Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reede ja 13..
#1
Räägitakse, et reede kuupäevaga 13 on õnnetuste päev. Täna on see käes, nii et kas kellelgi juhtus ka midagi (sülitab kolm korda üle vasaku õla) märkimisväärset, mida tavaliselt ei ole juhtunud..? Üldse, kas usute ebaõnne 13-ndal kuupäeval?
Vasta
#2
Ei usu kohe üldse - olen täheldanud et 13-reedel läheb tavaliselt isegi hästi... Halbu päevi on olnud muudel kuupäevadel/nädalatel ... täiesti ebausk minuarust.
Vasta
#3
Ei usu...aga kuidagi ebameeldiv päev on ikkagi..Ei ole veel midagi ebameeldivat juhtunud täna...
Ei tea miks just 13 ja reede selliseks päevaks on valitud..?
Vasta
#4
Juhtub sellel, kes mõtleb, et tal juhtub... inimene on siis lihtsalt avatum õnnetustele.
Vasta
#5
its all in your mind. täpselt mis durian ütles.
inimesed tõmbavad ainult ise õnnetusi endale kaela .. ükskõik milliseid õnnetusi.. kõik oleneb sellist mis sa mõtled wink.
Vasta
#6
Mei saatus on meie endi kätes.
nagu durian ütlesgi
Kui inimene süvendab endale et täna juhtub midagi halba siis seda ka juhtub Sad
Vasta
#7
Tsitaat:Esialgne postitaja z3r0 c001
Kui inimene süvendab endale et täna juhtub midagi halba siis seda ka juhtub Sad

Aga miks siis heade asjadega nii pole?
mul vähemalt...
Vasta
#8
Tsitaat:Esialgne postitaja calitry
Aga miks siis heade asjadega nii pole?
mul vähemalt...
Tegelikult on!
Vasta
#9
Päev peaaegu läbi, midagi hullu täna küll ei juhtunud. Jooksutrennis tuli mingi koer peaaegu kallale, aga läks õnneks. Üldiselt ise taolisi asju ei usu...
Vasta
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja calitry
Tsitaat:Esialgne postitaja z3r0 c001
Kui inimene süvendab endale et täna juhtub midagi halba siis seda ka juhtub Sad

Aga miks siis heade asjadega nii pole?
mul vähemalt...
Kussjures on ka seda et juhtub head kui enadle seda süvendada.
Sa pead ennast täielikult uskuma tundma et et täna juhtub midagi head ja see ka juhtub Smile
Vasta
#11
küsimus suurele ringile- kust tuleb see, et number 13 on õnnetust toov, ja ka kust tuleb see, et reede on õnnetust toov.(Ise ei tea ma)
Vasta
#12
lihtsalt masendav, kui seda nimetada õnnetuseks, et tuli 2 2-te, siis oli eile halb päev(muidu ma normaalne õpilane muidu)....aga masendav on liuhtsalt see, et laupäev 14 = täna, ei ole üldse hästi läinud...aiii kruvi läks kogemata näppu...siis olen täna pea kuskile vähemalt 4 korda ära löönud, nii, et ikka ilgelt valus, ning küünarnukkide ja põlvede närvikohtadest ma üldse rääkima ei hakka, aa ning rattaga sai kah veel 15 minutit tagasi ristmikul matsu pandud - õnneks ühtegi autot sel hetkel ei tulnud...aga paar jalakäijat nägi ikka...Bleh

muidu kah tahaks teada, et miks just reede ja 13, minu jaoks on hullem igatahes laupäev ja 14, aga alati kui on laupäev ja 14 on eelnev reede ja 13, nii, et....ähh vahet pole....
Vasta
#13
Õnnetu päev oli see mulle küll. Sad Matemaatika tunnikontrolli sain ühe. Sad
Vasta
#14
No see tähendab lihtsalt, et sul polnud aine selge. Siin ei pea just eriline augeenius olema, et sellest aru saada Laugh.

Mina jälle sain 13 reedel mata töö nelja (ma saan tavaliselt mata 2 või 3)
Vasta
#15
Kunagi oli telekamäng: "Jason"
See oli mingi mees...tahtis lapsi tappa:ink:
Tema sünnipäev oli 13 reedeBleh
Kuskilt kuulsin...
Vasta
#16
Minule oli 13. reede tavalisem päev, kui teised Bleh
Tglt läks pigem paremini, kui kehvemini.
Vasta
#17
ärge jamage midagi 13 reede täitsa tip-top päev ma sündisin ühel neist Smile
Vasta
#18
Nojah, kui arvestada, et meie mõttejõud on üks tugevamaid liikumapanevaid jõude, siis massi arvamuse järgi see peab olema lihtsalt üks õnnetu päev. Kes siis allub üldisele mõttejõule, kes aga suudab omapead oma mõtteid suunata ja sugugi ei leia, et üks päev teisest erineks. Erineb vaid enda mõte.
Vasta
#19
Ma mäletan, et Dan Browni raamatus "inglid ja deemonid" oli öeldud, et kunagi keskajal tapeti ühel 13. reedel ristirüütleid üsna palju (parandage mind, kui eksin). Ja arv 13 (kuraditosin) on alati olnud ebausklike arust ebaõnnelik number.
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: Madyz
Ma mäletan, et Dan Browni raamatus "inglid ja deemonid" oli öeldud, et kunagi keskajal tapeti ühel 13. reedel ristirüütleid üsna palju (parandage mind, kui eksin). Ja arv 13 (kuraditosin) on alati olnud ebausklike arust ebaõnnelik number.
See oli hoopis Dan Browni teoses nimega "Da Vinci kood"

Muudetud: 19-7-05 kell 22:56:27 Andres
Vasta
#21
Endal alati reede 13 eriti hea päev olnd, ootan juba järgmist.
Vasta
#22
Vanasti poodi 13 kuupäeval, reedel hukkamõistetus vange üles..
Vasta
#23
Umbes on vist nii, et aastas on keskmiselt 1,7 kolmeteistkümnendat reedet ... harilikult siis kaks ja mõnel eriti heal aastal üks.
Sellel aastal on need päevad siis 13. jaanuar ja 13. oktoober ... Ja järgmine "hea" ühe kolmeteistkümnenda reedega aasta peaks olema 2008 ...
Vasta
#24
Minu jaoks on 13. reede alati olnud hea päev, tihti on hoopis 12 ja neljapäev selline kahtlaselt ebameeldiv. :o Aga jah, eks ta nii kipu olema, et kui olla avatud negatiivsele, siis see negatiivne sulle kaela ka tuleb ning sama ka positiivsete asjade puhul. Muidugi on ka erandeid, kuid need pidavat vaid reeglit kinnitama.
Vasta
#25
Mina ei usu , et reede 13 midagi halba peaks tooma..
kuigi...välismaal eelmine aasta oli selline juhtum , et üks mees kartis täiega sel päeval tööle minna ja ta võttis endale vaba päeva.Ta nimelt arvas , et kui tööle läheb , siis sureb...kuna reede 13..
aga ta jäi koju..ja arvake mis juhtus...kodus nõelas teda herilane ja ta oli herilase mürgi vastu allergiline ja surigi..
ei tea , mida see pidi tähendama..aga nii juhtus..
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat