Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Levitatsiooni võimalikkusest
Autor Sõnum
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,772
Liitunud: Aug 2010
07-05-2020 10:56
Postitus: #101
RE: Levitatsiooni võimalikkusest
(07-05-2020 08:38 )Eithea Kirjutas:  
(07-05-2020 07:39 )Mannu Kirjutas:  Tean inimesi, kes lendavad unes tiibade abil, seliste nagu inglitel kujutatakse olevat.[/b] [b]Ma pean selliseid inimesi füüsilise keha küljes tugevalt kinniolevaiks.

Huvitav teooria, samas on jällegist teine teooria, et unes lendamine on seotud meie olemusega/geenimälu jms või et millalgi/mingis kehastuses on olnud inimesel võimalik reaalselt lennata, leviteerida, vahest mõnedel ongi realselt tiivad olnud sellest ka selle füüsilise keha küljes kinniolek ...
Täitsa nõus, selle nüansi peale ma ei tulnudki. Sellest neil see füüsilise maailma lendamisele lähedasem lendamine. Mina noorena lendasin pealae "kaudu". Pealaes oli vaja midagi natuke pingutada ja juba kerkisin õhku.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
antiamerikanist
Tavaliige

Postitusi: 142
Liitunud: Nov 2013
13-12-2020 01:06
Postitus: #102
RE: Levitatsiooni võimalikkusest
(07-05-2020 07:39 )Mannu Kirjutas:  Ka mina võin kinnitada seda, et unes lendamine on seotud energia hulgaga. Ja sealt on kaudne seos seksuaalenergiaga. Seega on seos lendamise ja kopulatsiooninäljaga ja ei ole ka.

Olin unes lendamist kogenud, paar korda (esimeses ja seitsmendas klassis) oli see kontrollimata, kuid üks kord toimus see kirkjas unenäos, hõljusin peaaegu puust kõrgemale.
Seda viimast korda saaks vist ka seksuaalse potensiaaliga siduda, kuna oli tollal mul mitteorgaaniline olend küljes, kes vajaski minult sexuaalset energiat ja vastavalt vajadustele ka seda mul suurendas.
Pärast seda kui olendit eemaldati ei julge ma unistada mitte ainult lendamisest vaid isegi tavalistest kõndimisega kontrollitud unenägudest, energiat seal olles sest saati ei jagu millekski, ei voodist tõusta ega ka liigutada ennast jõudu pole enam.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 4,300
Liitunud: Dec 2015
21-09-2021 12:51
Postitus: #103
RE: Levitatsiooni võimalikkusest
https://www.youtube.com/watch?v=PzS-tgmwpeE
Uus you tube video
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Veteran

Postitusi: 994
Liitunud: Apr 2013
21-09-2021 19:50
Postitus: #104
RE: Levitatsiooni võimalikkusest
Tean uskumatut levitatsioonitehnikat, ise lendasin kunagi. Sünkmustas öös, ühelt extrasensside koosviibimiselt koju vändates põles läbi jalatsõõri tagatuli. Võtsin vasema teeperve peal sõita, esitulega oli kõik hästi, see mõte oli et nii ei sõideta tagant otsa. Asfaltkattega servast väljaspool liikusin. Kaugelt hakkas paistma tuluke, too tuluke jõudis kohakuti minuga ja käis kilks mu pähe vasemale, sõitsin kuhugi vastu ja NÄGIN TÄHTESID. Edasi mäletan ainult seda: Istusin otse asfaldi peal, jalad ristis, selg sirge nagu Buddal. Vasema kulmu kohalt nõrgus midagi. Lubati hakata mind raputama, kui ma katkiläinud viinapudeli hinda kohe ei maksa. Vastasin et raha pole kaasas, ütle kuhu tuua. Üteldi mulle lööja poolt, too tolle talu peremehe kätte. Järgmises päevas viisin viinapudeli raha tolle talu peremehe kätte. Kõik ausalt rääkisin ära, too pimedas lööja enam mitte kunagi ei saanud sinna talusse tööle. Kukkusin otse persili ülepea, mitte ühtki kohta oma kehas ei põrutanud, justkui oleks aeglaselt maha pandud ja tulebniivälja et juba lennu ajal olin jalad risti sättinud. Pimedas löödi pähe ja lööja ei teadnud keda lõi, tal oli vaja nii teha. Justkui aeg oleks seisku jäänud. Ainult kulmu kohalt tilkus ja koorik püsis kaua. Hiljem selgeltnägijad vaatasid üle, tol lööjal oli vaja end kellegi peal välja elada, ta pani mulle pähe oma viinapudeliga ja ta sõber mõni sekund hiljem sattus vastu. Uskumatu õhulend, mitte mingit kukkumise põrutust polnud, mitte mingit sinikat polnud hiljem leitav, ainult see kulmu kohalt märk tuletab meelde, et leviteerida on jube mõnus.
Lennata on vahva! Kes oskab järele teha?
(selle postituse viimane muutmine: 22-09-2021 05:52 isemaag.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog