Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nessie kolis Borneo saarele ja sai nimeks Nabau
#1
Tehti aerofoto ja sealt leiti kohalik Nessie analoog. Lisan pildi ja lingi ning kui rahval esimene ehmatus möödas ootan ka kommentaare wink

100 jala pikkune hiidmadu Nabau - ja ehmatust jagub kauemakski

[Pilt: th_nabau.jpg]
Vasta
#2
Feik.
Huvitav mida selline madu ka sööks.
Vististi 40 jala pikkuseid Anakondasid ja 300 kiloseid kilpkonnasid.
Hambavahed puhastab aga Ranniksekvoiaga.
Californiasse pole sellisel elukal ju probleemi ujuda.Sick
Vasta
#3
Miks fake?
Vasta
#4
Heakene küll, Kalimantan on küll pindalalt suht suur aga see on ikkagi liig mis liig.
Kahtlased tunduvad juba need lainetused mõlemal pool seda "madu".Puht füsioloogiliselt tundub see võimatuna.
Huvitav kust selline pilt järsku välja ujus.Lihtsalt järjekordne legend, muud ei midagi.
Internet on sellist pahna tulvil.
Vasta
#5
Kui järvemonstrumeid on leitud ligi 6000 veekogus, siis võib eksisteerida seal Borneo saarel ka see Nabau.
Siin linkide viisi neid monstrumeid ja paljudel pildid ka juures:

http://theshadowlands.net/serpent.htm




[Muudetud: 7-8-2009 Müstik]
Vasta
#6
http://www.unexplained-mysteries.com/vie...tid=147747
Natukene vaatamist.
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Kui jävemonstrumeid on leitud ligi 6000 veekogus, siis võib eksisteerida seal Borneo saarel ka see Nabau.
Siin linkide viisi neid monstrumeid ja paljudel pildid ka juures:

http://theshadowlands.net/serpent.htm





Leidsin sellelt leheküljelt, mille sa andsid, päris palju huvitavaid "koletisi" . Aga need pildid mis nüüd sellest pikast ussist on, siis esimesel pildil tundus nagu seal oleks olnud lihtsalt mootorpaat, mis edasi sõidab. Ja teine ei olnud ka väga tõepärane.
Vasta
#8
Minu silm ütleb samuti, et see ei ole päris. Kuidagi liiga... Lihtne on see pilt. Ja veel fakt, et see madu on täpselt keset pilti, loob illusiooni, et see oleks nagu sinna töödeldud. Mina igatahes kahtlen selle tõesuses. Tapke maha, kui tahate.
Vasta
#9
Ares - kui sa teed pilti mingist objektist siis püüad ikka selle objektiivi (pildiotsija) KESKELE saada.
Muus osas olen ise veel "lahtine" - pilt on huvitav, tekstiga koos veel huvitavam ja mis sellest välja tuleb näitab AEG.

Aga see teine asi - mida me sust ikka tapame - kannibalid me pole seega puudub motiiv Bleh
Vasta
#10
Fake.
Kuigi merekoletitest-draakonitest räägivad paljude maade folkloorid. Merekoletised on meremeeste folklooris jne.

Kui ma sellist erakordset koletist näen, siis ma ei piisrdu ühe sellise kahtlase pildiga. Ma lendan nii lähedale kui võmalik ja teen pilte nii palju kui annab. See oleks ju sensatsioon!

Ja huvitav, miks see ussikene endast mingit jälge maha ei jäta? Jumala sile veepind on ta taga.
Vasta
#11
Võiks isegi uskuda kuid mõõtmetelt selline elajas peaks olema sadu meetreid pikk kui mitte rohkem ja tont teab kui lai veel! Võin eksida, kuid antud jõe laius on raudselt üle 100m - imo.
Loogiline on, et keegi kleepis pisikese mao supluspildile teise tausta.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Loch Nessi koletis Nessie? Müüt või tõelisus? Tutanhamon 153 61,491 10-05-2018, 13:42
Viimane postitus: seenetoorik
  Lind lendas tuppa ja kass sai ta kätte Magda 3 3,109 28-10-2010, 19:31
Viimane postitus: Thorondor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat