Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuutõbised tapjad - saade kanal 2-st.
#1
vaatasin eile(esmaspäeval) kanal2'st dok sarja, kus olid mõrvad , mis pandud väidedavalt kuutõbiste poolt toime. see on üprid kummaline, mismoodi see asi käib. kes nägi?kes sattus peale?mis ise arvate sellest?ise ei oska nagu midagi arvata...

[Muudetud: 8-3-2010 Cassiopeia]
Vasta
#2
Ise juhtusin kah seda saadet vaatama - ja tõesti huvitav oli. Ja hirmutav.

Saates räägiti inimestest, kes kannatavad raskekujuliste unehäirete all - et siis ise magades kolavad oma korteris ringi.. või siis veel hullem - tapavad oma kaaslase.

Saates oli konkreetselt juttu mehest, kes ise kõige sügavamas unes olles võttis kapipealt relva, sihtis ja lasi oma naise maha. Arstid tõendasid, et sündmuses olid süüdi mehe unehäired, kuid vandekohtu jaoks ei olnud see piisav argument. Tundus lihtsalt uskumatu, et magades on võimalik sellised asju teha.

Saates väideti, et sarnaste unehäirete all kannatab u. 10% USA rahvastikust, ei imestaks kui meil siin, Eestiski see protsent sama (ehk kõrgemgi?) oleks.

Igatahes uni kui seesugune on veel väga täpselt uurimata ning ei osata veel öelda täpselt põhjuseid, miks unes toimuvad sündmused sellisel viisil reaalselt kajastuvad.
Vasta
#3
Ise juhtusin ka seda vaatama, oli huvitav kohe teada saada et unel oma oma faasid ka olemas et nagu mitu eri faasi on enne kui inimene täielikult magama jääbi,
hea doc saade oli
Vasta
#4
Juhtusin nägema poolt saadet :o
Ei oskagi midagi kommenteerida, asi on ikka jube tegelikult, saates rääkis 1 paar kus mees kannatas une-häirete all ja korduvalt oma kaaslast rünnanud<--see on jube. Loodame et lähemas tulevikus leidakse moodus kuidas seda ravida.
Vasta
#5
Ma vaatasin ka poolt antud saatest

Väga kummaline oli. Eriti hull oli vaadata neid tüüpe kes olid jälgimise all(filmiti magades) ja need siis täiega tõmblesid seal.
Vasta
#6
Ma nägin ka ühe silmaga seda saadet. Jube mõelda ikka sellele asjale.
Selle peale tuleb mulle meelde üks juhus kui mu vend magas väiksena ükskord ja hakkas isa padjaga peksma, ise ei teadnud hommikul asjast mitte midagi. Õnneks pole rohkem selliseid, ega ka muid sääraseid asju olnud...
Vasta
#7
Tervet saadet ei näinud kuid üxikuid kohti kus kaamera oli filminud inimeste kitumist unes.
Sad jama värk kuidas alateadvus võib inimese öösel vägivaldsex muuta.
Mida sihukeste inimestega peale hakata? Nad on ohux endale ja teistelegi inimesteleSad
Vasta
#8
Minu teada pole kuutõbisus ravitav. Ma olin ise samuti väiksena kuutõbine, ükskord jooksin ka noaga ringi, aga kedagi maha ei löönud. Ma viisin selle noa minu ja õe tuppa laua peale (meil on ühine tuba). Siis ma ärkasin üles, päris tobe oli. Õde rääkis mulle sellest.

[Teadet on muutnud 26-4-2004 postitaja epitsenter]
Vasta
#9
Ma arvan, et need tapmisjuhtumid on suuresti seotud skisofreeniaga. Neid skisosi tuleb ju pidevalt juurde(neid, kellel skisofreenia avaldub kergemal määral ja poole päris välja arenenud).
Vasta
#10
Täiesti võimalik on ka see,et kuutõbisus on päritav.Meie suguvõsas on see olemas,ma ise ka olen väikesest saati unes ringikoperdada armastanud.Ja unes rääkimine on ka nii tavaline.Vägivaldseks pole ma aga seniajani veel muutunud,loodan,et ei muutu ka.
Hiljuti juhtus eriti huvitav asi.Läksin õe juurde lapsi hoidma,õde ise läks oma mehega välja.Viimased asjad,mida mäletan olid need,et käisin veel pesus ära,panin öösärgi selga ja läksin magama.Äratas mind õde,mingi poole öö ajal,istusin esikus diivani peal ,ise täitsa riides...hommikul avastati külmkapist,et olin seal päris korraliku segaduse tekitanud.Olin hapukurgid mannavahu kaussi püsti toppinud ja mis kõige imelikum,õde ütles,et ta oli hapukurgid just kõik salatisse pannud ja rohkem tal neid kodus polnud!
Kurat seda teab,mis öö jooksul juhtus....
Vasta
#11
aga kui unes ringi kondad, siis millega sa näed. Silmad ei ole ju ometi lahti, või on? Kui on kinni kas siis näed kolmanda silmaga?
Vasta
#12
Kui kuutõbisena ringi tõmbad, siis on silmad lahti.
Vasta
#13
arvan et kõik on alateadvuslik mida sa unes teed-käimine, söömine, vehklemine, tapmine.
aga see saade oli hirmus. pärast läksin magama ja selline tunne oli küll et äkki keegi perest tuleb ja tapab ära Bleh
Vasta
#14
ringi tõmbamine...mina nimetan seda slängiks. Ma mõtlesin rohkem nagu kondamist selle all, mitte ringi joonistamist.
Vasta
#15
Olen seda saadet näinud aga olen ka lugenud et vähi tähtkujust inimesed on mõjutatud kuust ja kui nad satuvad kuu lummavusse enne magama jäämist siis on nad teistele inimestele ohtlikud!
Ise olen kah vähi tähtkujust ja olen ka põdenud (või põen siiamaani) Kuutõbe
Naljakas on see et ma pole kunagi unenägusid näinud??? Kõik on magades pime :O Olen näinud midagi unenäo sarnast aga see on tavaliselt hommikul ja ma saan seda ise kontrollida see siis rohkem nagu unistamine niiet minuga on väga imelikud lood :S
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: Coolfh
Olen seda saadet näinud aga olen ka lugenud et vähi tähtkujust inimesed on mõjutatud kuust ja kui nad satuvad kuu lummavusse enne magama jäämist siis on nad teistele inimestele ohtlikud!
Ise olen kah vähi tähtkujust ja olen ka põdenud (või põen siiamaani) Kuutõbe
Naljakas on see et ma pole kunagi unenägusid näinud??? Kõik on magades pime :O Olen näinud midagi unenäo sarnast aga see on tavaliselt hommikul ja ma saan seda ise kontrollida see siis rohkem nagu unistamine niiet minuga on väga imelikud lood :S

ma olen ka vähi tähtkujust!!! ja ühel ööl ma ei saanud kuidagi aru et mis jama on, und ei tule üldse... hästi kaua lamasin voodis ja lõpuks mõtlesin et läheks teeks siis midagi muud ja siis avastasin et täiskuu paistis mulle otse peale. ja kui tugitooli omale voodi ette tirisin siis sain rahulikult magama jääda.

aga muidu mul on paar sõpra kes on ka kuutõbisena huvitavaid asju teinud. üks üritas vahepeal seinast üles ronida... teine kukkus unes nari ülemiselt voodilt unes alla ja magas õndsas rahus edasi. hommikul polnud ühtegi sinikat ega kriimugi... aga ta õde ütles et ta oli ikka iiveldama ajava raksatusega sealt alla tulnud ja ema oli muretsenud et äkki suri ära või midagi, sest ta ei liigutanud kah. ja see sama tüdruk võttis ükskord keset ööd teki ja padja kaenlasse ja üritas õue magama minna. siis jälle ta ema ja õde surusid ta tagasi voodisse ja hommikul ta ei mäletanud jälle midagi.Laugh

aga unes rääkimine on vahest kül päris jube. ma olin ükskord laagris ja siis kõik rääkisid täiega hirmsaid õudusjutte. ja siis kui me magama hakkasime minema siis üks tüdruk ütles ühele teisele (kes oli just mingi vampiiri vms jutu lõpetanud) et "ära meid siis unes ära söö :p" ja see teine tüdruk ütles et "ainult siis kui mul öösel nälg peale ei tule :p" ja siis kui peaegu kõik magama jäid siis see tüdruk ütles äkki valjusti "nämm nämm!!!" ja siis kõik karjusid: "appi!!!! karin ärka üles!!!" ja ta tegelikult ka magas sest ta ei suuda nii tõsise näoga olla kui ta nalja teeb.

Muudetud: 24-12-05 kell 16:23:21 tribalangel
Vasta
#17
minu tuttaval on olnud kogemusi..
Nimelt tema elab viie korruselises majas.Tema all elas aga üks naine , kes õhtuti eriti hulluks muutus...
Kõndis unes ringi ja peksis rusikatega vastu seina jne..aga ükskord oli eriti hirmus see , et see naine võttis kirve ja hakkas vastu teiste inimeste uksi sellega lööma..ja muidugi ka vastu tema ust...
väga hirmus..
õnneks midagi ei juhtunud , viidi haiglasse see kuutõbine naine..
aga ise ma ei kujutaks ette , mida ma suurest hirmust teeksin..kohutav ju...!!!
Vasta
#18
mulle ajab ka hirmu nahka see kuutõbiste asi. sõbranna rääkis, kuidas tema täditütar oli magades püsti tulnud, kööki läinud, sealt noa võtnud ning sellega vanaema voodi juurde läinud. vanaema oli juhuse tahtel üles ärganud ja noa enne löömist tasakesi täditütrelt ära võtnud ja ta hellalt voodisse tagasi juhtinud. täditütar muidugi seda ei mäletanud hommikul.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus dokumentaal saade "A Tear in The Sky" 2022 Tacian 0 435 25-05-2022, 15:30
Viimane postitus: Tacian
  UUS SAADE - Aliens On The Moon - The Truth Exposed By SyFy Channel 2014 Tacian 7 5,408 11-08-2014, 20:39
Viimane postitus: soe1

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat