Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Newton Youtubes reinkarnatsioonist
#26
Ma paneksin siia ühe lühinäite. Teil oli siin reinkarnatsioonist teema ja nii...
Kaks inimest käivad kõrbes, palav. Järsku näevad kaugusel suurt veekogu. Järv.
Nad hakkavad arutlema kui soe seal vesi võiks olla.
Üks arvab:“noo...kindlasti mingi 28 kraadi“
Teine:“...ei usu, et niipalju...ma pakun 24 kraadi“
Mida ligemale järvele jõuavad, muutub nendevaheline vaidlus ägedamaks...peaaegu lähevad juba üksteisele karvupidi kallale.
Kuni järsku märkavad – „järv“ haihtub. See oli vaid miraaž.
Mis nüüd juhtub? Mõlemad hämmeldunult jäävad vait, vaatavad üksteisele otsa ja hakkavad naerma. Kogu nendevaheline vaidlus kraadide erinevuse osas oli ju jabur. Nad vaidlesid illusiooni „sees“ oleva asja üle kuna pidasid „järve“ reaalselt eksisteerivaks.
Samamoodi...arutlus reinkarnatsioonist eksisteerib niikaua kuni peetakse eraldiseisvat mina (ego) päriseks. Uuestisünd, karma (saatus) kaovad kui miraaž paljastub. Ja mis siis saab ? Mitte midagi muud kui naerma puhkeda...Smile
Vasta
#27
Noh jah, Q11, hea kui miraaži haihtumisel tõesti naerma hakkavad.
Tavaliselt jõuavad inimesed enne mitte ainult arvata, et mis kraadiga on vesi vaid jõuda kõikvõimalikel tasanditel kähmlusteni, et kellel on suurem/parem/õigem... misiganes (vaatlusandmed, mõistus või silmavaade, regionaalpoliitika või religioon, võim otsustada või muud volitused). Ehk siis sinna "järve haihtumiseni" jõuab justkui suht väike protsent.
Mul tundub.
Kuigi... eks ma ise ka alles siin kuskil järve või "järve" lähikonnas ja nii. Kuid maastik võib muutuda jah, suht ka päeva lõikes. Tõsi. : )
Vasta
#28
(05-06-2020, 09:53 )Naut Kirjutas: Esiteks ei vahenda "tädi" nn. oma tarkust.........................
Ükski kanaldaja isegi ei ürita tõestada, et tema tegevus on aus. Isegi kuulus Bashar mitte. Nad ütlevad, et oluline on sõnumi sisu, aga mitte allikas. Mina ütlen, et nad ei tõesta oma tegevuse autentsust, sest nad on petised. Mõni vahest põeb ka skisofreeniat ja usub tõesti, et ta on kanaldaja.
Kui sa oled tõeline kanaldaja, siis tõesta seda, see ei ole üldse keeruline. Lisaks saad seeläbi ka väga suure auditooriumi omale ja sinu sõnadel saab olema väga suur kaal.
Vasta
#29
(05-06-2020, 23:45 )levis Kirjutas:
(05-06-2020, 09:53 )Naut Kirjutas: Esiteks ei vahenda "tädi" nn. oma tarkust.........................
Ükski kanaldaja isegi ei ürita tõestada, et tema tegevus on aus. Isegi kuulus Bashar mitte. Nad ütlevad, et oluline on sõnumi sisu, aga mitte allikas. Mina ütlen, et nad ei tõesta oma tegevuse autentsust, sest nad on petised. Mõni vahest põeb ka skisofreeniat ja usub tõesti, et ta on kanaldaja.
Kui sa oled tõeline kanaldaja, siis tõesta seda, see ei ole üldse keeruline. Lisaks saad seeläbi ka väga suure auditooriumi omale ja sinu sõnadel saab olema väga suur kaal.

Minu meelest on see hea, et kanaldaja ei tõesta oma võimeid, sest muidu hakkaks inimene uskuma ilma ise läbitunnetamata ja kontrollimata enda jaoks kas see on tõsi. Usuks lihtsalt lampi.
Vasta
#30
(05-06-2020, 23:45 )levis Kirjutas:
(05-06-2020, 09:53 )Naut Kirjutas: Esiteks ei vahenda "tädi" nn. oma tarkust.........................
Ükski kanaldaja isegi ei ürita tõestada, et tema tegevus on aus. Isegi kuulus Bashar mitte. Nad ütlevad, et oluline on sõnumi sisu, aga mitte allikas. Mina ütlen, et nad ei tõesta oma tegevuse autentsust, sest nad on petised. Mõni vahest põeb ka skisofreeniat ja usub tõesti, et ta on kanaldaja.
Kui sa oled tõeline kanaldaja, siis tõesta seda, see ei ole üldse keeruline. Lisaks saad seeläbi ka väga suure auditooriumi omale ja sinu sõnadel saab olema väga suur kaal.

Missugune oleks sinu arvates TÕESTATUD TÕESTUS???
Kirjelda palun tõestatud tõestuse protsessi, millega ka sina rahul oleksid.



Vasta
#31
(05-06-2020, 23:45 )levis Kirjutas: Ükski kanaldaja isegi ei ürita tõestada, et tema tegevus on aus.

hm. Mind ka nagu huvitaks ja eriti see, mis tähendab "tema tegevus on aus"?

Sa ise hetkel olid aus?
Tõesta! : )
Vasta
#32
Kuna ma mitte-duaalsusest räägin, siis peaksin veidi sekkuma.
2 pluss 2 on neli.
8 miinus 5 on kolm
1 pluss 2 on....?
Seal peitubki vastus.
Mida kanaldatav vastab?
Siis saame aru, et räägime iseendaga. Väga vinge oskus muideks. Sellel „olendil“ on otsejuurdepääs aju kõikidesse soppidesse. Kuna kõik on Üks...siis ka teiste inimeste „sisse“ ja nägemine nö „tulevikku“, teistele planeetidele jne.
Aga...mida ma ikka rõhutan...see „Nähtus“ võib tähelepanu tõmmata duaalsusele ja inimene jääb rohkem „magama“...Smile
Vasta
#33
(06-06-2020, 13:35 )Q11 Kirjutas: Kuna ma mitte-duaalsusest räägin, siis peaksin veidi sekkuma.
2 pluss 2 on neli.
8 miinus 5 on kolm
1 pluss 2 on....?
Seal peitubki vastus.
Mida kanaldatav vastab?
Siis saame aru, et räägime iseendaga. Väga vinge oskus muideks. Sellel „olendil“ on otsejuurdepääs aju kõikidesse soppidesse. Kuna kõik on Üks...siis ka teiste inimeste „sisse“ ja nägemine nö „tulevikku“, teistele planeetidele jne.
Aga...mida ma ikka rõhutan...see „Nähtus“ võib tähelepanu tõmmata duaalsusele ja inimene jääb rohkem „magama“...Smile

Olendil kes me ise??
Vasta
#34
"Olendil kes me ise??
See küsimus on vale.
Mina,sina, meie, teie – reaalselt selliseid „asju“ ei eksisteeri. Ainult mõttes...Smile
Vasta
#35
Ahhaa, sellepärast Sa siis polegi siin foorumis kõige populaarsusemate seasSmile))) Paha poiss, rikud inglitädide, poiste roosamannat.
Vasta
#36
Just praegu lahkus minu juurest terve delegatsioon (vaime), suhtlesime kanaltuse abil. (Verbaalselt, töö asjus). Ma võiksin üksipulgi ära seletada, kuidas see toimub. Aga see nagunii ei jõua teieni. Minu kiisud on selles suhtes palju targemad! Kui teie kõik kokku! Minu peale solvumiseks ei ole teil põhjust. Ennem on see minu prvileeg. Õppimine ei tähenda ju teadmiste omandamist, vaid teadmiste rakendamist. Üliharva leidub mõni, kes tahab õppida ja õpitut rakendada. Kõik soovivad te kõik teadmised oleks kandikul ette kantud. Ja isuäratavalt karneeritud. Kaasaegne tarbimis ühiskond!
Oma kogemustest võin kindlalt öelda – et reinkarnatsioon on olemas. Väga paljude, selles elus omandatavate haiguste põhjused on pärit eelnenud eludest. See võib küündida 10 20 või veel rohkem elusid tagasi toimunud sündmuse tõttu. Ütleme nii, kui haigestusid – kukkusid eelnenud elus tekkinud karma auku. Aga kes see seda usub?
Loodan et see on tuleviku muusika.
Vasta
#37
„Oma kogemustest võin kindlalt öelda – et reinkarnatsioon on olemas.“
Jah, täpselt niikaua on reinkarnatsioon „olemas“ kuni säilib sõna „oma“...Smile
Vasta
#38
(06-06-2020, 16:06 )Q11 Kirjutas: „Oma kogemustest võin kindlalt öelda – et reinkarnatsioon on olemas.“
Jah, täpselt niikaua on reinkarnatsioon „olemas“ kuni säilib sõna „oma“...Smile

Reinkarnatsioon ON olemas, aga teatud tüübid püüavad isegi seda teadmist/usku enda kasuks ära kasutada...mitte midagi vastu andes inimkonnale.
Vasta
#39
Ma ei saanud aru mis solvumisest kasutaja kalldunn rääkis.
Vasta
#40
Reinkarnatsioon tähendab mida?
Elasin minevikus ja saan elama tulevikus.
See on Aeg.
Millal tekkib Aeg?
Siis kui moodustub ego.
Ego tekitab omale „koha“ kus elada.
Kuna ta ise on illusioon, loob ta Aja.
Aeg on illusioon.
......
Hetk seevastu ei tea midagi peale Reaalsuse(Enda).
Ta tunneb vaid ennast.
Kuna Ta pole kunagi tekkinud ei saa ta ka kaduda.
Mina, kes pole kunagi sündinud ei saa surra.
Mina(Hetke) seisukohast küsimus „kas reinkarnatsioon on olemas või mitte?“ on absurdne...Smile

Vasta
#41
(06-06-2020, 12:26 )kalldunn Kirjutas:
(05-06-2020, 23:45 )levis Kirjutas: Ükski kanaldaja isegi ei ürita tõestada....................
Missugune oleks sinu arvates TÕESTATUD TÕESTUS???
Kirjelda palun tõestatud tõestuse protsessi, millega ka sina rahul oleksid.
Tädi on eelnevalt testitud, et tal ei ole elektroonilisi seadmeid. Istub ruumis, mis on varjestatud raadiosagedusliku elektromagnetkiirguse eest.
Talle esitatakse matemaatika, füüsika, keemia ja astronoomia vallast 10 äärmiselt keerukat küsimust. Küsimuste esitaja ise vastuseid ei tea. Katse viivad läbi mitmed sõltumatud ja usaldusväärsed teadlased, kes vastutavad selle eest, te tegemist on tõsise teaduskatsega. Hiljem avaldatakse uurimustöö tulemused mõnes prestiižikas teadusajakirjas.

Kui ei ole võimalik kontrollida, kas kasutatakse sidevahendeid, siis peavad küsimused olema selle võrra teistsugused, et niisama lihtsalt googeldades vastuseid ei leia. Kui on mõningane info tulnukate kohta olemas, siis ma ei näe selliste küsimuste koostamisel mingit takistust. Muidugi inimene, kes esitab küsimusi, ta peaks olema võimalikult sõltumatu ja usaldusväärne isik.


(06-06-2020, 11:45 )pila Kirjutas: Minu meelest on see hea, et kanaldaja ei tõesta oma võimeid, sest muidu hakkaks inimene uskuma ilma ise läbitunnetamata ja kontrollimata enda jaoks kas see on tõsi. Usuks lihtsalt lampi.
Miks peaks inimene hakkama lambist tulnukate juttu uskuma? Tulnukad võivad valetada, vassida, soovida kurja, olla ise lollid jne.
Antud tädil on seal video koroonaaviiruse teemal, kus on juttu, et milliste ainetega näomaski töödelda jne. Kui ma teaksin, et suure tõenäosusega tuleb see info tõesti tulnukatelt, siis ma leiaksin aja, et seda teemat rohkem uurida. Kontrolliksin fakte ja kui kõik näib loogiline ning tõene, siis vahest on mõttekas õpetusi ka reaalselt rakendada. Aga kui see info rajaneb tädi fantaasiatel, siis oma aega sinna raisata on mõttetu ja tahaksin hoida kõigest sellest jamast väga kaugele.

(06-06-2020, 13:32 )Naut Kirjutas: hm. Mind ka nagu huvitaks ja eriti see, mis tähendab "tema tegevus on aus"?
Sa ise hetkel olid aus?
Tõesta! : )
Oma suhtumises, käitumises, tegevuses tõest ja õiglusest juhinduv. Ebaõiglust ja pettust mittesalliv.
Mina ei ole aus, ma muud ei tee kui valetan ja vassin... õhtuti käin kõrvade peal.

Tädi siiski ühes videos mainib ka tõestamise kohta:
https://youtu.be/0r9FuQ47koA?t=1036
Vasta
#42
No vott. Ega see eluke ongi keeruline.
Keegi näed, teises teemas pahandab, et siin puha kari silmaklappidega uskmatuid, ei suuda uskuda tulnukaid ega nende taldrikuid või kopsikuid, kuigi viimaseid siin juba pakkide kaupa ka päise päeva aal nagu kärbsed ümber meie 5G antennide, eksole.
Teised jälle näitavad paraweebudele näpuga kupule, et puha tobud, näe usaldavadki/usuvad/kanaldavad mingeid maaväliseid või koguni Kõrgemaid Minasid (ja veel tasuta! issant!), jalamaid detektorid ja juhtmed neile külge ning kõik marss-marss kontroll-laborisse! Vaatkus muiduleivasööjad ja petised.
Kolmandad soiuvad, et kõik on jama niiehknaa, vaata kust otsast tahad, sest mingid eriti kahtlased ninad (keda ei nimetata, kuid keda nad ise oma isandateks pidevalt kutsuvad) on neid orjastanud ja nii need pahad pealikud siis annavadki ilmselt vaid päevas tunnikeseks tasuta wifit sellele orjarahvale, et need kiiruga vähemalt siiagi postitada saaks ja aidaa taas rakkesse ning sunnitööle.
Neljandad aga pahandavad, et kõik need kõrgemad ja siledamad-ilusamad (kesiganes, kuid ikkagi nõmedad) tüübid on küll olemas ja kuidas veel, kuid vada ei anna nad ju essugi inimkonnale, va ülbikud ja ahnepätsid. Ehk mis neist siis kasu??
Ja siis on veel viiendad, kes kõiges saadanat näevad ja seda kuulutuvad ning kuuendad, kes oma kõikenägeva silmaga fikseerivad viimsegi kui vandenõu Nuustakust Roomani ja siis veel seitsmendad, kaheksandad ja kahekümnendad.
Ahjaa. Ja seal kõige otsas ja vahel ja ümber on veel Hetk, mille/kelle maaletoojaks on meie Q11.
(Kuigi sõnu "meie" või "minu/sinu" vms ei tohi kasutada, sest sisi sa pole Hetkes enamp ja see nagu ka ei kõlba kohe mitte. : )

Kuigi fakt on samas seegi, et me kõik kokku oleme sellegipoolest ikkagi lollimad kui Kalldunni kassid.

Päikeselist Pühapäeva kõigile! : )

Vasta
#43
(06-06-2020, 16:02 )kalldunn Kirjutas: Oma kogemustest võin kindlalt öelda – et reinkarnatsioon on olemas.

Kas renkarnatsioone on olemas ka teistsugusesse ühiskondlikku formatsiooni, kui seda on olnud maine ( kõik tarbivad kõiki) ja seda sõltumata maisest ajajoonest 1200 e.m..a. alaa 2020.


*****************

Ei noh need kanaldatavad on kõik jummala hääd tegelased, alati aidanud inimkonda sõjast sõtta, kuidas te julgete selles veel kahelda, issver milline ketserlus.... vahepeal sosistatakse kõrva te olete ühed arenemata ja kindlasti ka ise süüdi, mõned siin maa peal surevad nälga jne...90% inimese tööga tehtust ja kulutatud eluenergiast omastab kohalik nende samade kanalduste allika järgi siia noteeritud õpetaja, kes on eelnevas röövitu mõistes pätt ja kõike teadev kanaldus teatab jälle, et seda teolete ise soovinud, te olete ühed arenemata inimloomad ja nii toimub tee areng ja me teid aidata ei saa, ei tohi sekkuda jne, ühesõnaga pea peks vasta seina olla kõige parem õpetamise viis, no kohe mõistad, et arenenud tsivilisatsiooni või vaimuga kõneled...
Aaa kus krt see eelmiste elude õpitu tarkus siis on jäänud(?!), sonid ja sorid ja kanaldus ütleb, et ei seda sina ei saagi, ei peagi teadma...
Ja ausalt inglimuttide juttu ei saa ka kohe kuidagi tõeks kuulutada, sest ingeldamine on üldse üks surmausu esindamine, kuidas see oligi peale surma sina saad....ja kui saad mõne jessukese ribi ka kätte siis anna aga suud ja kummarda. Muslimil on sama: "peale surma neitsid ja kõmaki kusagil ..."..pthui ausalt...

Tõsiselt siis kahtlemata on kanaldused huvitavad, kuid palun mitte võtta neid kummardada ja kuulutada neid ainumaks tõeministeeriumiks, kuhu kindluse mõttes, et sa putukas ikka usuksid ja tõe pedestaalile tõstaksid on vahetevahel osalisteks ka pikitud igasugu teadlaste nimesid, kes kõik... jne...
Vasta
#44
(06-06-2020, 17:16 )Q11 Kirjutas: Reinkarnatsioon tähendab mida?
Elasin minevikus ja saan elama tulevikus.
See on Aeg.
Millal tekkib Aeg?
Siis kui moodustub ego.
Ego tekitab omale „koha“ kus elada.
Kuna ta ise on illusioon, loob ta Aja.
Aeg on illusioon.
......
Hetk seevastu ei tea midagi peale Reaalsuse(Enda).
Ta tunneb vaid ennast.
Kuna Ta pole kunagi tekkinud ei saa ta ka kaduda.
Mina, kes pole kunagi sündinud ei saa surra.
Mina(Hetke) seisukohast küsimus „kas reinkarnatsioon on olemas või mitte?“ on absurdne...Smile
Üks on "reaalsusest" lähtudes, teine "inimlikust reaalsusest". Mis on kasu kui oled "koostatud" tuhandete inimeste energiast? Individuaalsust, EGO-t pole loota.Bleh
Klassikaline rekarnatsioon on siis kui sündivasse inimesse saab "suur osa" ütleme 1-10% kellegi konkreetse indiviidi energiat. Need on üldjuhul maagid kes ei surnud tavalisse surma vaid tahtejõuga lahkusid elust. India joogid ja muud esoteerikud. Sellisel juhul tõesti võivad tulla eelmiste elude kogemused, harjumused, tunned inimesi kellega oled kunagi suhelnud. Need on erandid. Erand aga kinnitab reeglit! Aeg aga on üks müstilisemaid asju üldse, mis objektiivselt on olemas (inimese keskselt), jääd vanemaks, asjad lagunevad, mõranevad ja vananevad. See on fakt mida ei saa eirata. Energeetilises universumis objektiivselt aeg puudub kõik on "siin ja kohe". Sellele paradoksile on erinevaid seletusi mis seletavad seda mida inimene EI SAAGI SELETADA! Ühesõnaga lõplik ja põhjapanev seletus puudub. Lisaks on subjektiivne aeg mida inimene tunnetab. Seisa terve elu järjekordades või ela kivikoopas ja tunned, et oled elanud nagu 2-3 "elu", ka unenäos puudub aeg tavamõistes võid mingi 5min. läbi elada terve elu! Ka selle kohta on andmeid. Järeldus aeg ongi subjektiivne suurus millega tuleb arvestada.
Q11 kui oled nii tark seleta lahti aja fenomeen! Mitte nii nagu siiani vaid ammendavalt "siin ja kohe" kuidas rakendub? Vähemalt minu teada sellele paradoksile puudub LÕPLIK seletus. Ja kui ongi siis see jääb inimese energeetika tajuulatusest väljapoole ehk on mitte tundmatu (mida saab kunagi teada!) vaid tunnetamatu (mida põhimõtteliselt pole võimalik lõplikult seletada). Tegelikult enamus asju siin universumis on tunnetamatud ja tuntud väidetavalt on alla 1:100000000 osa. Lisaks ka tundmatu mis on eepooltoodust 10-100 korda suurem. Viimast annab aga uurida kui mitte kohe siis kauges tulevikus kindlasti! See aga annab lootust, et kogu teadmiste kogus saab suureneda 10-100x ja järsku veelgi rohkem! See on lootustandev faktShock mida tuleb arvestada!
Vasta
#45
No ma olen ju seda püüdnud seletada. Aeg tekkib siis kui hakkab moodustuma ego.
Ka loomadel on teatud mõttes ajamõiste olemas. Ja taimedel. Aga viimastel on see seotud ainult bioloogilise elu hoidmisega, nad „tunnetavad“ lihtsalt enda „piirjooni“.
Kui näiteks mõelda mineviku peale „krdi piinlik olukord oli mul 20 aastat tagasi...inimeste ees vajusid püksid alla“Smile
Nii..kas see tõestab mineviku (ehk siis Aja) olemasolu? Ei, see tõestab ainult Hetke olemasolu.
Ja siin see väide „jääd vanemaks, asjad lagunevad“ – jällegi, mingisugust muutust ei toimu. See, et „oi küll oli elu ilus kui olin noor“...asetseb ainult mõttes. Mõte kerkib Hetkes. Hetk ei muutu (samasugune nagu siis kui „olid“ 3 aastane). Hetk ongi Mina...Smile
Vasta
#46
(06-06-2020, 17:59 )levis Kirjutas:
(06-06-2020, 12:26 )kalldunn Kirjutas:
(05-06-2020, 23:45 )levis Kirjutas: Ükski kanaldaja isegi ei ürita tõestada....................
Missugune oleks sinu arvates TÕESTATUD TÕESTUS???
Kirjelda palun tõestatud tõestuse protsessi, millega ka sina rahul oleksid.
Tädi on eelnevalt testitud, et tal ei ole elektroonilisi seadmeid. Istub ruumis, mis on varjestatud raadiosagedusliku elektromagnetkiirguse eest.
Talle esitatakse matemaatika, füüsika, keemia ja astronoomia vallast 10 äärmiselt keerukat küsimust. Küsimuste esitaja ise vastuseid ei tea. Katse viivad läbi mitmed sõltumatud ja usaldusväärsed teadlased, kes vastutavad selle eest, te tegemist on tõsise teaduskatsega. Hiljem avaldatakse uurimustöö tulemused mõnes prestiižikas teadusajakirjas.

Kui ei ole võimalik kontrollida, kas kasutatakse sidevahendeid, siis peavad küsimused olema selle võrra teistsugused, et niisama lihtsalt googeldades vastuseid ei leia. Kui on mõningane info tulnukate kohta olemas, siis ma ei näe selliste küsimuste koostamisel mingit takistust. Muidugi inimene, kes esitab küsimusi, ta peaks olema võimalikult sõltumatu ja usaldusväärne isik.


(06-06-2020, 11:45 )pila Kirjutas: Minu meelest on see hea, et kanaldaja ei tõesta oma võimeid, sest muidu hakkaks inimene uskuma ilma ise läbitunnetamata ja kontrollimata enda jaoks kas see on tõsi. Usuks lihtsalt lampi.
Miks peaks inimene hakkama lambist tulnukate juttu uskuma? Tulnukad võivad valetada, vassida, soovida kurja, olla ise lollid jne.
Antud tädil on seal video koroonaaviiruse teemal, kus on juttu, et milliste ainetega näomaski töödelda jne. Kui ma teaksin, et suure tõenäosusega tuleb see info tõesti tulnukatelt, siis ma leiaksin aja, et seda teemat rohkem uurida. Kontrolliksin fakte ja kui kõik näib loogiline ning tõene, siis vahest on mõttekas õpetusi ka reaalselt rakendada. Aga kui see info rajaneb tädi fantaasiatel, siis oma aega sinna raisata on mõttetu ja tahaksin hoida kõigest sellest jamast väga kaugele.

(06-06-2020, 13:32 )Naut Kirjutas: hm. Mind ka nagu huvitaks ja eriti see, mis tähendab "tema tegevus on aus"?
Sa ise hetkel olid aus?
Tõesta! : )
Oma suhtumises, käitumises, tegevuses tõest ja õiglusest juhinduv. Ebaõiglust ja pettust mittesalliv.
Mina ei ole aus, ma muud ei tee kui valetan ja vassin... õhtuti käin kõrvade peal.

Tädi siiski ühes videos mainib ka tõestamise kohta:
https://youtu.be/0r9FuQ47koA?t=1036
Sinu poolt välja pakutud kanalduse õigsuse tõestus, ei allu mitte ühelegi teaduslikule kriteeriumile. Teadusliku kriteeriumi alusel peab katst olema võimalik korrata. Teiste katsealustega ja teistes tingimustes. Katse tulemused peavad kattuma vähemalt üle 90% i. Siis saame lugeda katse õnnestunuks. Kõigepealt tuleb välja töötada katse mehanism. Seda pidevalt täiendades jõuda tulemusteni. Katse esimese etapi kirjeldus on siin.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Edasi tuleb õppida kuidas kedagi välja kutsuda ja kuidas toimub kontakti loomine. Nii et kumbki sellest traumat ei saaks. Alles siis kui kõik kriteeriumid, kõik ohutusnõuded on täidetud, alles siis saame kanali teisel pool olevale (olendile) esitada meid huvitavat küsimust.


Vasta
#47
(07-06-2020, 10:28 )Q11 Kirjutas: No ma olen ju seda püüdnud seletada. Aeg tekkib siis kui hakkab moodustuma ego.
Ka loomadel on teatud mõttes ajamõiste olemas. Ja taimedel. Aga viimastel on see seotud ainult bioloogilise elu hoidmisega, nad „tunnetavad“ lihtsalt enda „piirjooni“.
Kui näiteks mõelda mineviku peale „krdi piinlik olukord oli mul 20 aastat tagasi...inimeste ees vajusid püksid alla“Smile
Nii..kas see tõestab mineviku (ehk siis Aja) olemasolu? Ei, see tõestab ainult Hetke olemasolu.
Ja siin see väide „jääd vanemaks, asjad lagunevad“ – jällegi, mingisugust muutust ei toimu. See, et „oi küll oli elu ilus kui olin noor“...asetseb ainult mõttes. Mõte kerkib Hetkes. Hetk ei muutu (samasugune nagu siis kui „olid“ 3 aastane). Hetk ongi Mina...Smile
Aeg ja ruum on seotud bioloogilise eluga! Kaoks bioloogiline elu kaoks ka aeg ja ruumBleh Ego on siin teisejärguline. Ka sitikas ronib mööda kõrt ja tunneb "ruumi", samuti jooga lamades kõrte vahel murul.Shock
Vasta
#48
Kui kaob illusioon (aeg ja ruum), mis siis jääb järgi?
Näitena:
Lõputu Ookean, mille peal möllavad lained. Suuremad, väiksemad, kiiremad, aeglasemad, kestvamad, vähem kestvamad...
Nüüd saabub „neile“ vaikus, peegelsile Ookeani pind. „Aeg ja ruum“ on kadunud. Järgi jäi vaid Ookean (Mina). Kas aeg ja ruum (lained) eksisteerisid iseseisvalt? Olid nad olemas? Nad eksisteerisid vaid tänu Ookeanile, mille osa nad olid...aga nad ei olnud kunagi Ookeanist lahutatud...
Vasta
#49
(07-06-2020, 10:31 )kalldunn Kirjutas:
(06-06-2020, 17:59 )levis Kirjutas:
(06-06-2020, 12:26 )kalldunn Kirjutas:
(05-06-2020, 23:45 )levis Kirjutas: Ükski kanaldaja isegi ei ürita tõestada....................
Missugune oleks sinu arvates TÕESTATUD TÕESTUS???
Kirjelda palun tõestatud tõestuse protsessi, millega ka sina rahul oleksid.
Tädi on eelnevalt testitud, et tal ei ole elektroonilisi seadmeid. Istub ruumis, mis on varjestatud raadiosagedusliku elektromagnetkiirguse eest.
Talle esitatakse matemaatika, füüsika, keemia ja astronoomia vallast 10 äärmiselt keerukat küsimust. Küsimuste esitaja ise vastuseid ei tea. Katse viivad läbi mitmed sõltumatud ja usaldusväärsed teadlased, kes vastutavad selle eest, te tegemist on tõsise teaduskatsega. Hiljem avaldatakse uurimustöö tulemused mõnes prestiižikas teadusajakirjas.
Sinu poolt välja pakutud kanalduse õigsuse tõestus, ei allu mitte ühelegi teaduslikule kriteeriumile. Teadusliku kriteeriumi alusel peab katst olema võimalik korrata. Teiste katsealustega ja teistes tingimustes. Katse tulemused peavad kattuma vähemalt üle 90% i. Siis saame lugeda katse õnnestunuks. Kõigepealt tuleb välja töötada katse mehanism. Seda pidevalt täiendades jõuda tulemusteni. Katse esimese etapi kirjeldus on siin.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Edasi tuleb õppida kuidas kedagi välja kutsuda ja kuidas toimub kontakti loomine. Nii et kumbki sellest traumat ei saaks. Alles siis kui kõik kriteeriumid, kõik ohutusnõuded on täidetud, alles siis saame kanali teisel pool olevale (olendile) esitada meid huvitavat küsimust.
Küsimused on iga kord uued, aga muus osas saab katset korrata niipalju kui tahab. Tulemused peavad kattuma vähemalt üle 90%? Super, nõus, ei näe sellega küll mingit probleemi.
Vasta
#50
See kanalduse nähtus tõepoolest eksisteerib, täpselt samamoodi nagu astraalinähtuski.
„Aga kas see on päris?“ on juba hoopis teine küsimus...Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Michael Wynn´i dokumentaalid (okultismist, illuminaatidest, deemonitest) metsavaht 0 2,219 05-04-2011, 23:34
Viimane postitus: metsavaht
  Michael Tsarion - The Irish Origins of Civilization Aerling 0 2,098 24-03-2009, 11:20
Viimane postitus: Aerling

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat