Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soovimatud külalised...
#1
Oli kord õhtu ja mul oli just parasjagu sõbranna külas. Olime kahekesi kodus, kus otseses mõtte KUMMITAB. Olime köögis ja järsku otsustab uks lahti minna ning ukse kõrval on üks kapp, mille uks lahti kriuksatusega läks. Kedagi ma ei näinud,et tuli.:oMa olin peaaegu et paanikas. Ma jooksin hirmunult teise tuppa teki alla. Ma olin siis veel 13. Seda ma iialgi ära ei unusta...

Kas teil on midagi sellist juhtunud ???
astake täiesti ausalt palun...
Vasta
#2
Ma ei saanud nüüd aru, kui seal kuumitab, kas siis on veel peale selle ukse loo midagi toimunud?
Vasta
#3
Uksed kipuvad jah vahel lahti kriuksuma kui neid korralikult kinni ei pane.
Vasta
#4
Aam , vahepeal tahavad lihtsalt kummitused abi saada , nagu üks teema siin oli ,et kui inimene ära sureb siis ta on veel 30 päeva hing ja ta tahab teha ära need asjad mida ta on tahttnud teha vms , kui ta ei saa seda tehtud jääbki ta kummitama , äkki see kummitus tahab kaa hoopis abi ,et kui kuskil mingi kolks käib siis tuleb sinna minna , tean ,et see on jube , aga tuleb proovida kui tahad temast lahti saada , minul on kaa nii olnud . On kummitanud mul kodus ma oli paanikas samuti mu ema ja isa , ma otsisin abi ja mulle öeldi kaa ,et peaksin selle kummituse ülesotsima või midagi tegema , ja hakkasingi unenägu nägema kus mingi noor poiss oli ,kes nuttis ja ütles tahan emmet ta ütles oma nime . Ma ei mäleta enam mis see nimi oli , ei taha kaa mäletada Sad Aga ma otsisin poisivanemad ülesse ja nad ütlesid ,et nede poeg on surnud , ja rääkisin kõik ära ja nad olid öö meie juures ja enam ei kummitanud . :S
Vasta
#5
kas on mõtet selliseid jutte panna siia ? Laugh
Kui see pole tõsi . Laugh
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas Rollu
kas on mõtet selliseid jutte panna siia ? Laugh
Kui see pole tõsi . Laugh


Vahel juhtub ka imesi. wink Samas, võibolla natuke ülepakutud ? Kuid ei pruugi...
Vasta
#7
mul on suvel juhtund nii
Vasta
#8
meil paberilehed niisama lendasid, kui mu isa kirjutas ühe inimese mälestusi, see inimene elas kunagi meie majas, aga ma ei avraks et kummitus, sest see inimene ju ei surnud siin. aga mine sa tea, äkki kisub koju tagasi...
Vasta
#9
äkki tuuletõmbus? ei karta pole kindlasti vaja, nad ei saa sulle midagi teha, kui sa ei karda .
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat