Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unes lendamine
#76
Olen ka mitu korda lendamist unes näinud. Kord nägin unes, et lendasin Türisalu pangast üles. Ainuke imelik asi oli see, et mu jalge all oli nagu mingisugune energiakilp. Ise sain väga hästi aru, et uni on. Ainult et vahepeal oli raskusi lendamise kontrollimisega. Mitu korda hakkasin langema aga siis suutsin uuesti kõrgemale tõusta. Lõpuks sain panga otsas siis maandutud kuidagi.
Vasta
#77
Lendan. . . Ja kukun ka, nii et süda sees hakkab kloppima ja keha väriseb. Üsna ebameeldiv tunne !
Aga lendan enamasti kellegi eest põgenedes ; nii inimeste, kui karude eest. Maast lendutõusmine on väga raske ; paremini saan hoo sisse majakatustelt ja kõrgemate puude võradelt lendu tõustes. Siiski pole ma oma lennuvõimes väga kindel ja pidevalt on ohutunne, et jõud võib lõppeda. Seega püüan alati pääseda tagaajajate käest ja varju peituda.
Harvematel juhtudel olen roninud puu otsa lihtsalt niisama ja tõusen kõrgelt lendu, laskun teiste puude kõrgetele okstele ja sealt uuesti lendu : kui on nägijaid-imestajaid, siis on sees mõnus tunne, et olen kedagi sel moel üllatanud.
Vasta
#78
Huvitav lugeda, kuidas nii paljud kõrgel lendavad ja siusa kosmoses käivad. Mina olen kah nö väiksest saati lennata osanud, päris sageli tuleb ette. Küll aga pole ma kunagi kõrgele saanud lennata, maksimumkõrgus on umbes enda puusade kõrgusel kõigest. Ja see on hämmastavalt reaalne tunne, nii et ma julgeks öelda, et päris täpselt tean, mis tunne võib olla päriselt lennata Smile Minu jaoks on see pigem just pingeline, mitte vabastav tunne, kuna pean kätega meeletult tööd tegema, et õhus püsida.
Vasta
#79
Unes oskan lennata nagu muiste, otsustasin lennata nii kõrgele kui saan. Lendasin üle pilvede, ja nendel elasid inimesed eriti futuristlikes majades. Kuna ma olen väheseid, kes neid avastanud on võeti mind nende juurde elama koos mu perega. Maale võisin ainult nähtamatuna minna, seda ka tegin. Esimest korda unenäos ,kus nähtamatus ka toimis. Liikusin mööda Tallinnat ilma, et keegi oleks mind näinud.
Vasta
#80
Ma tihtipeale lendan unes, seda üldjuhul 2 põhjusel: ei viitsi kõndida või põgenen kellegi eest.
Ja nähtamatus on ka tavaline nö lisafunktsioon.
Vasta
#81
Mul on olnud kümneid kui kokku mitte sada korda unenägusid kus lendan tahtejõu abil. Mitte eriti kiirelt aga õhku tõuseb ikkagi. Mõnikord olen lennanud ku elektihelikopteriga jaa siis se toimub kiirelt. Kas keegi oskab tõlgendada mida unes lendamine tähendab ?
Vasta
#82
Mis selles imelikku? Saad teha seda mida Ärkvelolekus ei saa ja kogeda tahtejõuga Lendamist või mõttega Uneilmas asjade liigutamist....Smile
Vasta
#83
Nooremad inimesed lendavadki unes sageli, see näitab isikliu jõu rohkust. Pärast keskiga jääb vähemaks, aga oleneb inimesest ka.
Unes lendamisel on aga iga inimese puhul omad eripärad. Mina noorena lendasin nii, et pidin pealage kuidagi erilisel viisil pingutama, siis pealagi tõstis nagu kogu keha aeglaselt üles. Hiljem üleval olles natuke käelabadega tegn ujumisliigutusi ka kui tahtsin kiiremalt liikuda.
Oma üllatuseks sain aga teada, et laps mul lendab hoopiski nii, et tal on luige tiivad.
Vasta
#84
Lendamisel saab ego endale „asju“ juurde (Näiteks lendasin teisele planeedile ja nägin selliseid ja selliseid pilte, sain tarkust, mõistsin jne).
Lendamise vastaspool on aga Tühjusesse langemine. Sellejuures ego "tükid" hakkavad küljest kukkuma.
See tekitab hirmu ja soovi see kogemus lõpetada. Kui aga hirm ületada, siis mis saab kui ego omadused on kõik lahustunud?
Vasta
#85
See mure taandub väga lihtsaks valikuks , kas võtta punane või sinine tablett. Ei peagi tabletti olema. Neid kavalusi kuidas masinaga ühendada ennast on palju teisigi. Vaktsineeritutel pidi olema probleeme autojuhtimisega. Võibolla lendavad sellega.
Vasta
#86
(12-01-2022, 20:43 )Q11 Kirjutas: Mis selles imelikku? Saad teha seda mida Ärkvelolekus ei saa ja kogeda tahtejõuga Lendamist või mõttega Uneilmas asjade liigutamist....Smile

See on Omniatrix, kus ise saab teha. Selline münt mis paned põidla ja nimeka vahele ja pääsed mängima ärkvel olles.
Vasta
#87
(13-01-2022, 13:38 )Mannu Kirjutas: Nooremad inimesed lendavadki unes sageli, see näitab isikliu jõu rohkust. Pärast keskiga jääb vähemaks, aga oleneb inimesest ka.
Unes lendamisel on aga iga inimese puhul omad eripärad. Mina noorena lendasin nii, et pidin pealage kuidagi erilisel viisil pingutama, siis pealagi tõstis nagu kogu keha aeglaselt üles. Hiljem üleval olles natuke käelabadega tegn ujumisliigutusi ka kui tahtsin kiiremalt liikuda.
Oma üllatuseks sain aga teada, et laps mul lendab hoopiski nii, et tal on luige tiivad.

Mina mängisin noorena korvpalli ja ma näen ka praegu tihti unes, et tõusen õhku, et palli korvi visata ning suudan püsida õhus kümneid sekundeid, kuni vastased maha langevad ja ma saan täpset trajektoori sihtida ja enamasti ka taban korvi. See on pidev unenägu ja nii hea on tunda, et ma üleval õhus suudan püsida nii kaua kui vaja.
Vasta
#88
Eks see on see mõnutunne kui pall korvi läheb. Unes siis Unejoonistaja püüab seda mõnu jäljendada. Ajus siis.
Vasta
#89
(13-01-2022, 19:56 )Q11 Kirjutas: Eks see on see mõnutunne kui pall korvi läheb. Unes siis Unejoonistaja püüab seda mõnu jäljendada. Ajus siis.

Tegelikult mind ei huvita, kas korvi taban. Omal ajal tabasin seda väga tihti, seega see pole huviobjekt. Ma naudin seda, et suudan unenäos õhus püsida ...nii kaua kui tahan. Ehk midagi seda, mida ma siinses elus ei suuda.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine cyff 201 109,140 02-11-2023, 03:40
Viimane postitus: antiamerikanist
  Unes nägin. Mis tähendab. Keldristvaljapreili 9 3,099 23-09-2019, 14:55
Viimane postitus: Q11
  Unes ringi möllamine unenägu123 5 2,837 29-12-2018, 17:05
Viimane postitus: Q11
  Hunt ja hundikutsikad unes lõõmus 1 3,647 06-11-2016, 13:28
Viimane postitus: Tyto Alba
  Nägin unes hiirt+ussid unes lõõmus 0 2,512 19-10-2016, 13:10
Viimane postitus: lõõmus
  Unes rändamine LostSoul 6 5,983 14-07-2015, 08:29
Viimane postitus: Müstik
  Plaks unes Stennu 22 11,905 01-02-2015, 02:18
Viimane postitus: Ifkin
  Kurjad silmad unes kk2ku- 8 7,923 30-01-2015, 18:28
Viimane postitus: sakala
  Surnu unes Preilikass 7 5,236 11-12-2014, 10:46
Viimane postitus: Mannu
  Unes une nägemine madu8888 25 17,424 16-06-2014, 18:28
Viimane postitus: ald69

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat