•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 74
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eesti majandus ja selle allakäik
Mõistagi - igaühel meist on oma maailmavaade! Tundub ning näib õigena, aga.. kas see ka mind kaitseb?
Kes/mis kaitseb mind, mu peret, keha, vaimu ja meie vara kuritahtliku ründe vastu? Praktika näitab, et
mitte keegi, mitte miski ei kaitse!
Siis, mis kasu ning tolku on omast sügavalt individuaalsest maailmavaatest, kui see pole võimeline
mitte midagit, mitte kedagit, kaitsma,.. aga/ehk kaitseb see oma südametunnistuse vastu? NULL!

Või ma eksin? Aga vaadake ise - mille võrra vähenevad meie varad, selle võrra kitsenevad meile seatud
piirangud - ning - mitte midagi?! Midagi nagu poleks juhtunud, kõik toimetavad nohinal vaikselt edasi. Mitte
keegi ei peatu, mitte keegi ei ütle - MULLE AITAB SELLEST JAMAST! Ei tea miks?
Nii nagu väljas meie ühine (puuduv) majandus nii ka meie individuaalne (puuduv) maailmavaade! Pange siin
tähele, et see "ühine" koosneb reeglina "individuaalsuste" summast! Koosneb üks õhust, koosneb ka teine
sellest samast.

Siit üks näide: http://ohtuleht.ee/466373
Ei, ma ei kaitse ennast, ma ei kaitse sind! Ma kaitsen oma elukeskonda - meie ühist loodust! Alustan sealt oma
kaitsetaktikat. See on kindel alus, põhi, baas, vundament.. mille peale saab rajada toimivat majandust, toimivat
kaitset ja riiki! See on igal juhul parem sellest... multirealisest, Tallinn-Tartu vahel!

Tehkem kodus, endale individuaalne maailmavaade - teljeks võtke.. mm.. õpitud sotsiaalne abitus! ning torgake
see sinna, mis väljundab teie bioloogilisi jääke. Libestage oma maailmavaateline telg tolerantsusega. See võimaldab
teil hiljem taluda.. kujutlematut, elukestvat, demokraatlike väärtuste omaksvõttu!
.. ja ikka, mida suurema kaliibriga on "väärtus" seda valulikum on selle esmane omaksvõtt! Aga harjume..
Tegemist on tavalise multimulliga, mis oma omadustelt meenutab seebivahtu. Siit ka tulenevalt see liberaalne libedus,
mis siis leevendab nagu valuvaigisti.

Muide, kui soovite luua oma tõsist maailmavaated, siis tuleb sinna varuda ohtrasti ruumi JULGUSELE VASTUTADA.
Just see viimane, annab teie maailmavaatele tõsiseltvõetavuse.

VALEM: "meie tarbimisjääkide väljundamisvõime on suhtes maailmavaatelise omaksvõtu laiuselt ruudus ning
pikkuselt kuubis!"
(28-02-2012, 13:35 )Ott Sama Kirjutas: Siit üks näide: http://ohtuleht.ee/466373
Ei, ma ei kaitse ennast, ma ei kaitse sind! Ma kaitsen oma elukeskonda - meie ühist loodust! Alustan sealt oma
kaitsetaktikat. See on kindel alus, põhi, baas, vundament.. mille peale saab rajada toimivat majandust, toimivat
kaitset ja riiki! See on igal juhul parem sellest... multirealisest, Tallinn-Tartu vahel!

Tead Ott! Need Sinu Greenpeace'i aktivistid on tegelikult haiged inimesed.Ma juhuslikult elan ühe sellisega ....kolmandat aastat koos.
Öösel laseb rebaseid puurist lahti ja hommikul koos püüame wink


(28-02-2012, 14:31 )eeru Kirjutas:
(28-02-2012, 13:35 )Ott Sama Kirjutas: Siit üks näide: http://ohtuleht.ee/466373
Ei, ma ei kaitse ennast, ma ei kaitse sind! Ma kaitsen oma elukeskonda - meie ühist loodust! Alustan sealt oma
kaitsetaktikat. See on kindel alus, põhi, baas, vundament.. mille peale saab rajada toimivat majandust, toimivat
kaitset ja riiki! See on igal juhul parem sellest... multirealisest, Tallinn-Tartu vahel!

Tead Ott! Need Sinu Greenpeace'i aktivistid on tegelikult haiged inimesed.Ma juhuslikult elan ühe sellisega ....kolmandat aastat koos.
Öösel laseb rebaseid puurist lahti ja hommikul koos püüame wink

No ei oleks seda ega teist, kui puuduks.. puur! wink

Nad on aretatud sellisteks! Mul on siis lemmikloomaks...selline rebane.Püüab päeviti põllupeal hiiri ja ootab millal töölt tulen.Kahju on loomast.
Greenpeace'i aktivistidel hoitakse väggga tähelepanelikult SILMA peal.Sul ei ole õrna aimugi...kui tähelepanelikult.
Mark Schieritz Merkeli vastased
Die Zeiti majandustoimetaja
28. veebruar 2012
Need, kes arvavad, et praeguse kriisi lahendamiseks tuleb vähendada riikide võlakoormust, ei mõista kriisi juuri, väidavad angloameerika poliitikud ja majandusteadlased. Miks nii?
Kõik Euroopa Liidu liikmesriigid — välja arvatud Ühendkuningriik ja Tšehhi — on nõustunud fiskaalleppega, mis seab riikide võlakoormusele karmid piirid. Kuid kriitikute hinnangul ei ole riikide võlakriis põhimõtteliselt sugugi riikide võlakriis.
Aga mis ta siis on?
Tuntud rahandusekspert Paul de Grauwe kinnitab, et need, kes ütlevad, et riikide võlakoorem on liiga suur, lähenevad asjale vale nurga alt.
Heitkem pilk sellesse aega, kui eurot veel polnud. Siis kukkusid Lõuna-Euroopa riikide valuutakursid ikka ja jälle, kuna nende keskpangad trükkisid liiga palju raha. Seetõttu olid intressid nendes riikides väga kõrged. Investorid laenasid lõunaeurooplastele raha vaid siis, kui neile pakuti kõrget intressi, mis tasakaalustaks rahakursi languse riski. Näiteks Hispaanias tuli korterilaenu võtjal maksta aastas enam kui kümme protsenti intressi. Inimesed samahästi kui ei laenanud. Ehitati ja tarbiti vähe. Kui kümmekonna aasta eest võeti kasutusele ühisraha euro, asjad muutusid: intressid langesid ülikiiresti.
Itaallane, kes võttis 1990-ndatel kümneks aastaks laenu, pidi maksma keskeltläbi 11 protsenti intressi aastas. Pärast üleminekut eurole langes intress vaid viiele protsendile. Sama olukord oli Hispaanias, Iirimaal ja Portugalis.
Intresside languse põhjus: kuna rahvusvaluutasid enam ei eksisteeri, juhib kogu Euroopa rahandust Euroopa Keskpank. See, kes investeerib oma sääste Itaalias või Hispaanias, ei pea enam kartma, et jääb neist ilma inflatsiooni või rahakursi suure kõikumise tõttu.
Paljud kasutasid seda võimalust. Saksa ja Prantsuse pangad ja kindlustused viisid lõunasse üha rohkem raha. Lõunaeurooplased rõõmustasid rahasaju üle: pangad andsid välja ühe laenu teise järel, inimesed ostlesid, kinnisvarahinnad kerkisid kõrgustesse. Seda buumi rahastas kapital, mis tuli põhjast. Aastal 2009 tõusis hispaanlaste võlgnevus välismaalastele 97 protsendini sisemajanduse kogutoodangust.
Uutest laenudest lõviosa ei võtnud mitte riik, vaid erasektor.
Riigieelarvete puudujäägid — kui Kreeka välja arvata — isegi langesid kriisieelsetel aastatel, kuid eramajapidamiste võlakoormus kasvas dramaatiliselt. Näiteks Hispaania ja Iirimaa riigivõlad olid väiksemad kui Saksamaal. „Kui Kreeka kõrvale jätta, on asja juur mitte riikide võlakoormuses, vaid erasektori võlgades,” ütleb ameeriklane Paul Krugman, Nobeli majanduspreemia laureaat. Ta on Merkeli üks suuremaid kriitikuid.
Euroopa Liidu fiskaalpakt puudutab aga vaid riigieelarveid ega suuda seetõttu tulekahju kustutada.
Pigem vastupidi, poliitikud on teinud asja eelmisel aastakümnel isegi veel hullemaks — kui uskuda Krugmani. Tavaliselt kergitavad rahvuslikud keskpangad buumiajal intresse, et laenamist pidurdada. Euroalas seda aga päris nii teha ei saanud. Euroopa keskpank lasi ohjad üpris lõdvaks, sest tema peab hoolitsema kogu Euroopa eest ja kõikjal ei lähe asjad samamoodi nagu lõunas. Samal ajal kui lõunas oli buum, oli Saksamaal nõrk konjunktuur ja viis miljonit töötut. Euroopa Keskpanga ekspresident Jean-Claude Trichet katsetas keskteed — tulemuseks oli, et intressid olid lõunas liiga madalad, visates buumile õli tulle, Saksamaal aga olid intressid liiga kõrged, aidates kriisi tugevdada.
Saksa raha paisutas mulli
Lõuna-Euroopas tõusid palgad ning inimesed said veel rohkem raha kulutada. Aga kuna palkadega koos tõusid ka tootmiskulud, läksid Itaalia ja Hispaania kaubad võrreldes teiste maade toodetega kallimaks. Seetõttu ostsid itaallased ja hispaanlased rohkem tooteid välismaalt — ja võlad teistele maadele kasvasid veelgi.
Saksamaal juhtus vastupidine: ettevõtted hoidsid palgataset madalal, viidi läbi tööturureforme. Saksa tooted muutusid rahvusvahelises võrdluses odavamaks, sakslased ise aga tegid vähem sisseoste. Nad tootsid rohkem kui tarbisid ning muutusid maailma üheks suuremaks võlausaldajaks. Suur osa Saksa rahast voolas välismaale, kus seda omakorda kasutati Saksa toodete ostmiseks. Niisiis on põhjast tulnud säästud ja Lõuna-Euroopa buum ühe medali kaks külge.
Krugman peab eurokriisi põhjustajaks „kapitalivooge põhjast lõunasse”. Kui Krugmani diagnoos on õige, siis ei peaks me kehtestama piire mitte riikide võlale, vaid välismaalt võetud erasektori võlgadele.
Kui kriisi taga on tõesti liiga kõrged erasektori võlad, mis on tekkinud rahvusvaheliste tasakaalustamatuste tõttu — siis pole see hea uudis. Erasektori võlakriisi on raskem lahendada kui riigi võlakriisi.
Riigivõlgu saab vähendada, kui valitsus kulutusi kärbib või makse tõstab. See pole poliitiliselt lihtne, kuid põhimõtteliselt tehtav. Terve rahvamajanduse võlakoormust saab aga langetada, kui riik müüb pikka aega välismaale kaupu rohkem, kui sealt ostab.
Kriitikute seisukohast on seega vaid üks alternatiiv: kriisiriigid lähevad üle oma rahale. Nad saavad seda devalveerida ning sel viisil oma konkurentsivõimet hoobilt parandada. Saksa eksportijatele läheks siis aga elu raskeks ja finantsturgudel vallanduks kaos.
Kaos tuleb niikuinii. Laias laastus "jürgenligid" üle kogu maailma lootsid, et "kärpeeffekt" annab "aastas kaks protsenti kokkuhoidu", tegelikud näitajad on "kaks protsenti aastas tuleb puudujäägile juurde".

kordamine on tarkuse ema.
Kes valitseb Euroopat? Goldman Sachs või rahvas?
Kui hangeldajana esitletud Alessio Rastani kuulutas septembris BBC eetris enesekindlalt eurokrahhi saabumist ning teatas, et maailma valitseb Goldman Sachs, siis tekitas see esialgu palju elevust, mis vaibus aga peagi, sest Rastani tunnistas ise, et ta on tähelepanuotsija ning hangeldamine on tema jaoks pigem hobi (mis on muutunud kinnisideeks), mitte äri. Samas lisas ta, et ei tagane oma sõnadest. Ja järgnenud arengute valguses paistab, et selleks ei ole ka põhjust.
BBC: Me muudkui kuuleme, et midaiganes need poliitikud välja pakuvad – mööngem, et see kõik on olnud seni üsna ebaselge – ei ole õige. Kas te saate tuua täpselt välja selle, millega investorid rahule jääksid, mis tekitaks neis suuremat kindlustunne?

Rastani: Ahh, see on raske küsimus. Ahh.. isiklikult, pole vahet. See on vaadake, vaadake – saate aru, ma olen hangeldaja. Mulle tegelikult ei lähe sellised asjad korda. Mul on – kui ma näen võimalust teha raha, siis haaran sellest kinni. Seega, enamike hangeldajate jaoks ei ole asi... me ei hooli tegelikult väga palju sellest, kuidas nad selle korda saavad – kuidas nad saavad korda majanduse, kuidas nad saavad korda kogu selle olukorra. Meie tööks on selle pealt raha teha. Ja isiklikult olen ma unistanud sellisest hetkest kolm aastat. Mul-mul-mul on teha ülestunnistus, mis on järgmine: ma lähen igal õhtul voodisse, ma unistan järjekordsest surutisest. Miks? Sest, ahh, inimesed ei näi seda võib-olla mäletavat, 30-ndate depressioon, 1930-ndate depressiooni puhul ei olnud tegemist ainult turu kokkuvarisemisega. Seal leidus inimesi, kes olid valmis selle kokkuvarisemise pealt raha tegema. Ja mina arvan, et seda saab teha igaüks. See ei ole ainult teatud inimestele eliidi hulgast. Igaüks saab tegelikult raha teha – see on võimalus, kui turg kokku kukub. Kui euro ja suured aktsiaturud kokku kukuvad, kui te teate mida teha, ahh, kui teil on pandud paika õige plaan, siis võite teha selle pealt palju raha. Näiteks, riskikindlustusstrateegiad on üks, siis investeerimine võlakirjadesse, USA pikaajalistesse riigivõlakirjadesse, sedalaadi värk.

BBC: Kui te näeksite minu ümber olevaid inimesi – suud on kõigil lahti vajunud selle peale, mida te just ütlesite. Me hindame teie avameelsust, aga see ei aita meid ülejäänuid või ülejäänud eurotsooni.

Rastani: Ma ütleksin seda. Kuulge. Ma ütleksin seda kõigile, kes seda vaatavad: see majanduskriis on nagu vähk. Kui sa lihtsalt ootad ja ootad, arvates, et see läheb ära, siis see kasvab täpselt nagu vähk ning saab olema liiga hilja. Mida ma kõigile ütleksin, see on see: seadke ennast valmis. See ei ole praegu aeg – soovmõtlemiseks, et valitsus ajab asjad korda. Valitsused ei valitse maailma. Goldman Sachs valitseb maailma. Goldman Sachsile ei lähe see päästepakett korda, nagu ka mitte suurtele fondidele. Seega, tegelikult, mida mina ütleksin – ma tegelikult ütleksin inimestele, ma tahan inimesi aidata, et inimesed saavad selle pealt raha teha – mitte ainult hangeldajad. Mida neil on vaja teha, on uurida välja, kuidas teha raha langeva turu pealt. Esimene asi, mida inimesed peaksid tegema, on kaitsta oma vara. Kaitsta seda, mis neil on, sest vähem kui kaheteist kuu jooksul, minu ennustus on, et miljonite inimeste säästud haihtuvad. Ja see on alles algus.
Euroopa uutel juhtidel on üks ühine joon: nad kõik töötasid Goldman Sachsi heaks!

Euroopa Keskpanga uus president, Mario Draghi, on olnud vastutav selle Goldman Sachsi divisioni eest, mis tegeles nende kuulsate riikide krediidiriskidega. Itaalia uus valitsusjuht, Mario Monti, on olnud alates 2005. aastast rahvusvaheline nõunik sellele USA investeerimispangale, mis sümboliseerib juba iseenesest üleilmse finantskapitalismi vigasid ja kuritarvitusi. Ja viimaks Kreeka uus peaminister, kes oli Kreeka keskpanga juhina vastutav selle eest, et bluffis, selle sama Wall Streeti asutuse abiga, Kreeka kohta käinud andmeid, et pääseda eurotsooni.

Sellest tulenevalt on ka mõistetav, et finantsturud on rahul nende ametisse nimetamisega.

Need püromaanid, kes on vastutavad lõõmava võlakriisi eest, tulid nüüd võimule kandes mugavalt tuletõrjujate riideid. Pettus on täielik, nagu siis kui Pétain väitis kaitsvat prantslasi Saksa okupatsiooni eest sellega, et allkirjastas kapituleerumise.

Nende plaan on selge: kärpida lõputult riikide kulusid, et saaks maksta võetud laenude intresse ning seega säilitada finantskiskjate või -parasiitide kasumid.

Selline poliitika on loomulikult ebaõiglane, aga see on ka kontraproduktiivne.

Kontraproduktiivne, sest kui kõik eurotsooni riigid – üheaegselt – riikide võlakriisil liueldes hoogu maha võtavad, siis saab kukkumine olema laastav. Nagu Kreeka puhul viimase kahe aasta jooksul – maksutulude ja sotsiaalne kokkuvarisemine, defitsiidi kasv jätkub, SKP langeb ning võlg, nii protsentuaalselt kui absoluutarvudes, kasvab plahvatuslikult edasi...

Üks lahendus on olemas. See on lihtne, kuid Euroopa Liit, Saksamaa ja finantssüsteem loomulikult keelduvad sellest: võlariikide rahastamine keskpankade poolt, et vabastada need finantsturgude haardest.

See on ka see põhjus, miks eurost lahkumine on vältimatu. Itaalia ei suuda pikalt jätkata kui raha saamisel turult on intress 7% ning samal ajal riiki kokku tõmmatakse – vallandatakse õpetajaid, kärbitakse riiklikku tervishoidu, vähendatakse politseijõude...

Kuna Saksamaa – kui sellel selleks tegelikult üldse vahendeid on – ei saa aktsepteerida ajaloolistel, poliitilistel, konstitutsioonilistel (Karlsruhe kohtu otsus) põhjustel erinevate Euroopa riikide rahastamist Euroopa Keskpanga poolt, siis näib euro vältimatu lõpp olevat lähedal.

See poliitika on täiesti ebaõiglane, nõudes valitsustelt, et need kaotasid politseinike, sandarmite, õpetajate, õdede töökohtasid selleks, et maksta uskumatuid intresse, õhutada spekuleerimist ning seista hea tühise vähemuse ülikõrgete palkade ja boonuste eest. Meeleheitel inimeste, keda hoitakse hoolega eemale nende otsuste langetamisest, mis puudutavad esmajoones nende isiklikku tulevikku, nördimus võib tõepoolest viia vägivaldsete vihapurseteni. Juba see Euroopa riigijuhtide avalik vastuseis rahvahääletusele Kreekas šokeeris põhjalikult vaikivat enamust, seda kõikjal, mis ähvardab viia valimiskastide juures kättemaksuni äärmuslike erakondade ajalooliste tulemuste näol.
Kaos tuleb niikuinii.. ? Surm tuleb ka niikuinii, siis miks mitte vahepeal lihtsalt ilusasti ja elamisväärselt elada?

Las "kaosekene" läheb luuvaluna nende peale, kes selle lahti lasid! Häda nüüd seda endale tuppa lasta!
Pole see perele lemmikloom ega ka muidu majapidamisele kasulik loom. Marutaudis elukas, mille meite
kommar-kollid tükkis sots-sortsidega valmis manand ning sünnitand. Nüüd, oma kolme veretilgaga, taas
ellu äratand..

Vöi looma moodu irm on möistuse te pööningult viind, et te epp taipa koduväravat sulgeda?
Ehk taipate pea, et vaa neil - koll-sortsidel - tuleb miskit tösiselt ära kärpida, et pahavaimud
- punakratid epp aita pääse, et epp kodutarre pääse, et epp naesele.. küljen alla pääse!

Euroruubel!.. tu NWO-jutt epp ole loll jutt. Sots-sortsid kambas kommar-kollidega om avand
sotspörgu väravad.. ja tee sinna om sillutatud lollide laenudega, eurotoetuste ja tavalise
(mõisa) seebiga.

Ott, kunagi sa käisid välja sarnase protestivormi, nüüd on loota suuremat osavõttu:

Väljavõte kommentaaridest sellele artiklile: http://www.postimees.ee/758298/televisio...toetuseks/
Tsitaat:Üks võimalus (NB!lihtelanikel)on veel selline ,et mingil kellaajal(mingil ;kokkuleppelisel;ajal) lülitada välja kõik TV/Raadio/web/ja ka telefon ja seda mitte kasutada.
Näiteks:
7-8märts. lülitan välja oma telefoni/ei kuula kodus raadiot ega ei vaata TV-d/väldin ka interneti kasutamist .
kas oleks osalejaid?
*****************
... ja ei lähe poodi, panka, bensiinijaama ega jaluta ega sõida ilma väga mõjuva põhjuseta linna peal. See on vägagi märgatav toetus valitseva teerullipoliitika vastu. No muidugi ei ole sellest ühest ainsast korrast kohe märgatavat kasu loota, kuid nii me õpime streikima, oma mõtteid kuuldavaks tegema ja andma selgeid sõnumeid, et me mõtleme seda kõike ikka väga tõsiselt. 20 vabaduseaastat ei ole siiski tühja jooksnud ning rahvas ei vaju enam veekalkvel silmadega plinkivate (või siis mitteplinkivate) miljonisammaste ja -peldikute kõrvale kartulikoori näkitsema.

Jutt siis streikidest, mis õpetajate streiki toetavad.


Oo jaa, Marina, meenub! Tõsi, soovitasin inimestel lihtsalt kodus istuda. Muidugi mõista - toetan igati
seda üritust! - diivanil, mõnda head raamatut lugedes.
Pole midagi parata - oma riigist tuleb ikka hoolida, mis sest, et sellisel veidral viisil. Muidu võib tõesti
juhtuda nii nagu hr. President oma kõnes mainis: riik lahkub riigist.
(03-03-2012, 00:30 )Ott Sama Kirjutas: Muidu võib tõesti
juhtuda nii nagu hr. President oma kõnes mainis: riik lahkub riigist.
Kas tõesti riik riigis võib lahkuda?See on ju siin olnud ju juba tsaariajast(kagali raamatSmile1) ja tuleb põranda alt välja uue ilmakorra ajal võibolla läheb uuesti põranda alla,pärast ajutist väljatükkimist siin Eestis näiteks?

Riik.. riik on.. Mis ta siis on? Ei muutu keeruliseks - riik on tavaline perekond. Mehe ja naise liit.
Kui üks neist, olude sunnil, aetakse välismaale tööle, siis.. nagu osa riigist lahkub. On oht, et see
hävitab perekonna. Hävitab pere - hävitab riigi! Pole midagi keerulist. See on reegel.


Ott, jutu asemel tegudele, plakat kätte ja protestijate ridadesse. Mis plakatil kirjas, see on sinu karje, kui hea plakat, satud televisiooni vaatevälja ja su protesti loevad tuhanded.
Või astu rahvuslaste ja põllumeeste kristlikku parteisse ning tegutse. Sihukesi rippumajäänud ilma tõelise rahvajuhita pisiparteisid on mitu, keda oskusliku juhtimise ja heade ideedega rahvale söödavaks ja populaarseks muuta, ega siin foorumis tõdede kuulutamine eriti ei muuda midagi. Eelolev nädal väga viljakas protestinädal pättide vastu, kes riiki hävitada tahavad. Aga see on alles algus, kui planeerijate ideed täismahus käima lähevad, võib järgneda järgmine pronksiöö selleks, et kohalikel kaoks igaveseks isu protestida Euroühendriikide sünnivalude vastu või milleks siis see rahvaste segamine muidu hea on. Kasulik on jälgida vene meediat ja selle käitumist streikide taustal. Nii kahtleb täna neis protestide mõttes ja tegelikes eesmärkides VS.
Jaa, VS. .. plakat kätte? On olemas paremad mõjutusvahendid - oma kodu ja rahakott! Hoidke lihtsalt oma
aega ja raha!
Rahvuslased?.. mõistan, kui mehed platsil mängivad, siis poisikesed vaatavad pealt. Parem juba ise mängida!
Kõige parem idee.. on riik ise! Vahest lihtsalt piisaks selle hoidmisest. Aga mine sa nüüd seda, oma naabrile
ütlema? - ta müüb ennast, oma pere maha ja siis tuleb su ukse taha ning `nõvvab`, et.. sa seda sama teeksid.
Ahnus ja rumalus on olnud alati vähemuse privileeg! Tänapäeval aga - on see juba iga mehe õigus! Nad nimetavad
seda veel demokraatiaks?!
Sellise suhtumisega.. kaob kahjuks riik ja selle asemele tuleb.. "loomariik". Viimase tunneb kohe ära selle järgi, et
populaarseteks muutuvad sõnad nagu.. inimlik, inimlikkus, inimväärsed ja.. ikkagi inimesed!

Venelased tõesti - tulid alles hiljuti meid kaitsma. Võtsid isegi (oma)kultuuri kaasa ning, siin kohapeal, jagasid seda
ka lahkelt meiega! Meil endil, seda ju polnud! Meil pole ka julgust oma meelepaha avaldamiseks. Venelased taas,
teevad seda lahkelt enda, kui ka meie eest! Venemaa, aga - toetab aa-laa-tii oma kaas-maa-laa-sii! Kas jäi meelde..
või on vaja seda uuesti korrata?
Pikk jutt aga kus on sisu, kandev idee, kui piisav hulk rahvast riigi olemasolu ei kaitse siis ei saagi teda olema.
/On olemas paremad mõjutusvahendid - oma kodu ja rahakott! Hoidke lihtsalt oma
aega ja raha!/
Ehk seletaksid lahti kuidas sellega riiki hoida kui ümberringi käib rahvatants tagumine paar Eestist näljaga välja ja võitjate asemele tulevad islamipigid.
Kui tahaks, küll siis raha leiaks
http://www.ohtuleht.ee/467589
"Pigem tüüriksime jutu sinnakanti, et mis tahes valdkonna riigikontroll inspekteerida võtab, tuleb sealt välja karjuv lohakus riigi rahaga ümberkäimisel. Võtame või viimased avaldatud aruanded vabadussamba valmimisest või maanteeameti tegevusest – julgeme väita, et hangete korraldamisel haihtuvad siin riigis iga kuu tuulde miljonid eurod. Ootame pikisilmi, millal võtab riigikontroll uurida näiteks kaitseväe hanked ja kinnisvaratehingud, samuti keskkonnaministeeriumi haldusala, kus liigub väga suur raha."
Krooniline riigi valesti majandamine ja korruptsioon on allakäigu põhjusteks.Selle asemel et investeerida riigi infrastruktuuridesse liiguvad finantsid vasakule.
"Julgeme väita, et hangete korraldamisel haihtuvad siin riigis iga kuu tuulde miljonid eurod."
Kui selline avaldus jääb tähelepanuta siis suurem osa siinsest mõtlemisvõimelisest elanikkonnast antud tingimustes kui riik laguneb ja inimesed nälgivad on korrumpeerunud,allutatud,moraalselt allakäinud või vaimselt degenereerunud.
Kokkuvõttev kommentaar asjade seisu kohta Eesti riigis.
Siin ei saagi antud juhul korda majja kui suured pätid ja sullerid kõikjal õigeks mõistetakse. Terve riik on haige ja mäda sellistest tegelastest. Ega asjata ei nimetata riiki nimega " Hullumaja " nimega eesti vabariik....
(07-03-2012, 21:36 )HUGOTH Kirjutas: Siin ei saagi antud juhul korda majja kui suured pätid ja sullerid kõikjal õigeks mõistetakse. Terve riik on haige ja mäda sellistest tegelastest. Ega asjata ei nimetata riiki nimega " Hullumaja " nimega eesti vabariik....

Kuldne ja tõene avaldus kui paljudel kodanikel jätkub julgust või siirat tahtmist tõde tunnistada?
"Eesti riigis tuleks välja vahetada kogu valitsus reformide loodud politsei,prokuratuur,kohtusüsteem,riigikontroll maksumaksja raha pannakse huugama mega summades,miljardites kuid kohaliku tavainimese mõistus selleni ei küüni,parim mis osatakse teha on etteantud laululehe järgi viriseda riigikogulaste palkade ja presidendi ametikoha üle.Vahel tundub et selliseid kampaaniad organiseerivad just need demokraatiavaenulikud kuritegelikud jõud,kes on siin riigi korrumpeerinud,et mingisuguse diktatuuri tingimustes ennast ja oma kuritegelikku valitsemist lõplikult kehtestada.Eesti rahvas on masendavalt loll ja harimatu ja seetõttu on Eestis kõik võimalik.
Tuleks lõpetada ka mõttetud sõjalised missioonid Iraagis ja Afganistaanis mis miljardeid neelavad samal ajal kui rahvas riigis viletsuses ja osaliselt nälgib.
Korra ja mõistusepärase õigluse taastamiseks Eestis tuleb ilmselt paluda abi rahvusvahelistelt oraganisatsioonidelt ja näiteks Interpolilt kellel tuleks lasta teostada õiguskaitseorganite audit asetleidnud ja toimuvate sündmuste valguses."

(07-03-2012, 21:52 )Vesilik Kirjutas: Korra ja mõistusepärase õigluse taastamiseks Eestis tuleb ilmselt paluda abi rahvusvahelistelt oraganisatsioonidelt ja näiteks Interpolilt kellel tuleks lasta teostada õiguskaitseorganite audit asetleidnud ja toimuvate sündmuste valguses."

Ma ei saa kohe küsimata jätta, et kas see on nali või? Mis rahvusvahelistelt organisatsioonidelt peaks õige omakasupüüdmatu abi tulema?

P.S.
Article 3 of INTERPOL’s  Constitution enshrines this guiding principle of neutrality by explicitly forbidding INTERPOL from engaging in matters of political, military, religious and racial character.

http://www.interpol.int/About-INTERPOL/L...nstitution

Mööndusi tehakse ainult terrorismi, inimsusevastaste kuritegude ja sõjakuridegude puhul. Mis peavad ilmselt olema ka äärmiselt üheseltmõistetavad ja mastaapsed, et INTERPOL sekkuks.

P.P.S. Ja kuhu see postitus nüüd kadus, millele ma just pool tundi vastasin? Laugh
Harimatuse juurde tulles,siis igale poliitilisele juhile on kasulik,et tema valijad oleksid võimalikult vaimupimedad ja labaste ideaalidega,sest nõnda saab neid lollitada ühest valimisest,teise.


"Terve riik on haige ja mäda" HUGOTH. Vastab igati tõele, kui veel riigi majandust kraadida.. siis jääb mulje, et midagi
nagu veel tõuseks! Tõuseb, aga nii imelikult, et kogu riigiorganism tervikuna.. seejuures külmeneb.
Nordiclihghts! Valija.. kui sõna on säilinud. Täpsem on: sotsiaal-lubaduste tavatarbija. Kulutab kõike, mida kulutada
on võimalik. Kulutab juba meie laste homset.. . kulu.. kulu.. kulu.. kulu.. lendavad linnarotid.
Tervikpildi saamiseks on peale peavoolu meedia hea ka opositsiooni hääletorust tulevat jälgida. Savisaare TV poolt pakutav Vaba Mõtte Klubi
Tsitaat:peateemaks on Eesti julgeolek. Juttu tuleb Simmist ja simmidest, Dresseneist ja dressenitest. Kus pesitsevad "rotid" ja kellele nad saaki varitsevad? Miks ikkagi likvideeriti sõjaväeluure ja kellele see kasulik oli? Kas võime loota ainult KAPO-le? Veel analüüsitake streigieelset olukorda ja antakse hinnang valimistele Venemaal
http://www.tallinnatv.eu/index.php?id=1881

Huvitav, kas ainult vene heaks töötav agent on reetur aga jänkide-juutide jaoks nuhkiv kaabakas on õige mees? Mõni käib ju päris avalikult Kentmanni tänavas aru andmas ning suuniseid saamas. Nimetatakse veel rahva esindajaks....
Selles valguses tundub juhtivkoosseis ainult "Simmidest" koosnevatki.
http://www.e24.ee/768644/kallas-volgu-el...e-huvides/ Meie eesti vabamüürlaste üks juhtidest Siim Kallas teeb puust ja punasest ette, mis mängud rahailmas käivad. Skeem on nii ilmne, et pole mõtet tola mängida ja seletada midagi "turumajandusest ja vabadusest".

Variant 2: programmijupike on omapäi pääsenud liikuma, aga ikkagi programmijupike, isandad ei jaksa enam kõiki programme kontrollida, sestap üks programmijupike räägibki vajadusest nõiaring lõpetada.

Viimsel ajal on kodanik Siim Kallase(Goldberg) hakanud enam meie meedias figureerima või on see vaid kokkusattumus?
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 74
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti keel ja rahvas on välja suremas ... villu 66 51,255 25-03-2017, 13:28
Viimane postitus: xcad

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat