Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vestlus maoga.
#1
Kuna see on poolitatud teema ja minu lingi kohalt, mille andsin ja mis enam ei avane, siis lisan sama lingi uuesti:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...ght=naagad

Lugeda alates #18.
Käsitleb lohemadusid ehk draakoneid muistsest ajast peale.

Teemas järgnevalt aga vestlus maoga, nii et pidasin sobivaks ka sellise pealkirja panna.
Vasta
#2
Celtic: ära karda, tulin vaid juttu puhuma, soovin vaid teada, kellega on tegu.
Madu: ma olen maa.
Celtic: mis mõttes maa? maad on erinevat, on naisenergia ja on maaenergia ning on ka naiselik tarkus, samuti võib madu sümboliseerida ka kahe jalaga maa peal olemist...
Madu: ma olen maa, millest tema loobus.
Celtic: selge. sa oled mingi jõu kehastus, millest too inimene loobus, kellele sa end näitamas käid?
Madu: jah.
Celtic: seega on su eesmärk siis juhtida tema tähelepanu millelegi?
Madu: jah. igale inimesele on ette nähtud vägi, mis on tema sees. see vägi otsib kontakti samase väega väljaspoolt. tema sees on maa, mis otsib kontakti, ent teda on tõstetud taevasse. ma olen rääkinud, kuid ta pole kuulanud. ja seepärast olen ma tema küljes kinni.
Celtic: mismoodi sa temaga rääkinud oled?
Madu: tema unedes. ma ütlesin, et ole see kes sa oled, ilma et peaksid kartma seda kujutluspilti, kes sa oled
Celtic: seega ta kardab illusioonide purunemist?
Madu: jah.

/pikk mõttepaus/

Celtic: mis maad sa siis ikkagi kujutad?
Madu: maa, kus on tema juured, tema emapoolsest suguvõsast. maa antakse edasi, või vähemalt anti edasi, isaliini pidi, sest mehed pidid hoidma maad (naisenergia), kuid tema suguvõsas on see käinud vastupidises suunas.
Celtic: seega sa väidad, et temal on saada füüsiliselt mingi maalapp, kuid ta on loobunud sellest?
Madu: ei. hirm on see, mis maast lahti lööb.
Celtic: mis maaga on siis tegemist?
Madu: vaata tema hinge ja sa näed.

/pikk vaatamisprotsess/

Celtic: nägin vaid tema hingeosakesi mööda ilma laiali.
Madu: sa pead minema, tema hinges puudus maa, sest maa on laiali.
No mina sain aru nii, et sul on mingi maa mida kannad hinges, kuid kuna su hing on mööda ilma laili puistatud, pole ka see maa terve.
Tont teab, mis maaga tegemist, ise arvan, et võib olla sinu enda sisekosmos, sinu "maa" noh, ei oska paremini seletada.

Samas, mine sa neid madusi tea... salakavalad nagu naised.
Seega võta end käsile ja tee ennast korda. Alusta sellest, et tõmbad ennast kõikjalt tagasi, kuhu end jätnud oled, kõik lahtised otsad sulge, asjad mida enam ei kasuta, kingi või anna ära, numbrid, millele enam kunagi ei halista, kustuta jne.
No mina rääkisin sulle, mida too madu ise rääkis, tee omad järeldused asjast ja asu tegutsema.
Vasta
#3
Algul tundus asi ikka väga ulme, aga mul tekkis palju küsimusi (nagu alati). Räägi mida arvavad sinu sõbrad/tuttavad/vanemad sellest ?

Mis kujul ta end ilmutab, või on ta koguaeg sul kõrval? Ütleme et sa istud toas, kas ta on siis põrandal maas nagu päris madu, või on ta inimese suurune ning püsti? Kuidas ta välja näeb täpselt?
Kas ta räägib inimkeelt või sisiseb? Kui ta on päris mao moodi, siis mis madu ta meenutab?
Sa kirjutasid ka et ta kummitab sind igal sammul ja jälgib sind? Kas ta siis on vaid su kõrval? Sa ei saa teda puudutada? Kas ta ilmutab end ka teiste juuresolekul? Miks ta sind häirib üldse, kui ta vaid jälgib?

Tundub mingi sügava haigusena või on mõni ebamaine olend sinuga kontaktis...minu esimene mõte oli reptiloid, kuid kas ta niiväga madu meenutab...
Kui võib küsida, siis kui vana sa oled?
Sinu jutust jäi mulje nagu ta ilmutab end sulle vaid pimedas või silmi sulgedes? ning see, et ta sinuga niisama tavategevusi tehes koos on, see on tingitud sinu paranoilisusest?
Siiski oled sa ju teda näinud, kui ta sulle nii reaalne tundus, palun kirjelda tema välimust. (värvi, pikkust, laiust, hoiakut, liikumist. Miski ei pea olema täpselt, too näited võrdlusena kasvõi)

Kas see ei või olla mõnest lapsepõlve traumast seoses maoga, oled sa väiksena kokku puutunud maoga, millest võis jääda sul halb mälestus? Kui võimaliks, küsi ema käest, äkki sinu kandmise ajal oli su emal maoga halb kogemus, see võis ju kanduda sulle edasi..

Enda kogemustest võin vaid öelda, et väiksena nägin ma koguaeg kivi enda poole veeremas, sellega kaasnesid jubedad peavalud, see ei olnud vaid unes vaid ka ärkvel olles ja silmad lahti. Ma nägin koguaeg kuidas see kivi tuli jälle mäest ning minust üle veeres, see valu oli nii jube et ma lausa nutsin.
Kahju, aga selline salatsemine ja faktide vähesus tekitas küll palju palju kahtlusi...

Kuidas sa lootsid saada abi, kui sa ei taha isegi seda rohkem lahata, seega see on sinu jaoks unustatud teema? Milleks siis üldse abi küsida? Kas sa arsti juurde läksid ka, ütlesid et ma näen magama jäädes krooniga madu ja päeval tundub mulle pidevalt et ta on minuga koos ning edasistele küsimustele arsti poolt ei näinud sa mõtet vastata? Sest siia sa tulid ju ka samahästi kui arsti juurde, kuid meie "arstid" on teiste teadmistega.

Ärge näkku lööge, aga mulle jäi mulje nagu sa oleks üks päris noores eas inimene, keda vanemad ei kuula, kes püüab saada endale tähelepanu, sul pole sõpru, selle asemel on sul aga hea kujutlusvõime. Unes nägid sa madu, noore ea tõttu tekkis sul hirm kuid see asendus uudishimuga. Kuna sul pole inimesi kellega oma muresi jagada, selleks kujutad sa ette endale ikka seda madu mida sa unes nägid.

Vabandan väga, kui ma kellegi tundeid riivasin. Jagatud info põhjal oleks minu seletus selline...

Muudetud: 29-10-08 kell 01:37:21 blinkz
Vasta
#4
Osa postitusi on siin vahepeal kaduma läinud...

blinkz kirjutas: Tundub mingi sügava haigusena või on mõni ebamaine olend sinuga kontaktis...minu esimene mõte oli reptiloid, kuid kas ta niiväga madu meenutab...

Enne, kui sellist asja kirjutada, võiks natuke ikka oma hallollust kah liigutada. Miks peaks reaalselt üks reptiloid ühele inimesele end 10 aastat järjest ilmutama, arvestades, et sa ikka pead reptiloidi all silmas just seda/neid, keda ülejäänud maailmgi?
Vasta
#5
Mine sa tea mis kavatsuses tal olla võisid, äkki treenis ta antud isikut et ta temaga kohaneks ning lõpuks oleks läbi tema asunud maailma valitsema. Miks tal muidu alguses kroon peas oli. Kaua need reptiloidid ikka seal maa all ja mujal peidavad end. Kahjuks piirduvad mu teadmised reptiloidide kohta vaid ühe raamatu läbi lehitsemisega ning ega ma asjast eriti ei teagi, väitsingi ju vaid et see oli esimene asi mis pähe turgatas...
Vasta
#6
Khmm.. sellise jutu peale soovitaks ma sul endal kuhugi raviasutusse pöörduda Laugh
Vasta
#7
Minu jutu peale soovitad minna raviasutusse ja see eelnev tüüp oli täiesti okei Bleh

Räägi kuidas sina selle maoga kontakti said üldse, et tema juttu edastasid..
Vasta
#8
On jah täiesti okei. Ses suhtes on paljud inimesed tihti hirmunud iseenda ja oma jõu ees, kuna nad ei tunnista endale oma enda olemust. Seda, mida ei tunnistata, seda tõugatakse endast eemale, seega muudetakse too võõraks. Võõraid asju me alateadlikult aga kardame.
Vasta
#9
(22-12-2010, 19:29 )Müstik Kirjutas: Täitsa lõpp!!!
Niisuguse pealkirjaga teemat ei teeks ma elusees, pealegi on Arlich naagasid küllalt hästi käsitlenud.
Ja mis ajast on kombeks Celticul teha neli posti järjest? Ma küll varem tähele pole pannud.
Järjest postitamine oli siin ju varem lausa kuritegu.
Uued reeglid? Tehakse ise inimestele teemad neid sellest teavitamata?



Müstik, teema on vana ja kui hoolega vaatad, siis on näha, et teema teinud isik on oma postid ära kustutanud. Celtic isegi mainis seda, aga ju sa siis ei lugenud vastuseid läbi.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat