26-02-2006, 11:23
Maailma saabub rahu siis, kui maailmakaart näeb välja selline:
![[Pilt: 12.jpg]](http://images.koffer.ee/images/xxbbad/12.jpg)
Muudetud: 26-2-06 kell 11:24:35 bbad
![[Pilt: 12.jpg]](http://images.koffer.ee/images/xxbbad/12.jpg)
Muudetud: 26-2-06 kell 11:24:35 bbad
|
Sõda iraagis. Mis juhtub? Kuidas lõppeb?
|
|
26-02-2006, 11:23
Maailma saabub rahu siis, kui maailmakaart näeb välja selline:
![]() Muudetud: 26-2-06 kell 11:24:35 bbad
26-02-2006, 16:32
Tsitaat:Algselt postitas: bbadEi tea kas sellest aitaks ikka. Maailmarahu on võimatu, on liiga palju inimesi et selline asi eksisteerida saaks. Varsti leiab jälle mõni riik või ajakirjandus asutus mõne hella teema mida torkida, sest eks seda ju inimesed tahavadki. Muudetud: 26-2-06 kell 16:33:34 Metavo
27-02-2006, 16:48
"Imagine"
Imagine there's no heaven, It's easy if you try, No hell below us, Above us only sky, Imagine all the people living for today... Imagine there's no countries, It isnt hard to do, Nothing to kill or die for, No religion too, Imagine all the people living life in peace... You may say Im a dreamer, but Im not the only one, I hope some day you'll join us, And the world will live as one. (Imagine all the people sharing all the world) Imagine no possesions, I wonder if you can, No need for greed or hunger, A brotherhood of man, Imagine all the people Sharing all the world... You may say Im a dreamer, but Im not the only one, I hope some day you'll join us, And the world will live as one. John Lennoni kuldsed sõnad Ei oleks ju raske elada selel järgi, ainsa asjana peab toimima see tekst kõigi peas ja maailm elab rahus![]() Muudetud: 27-2-06 kell 16:49:47 Metavo
19-01-2012, 21:14
Ajakirjaniku John Pilgeri suurepärane dokumentaal Iraagi ja Afganistaani sõjast ja sellest, kuidas USA meediat ja üldsust mõjutatakse läbi hoolikalt kontrollitud propaganda: The war you don't see
Filmi avalikku näitamist USA's on takistatud: http://www.informationclearinghouse.info...e28296.htm Trailer Torrent
Huvitav, /---------/, kes paganat need kontrollijad-mõjutajad võiksid küll olla? Kui oletada, et seda kontrollib Am.Üh. sõjatööstuse-onklid, siis kummati tekib küsimus, et mil moel, on nad saavutanud immuunse oma riigis kehtivate seaduste suhtes? Näib ja tundub loogilisena, et demokraatia käed jäävad kangesti lühikesteks, tabamaks oma mõjutajaid, kontrollijaid? Veider, kas pole?
Ainus järeldus, mis meile jääb, on: demokraatlik süsteem, oma loomult, ongi nii mõeldud, planeeritud! St. rahvale on antud lihtlabane illusioon, et nad suudavad läbi valimiste, läbi avaliku arvamuse, oma elu-olu, selles riigis, kotrollida. Paraku - näide reaalsusest kohe olemas, kui aknast välja vaadata; majandus käib alla ja meie kallid erakonnad, vaid laiutavad käsi... "mis me teha saame, elu ongi selline". Kõik kipuvad süsteemi kirjeldama detailides, nagu pimedad elevanti, aga mitte keegi ei (julge) suuda jõuda järelduseni ja öelda: siga! Ei tea miks? /---/ Võin ise vastata: detailede põhjal ei saa teha koondjäreldust, kuna süsteemile on asetatud hoiatavad ohutised, tabud. Siit maalt, kirjeldajad, enam edasi ei mõtle... ja pöörduvad tagasi, oma taaskorduvate (elevandi) kirjelduste juurde. Näib naljakana, aga tegelikult on päris õudne. Nagu lammas karjamaal, sattudes ninapidi traati, saab elektrikarjuselt siraka, ja juba vudib ehmunult tagasi, teiste juurde... kesk koplit. Selleks ohutiseks on meie ühiskonnas "äärmuslased" ja viimaste "äärmuslikud ideed". Normaalne inimene, sattudes juhuslikult v. uudishimust keelatud "ääremaadele", kohkub ja kohe vudib (nagu lammas) oma ohututele peavooluaasadele tagasi. Iraagis..., Iraagist saab tavaline, rahvusvahelisele seltskonnale, kuulekas võlgnik-riik. Kehtestatakse üleüldine taustsegadus ja edaspidi hakkab eranditult kõik stabiilselt vinduma. Seda viimast nimetatakse meil "muutusteks". Öeldakse "muutus", aga kõik arvavad, et "progress!" Kui elu läheb sitaks, siis tähendab see lihtsalt - elu muutub sitaks.
20-01-2012, 12:43
(19-01-2012, 21:14 )Nielander Kirjutas: Ajakirjaniku John Pilgeri suurepärane dokumentaal Iraagi ja Afganistaani sõjast ja sellest, kuidas USA meediat ja üldsust mõjutatakse läbi hoolikalt kontrollitud propaganda: The war you don't seeSeda vist näidati ka esmaspäeval Välisilmas, kui ma ei eksi. |
| Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: |
| 1 külali(st)ne |