• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 29
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimude väljakutsumine
#1
Kas kellegil on õnnestund vaime välja kutsuda või kas üldse teab midagi selles? Sõbrad on kutsunud valget daami välja keldris ja olnud kuulnud treppidel samme, siis kohe kustutasid küünla ära ja sammud kadusid, ühesõnaga nii see käibgi vist, et küünal põlema ja kordad midagi sellist: "Valge daam tule välja, valge daam ilmuta end." Vist oli nii, teinekord küsin veel üle :o Olen öelnud, et kutsuge veel välja ja võtke mind ka kampa, aga ta ei julge enam...nujaa tglt kui ikke kummitust näed või kuuled siis päris hirmus võib ike olla.
Vasta
#2
Eks need rohkem laste väljamõeldud põnevad tegevused ole. Ise olen ka kunagi 6aastaselt vist, mingite taldrikute, peeglitega jne. vaime välja kutsunud. Mitte midagi pole juhtunud.
Vasta
#3
Üldiselt on nii, et inimese hing pidi viibima siin ilmas 30 päeva, et ta saaks korda teha kõik selle, mis ta elades on valesti teinud. Ma ei tea küll kuidas.. Küllap vist mingi hingerahu teema. Igatahes 7 päeva peale surma pidi surnud inimese hing viibima omade hulgas. See tähendab, et iga hommikukohvi juures vaatab sinu äsjasurnud vanaema vaimuna kuidas sa seda teed. Freaky, eks?

Peale 30-et päeva pidi hing lõplikult siit ilmast lahkuma, et kunagi taas ellu ärgata. Piibli teema jne. Taoistidel, budistidel ja muudel siukestel toimub reinkarnatsioon, mille tagajärjel inimene sünnib uuesti mingi lille või lehmana näiteks. Ma polegi täpselt aru saanud , kas neil on ka 30 päeva teema.. Ei tea. Võibolla.

Igatahes välja saab kutsuda neid hingi, mis pole 30 päeva jooksul oma sooritud eesmärki täitnud. Kutsumine käib läbi ülisügava transiseisundi, mille saab saavutada näiteks iseenda südamelöökide aeglustamisega. Igasugused muud viisid on kah. Ise olen konkreetselt kohtunud oma surnud vanaisaga. Hirmus oli. rohkem ei taha. Igatahes kogu too värk oli väga unenäoline, samas ma ei maganud.

Kes tahab, proovigu järgi. Muidu päris põnus xtreemsport vms. :it:
Vasta
#4
Sõbrasõber sai niimodi surma.Kutsusid mingi noa välja see tappis ühe lapse ära aga künlad jõuti ennem ära kustutada kui see nuga teistele jõudis kallale minna.Ma ei tea kas see on tõsi aga ikka ei tasuks nendega jamada.

[Inimene]
Vasta
#5
Usun et ohtlik...
Henzukas kuidas sa oma vanaisaga kohtusid kas oligi selle transiseisundi abil palun seleta veel natuke selle kohta, päris huvitav, aga hirmus võib see olla küll.

Eriti seda 30päeva jutt on natuke kahtlane, aga mine tea:o
Vasta
#6
Ei usu, et kõik hinged siin 30 päeva on. Arvatavasti on mõned kõvasti rohkem(võibolla igavesti) ja mõned saavad kohe minema.
Vasta
#7
Tsitaat:Esialgne postitaja kaurka
Ei usu, et kõik hinged siin 30 päeva on. Arvatavasti on mõned kõvasti rohkem(võibolla igavesti) ja mõned saavad kohe minema.

henzukas ütles et kui 30 päeva jooksul pole hing saavutanud oma eesmärki siis saad teda välja kutsuda seega ma arvan et see hing ongi siia jäänud pikemaks or smthing
Vasta
#8
Mul on sugulane, kes peale vanaema surma hakkas unes rääkima. Ta ema ärakas öösel üles selle peale ja hommikul küsis, et mida sa öösel rääkisid. Ta vastas, et ei midagi. Järgmine öö kordus sama asi. Ta olla öelnud siis, et jah, tervitan teisi ka jne. Ta emal hakkas hirm, sest seal olevat olnud tunne, et vanaema on samas ruumis ja räägib sugulasega...
See oli mingi 3-4 päeva peale vanaema surma... mu ema rääkis, et vanaema olevat teda nagu läbi une külastanud vms, seal kus vanaema elas on öösiti ikka päris kõhe olla...

Ma igatahes usun, et vaime on võimalik välja kutsuda...
Vasta
#9
ühest raamatust olen ka sarnaseid juhtumeid lugend...et nagu mingi tüdruk vist nägi(rääkis ka) unes nagu vanaemat kes rääkis et hakkab surema ja siis helises telefon ja saadi teada et surigi...midagi sellist aga täpselt ple meeles.

Kunagi oli kanal2 öösiti üks saade kummalistest juhtumitest ingliskeeles beyond the change vist eestikeelene nimi ei tule meelde.Seal oli mõni lugu päris huvitav.Ja vaimude väljakutsumise kohta oli kah, et mingid kahe pere vanemad kellel olid tütred ära surnud täpselt aastase vahega läksid mingi mehe juurde kes oskas juba lapsest saati vaimudega kontakti luua. Pastakaga vehkis mööda mingit värki (ise ka ei saand aru miks, vist et tähelepanu juhtida või midagi...) ja siis ütles mis nende tütred räägivad
Vasta
#10
suht huvitav leht, kuidas teha ouija boardi. kellelgi mahti on siis proovige järgi ja öelge kas saite vastuseid oma küsimustele. ise tahaks kunagi järgi selle proovida. http://www.crystalinks.com/ouija.html
Vasta
#11
See kummituste välja kutsumine on sihuke asi, et kes kutsub tõestuseks, et neid pole olemas, siis see ei kulle ega näe midagi. Kes aga usub, see võib näha. Ning kes kardab, see kuuleb kindlasti midagi. Ei tea, mina jään erapooletuks, ei oskagi öelda kas vaimud on olemas või ei ole ja kas neid saab välja kutsuda või ei saa.
Vasta
#12
Ükskord sünnipäeval.. sain siis umbes 14 või midagi taolist.. oli juba hiline õhtu ning paar sõpra jäid minu juurde ööbima. Otsustasime siis ka vaime kutsuda. Üks mu sõber oli mulle kinkinud seinapildi, mis siis ilusasti seina ehtis. Kutsusimegi selle sama sõbra kas mingit vanaema vaimu umbes või midagi taolist. Mingil hetkel ei suutnud me oma naeru vaos hoida ning naersime kõik lõbusasti. Igatahes sadas järgmine hetk pilt seinalt alla. Esimene reaktsioon oli jooksuga tuli põlema panna. Me olime ikka parajalt ehmunud.. Mõtlen praegu sellele õhtule ning arvan, et tegemist ei olnud lihtsalt juhusega..
Vasta
#13
ööbisin kunagi ka mingi 14aastaselt sõbra pool üleval laka toas, järsku läx vool ära, panime küünla põlema, ja rääkisime just ,et võix kahekesi vaime välja kucuda. Äkki hakkas millegi pärast hullult külm, istusime voodi peal küünlast mingi 2m kaugusel, kui küünla leek hakkas samal hetkel väiksemaks muutuma. Hoidsime hinge kinni, aga leek muutus ikka väiksemaks ja väiksemaks ja oli juba pea-aegu kustund(süda tagus sees) kui äkitselt tuli vool tagasi ja leekki muutus kohe normaalse suuruseks. Matsime vaimude välja kucumise mõtte maha.
Vasta
#14
Soovitan mitte tegeleda vaimude välja kutsumisega kui te ei tea mida teete!
Kõik võib muutuda väga ohtlikuks ja täiesti kontrolli alt välja minna. Kui ikka väga vaja on siis kõigepealt tehke selgeks mis võib juhtuda kui untsu keerad.

See pole mingi mäng.
Vasta
#15
Põnevus põnevuseks, aga mis siis kui juhtub selline asi millest inimene rääkis? Kutsutakse noa vaim välja ja see tapab kellegi ära. Alguses on jah äge ja huvitav, aga siis kui olukord väljub kontrolli alt, siis vaata kuda ellu jääd. Fyb'i jutt on täitsa õige.
Vasta
#16
a kui adrenaliini vaja siis mine valluta kah mõni mägi ära või tee langevarju hüppeid.. ikkagi ohutum Smile
Vasta
#17
heh, ka neid üritusi korraldades on võimalus teispoolsusega kokku puutuda Laugh
Vasta
#18
Arvamusi on mitmesuguseid. Üldine arvamus on see, et vaimude ja üldse paranormaalsete asjadega ei mängita, sest tagajärg pole kunagi teada.

minu arvamus on see kah, et pole väga ilus kui teema mõttetuks offtopicuks läheb, kus liikmed hakkavad lihtsalt mõttetut nokk kinni-saba-lahti-saba-lahti-nokk-kinni postitusi teegma. Paluks postitada siis kui midagi öelda on.

Kurb. Kurb. Kurb.
Vasta
#19
Oli üks saade "Kahvel." Seal kutsuti ükskord vaime välja. Oli taldrik, siis kõik istusid ringis ümber taldriku ja siis pandi sõrmed peaaegu vastu taldrikut. Sõrmed taldrikut ei puutunud, siis see kutsuja kutsus ja siis see taldrik liikus seal mööda lauda edasi-tagasi nii, et kõigi asjaosaliste sõrmed olid ümber taldriku, aga ei puutunud taldrikut. Äkki oli see feik, aga äkki ka mitte.
Kas keegi nägi seda osa?(vist oli "kahvel")

[Teadet on muutnud 23-12-2003 postitaja ralkoth]
Vasta
#20
Ise pole küll proovinud vaime välja kutsuda, eriti ei taha kah, kui järgi mõelda mis tagajärjed võivad olla.

Muideks ise arvan, et need tüübid on küll petturid, kes näiteks raha eest võivad sinu surnud vanaema või isaga rääkida.
Vasta
#21
Nende petturitega nii, et need õiged oskajad, et mingit tasu tahavad ikka saada, kui neil just see ei ole mingi viimane elatusallikas jne. , et siis küsiks rohkem.
Näiteks reiki tegijad, need küsivad üldiselt ainult selle perast natuke, et seal on ettenähtud sümboolselt või kuidagi, et peab midagi vastu andma jne.
Aga vaimude kutsumisega ole teine teema kah.
Mõned neist ei tahagi midagi , kui sul ei ole.
Vasta
#22
ise just kuulsin sellist asja et kui nagu selle taldriku looga kutsud vaime välja noh nagu lapsed teevad sünnipäevadel et siis pahasi ei tohi kutsuda et need ei taha ära minna ja jäävad sind jälitama ja alati enne rääkimise lõppu pead ütlema et ta ära läheks muidu jääb kah jälitama.
see kes mulle seda rääkis oli kutsunud mingit mõrvarit ja siis too polevat tahtnud ää minna enam nägi tykkaega vaeva enne kui ära läks.
Ei tea palju selles nüüd tõtt või inimese enda fantaasiat on Laugh
Ise kutsusime kah kunagi vaime välja ja siis kõndisime rõõmsalt kodu poole sõpradega õhtu pimedas ja siis olime ühe poe hoone juures kus ei olnud kedagi järsku hakkas järjepidev koputamine vastu akent, oi kus siis kiiredjaladpäästke keha lahti läks.
ei tea kas siis keegi oli seal poes või mis see oli aknad olid pimedad ja kedagi näha polnud igatahes läheduses.

[Teadet on muutnud 23-2-2004 postitaja Norwain]
Vasta
#23
Sa võid ju ekspertide käest täpsemalt küsida, kuid eks sa ise riskid oma eluga. Kui algaja hakkab ise proovima...nohjah...
Vasta
#24
muide väga huvitav oleks teada, et mille järgi üldse esimesena nö. vaim välja kutsuti, kes seda tegi ja mis meetodiga???

et siin ongi sulle lahendus sanny...., ära tee teiste õpetuste järgi kuidas vaime välja kutsuda, vaid mõtle nagu pidi mõtlema see isik, kes ise esimesena suutis vaimu välja kutsuda....äkki näiteks nagu üritad mingid lauset või midagi sellele tollele vaimule edasi saata, näiteks, kui on tegu mingi isiku vaimuga, siis nagu mõtled selle isiku peale ja siis nagu üritaksid temaga rääkida või mida iganes, et tule siia jne.......sellised asjad nagu küünlad jne.... need loovad meile endile sellise vägevama, kuidas nüüd öeldagi mõnele võibolla ka sellise hirmuäratavama keskkonna, aga äkki pole vaimude välja kutsumisel nendega mingit seost???

Aga täielikult oleneb inimese ettekujutusest vaimust, kui ma kujutan mingit vaimu ette inimesena, siis ma nagu üritan teda esile ka kutsuda inimese kujuna või midagi sellist...
ja nende küünlate taldrikute ja tähtede sõnadega, et see oleks nagu justkui mõne vaimukäest nõu küsimine ja siis vastavalt sellele ta vastab.....
Vasta
#25
Aga ei või kunagi teada, kas see vaim on hea või halb. Pärast tuleb ja jälitab sind kogu aeg, sest sa kutsusid ja lubasid talle midagi.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 29
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 30,278 01-11-2018, 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,260 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 15,450 16-04-2012, 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,024 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 12,344 31-05-2010, 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Kuradi väljakutsumine. -3gl3- 31 13,275 12-05-2008, 20:07
Viimane postitus: Hallucigenia
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 11,879 07-07-2007, 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 9,345 08-10-2006, 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat