisele tulevikule mõeldes.

[Muudetud: 7-25-2009 VironShaman]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,429
Liitunud: Apr 2007
25-07-2009 12:07
Postitus: #13
 
Edasi arendus siis VS poolt toodud onu Aadu kõnele kus ta mainis tulevikku elukorraldust.

Mind on juba aastaid huvitanud KUI palju me võime selliseid tsitaate uskuda ???
Näitena tooks sellise raamatu kui Piibel Kuningas Jamesi Versioon ehk lühidalt KJV.
Uurijad on leidnud sealt erinevatel aegadel välja antud versioonide vahel vägagi olulisi muudatusi.
Need ei ole puht tekstilised kus vana sõnaon asendatud "uuemaga" aga on muudetud terveid lõike ja lauseid
nö "vajalikus" suunas - millises - võite ise arvata.
Ei ole mingi saladus ju, et mis riik oli/on NL - ei olnud ju eriline saladus KES seda juhtis. Siit küsimus uuesti -
KUI palju me võime uskuda seda mida räägitakse seal (mis kajastub ka siin) nii Vene Impeeriumi kui ka 1MS ja 2MS
sündmuste kohta ??? Ei ole ju saladus, et võitjad kirjutavad ajalugu - võime detailide kallal norida, kuid sisuliselt
NL oli võitja 2MS sündmuste tulemusena ja ei olnud ka saladus, et NLis olid terved asutused mis tegelesid sobiva ajaloo
versiooni välja töötamisega - ehk - palju sellest mida me teame 3Riigi kohta on utoopia ja palju sellest on reaalsus ?
Millised Aadu kõned väljendavad seda mis tehti või plaaniti teha ja millised NLKP Infoosakonna ajutöö vili ???
Julgeb keegi vastata ?

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,818
Liitunud: Oct 2007
25-07-2009 12:24
Postitus: #14
 
Osa asjade tagapõhi tuleb välja juba lingi tagant, mida on võimalik kontrollida saksakeelse versiooni abil, millest ta vene keelde tõlgiti, tahad täpsemat materjali võta hea meedium kaasa ja mine Wewelsburgi lossi tööruumi ja kutsu, nad on seal siiani täiesti olemas, vähemalt meediumidele kättesaadaval kujul.
Kui muidugi see ei alarmeeri juudimeediume saksamaal, et nende vana vaenlane võib elustuda.
Või uuri järgi mida kujutab endast raha, mida saab raha abil teha, miks on kantide käes olev sularaha ohtlik ja mis juhtub rahaga siis kui ta panka satub ja sealt pakkidena tagasi ringlusesse lastakse.
Mida tähendab sõna "raha saba", mis on nähtamatu raha saba ja mida ta inimesega teeb.
Miks hiilerid kunagi raha enda kätte ei võta.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,429
Liitunud: Apr 2007
25-07-2009 13:35
Postitus: #15
 
VS - hetkel läks meie jutt täiesti mööda - proovin hiljem teisiti sõnastada.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nazz
Veteran

Postitusi: 1,465
Liitunud: Jan 2007
26-07-2009 21:11
Postitus: #16
 
Natuke teema väliselt küsiks...
Milline oleks siis see ideaalne ühiskond?
Mida siis õpetada koolides, kui praegune haridussüsteem paistab olevat vastumeelne?
Kuidas kujutaksid maailma ette, kui kõik teaksid "tõde" meie liidrite ja maailma ajuhtivate inimeste kohta?

Küsimuste vastuseid tahaksin saada mis oleksid mingil määralgi teostatavad.
Näiteks esimese küsimuse vastuseks:" World Peace" ei ole lihtsalt teostatav.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,429
Liitunud: Apr 2007
26-07-2009 22:46
Postitus: #17
 
Tsitaat:Algselt postitas Nazz
Näiteks esimese küsimuse vastuseks:" World Peace" ei ole lihtsalt teostatav.


Teostatav see ON aga mitte mitte praeguses süsteemis.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
levis
Veteran

Postitusi: 1,514
Liitunud: Dec 2003
27-07-2009 02:02
Postitus: #18
 
[Pilt: chipdees.jpg]
Raha pole vaja kui on totaalne totalitarism - New World Order, kus ladvikul on rahva üle täielik võim seaduste, piirangute, karistuste, keeldude, käskude näol ning samas täielik kontroll iga kiibistatud indiviidi üle. Kuidas keegi oma elu elama peab, see kirjutatakse talle ülevalt poolt ette ja kui ei kuuletu, siis hukatakse! Kaupu võib tarbida vastavalt tootlusele limiteeritud koguses.
[Pilt: join-aeonika.gif]
Raha pole vaja kui toimub globaalne ärkamine ja inimesed mõistavad üheselt, et kogu meie reaalsus on tegelikult üks suur mõte, mida me kõik kogeme. Gravitatsioon, elektromagnetism, tuumajõud, elementaarosakesed on tegelikult piiramatu mitteaineline väli, superväli-ühendväli-teadvusväli. Et sügavamal tasandil oleme me kõik seotud ja üks tervik ning kanname endas ühtset eesmärki. Inimkond oleks kui üks suur pere, kus piisab eeskirjadest, mis pelgalt reguleerivad ühiskonna toimimist. Raha pole vaja, sest esmane eesmärk on elada harmoonias teistega.
Ühend(teadvus)välja teooria üheks eestvedajaks on John Hagelin (scientist, educator, and three-time Natural Law Party candidate for President of the United States, is Professor of Physics and Director of the Institute of Science, Technology and Public Policy at Maharishi University of Management, Executive Director of the International Center for Invincible Defense, President of the US Peace Government, and Raja of Invincible America)

[Muudetud: 27-7-2009 levis]

Kes ei joo ega suitseta, sureb tervena.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,743
Liitunud: Sep 2007
27-07-2009 14:07
Postitus: #19
 
Härrased, tegelikult polegi meil oma riiki, sellest on jäänud tegelikult ainult nimi veel. Suurem jagu on siin maha parseldatud. Need, mis on on ainult jäänukid. Vrem oli lihtne nõuka süsteem, kus kõik oli sunniviisiline,tänu sellele, oleme veel need, kes peame olema. Kap süsteem on nn vabatahtlik,mille hävitav mõju on kiirem, kui oli nõuka ajal. Mida ei saanud teha vana, seda teeb eu 25.....30 aastaga, siis saab meist samasugune hall mass, ilma riigita, ilma rahvuseta, ilma nimeta. Praegune põlv ei oska enam tegelikkust näha, nende jaoks on tähtis kärakas trillala, ja,kust niisama saab,sest nad pole muud midagi näinud , neid harib lääne tv oma vägivaldsete saadete ja filmidega,mis nende mõttemaailma sassi keerab. Praegu kehtib ikkagi veel vana ütelus: Anna rahvale leiba ja tsirkust ja nad on kõigega rahul. .....Meie rahva hävitus töö käib mitmel rindel korraga, alates kultuurist ja lõpetades haridusega. Põhi häda on praegu alkohol, isegi 10 sed joovad juba, mida edasi seda suuremaks nende arv kasvab. Kui inimene joob siis ta ei mõtle enam muule ja teda on kerge valitseda. Nõuka süsteem läks ka sedasi allamäge. Meil tehakse praegu sama viga,et ei õpita vanadest vigadest......Edasi saate ise mõelda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zzzxxxzzz
Bännitud

Postitusi: 170
Liitunud: Mar 2009
27-07-2009 15:52
Postitus: #20
 
Ikkagi on minu jaoks õhus küsimus: Kes oleks selle riigi kõrgeimaks võimuks?

Kui hakata looma riiki, siis peaks olema see esimese asjana selgewink
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ayyu
Bännitud

Postitusi: 164
Liitunud: Jun 2009
27-07-2009 21:40
Postitus: #21
 
Riik on loodud inimese jaoks, mitte inimene riigi jaoks
Kuni eksisteerivad suurriigid, on sõda vältimatu

olen see, kes ma olen.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zed
Veteran

Postitusi: 763
Liitunud: Jun 2005
27-07-2009 22:27
Postitus: #22
 
Ajalooliselt võrreldes on tegusaim ja kiireimat arengut soosivaks ühiskonnaks (riik + rahvas) valgustatud absoluutne monarhia.

Samal ajal võrreldamatult KÕIGE odavam. Kord aastas monarhi sünnipäev. Kõik.

Mitte mingeid erinevaid valimisetappe, parteisid, ministrikesi iga nelja aasta tagant.
Sõpradest tuttavatest korporatsioonikaaslastest kabinettide moodustamist jne muid kalleid ja madalaid rituaaltantse...

Valitsusnõukogu oleks nõuandev, kas siis mingi 6 ministrit või Nõukoja nõunikku.
Jälle kõik.
Eluaegsed ametid. Päritavad tsiviilastmestikuga.
Oled aus ja ajad riigi huve, lõpetad Panteonis, pojal võimalus pukki asuda. Kui viisakas viks ja tark poiss.

Oled varas, pätt ja kaabakas läheb Sinu, Su isa ja ka vanaisa kogu varandus riigile ning ise ehitad elu lõpuni meisli ja haamriga muuli Keri saarel...
Juba Katariina jagas selle ära ja lõi pärandatavad tsiviilametid.
Ta mõtles muidugi venelase kombel - Et kui vanaisa varastas, isa varastas siis on lootust, et pojal juba küllalt ja teeb midagi riigi heaks ka....See oli muidugi Bütsantsliku Venemaal...
Palju me erineme?
Kui Isevalitseja, Diktaator, Hunta Kindralkomissar on ka kõrgeimaks seaduslikuks võimuks siis on ka see riigitoimimiseks vajalik etapp vägagi odav.
Ukaas, dekreet, päevakäsk. Ja see on ülim ning kuulub täideviimisele.

Muidugi selline tõsine monarhia, mitte mingi Suurbritannia palagan.....või siis tõesti Hunta.
Tšiilis Pinotchet pani asjad paika....tal oli ju paar Argentiina kõnnumaalt tulnud eesti juurtega vilunud nõuandjat ka kuuldavasti.

Tööstus, haridus, ifrastruktuur kasvas mühinal. Siiani tänulikkusega meenutatakse. Aga karm käsi oli ka. Ja eestlasi kuulas kes soovitasid staadionid vanglatena kasutusele võtta....aga see vaherepliigina.

Põhiline ikka see, et kuskohast tarka ja õilsat juhti leida.
Kel hiilgava elu lõpus varaks leida-hinnata vaid kulunud portfell, näpitsprillid ja vaskne kirjutuskomplekt - kogu maine isiklik vara...
Ja Juhi ümber andunult ustav "siserõngas" ehk Schlauh... Samasugustest meestest.
Mnjah, kandva ja kergelt massidesse kultiveeritava ideoloogiata on see raske....

Praegu tegelikult lihtinimesel eriti kõhe ja "hõre" olla....polegi nagu millesse uskuda....helge homme? makstud pangalaenu näol? Kaugel... lahjavõitu ka... noh ootame siis Jõule.... ja siis jälle Jaanipäeva. Huvitav kuidas see läbi põlvede meie ajukujule mõjub?
Mäda see värk...

[Muudetud: 27.7.09 zed]

Tõde läbib kolm staadiumi: 1 - naerdakse välja, 2 - võideldakse vastu, 3 - võetakse kui enesemõistetavat...
[Pilt: toetan2.gif]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,429
Liitunud: Apr 2007
27-07-2009 22:39
Postitus: #23
 
"Mäda" on veel hästi öeldud ...

http://us-in.net/levashov/book_1_list.shtml

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zzzxxxzzz
Bännitud

Postitusi: 170
Liitunud: Mar 2009
27-07-2009 22:56
Postitus: #24
 
Monarhiaaga saab tõesti ühte-teist korda saata. Tugev monarh ei vaja ka oma riigis raha. Odavus ei mängi sellisel juhul rolliwink
See seletab ka 5 endast eluaastast laste äravõtmise ja monarhile lojaalse elanikkonna kasvatamise.

Lause //Ülekaalukat poissi, kes ülihästi joonistab propagandaplakateid// tekitas küsimuse - kas oleme valmis... - kui on vaja propagandaplakateid siis me ei ole valmis.

_____

Kui olete valmis ja vajate monarhi, siis olen olemas. Andge ainult teadawink
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,429
Liitunud: Apr 2007
28-07-2009 00:14
Postitus: #25
 
Lisaks zedi pakutud valgustatud monarhiale - mis on ka teatud aspektides ahvatlev, kuid sobib ÜLEMINEKUPERIOODI valitsus vormiks on olemas veel valitsus vorm mis on nimeliselt alles, kuid sisuliselt kadunud - VABARIIK. Viimati üritati seda teha Ameerika Ühendriikides, kuid lähtuvalt teatud objektiivsetest põhjustest ning "finantsvõimeka kliki" (keel EI paindu seda rahvaks kutsuma) "ergavast" panusest kukkus see läbi.

Põhimõte on lihtne - Põhiseadus mis on minimaalselt lihtne ja arusaadav KÕIGILE ilma juristide "klassita". Seda täiendab 2 seaduste komplekti Maa Seadus ja Mere Seadus. Maa Seadus on see mis kehtib igapäevaselt ning määrab ära ühiskonna suhte põhiseosed - sisuliselt põhineb sellisel tuntud aktil kui Magna Charta. Mere seadust võiks teisiti kutsuda ka Sõjaseaduseks ning see kehtib merel (Kapten laevas Jumal taevas) või juhul kui on välja kuulutatud sõjaseisukord.

Riigi roll on minimaalne ja ainult peamiselt arbitaarne ehk vahekohtunik, kuid hetkel detailidel ei peatuks.

Peamine põhjus miks senini kõik Vabariiklikud projektid kõrbesid on olnud lihtne- INFORMATSIOON ehk pigem selle leviku ja sisu kontroll. Hetkel on aga tõusnud esile uus aspekt mis puudus nii Roomas kui ka Ameerikas - INTERNET. Isik ei ole enam seotud informatsiooniga mis on tema jaoks valmis nämmutatud, kontrollitud ja nuditud vaid on võimeline seda ISE otsima ning sellega seotult ka ISE seda läbi nämmutama ehk siis analüüsima. Kuigi hetkel on asi alles lapsekingades ning üritatakse asja paaniliselt kontrolli alla võtta on asjal väga suur potentsiaal just Vabariikliku vormi edukust silams pidada. Seisneb ju selle süsteemi peamine postulaat just nimelt IGA AKTIIVSE ühiskonna liikme PIDEVAS osalemises OMA riigi asjades. Kui varem tuli selleks kohale tulla ning oli palju (peamiselt just informatsioonist sõltuvaid) piiranguid siis just tänu internetile on need sisuliselt ja tehniliselt lahendatud.

Loomulikult ei saa muutus toimuma üleöö ning on vaja alguses teatud sotsiaalseid garantiisi (just siin on 3Riigi alguse teatud kogemused pea hindamatud) ning teatud piiranguid, kuid need peavad olema põhjendatud ning neti vahendusel kõigile iga hetk kontrollimiseks avatud.
Sotsiaalselt on veel oluline taastada suurperede mõiste ja talude võrk. Just need 2 asja on olulised terve rahvuse püsimiseks ning tema jätkusuutlikuse tagamiseks. Ainult pere kus elavad koos (ei pea siin silmas ühiselamu tüüpi pead-jalad koos vaid avarates linna või maa majades-taludes) 3-4 põlvkonda on tagatud noore põlvkonna adekvaatne kasvamine. Nii mõnedegi poolt pakutud riigi poolset kasvatamist kardan ma nagu vampiir püha vett - see peaks olema keelatud lausa surma ähvardusel- Lapse kasvatab PEREKOND ja kui peaks juhtuma, et laps selle kaotab (suur perede puhul KOGU kaotamine on nullilähedane võimalus) siis leitakse lapsele kiiresti ASENDUSPERE. Laste koos (erinevatest) õpetamine ei tohiks alata enne 10 eluaastat, kuid see ei välista loomulikult perede omavahelist suhtlemist mis eeldab ka laste "kokku laskmist" - las möllavad. Nooremaid lapsi õpetavad vanavanemad, suuremaid alles pedagoogid instruktorid.

Hetkel oleks kõik - kui tekib ARUKAS debatt sisi võib asja edasi vaadelda kui ei teki siis peab kurvalt nentima, et zed on natike liiga optimistlik - viitan tema esimese postituse esimesele reale...

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog