Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toas on kõhe
#1
Loodan, et panin teema õigesse kohta..

Viimase 4 kuu jooksul on mul öösiti enda toas kõhe olla ja tekib tunne, et ma ei tahagi enda toas ööbida.Vahel tunnen, et keegi öösel jälgib mind...

Proovisin magada teises toas.Tekkis sama tunne(samas toas suri ammu yks vanamees)(samas toas on ka vana peegel pidi olema 100a vana või isegi vanem..)

Mis teha?

Muutus: Muutsin pealkirja ja koristasin üleliigsed küsimärgid ära.

Muudetud: 16-7-08 kell 17:29:09 Thorondor
Vasta
#2
Äkki proovid pimeduse/vaimude hirmust üle saada. Kui ongi vaim, siis üldjoones vaimud ei ole kurjad, ega tee midagi paha.
Aga siinkohal on tegemist minu meelest rohkem hirmuga. Ka mul on hirmud öösel üksinda toas olla, aga sellest peaks olema üle. Kasvõi korruta endale 100 korda, et seal ei ole kedagi.
Vasta
#3
5a tagsi oli voodi seal kus see vanamees suri seal ma kyll magada ei saanud, sest see koht häiris mind jama ei saand seal yltse magada ,mäletan väga hästi milline se tuba oli enne tolle mehe surma

Ma ei saa yltse pimedas väljas olla, sest mul tegib väga kõhe tunne.

Ja ma ei saa aru miks mul peab kaisuloom olema -.- siis ei karda ma midagi

Muutus: Laused ei lõppe kolme punktiga.

Muudetud: 16-7-08 kell 17:30:34 Thorondor
Vasta
#4
Muidugi see on kõhe, kui sa tead, et seal toas on keegi ära surnud. Aga ma siiski arvan, et kui sa peale kõheduse midagi kogenud ei ole, siis on tegemist psühholoogilise nähtusega nagu seda on HIRM. Smile See on arusaadav, paljudel on see.
Vasta
#5
Ka mulle paistab, et see on lihtlabane hirm/paranoia. Siinses foorumis ringi kolistada, lugeda igasugu jutte. Võib vabalt tekitada sinus lihtsalt seda tunnet, et keegi jälgib jne.
Kaisukardel peabki selline mõju muidu olema wink
Kui ikka kuidagi ei saa, ja ikka on tunne, et kedagi tõesti on, siis võta kaisukarul kõvasti kinni, istu voodis, ja proovi rääkida selle hingega. Ma muidugi ei soovita sulle halba, kuid see võib olla üks lihtsamaid moodusi sellest hirmust üle saada.
Vasta
#6
Cassiopeia siis ma ei teadnud et ta ära suri
Vasta
#7
No. Mul on ka osades kohtades kõhe magada. See on tingitud toa kujundusest v teatud toa elementidest. Ilmselt, mis seda hirmu tekitab.
Vasta
#8
mul on tuba koguaeg yhtemoodi kujundatud olnud ainult praegu pole mul toas kappi
Vasta
#9
Mul scmc mure. Ehk citcks see, kui jätcd ööseks mingi väikese lcmbi põlemc, nt. soolclcmbi? Jc prooviksid enne mcgcmcjäämist mõeldc vcid positiivsetest csjcdest? Või kc nt. mõndc toredct jc positiivet rccmctut lugedc? Pecks pcrem hckkcmc. wink

Vcbcndcn, et kiri selline. Mul klcvictuuri funkcmisegc probleeme..
Vasta
#10
Mul on/oli ka selline asi.On/oli selle pärast,et ma kardan ikka veel pimedat,aga sellest tundest,et keegi jälgib mind kui on pime,olen üle saanud.Mai tea...äkki kui vanemaks saad läheb iseenesest üle?
Vasta
#11
Pimedus on tegelikult turvaline, kõik on mõtlemises kinni. Samuti meie hirmud on meie peas kinni. Näiteks hirm surra etc.
Hakta igal pool tonte nägema on ilmselgelt vastutuse enda pealt ära lükkamine ja täiesti mõttetu, parem mõtle sellele, miks sa kardad ja räägi oma hirmudega.
Jõudu!
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: helen009
Viimase 4 kuu jooksul on mul öösiti enda toas kõhe olla ja tekib tunne, et ma ei tahagi enda toas ööbida.Vahel tunnen, et keegi öösel jälgib mind...

mul on päeval tööjuures sama probleem.
võib-olla olen lihtsalt paranoiline veidi, ei tea.
Vasta
#13
Lihtsalt toon näiteks, et Tallinnas olles magan alati toas, kus mul isa ära suri, samas seal ei tunne ma mitte kunagi kõhedust. Eks vast enamasti hirmud ongi mingi enda loodud illusioon.
Vasta
#14
Mul on kodus kõhe, vahel tekkib tunne, et ei taha koju tullagi. Koolis on ka kõhe!
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: bblurry-angel
Mul on kodus kõhe, vahel tekkib tunne, et ei taha koju tullagi. Koolis on ka kõhe!

Ja ViruKeskuses ei ole kõhe? Laugh

Aga ausalt ka, sinu puhul on arvatavasti tegu F4 alarühma sümptomiga, kus kõhedustunnet tekitab stressirohke keskkond või kohanemisraskused.

.....hobipsühholoog, nagu ma olen Smile

Abiks tuleb elustiili muutused või kasvab see lihtsalt (kuna sa oled noor) "välja".

Muudetud: 11-9-08 kell 13:58:38 Tom
Vasta
#16
Mul on toas tõesti kõhe, ausalt, igaüks võib tulla ja veenduda.
Nii kõhe on, et ma magan 2 tekiga ja kõin kampsuniga toas.
Nagu tõsiselt kõhe!

Aga võibolla sellepärast, ei köeta veel... kes teab!
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: juurikas
Mul on toas tõesti kõhe, ausalt, igaüks võib tulla ja veenduda.
Nii kõhe on, et ma magan 2 tekiga ja kõin kampsuniga toas.
Nagu tõsiselt kõhe!

Aga võibolla sellepärast, ei köeta veel... kes teab!
Ma usun ka,et see pigem sellest,et ei köeta,mul endal oli paar nädalat samamoodi,väga külm ja kõhe oli.Äkki on sul kodus elektriline radikas,võta see hakkab soe ja kõhe ka enam ei ole...ma loodan
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Tsitaat:Algselt postitas: bblurry-angel
Mul on kodus kõhe, vahel tekkib tunne, et ei taha koju tullagi. Koolis on ka kõhe!

Ja ViruKeskuses ei ole kõhe? Laugh

Aga ausalt ka, sinu puhul on arvatavasti tegu F4 alarühma sümptomiga, kus kõhedustunnet tekitab stressirohke keskkond või kohanemisraskused.

.....hobipsühholoog, nagu ma olen Smile

Abiks tuleb elustiili muutused või kasvab see lihtsalt (kuna sa oled noor) "välja".

Muudetud: 11-9-08 kell 13:58:38 Tom
No undergraund scene kid nagu ma olen, peaks ma ütlma, et mulle ei meeldi viru, aga ma valetaksin... wink
Ainus koht kus kõhe ei ole on hirvepark ja nädalavahetustel. Smilewink
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas helen009
Loodan, et panin teema õigesse kohta..

Viimase 4 kuu jooksul on mul öösiti enda toas kõhe olla ja tekib tunne, et ma ei tahagi enda toas ööbida.Vahel tunnen, et keegi öösel jälgib mind...

Proovisin magada teises toas.Tekkis sama tunne(samas toas suri ammu yks vanamees)(samas toas on ka vana peegel pidi olema 100a vana või isegi vanem..)

Mis teha?

Muutus: Muutsin pealkirja ja koristasin üleliigsed küsimärgid ära.

Muudetud: 16-7-08 kell 17:29:09 Thorondor


Se peegel vii sealt kindlasti minema,sest kui surnud inimesega samal ajal samas toas olnud peeglisse lähevad halvad vaimud.
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas helen009
sest kui surnud inimesega samal ajal samas toas olnud peeglisse lähevad halvad vaimud.
Mitte kui midagi ei saa aru. Palun loe üle oma postitus ja tee korrigeeringud.
Vasta
#21
helen009 tahtis ilmselt seda öelda, et peeglisse, mis on surnuga samas toas olnud, lähevad halvad vaimud. (sisse)
Ma sain sellest postitusest vähemalt nii aru.
Aga kuidagi niimoodi see peegli asi ju olema pidigi, või mis?

[Muudetud: 17-6-2009 Funky.]
Vasta
#22
HAA, mul on sama mure. mitte tegelikult mure.
minu tuba on koguaeg külm ja kõle, ma pmst kartsin oma tuba. aga siis ma sain teada et minu toas on küttesüsteemiga mingi häda ja seal ongi koguaeg teistsugune temperatuur. nice,nice
Vasta
#23
Peegel ja telekas tuleb magamistoast välja viia, siis pidi parm uni tulema.
Minu majas on ka mitu inimest surnud,see ei tähenda, et ma sellepärast seal halvemini magama peaksin.
Vasta
#24
Sinu toa energia ei ole vb kõige parem. Proovi tuba puhastada(mai mõtle nüüd et võtad ja hakkad tolmu pühkima muidugi).
Vasta
#25
Ära lihtsalt mõtle sellele võta kaisuloom kaissu ja jää magama!
mida sa ültse seal toas endale ette kujutad :et vana mees tuleb ja lööb su enda ringikäimis kepikesega maha või siis tuleb sealt voodi küljelt üles punaste silmadega ja hammustab sind ....... vaevalt küll
Ära karda
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  nägin oma toas kummitust! raider15 1 2,320 05-04-2011, 19:40
Viimane postitus: Ilo
  Kõhe ja vana maja kummitavvaim 19 7,713 26-09-2010, 01:17
Viimane postitus: TriinuMeoww

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat