Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kohtu oma kaitsevaimuga
#1
kõigil meil on alates sündimisest olnud oma kaitsevaim. see on olend, kelle me oleme valinud oma abiliseks maisesse ellu juba siis, kui me ise olime alles teisel pool.

triivi mõttes lõõgastunud olekusse ja kujutle end maastikku või loodusesse, mis on sulle tuttav ja eriline ning kus tunned end turvaliselt. see võib olla mistahes koht, ka väljamõeldud. tunneta seda kohta- selle lõhna, puuduta, kuule ja näe seda. siis istu vaikselt maha ja oota. kui oled valmis võid näha sinist valgust kaugusest lähenemas. kui ta jõuab piisavalt lähedale, kutsu ta enda kõrvale istuma ning vestlema.

küsi ta nime ja aruta temaga oma hetkeprobleeme. kui oled lõpule jõudnud, küsi, kas ta on nõus sinuga veel kohtuma, kui peaksid teda veel kunagi vajama.

võib juhtuda ka nii, et nägemise asemel sa hoopis kuuled tema häält. pea meeles, et tõeline kaitsevaim ei käsi sul kunagi teha asju, mis kahjustaksid sind või teisi.
kui vaim on lahkunusd, tule aeglaselt tagasi ning välju meditatsioonist.

see ei pruugi esimesel korral õnnestuda, aga taolised asjad juhtuvad just siis, kui nad peavad juhtuma.


enda kogmus oli selline: kujutasin end sügavasse, paksu rohelisse laande. seisin seal ja mind valdas ebamaine rahu. korraga kuulsin mingit häält. see kumises kuskilt...mul hakkas Selline hirm, et....ma raputasin pead ning kadusin sealt seisundistBleh nüüd tahaks ikka tagasi minna...

Muudetud: 29-8-07 kell 18:06:22 Hallucigenia
Vasta
#2
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=346#pid20414

aga tänud õpetuse eest.
Vasta
#3
No sellistel puhkudel ruttab mul kujutlusvõime ette ja see sinine ollus on minu enda loodud. Keegi ei räägi ega tee midagi ilma minu soovita. Segab veel selline asjaolu, et näen kõiki enda unenägusid, mälestusi ja unistusi kõrvaltvaates (näen oma keha nagu teleriekraanilt).
Vasta
#4
aga kas see ohtlik poel selles mõttes et kunagi oli see probleem et need kes end transsi viisid ei tulnud osad enam transist välja
Vasta
#5
Kõik on ju põhimõtteliselt sinu enda kontrolli all. Minu meelest on see suhteliselt sama mis kujutlemine.
Vasta
#6
mul tuleb meelde kudas ema rääkis kudas tema enda kaitseingliga kohtus...või vähemasti ta usub nii. igaljuhul kord kui ta noorem oli tuli ta töölt ja kõndis üle toomemäe. mingil hetkel hakkas koer teda jälitama , ema püüdis kül teda ära ajada aga koer ei läinud.mingi ajapärast hakkas auto tema kõrrval sõitma ja siis kutsusid poisid sealt autost emat peale et viivad ta koju, ema keeldus.siis auto peatus ja mingi poiss hakkas välja tulema aga siis see koer läks metsikuks, haukus selle poisi suunas ja oleks äärepealt kallale läinud. poisid ehmatasid ära ja sõitsid minema.koer jälitas ema kuni ta koju jõudis. koer istus uksetaga kuni isa oli koju jõudnud.(ema üritas vorsti vahepeal koerale anda aga ta ei söönud). kui isa oli kodus siis koer läks ära ja ema ei ole teda enam näinud...nüüd ema usub et see oli tema kaitseingel
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: -vatu-
mul tuleb meelde kudas ema rääkis kudas tema enda kaitseingliga kohtus...või vähemasti ta usub nii. igaljuhul kord kui ta noorem oli tuli ta töölt ja kõndis üle toomemäe. mingil hetkel hakkas koer teda jälitama , ema püüdis kül teda ära ajada aga koer ei läinud.mingi ajapärast hakkas auto tema kõrrval sõitma ja siis kutsusid poisid sealt autost emat peale et viivad ta koju, ema keeldus.siis auto peatus ja mingi poiss hakkas välja tulema aga siis see koer läks metsikuks, haukus selle poisi suunas ja oleks äärepealt kallale läinud. poisid ehmatasid ära ja sõitsid minema.koer jälitas ema kuni ta koju jõudis. koer istus uksetaga kuni isa oli koju jõudnud.(ema üritas vorsti vahepeal koerale anda aga ta ei söönud). kui isa oli kodus siis koer läks ära ja ema ei ole teda enam näinud...nüüd ema usub et see oli tema kaitseingel
äkki peaks ka ümbrust rohkem jälgimaBleh avastan minagi võibolla midagi...
Vasta
#8
ei saa minumeelset kindel olla, et transist välja tulen. puhtalt enda kujutlus ei saa see olla, kui kaitsevaim tuleb vaatamata sinu enda soovile/tahtele.
ma olen kuulnud ka kaitsedeemonitest.
ei julge jamama hakta eriti....
Vasta
#9
Mind on ka mingi suvakas koer pm koju saatnud
täpselt maja ette....ja siis läks minema...siuke mulje jäi nagu oleks turvanud mind koju,öösel oli see....kuigi teepealt midagi hullu ei juhtunud...a meeldiv tunne oli küll
Vasta
#10
Tegelikult siin,Raasikul on ka üks koer,Peep,kes kõigile uljalt järele jookseb.
Aga see selleks.
Kaua see sinine kogu tuleb?
Laugh

Muudetud: 17-2-06 kell 16:36:57 PinkSpifeR
Vasta
#11
mina ei tea, kuidas seda nimetada, 'transiseisak' vms.
Igastahes , olin siis transiseisakus ja sattusin jälle ühe inimese majja.
( tark, vana hiina naine, kes on abiks olnud.)
igastahes, olen teda päriselus näinud. kõndisin just vanalinnas,kui ta mulle vastu kõndis ja naeratas.
Ei osanud midagi teha , ei tea.. kokkusattumus? müstiline naeratus, jääb meelde.
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Juss09
ma küll mitte mingid lõõgastavat kohta ei leia panen silmad kinni ja siis aind pimedus LaughLaugh
ainult silmade kinni panemisest pole ju kasuLaugh.
Vasta
#13
Lugeda oskad ikka?
Vasta
#14
14 ja ei oska lugeda ? häbi-häbi!


teemasse:

Suhteliselt huvitav transi minemise võte. Peab ära proovima ja hiljem muljetamawink
Aga kuidas ma võin olla kindel, et see mis ma näen, kuulen, haistan, tunnen - ei ole lihtsalt see mida ma tahan näha, jne. ?
Vasta
#15
Jällegi :
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=346#pid20414


Muudetud: 29-8-07 kell 21:55:11 InDemand
Vasta
#16
Kui Sa ei märganud siis teises postituses viidati sellele !
Vasta
#17
Kordamine on tarkuse ema.
Vasta
#18
kuidas seda naq täpsemalt tegema peab..ja naq mis selle tagajärjed on ?
Vasta
#19
Ma proovisin kaks korda.
Esimesel korral langesin ikka päriselt transsi, selline soojus tuli peale.
Teine kord enam nii ei olnud :/.
Vasta
#20
Kas see kaitseingel peaks olema ilus? Ma proovisin järgi, ja mulle ilmus ette hoopis mingi kohutav halli näoga kuju! :S
Vasta
#21
sama siin ainult et ma olin toas käharas ja järsku kuulsin mingit häält nagu sosistaks keegi ukse taga, ma ajasin silmad punni ja küsisin kes se on ma läksin siis vaatama aga kedagi polnud panin siis lõpuks tuled põlema ja lahkusin!


juhtus ainult siis kui oli kas mega vaikne ja sa keskendusid endale või millegile muule või kuulasid kuidas ues vihma sajab!

oli ka enne juhtund anlt siis ütles keegi "kuule" vastik hakkas ja küsisin kes on!!!
Vasta
#22
proovisin praegu ,
mitte midagi ei juhtunud ;s aga ma proovin enne magaminekut uuesti .
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: iovnzu
Kas see kaitseingel peaks olema ilus? Ma proovisin järgi, ja mulle ilmus ette hoopis mingi kohutav halli näoga kuju! :S

Ühelt poolt - igasugu mütoloogiaid ja legende uurides olen neis kohanud ka tegelasi, kes olla väliselt inetud, aga sisemiselt väga positiivsed või vähemalt neutraalsed.

Aga teiselt poolt - ole ettevaatlik. Püüa leida infot... see kuju võis olla kes iganes - mõni surnud tuttav või sugulane, mingi suvaline olend, kes juhtus su katse ajal su läheduses olema jne...
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: iovnzu
Kas see kaitseingel peaks olema ilus? Ma proovisin järgi, ja mulle ilmus ette hoopis mingi kohutav halli näoga kuju! :S

See oleneb täitsa inimesest, milline ta kaitseingel välja näeb. Äkki prooviksid uuesti?
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: R.I.P
kõigil meil on alates sündimisest olnud oma kaitsevaim. see on olend, kelle me oleme valinud oma abiliseks maisesse ellu juba siis, kui me ise olime alles teisel pool.

triivi mõttes lõõgastunud olekusse ja kujutle end maastikku või loodusesse, mis on sulle tuttav ja eriline ning kus tunned end turvaliselt. see võib olla mistahes koht, ka väljamõeldud. tunneta seda kohta- selle lõhna, puuduta, kuule ja näe seda. siis istu vaikselt maha ja oota. kui oled valmis võid näha sinist valgust kaugusest lähenemas. kui ta jõuab piisavalt lähedale, kutsu ta enda kõrvale istuma ning vestlema.

küsi ta nime ja aruta temaga oma hetkeprobleeme. kui oled lõpule jõudnud, küsi, kas ta on nõus sinuga veel kohtuma, kui peaksid teda veel kunagi vajama.

võib juhtuda ka nii, et nägemise asemel sa hoopis kuuled tema häält. pea meeles, et tõeline kaitsevaim ei käsi sul kunagi teha asju, mis kahjustaksid sind või teisi.
kui vaim on lahkunusd, tule aeglaselt tagasi ning välju meditatsioonist.

see ei pruugi esimesel korral õnnestuda, aga taolised asjad juhtuvad just siis, kui nad peavad juhtuma.


enda kogmus oli selline: kujutasin end sügavasse, paksu rohelisse laande. seisin seal ja mind valdas ebamaine rahu. korraga kuulsin mingit häält. see kumises kuskilt...mul hakkas Selline hirm, et....ma raputasin pead ning kadusin sealt seisundistBleh nüüd tahaks ikka tagasi minna...

Muudetud: 29-8-07 kell 18:06:22 Hallucigenia


i´ll give it a try
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ja Jumal lõi inimese oma näo järele... Punahabe 155 62,694 07-11-2013, 12:54
Viimane postitus: excubitoris
  Täna öösel näed oma tulevast armsamat Preilikass 0 2,283 30-11-2009, 22:39
Viimane postitus: Preilikass
  Inimese "oma süü" mille läbi nad orjastatakse MK911 12 5,435 06-07-2004, 09:41
Viimane postitus: Pisisuli

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat