•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilderbergi Grupp
Ega see nii uskumatu ei tundugi ju. Kas keegi "astraalitas" ja käis kuulas pealt? Laugh
Vasta
Eks maailmavaade sõltub lähteplatvormist... seega arvestades bilderberglaste kiivas lähteplatvormi on ilmselt tegu lihtsalt deduktsiooni meetodiga. Elementaarne, Watson Laugh
Vasta
Kuidas saab bilderberglaste lähteplatform kiivas olla, nad loodigi selleks et Kalergi Paneuroopat üles ehitada, sakslased kui rahvus hävitada islami ja türklastega ning euroopasse sugutäkke Aafrikast massidena ajada valgete naiste paari põlvkonna jooksul järglaste krantsistamiseks.
Vaata või siiatulnud neegreid, kas nad võtsid oma naised kaasa, ei sugutavad hoolega kohalikele valgetele naistele murjaneist kräsupäid nagu paneuroopa projekrt ette näeb, lugege lingitaguseid asju enne kui targutate.
Samas iga tõukoer muutub kohe väärtusetuks kui krants juhtub keppima, miks me inimtõuge ei hinda, mul pole midagi ühegi rahva vastu kui ta oma teise poole kaasa võtab ja uhkelt oma rassikuuluvust esitleb nagu igale põlisrahvale omane. Aga see jutt on juba võõraviha nagu multikulti sotsid näiteks ütlevad, murjanitel kohe peab õigus olemna siia tulla ja nende tütretele neegreid teha.


Sven Mikser: viha õhutavatel üleskutsetel ei ole mingit õigustust
(73)
www.DELFI.ee
09. juuni 2013 12:23

SDE üldkogu Estonia kontserdisaali
Sven Mikser
Foto: Martin Dremljuga
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Sven Mikser kinnitas sotsiaaldemokraatide ühest vastuseisu ühiskonnas levima hakanud äärmuslikele ja vihkamist õhutavatele üleskutsetele.

Erakonna üldkogu ees esinenud Mikseri kinnitusel moodustavad avalikus inforuumis kõlanud rassistlikud hüüdlaused koos mitmete teiste võõravihast ja vastandumisest kantud avaldustega murettekitava mustri.

„Õigus solvata, õigus teisele inimesele põhjendamatult haiget teha, teda diskrimineerida - ee ei saa ega tohigi olla kellegi põhiõigus. Kui homofoobsete, rassistlike ja viha õhutavate seisukohtade kuulutajad apelleerivad oma arvamus- ja sõnavabadusele, siis mina kasutan oma sõnavabadust selleks, et öelda: ma pean taolisi seisukohti moraalselt tülgastavateks ja vastuvõetamatuteks! Ma pean neid Eestile ohtlikeks,“ pöördus Mikser Estonia kontserdisaali kogunenud erakonnakaaslaste poole.
Vasta
Reporter: Salapärane poliitikute kokkusaamine tekitab hulgi küsimusi
Vasta
Pühendus Faraday`le, pealegi lugu räägib ise end vägagi teemasse.
Tsiteerides, "tuld"! SmileSmile




(10-06-2013, 15:53 )Faraday Kirjutas: See mis on meie eneste kätes ei tähenda, et peaksime minema lasnamäele, ida virumaale ja Narva täpsuslaskmist harjutama. Kuigi see oleks ka üks reaalsetest lahendustest. Saab ka suht koht seaduslikult neid probleeme lahendada kuigi ilmselt mitte ilma seadusliku verevalamiseta.
Vasta
Delfi on Bilderbergi grupi kogunemise sel aastal õite laialt ette võtnud - tutvustatakse seal käinud põhjanaabreid.
Vasta
The Ultimate Bilderberg Group Documentary - YouTube
Ligi kahe tunnine dokumentaal "bildenberglastest". Pole seda ise veel vaadanud - kui aega saan siis kindlasti aga hetkel jätan "esimese au" teistele. Ütelge kui ikka väga jama on wink
Vasta
The ILLUMINATI 2 - Eye of The Phoenix - FREE MOVIE - Secret Symbols



Iga info mis USA-st tuleb peab suhtuma skeptiliselt ja kriitiliselt.USA on huvide ühiskond kus kõigil on omad huvid ja keegi ei ütle ega tee midagi niisama.
Vasta
Daniel Estulini "Bilderbergi grupi tõeline lugu" on nüüd ka eesti keeles välja tulnud. Huvitav lugemine igatahes.
Vasta
(09-06-2013, 22:59 )VironShaman Kirjutas: Kuidas saab bilderberglaste lähteplatform kiivas olla, nad loodigi selleks et Kalergi Paneuroopat üles ehitada, sakslased kui rahvus hävitada islami ja türklastega ning euroopasse sugutäkke Aafrikast massidena ajada valgete naiste paari põlvkonna jooksul järglaste krantsistamiseks.

Pole mul vaja ei bilderberglasi ega paneuroopat. Õnneks on igal kodanikul valimistel üks hääl, see tähendab, et ühtesid hulle ideid tasakaalustavad vastasjõud ning vice versa.
Naljakas on muidugi see, et ameeriklastel kui rahvusel on umbes 300M häält moslemite 1400M ja hiinlaste 1300M vastu. Aga kui keegi tahab väita, et see pole demokraatlik, siis selline tegelane võib end minupoolest troopikametsas liaani otsa puua! Bleh
Vasta
Augustus, kas sa tõesti arvad et neid kotivad mingisuguste lihtinimeste hääled või teod, kui viitsid võid otsida internetis klubi liikmeid ja milline on enamiku nende liikmete rahvus, siis hakkab kohe kergem teades kelle taktikepi järgi tantsib maailm.
venekeelne raamat vabalt allalaaditav.
http://vk.com/doc142958481_174671814?has...a7217e1962
Vasta
(04-07-2013, 12:13 )Augustus Kirjutas: --- Õnneks on igal kodanikul valimistel üks hääl, see tähendab, et ühtesid hulle ideid tasakaalustavad vastasjõud ---
Kodanik ja tema hääl ?
Tänapäeva "demokraatia" on igati tore valitsemisvorm. Näiteks täiesti demokraatlikult saab juhtida nii lasteaeda kui hullumaja nii, et juhtkond kui hoolealused omavad võrdset häält ja samas ei tunne juhtkond mingit ohtu hoolealuste poolt võimu ülevõtmise ees.
Erinevalt vanast roomast, kui kodanikuks olid vaid relva kandvad ja poliitilises elus kaasa tegevad mehed, on tänapäeval sõnaõigus antud ka sõna otses mõttes pooletoobistele. Vähe sellest, valdav enamus valijaist ei orienteeru poliitika maastikul ei ööd ega mütsi. Ja selle rahvamassiga manipuleeritaksegi täpselt nii nagu valitsejaile meeldib. Ei väida et enamus oleks idioodid, lihtsalt argimuredega koormatud rahvas ei suuda ega tahagi end ümbritsevaga kurssi viia. Otsused langetatakse kõrvu-silma jäänud info põhjal. Silma ja kõrva jääb aga valitsejate poolt lahkelt jagatud info mis on enam kui erapooletu.
Seega - kas tänapäeval kodanikuks nimetatu ikka väärib kodaniku staatust kui ta ei ole mingil põhjusel võimeline pädevat otsust langetama? Ehk oleks mõistlik ühiskonna huvides valimisõigust piirata ja anda valimisõigus alles mingite kriteeriumide täitudes? Umbes nagu autojuhiload liikluses osalemiseks.

Teine asi on valimisseadus. Teatavasti on meil esindusdemokraatia. Partei paneb oma tuumiku esinumbreiks ja lõpu poole seatakse mingi rahvale meelepärane "peibutuspart" häälte püüdmiseks. Kui "kodanik" hääletab selle muidu igati toreda inimese poolt, siis hääled kanduvad nimekirja esinimedele. Valituks osutuvad nimekirja algusnimed. Kõik on seaduspärane ja sisulist muutust ei toimu. Kodanik valis küll Jaani aga valituks osutus ikkagi tõprast Juhan.
Valimisseadust muutmata on meie riigi kihva keeranud kaabakatest äärmiselt keeruline vabaneda. Kuid siiski võimalik, see aga on juba pikeb jutt ja tasub lahkamist teise teema all.

Vasta
Valimisseadust on võimalik muuta tänapäeval väljakujunenud situatsioonis vaid kahte moodi.
Esimene moodus on see nagu seda tegid Trotski ja Lenin. Teist võimalust näitas meile Hitler.
Vasta
Mul tekkis täiesti juhuslikult uitmõte, et Eestis saaks ju nii mõnedki tähtsad tegelased istuma panna Karistusseadustiku paragrahv 255 järgi, mis käsitleb kuritegelikku ühendusse kuulumist. Aga kahjuks on asjad nii, et vastavalt "kehtivale tõele" ei ole Bilderbergi grupp ja ka Trilateraalne Komisjon kuritegelikud ühendused..
Vasta
Pagan, tigedaks ajab teie loogika oma vaimisseaduse kallal närimisega. No mis vahet on kes ehitab Paneuroopat, kas sotsid või liberaalid või parempoolsed. Tulevikku ei määra ju kohalikud parteid vaid EU ja pole mingit vahet kas eurojunni nuusutad ühest või teisest otsast, lõhn on täpselt sama. Niikaua kui ei teki parteid kes tahaks siin revolutsiooni teha ja tulevikueesmärke muuta, ei ole näidendil demokraatia siinmail mingit ratsionaalset mõtet, ainult isikuhuvid kohaliku rahapoti juurde saamisel.
Vasta
Peavoolu ajakirjanik peavoolu meedias teeb bilderbergi hämarusi kirjeldavale raamatule reklaami.... Loomulikult oli Martinsonil vabadus see raamat läbi lugeda, aga kui ei oleks tahtnud, siis poleks seda ka raamatublogis kajastanud....riskib avaliku hukkamõistuga? Naeruvääristamisega?

http://arvamus.postimees.ee/1311204/kas-...-uhiskonda
Vasta
Endal on hetkel poole peal see Bilderbergi raamat. Muidu seda raamatut ostma minnes leidsin veel ühe teise huvitava raamatu, mis on praeguseks juba läbi loetud ja millest ka Martinson on väikse ülevaate kirjutanud: John Perkins - "Majandusmõrvari pihtimus"
Vasta
(25-07-2013, 18:18 )euroruubel Kirjutas: Peavoolu ajakirjanik peavoolu meedias teeb bilderbergi hämarusi kirjeldavale raamatule reklaami.... Loomulikult oli Martinsonil vabadus see raamat läbi lugeda, aga kui ei oleks tahtnud, siis poleks seda ka raamatublogis kajastanud....riskib avaliku hukkamõistuga? Naeruvääristamisega?

http://arvamus.postimees.ee/1311204/kas-...-uhiskonda

Ta ei riki absoluutselt mitte millegagi. Kui "suur" press on asja ülesse võtnud siis järelikult on liba antud teema käsitlemiseks. Ära unusta, et on alatoon mis peab rahva silmis praegust valitsussüsteemi naeruvääristama ja muutma ta vastikuks. Selline süsteemi "peksmine" on lubatud selle punktini kui peksja ei jõua teatud tasandini ehk juutideni.
Vasta
Nüüd on Bilderbergi grupp EPL-Delfis "populaarseks" saanud, kuid ikka vanas "heas" poliitiliselt korrektses stiilis.
Vasta
(03-08-2013, 22:08 )Pohlatohlakas Kirjutas: Nüüd on Bilderbergi grupp EPL-Delfis "populaarseks" saanud, kuid ikka vanas "heas" poliitiliselt korrektses stiilis.

Kuna täismahus juttu lingilt lugeda ei saa ... siis kas keegi kleebib selle siia?
Vasta
(04-08-2013, 19:00 )Faraday Kirjutas:
(03-08-2013, 22:08 )Pohlatohlakas Kirjutas: Nüüd on Bilderbergi grupp EPL-Delfis "populaarseks" saanud, kuid ikka vanas "heas" poliitiliselt korrektses stiilis.

Kuna täismahus juttu lingilt lugeda ei saa ... siis kas keegi kleebib selle siia?

Milleks peab keegi siia tasulise artikli kopeerima?
Kui on huvi siis: 1) osta ise Päevalehe päevapilet, 2) veel parem variant on osta omale raamat ja see läbi lugeda.
Vasta
(04-08-2013, 22:07 )kukoc Kirjutas:
(04-08-2013, 19:00 )Faraday Kirjutas:
(03-08-2013, 22:08 )Pohlatohlakas Kirjutas: Nüüd on Bilderbergi grupp EPL-Delfis "populaarseks" saanud, kuid ikka vanas "heas" poliitiliselt korrektses stiilis.

Kuna täismahus juttu lingilt lugeda ei saa ... siis kas keegi kleebib selle siia?

Milleks peab keegi siia tasulise artikli kopeerima?
Kui on huvi siis: 1) osta ise Päevalehe päevapilet, 2) veel parem variant on osta omale raamat ja see läbi lugeda.

Ei peagi. Teisalt tasuta osa ei pruugi tervikpilti anda.
1. Ostsin ja lugesin.
2. Millist raamatut täpsemalt silmas pead. Sellel teemal on üsna mitu raamatut. Enamust neist olen lugenud.

Vasta
Daniel Estulin "Bilderbergi grupi tõeline lugu"
Vasta
Tänavune Bilderbergi kohtumine toimub maikuu lõpus Taanis.
Bilderbergi gruppi kuuluvad mõjuvõimsad inimesed üle maailma – riigipead, kuninglikud perekonnad ja suurkorporatsioonide juhid, kes kohtuvad kord aastas Euroopas ja iga nelja aasta tagant USA-s. Bilderbergi koosviibimisel tehakse globaalseid otsuseid, mis puudutavad kõiki inimesi meie planeedil. Kui aastakümneid väideti, et sellist gruppi pole olemas ja mingeid kohtumisi ei toimu, siis nüüd on tänu interneti levikule ja alternatiivmeedia tõusule viimastel aastatel ka massimeedia olnud sunnitud Bilderbergi kohtumist kajastama.

Möödunud aastal toimus Bilderbergi kohtumine Londoni külje all Watfordi linnas luksuslikus hotellis The Grove, mille ümber kogunesid üritust kajastama alternatiivmeedia esindajad kõikjalt üle maailma. Ka Telegram käis kohapeal toimuvat kajastamas.

2013. aasta läks ajalukku Bilderbergi kohtumise laia kajastamisega

Kauaaegsed uurijad Alex Jones ja David Icke peavad 2013. aasta Bilderbergi kohtumist ajaloolise tähtsusega sündmuseks, sest kunagi varem polnud massimeedia Bilderbergi kokkusaamist praktiliselt üldse kajastanud.

http://www.telegram.ee/nwo/bilderbergi-k...-arkamises




Vasta
Bilderberg 2014

Kas pärast selle aastast kokkutulekut devalveeritakse dollar?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne