Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Külmfusioon
#26
Professor Giuliano Bettini teemal, et kuidas Rossi seadmes 30% niklist saab vask..
http://www.journal-of-nuclear-physics.com/?p=473
[Pilt: alchemynewsitem.jpg]

Vasta
#27
Säristab pliiatseid ning väidab, et see ongi kodune külm tuumasüntees, sest tulemiks on magneetiline pulber:
http://www.youtube.com/watch?v=0KV8hz5Ubfc
Väidab, et sellel teemal on tehtud teadusuuring ja asi tõesti toimib, aga kiiruga ma küll netist midagi ei leidnud.
Vasta
#28
Lollus.
Kui kaks osakest põrkuvad siis tekkib soojus.Ja see ongi
energia.Kõik,nii lihtne see ongi.
Vasta
#29
Sama lihtne, kui teatud sagedustega 12v elektrivooluga vett pommitades, lõhustuvad vee aatomid hapnikuks ja vesinikuks. Mida on teatud mitmed setmed kümmned aastad. Aga siiski me sõidame naftal baseeruvate põlemismootoritega. Miks?
Vasta
#30
Lihtne,
kahe aatomi laialikiskumine nõuab rohkem energiat
kui nende ühendamine põletamisprotsessis tagasi annab.
Vasta
#31
Tavalisel kraaniveel töötavad sisepõlemismootorid on olemas ja töötavad. Olenemata sinu lihtsustamisest.
Igastahes huviga jälgib külmfusiooni arengut. Loodan, et seda korporatsioonide poolt tümaks ei tehta. Tõesti loodan.
Vasta
#32
(08-04-2011, 20:52 )insener Tünn Kirjutas: Lihtne,
kahe aatomi laialikiskumine nõuab rohkem energiat
kui nende ühendamine põletamisprotsessis tagasi annab.

Sellele saab vastata lihtsa seoseenergia graafikuga:

[Pilt: Binding_energy.jpg]

Kui element liigub transforamtsiooni käigus sellel graafikul ülesse poole, siis see protsess annab energiat välja, ehk on eksotermiline. Tänapäeva tuumarektorites reageerib u235 ja vaadake, kui väike on tõus sellel sirgel.
Vaadake aga H1 ja He4 potensiaalide erinevust! Kui vesinikku saaks heeliumiks muuta, siis see lahendaks meie energiavajadused pikaks ajaks. Paraku pole H1 fusioon võimalik, aga isegi H2+H3 annab heeliumiks muutudes hiiglasliku koguse energiat.
Vasta
#33
(08-04-2011, 22:41 )Lorenz Kirjutas:
(08-04-2011, 20:52 )insener Tünn Kirjutas: Lihtne,
kahe aatomi laialikiskumine nõuab rohkem energiat
kui nende ühendamine põletamisprotsessis tagasi annab.

Sellele saab vastata lihtsa seoseenergia graafikuga:

See on hea ja õpetlik graafik küll, aga mis tal inseneri postitusega pistmist? Insener räägib ju keemilisest energiast, graafik aga tuumaenergia kohta.

(08-04-2011, 22:40 )juhh Kirjutas: Tavalisel kraaniveel töötavad sisepõlemismootorid on olemas ja töötavad. Olenemata sinu lihtsustamisest.

Anna viide.
Vasta
#34
Ma rääkisin keemilisest jah,seda me oskame rakendada.
Selle teisega oskame vaid pauku teha ja loodust reostada.
Vasta
#35
Offtopic küll juba.
Hydrogen car:
http://www.youtube.com/watch?v=kV2M_1Ud188
http://www.youtube.com/watch?v=aGg0ATfoBgo
Vasta
#36
Report on heat production during preliminary tests on the Rossi “Ni-H” reactor - On December 16, 2010 and January 14th, 2011 tests were performed on a Cold Fusion reactor that utilizes Nickel and Hydrogen to produce large amounts of energy on demand. Two reports about these experiments were released today. They tend to confirm this technology may indeed be a true breakthrough. Today two reports were issued about Andrea Rossi's Cold Fusion Reactor that utilizes nickel and hydrogen to produce large amounts of energy. The authors of these two reports are Dr. Giuseppe Levi and Dott. Bianchini David. In the first of the two reports Dr. Giuseppe Levi discusses the test that was performed on December 16th and the test that was performed on January 14th. In the second report Dott. Bianchini David discusses his role in the second test obtaining radiation field measurements. (Journal of Nuclear Physics; January 23, 2011)

Selline jutt siis.
Ja kütuseks kasutab nanostruktuurset niklitolmu.
Prototüüp eeldatavalt 100 gr poole aasta jooksul.
Aga millist niklitolmu?
See hakkas mind huvitama... Vaevalt, et vaeslapse käsikiviga jahvatet...
Natuke küsimust uurinuna selgusid järgmised faktid.
Niklitolmu terasuurus peab olema 1,5 - 3 nanomeetrit ja tooraineks kasutatakse seadmes venemaalt, Rostovi tehasest tarnitavat ülipeent ja puhast nikkeltraati. (Muuseas sama traati kasutavad salvestuseesmärgil vene sõjalennukite mustad kastid).
Traat aurustatakse vaakuumseadmes laserkiirtega ja siis saadud nikliaurust suunatakse läbi gaasivoog kus molekulid käituvad nagu tolmuterad atmosfääris jääkristallide moodustumisel....midagi sellist...vähemalt - vähemalt minu kui diletandi mõistuse jaoks. Eesmärk on, et need mikroskoopilised kerajad nikliosakesed oleksid lamineeritud struktuuriga, nagu seebimullid või jõuluehted...
Ja nüüd ebameeldiv moment.
Venemaa sõjatehas toodab seda hüva ülipeent-puhast nikkeltraati kilohinnaga.... 77.000 dollarit!!!
Tegin väikese otsingu netis ja ennäe....veelgi kallimalt on võimalik osta!
Kuulutus:
.......................................
Nickel wire 0.025mm dia.,
purity not less then 99.75%
15 kg (227.000 meters in 1 kg)
Minimal shipment 0,154 kg
Origin Russia.
Security house in Germany.
GIREDMET Certificate
IGAS Certificate.
Euro 2,50 / meter
.......................................
Juurde veel see "mullideks" muutmine.
Ei tea kuidas selle tasuvus-arvutusega lõpptulemusena ka on?
Nagu tuumareaktoris kulla tegemine?
Aga eks aeg annab arutust!
Vasta
#37
(14-04-2011, 16:19 )zed Kirjutas: Niklitolmu terasuurus peab olema 1,5 - 3 nanomeetrit ja tooraineks kasutatakse seadmes venemaalt, Rostovi tehasest tarnitavat ülipeent ja puhast nikkeltraati. (Muuseas sama traati kasutavad salvestuseesmärgil vene sõjalennukite mustad kastid).

...................................

Venemaa sõjatehas toodab seda hüva ülipeent-puhast nikkeltraati kilohinnaga.... 77.000 dollarit!!!
Tegin väikese otsingu netis ja ennäe....veelgi kallimalt on võimalik osta!
Kuulutus:
.......................................
Nickel wire 0.025mm dia.,
purity not less then 99.75%
15 kg (227.000 meters in 1 kg)
Minimal shipment 0,154 kg
Origin Russia.
Security house in Germany.
GIREDMET Certificate
IGAS Certificate.
Euro 2,50 / meter
.......................................

Ohh jahh....Tartus pakkusid okupatsiooniarmee asjapulgad üheksakümnendate algul Raadil kui kolimisega tegelesid neid oranše kerasid pooliku eest......
Vasta
#38
(14-04-2011, 16:19 )zed Kirjutas: Report on heat production during preliminary tests on the Rossi “Ni-H” reactor -

Aga eks aeg annab arutust!

Njah ... seda küll. Maksab silma peal hoida. Aga kuna peale nikli ja vesiniku on mängus ka katalüsaator, mille koosseisu ei avaldata enne, kui saadud USA patent (USA Patendiamet aga külma tuumasünteesi peale patente ei andvat), siis sõltumatuid kontrolleksperimente (ja asjakohaseid teaduslikke artikleid) vist väga ruttu oodata pole. Parim, mida lähiajal ehk oodata, on täiendavad eksperimendid leidurite enda seadmel sõltumatute ekspertide juuresolekul ja nende kontrollaparatuuri abil. Aga kui asi müüki tuleb (sügisel või järgmisel talvel), küll ta siis lahti muugitakse ja "pöördinseneeringut" tehakse. Eks siis tule ka mingi selgus nii- või naapidi. Nagu zed ütleb - aeg annab arutust!

Vasta
#39
Rossi sõnul maksab vajalik niklipulber 1kg ~20$
Ma ei tea nendest hindadest ja täpselt, millisest nanomeetrilisest pulbrist jutt käib, aga kolades kõiksugu skeptikute saitidel, siis nagu ei ole kellegi kisa, et see hinna suurus totaalselt vale on.
Otsides ise internetist niklipulbri hindasid, siis võib lolliks minna Ph34r2A.Rossi lubas Uppsala ja Stockholmi Ülikoolidele testimiseks E-Cat seadmed anda.
http://www.journal-of-nuclear-physics.co...3#comments
Tsitaat:Andrea Rossi
April 16th, 2011 at 2:27 PM
Andrea Rossi
April 16th, 2011 at 2:27 PM
Dear “HRG”:
You are perfectly right, I agree totally with your comment, as for concerns the incompatibility and the unacceptability of entities which work and get financing from Oil Companies, Nuclear Companies, Hot Fusion Research centers as “indipendent third parties”,as well as of competitors, who since years try to make useful LENR apparatuses and are not able to: they cannot present themselves or their consultants as “indipendent third parties”. This is why, after the tests we made with the University of Bologna and with Prof. Kullander and Prof Hanno from Sweden ( they are considered worldwide as scientists of the maximum level in the field) we will not make further tests. We will, of course, continue our R&D with the University of Bologna. We will give to the University of Uppsala and to the University of Stockolm our devices to allow them to use the same devices 24 hours per day, to get data regarding the energy production. We trust them, and we know they are really neutral, without binds with competitors of any kind. I personally knew them and I have in them total trust. The same is not for “indipendent parties” that have been proposed to me, regarding which I discovered they have got a bunch of millions to make research for the hot fusion (producing nothing so far), or “indipendent parties” made by consultants which are paid money by the shovels to sustain nuclear power plants, fossil fuels and the forth, or consultants of our competitors in the LENR field.
This is why we continue to repeat that the market, only the market will be the final judge: if our E-CATS WILL RESPECT THE GUARANTEES OF ENERGY PERFORMANCE AND SAFETY, WE WILL BE PAID. This is the sole validation that counts really, at the end.
Warm Regards,
A.R.
By the way: in our factories there are reactors in operation 24 hours per day, just to test their safety reliability.
Warm regards,
A.R.
Vasta
#40
Video, mis kajastab üsna hästi kogu tantu ümber Rossi, k.a. jutt tema äpardunud energia-projektist minevikus..
The Magic of Mr. Rossi

Vasta
#41
" Teatud tehnoloogiate, rakenduste ja laiemas laastus või siis üldisemas mõttes meie poolt juba rakendatatava teaduse uute, senitundmatute põhitõdede kasutamine NÕUAB uue ideoloogia ja maailmanägemuse VASTUVAIDLEMATUT tunnustamist. Paraku on see ideoloogia ja maailmanägemus maailmalaiuselt juba 70 aastat tabuks kuulutatud...
Vat seda täielikut teist maailmanägemust ei saagi vastu võtta niikaua kuni teadus on projektipõhine, venemaal jäid suur osa teadusasutuisi otsemaid nälga kui nõukogude võim lõppes sest raha valis mis sobib ja mis ei kuulu neile. Lihtsalt maailma teised kihid kuuluvad paraku erinevatele seltskondadele, niisamuti ka teadmised, kuidas saaks Orioni rahaga juhitav impeerium valitseda tsivilisatsiooni kus pole võimalik kogu eluks vajaminevate asjadega spekuleerida sel lihtsal põhjusel, et need teadmised kuuluvad teistele kosmosetsivilisatsioonidele kosmosepatentide alusel seega arendabki Orion ainult neid teadussuundi mille kasutuspatente ei ole mõtet peale iseenda laevade ja tehnika sigalatele osta, lihaloomade rahamaagia on vajalik ainult selleks, et nende paljunemistsükkel ilma väliste sekkumisteta toimiks ja liha, elujõud ning muud vajalikud ained alati piiramatult peremeestele kättesaadavad oleks. Proovige mõnd teadussuuna väljaspool lubatut arendada, kohtute tulnukatega, kes pakuvad teile lepingut, kuid peale selle allakirjutamist olete rahamaailma heidik ilma lootuse ja tulevikuta niikaua kui raha kaudu maailma valitsetakse ja õigeid patente ülalpool ei osteta Maal inimkarjades kasutamiseks või ei muutu maal valisejate seltskond nn maailmalõpuga, mille kohta ütleb Nostradamus lihtsalt, et peale maailmalõppu jäävad maale maad ja rahvad ainult jumalad on teised.
Vasta
#42
Nõus VS-iga, et enne piiramatul hulgal tasuta elektri kasutamist on vaja uut maailmanägemust - nii üldisemas mõttes.
Vasta
#43
Ei ole vaja midagi uut - kõik on juba olemas - tuleb selle järgi vaid elama hakata.
Vasta
#44
Ha-ha-ha, või õigemine embarrassed, sest see on küll minu arvates väga kummaline, nimelt Rossi sõnul tahavad nad seadmele lisada "Self-Destruct Capability", et kui reakotori kallale lähed, siis lööb seade sisemuse sassi.
"We are engineering a system that will destroy automatically the confidential parts if the reactor is open. The reactors will be open only in our factory to replace the charge. This is why we want not to replace the charges on site."
http://pesn.com/2011/06/07/9501841_Paten...apability/

Kõik on ilus, aga minu loogika ütleb, et see jutt on ulme, sellist süsteemi ei ole võimalik valmistada! Kas tõesti keegi arvab, et nad loovad sellise "Self-Destruct" süsteemi, millest spetsialistid ei suuda mööda minna?!
[Pilt: mousemissionimpossible.jpg]
--------------------------------------------
Tants aurukatla ümber jätkub,
Mr.Rossi seletab ja näitab reaktorit:
Vasta
#45
Rossi ja Defkalion lõpetasid teadmata põhjusel diili, seega Kreekas 1MW jaam 2011 ei käivitu.
http://pesn.com/2011/08/07/9501886_Rossi...d_License/

Lubavad, et 1MW jaam tuleb USA-sse ning valmib juba 2011 oktoobris.

Rossil on nüüd nii palju tööd, et tõstis oma 16 tunnised tööpäevad 18 tunniste peale, mis jätab magamiseks 6 tundi.
[Pilt: 6000174anexhaustedworke.jpg]
Vasta
#46
Suure tõenäosusega on salateenistused Rossi ammu oma huviorbiiti võtnud. Tuginedes tänapäeva tehnoloogilisele võimekusele jälitamise/pealtkuulamise valdkonnas, on "kolmandal silmal/kõrval" õnnestunud kõikidel suletud katsetustel/koosolekutel kohal viibida.

Tundub väga julge sammuna reklaamida midagi fenomenaalset, mida keegi pole veel käega katsuda saanud, mõtlemata oma turvalisusele.

Mis takistab näiteks asutust x "saamast" informatsiooni patendiametist?

Kui Rossi tahaks maailma parandada ja reaktor toimiks, kas poleks olnud mõttekas jagada valem maailmale tasuta n.n. shareware kontseptsiooni kasutades? Kasutage kõik, kui leiate, et on asjalik asi, palun tehke annetus minu kui leiutaja kontole. Isiklik kasu oleks pärast sellist käiku garanteeritud, kuna maailmas on vähemalt mõni protsent üllaid inimesi alles..
Vasta
#47
Minule jääb mulje, et Rossi tahab kogu monopoli, ehk siis jätta saladuseks katalüsaatori tõeline koostis. Kuigi ta on näiteks toonud Coca-Cola salajase retsepti, siis antud asjad ei kannata minu arvates erilist võrdlust. Ma siiralt loodan, et katalüsaatori koostist ei ole võimalik tehniliselt kaua saladuses hoida. Peamine on hetkel muidugi see, et kas E-cat on üldse aus kaup või mingi pettus. Näiteks Steorn Orbo-st pole nüüd enam midagi kuulda, mis on kummaline, sest tuhanded peaks vist olema juba selle tehnoloogia eest raha maksnud, aga pole ei hurra hüüdeid või vihaseid karjeid..., mitte midagi... vaikus, väga imelik.

Igatahes E-cat rindelt viimased uudised on sellised, et..
* 1MW jaam on sisuliselt valmis ning müüdud USA firmale (firma nime pole avalikustatud), jaam toimetatakse kliendile oktoobri kuus.
* Oktoobris on võimalik teadlastel viia läbi testid 1MW jaamas ja väiksema 4kW seadmega ning tulemused avaldatakse teadusajakirjades.
* Rossi äri peaks lööma õitsele novembris, kus siis huvilistel tuleb teha koostööd Rossi firmaga Leonardo Corp. või nende USA äripartneriga Ampenergo.

Rossi on lisanud, et hetkel on nad igati graafikus ja kõik lubatu saab tehtud.
[Pilt: realestategooglemonopol.jpg]
Vasta
#48
Pildid 1 MW jaamast:
[Pilt: dsc0005600px.jpg]
Veel pilte +video:
http://www.nyteknik.se/nyheter/energi_mi...264361.ece

52-st E-Cat'ist koosnev 1MW jaam lubatakse oktoobri lõpus tööle panna, siis selgub ka jaama asukoht ja USA firma, kes selle jaama ostis.
Lubatakse ka live video streami.

See the E-cat run in self-sustained mode...
http://www.nyteknik.se/nyheter/energi_mi...264362.ece
Vasta
#49
6.okt toimus E-cat testimine, kus osalesid Itaalia, Rootsi, Usa ja Hiina spetsialistid ning mitmed Itaalia ajakirjanikud.
http://www.nyteknik.se/nyheter/energi_mi...284823.ece
http://www.youtube.com/watch?v=EhvD4KuAEmo

Näib, et E-cat on ikkagi aus kaup, aga midagi väga kindlalt ka vist väita ei saa.
1MW jaam ei ole USA-sse saadetud, mingid juriidilised probleemid lepingu punktidega, aga lubatud suurem test oktoobris ikkagi A.Rossi sõnul tuleb.

I Believe in the E-Cat
http://www.youtube.com/watch?v=mu_iwdjf1gI

edit:
28.oktoobril toimub 1MW jaama testimine.
Vasta
#50
Paistab, et ausat kaupa testiti.....
http://pesn.com/2011/10/28/9501940_1_MW_...uccessful/
....esialgu ainult siseringis.

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat