Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vanaonu vaim keldris
#1
Elan siis sellises majas, kus suri mu vanaonu. Ta oli muidu selline tore ja rahulik inimene, kuid olen aru saanud, et sellest maalimast tal veel lahkuda ei ole õnnestunud. Nimelt oli ta puussepp ja armastas kõik asjad, alates sellest majast kus elan ja lõpetades tabureti või aknalauaga ise meisterdada.
Päris alguses, kui alles kolisime siia (13 a tagasi ) oli kuulda, kuidas keegi vahel öösel või õhtul hilja keldris haamriga kopsib. Harjusime sellega ära, sest midagi muud ei juhtunud ja mingit hirmu ka ei olnud kellelgi. Asi lõppes järsku ja tuli ka tagasi järsku. Nüüd oleme taas umbes paar aastat seda sama monotoonset toksimist keldrist kuulnud. Läksin lausa ise vaatama, et ega mingi maine tegur seda häält tekita, aga ei midagi, kui keldrisse sain, oli kõik vaikne ja kui sealt välja, siis algas toksimine taas. Kuid peale seda korda, kui käisin on tema kolistamine harvemaks jäänud, kuid teeb ta seda siiski. Vahel on ka kuulda, nagu kõnniks keegi keldris, kuid uskumatul kombel ei karda me teda, hoopis hea on olla, kui üksi kodus olen. Tunne, et keegi on veel ja karta pole vaja. (häbi öelda, aga ma kardan üksinda öösel kodus olla natukeSick Suur inimene küll, aga mis teha. )
Alles hiljuti nägin unes teda ja ta soovis, et istutaksin vanade rooside asemele uued. Nii ma tegingi, kuid miks ei ole ta saanud oma maailma edasi liikuda? Ja kuhu ta siis vahepeal kadus? Tahaksin ta edasi aidata, kuid ei oska. Soovitusi?

edit: kirjaviga pealkirjas

Muudetud: 18-5-08 kell 21:14:08 Flash
Vasta
#2
Era või kortermaja?

Ja jällegi kõige tüüpilisem küsimus - kust sa tead, et see on sinu vanaisa, et see on üldse mingisugune anomaalne nähtus? Tunnetad?

Tüüpiline on see, et torud teevad seda toksivat häält. Sammudega on nii nagu alati - võib olla kaja võib ka mitte olla. Kui oled üksi kodus, elad eramajas ja on reaalsed sammud, siis esiteks tuleks välistada välised tegurid ja siis otsida reaalset allikat sellele. 100% kindel, et tulevad keldrist?

Kui toas olles kuuled toksimist, alla vaatama minnes see kaob, ja ülesse tagasi minnes on uuesti hääl, siis see viitab sellele, et hääle allikas ei asu keldris. St jällegi võib viidata sellele.

Miks sa tahad teda edasi aidata, tunnetad seda 'kohta', kuhu ta minema peaks?
Vasta
#3
Keskendu, hoia pea puhas, ses mõttes, et ära mõtle liigseid ja mõttetuid mõtteid, ära lase halbu "tegureid" (nõmedused, mõnitused, norimised jne) endale ligi, toitu tervislikult, siis on võimalik Sul võimalik oma vanaonuga taas ühendusse. Kõik need aitavad "tegevused", mida ma enne selles postituses mainisin, on võetud siit, Para-Webist. wink
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Era või kortermaja?

Ja jällegi kõige tüüpilisem küsimus - kust sa tead, et see on sinu vanaisa, et see on üldse mingisugune anomaalne nähtus? Tunnetad?

Tüüpiline on see, et torud teevad seda toksivat häält. Sammudega on nii nagu alati - võib olla kaja võib ka mitte olla. Kui oled üksi kodus, elad eramajas ja on reaalsed sammud, siis esiteks tuleks välistada välised tegurid ja siis otsida reaalset allikat sellele. 100% kindel, et tulevad keldrist?

Kui toas olles kuuled toksimist, alla vaatama minnes see kaob, ja ülesse tagasi minnes on uuesti hääl, siis see viitab sellele, et hääle allikas ei asu keldris. St jällegi võib viidata sellele.

Miks sa tahad teda edasi aidata, tunnetad seda 'kohta', kuhu ta minema peaks?

Eramajas elan ja päris vaikses kohas. Hääled tulevad keldrist, sest oleme terve perega öösel ka õues kuulatamas käinud ja välja on vaikne.
Ja no vaat selle keldrisse minekuga on ka üldiselt nii,et enne sinna sisenemist kui ka päris ukse taga olen, on kuulda et sealt tuleb, aga niikui ukse lahti teen, enam häält ei ole. Ja kadunuks see mõneks ajaks jääbki.
Ja edasi tahan ma aidata teda selle pärast, et ta ei peaks siia maa peale lõksu jääma ja saaks omadega edasi liikuda.
Vasta
#5
Hääled on identsed sammudele? sesmõttes et 100% tuvastatavad?

Ja miks sa ikkagi arvad, et sa pead teda aitama? Tunnetad seda või arvad mõne muu allika põhjal, a'la lugesid kuskilt, et kui kuskil kummitab siis vaim on siin kinni jne. Sa peaksid tegema seda, mida sa tunnetad, et on õige. See rooside istutamine oli nt üks näide. Vanaisa pole ju sinult abiküsinud, et aita mind minema, olen siin lõksus jne. Seda lõksu ei pruugigi olemas olla. Et arusaada, mida vanaisa räägib, ongi vaja kuidagi 'ühendust' pidada
Vasta
#6
Parandan natuke, mitte vanaisa, vaid vanaonuwink
Jah, peale rooside istutamist oli natule aega vaikust, aga nüüd jälle kolistab.
Ja mismoodi ma seda ühendust pidama peaksin?
Vasta
#7
Arvad, et selleks et ta ei kolistaks, pead sa tegema talle heategusi st asju mis talle meeldivad? See oleks natuke egoistlik tema poolt.

Ühendust pead pidama nii nagu sulle tundub. Istud rahulikult ja jälgid, mida Maailm räägib sulle. Aga praegusel juhul sa polegi väga kindel, kas sa tahadki ühendust pidada. Sa oled ju selle olukorraga leppinud? Soov teda aidata võib olla pelgalt sinu enda 'tahe' mitte aga vanaonu oma. Üldiselt tuleks käituda vastavalt südamele, kuid enne tegutsemist tuleb mõelda võimalikele tagajärgedele.
Vasta
#8
Olen mingil määral leppinude jah, pean tunnistama. Ja olen ka püüdnud koputustega temaga kontakti saada, kuid selle peale jääb tema vaim kas hoopis vait või taob oma naelu samasuguse monotoonsusega edasi. Sellepärast tahaksingi temaga kontakti saada, et teada, kas talle meeldibi seal keldris vahetevahel kobistada või teeb ta seda sellepärast et keegi teda märkaks ja edasi aitaks. Niisiis jah, olen jätkuvalt nõutu.
Vasta
#9
Nüüd sa oled 100% kindel, et pead temaga rääkima?
Vasta
#10
ta arvatavasti on seal hea meelega.Kuid igaksjuhuks on tõesti parem temaga ühendust saada.Mult seda ära küsi sest mina võtan nendega ühendust hoopis omapärasemal viisil.
Kuid kui ta on seal heameelega,siis ta arvatavasti valvab oma kodukanti,kusjuures kaitaseb ka oma pereSmilesee on ilmast lahkunud inimeste vaimudele kombeks.Vähesed liiguvad edasi,enamus enne pere lahkumist(oma pere st) edasi ei liigu.(nagu ka minu vanaema,vanavanaema,ja mõned lemmikloomad.)
Üldse,mõnikord vaimud ei lahku ilmast ennem kui neile keegi tähtis inimene on ilmast lahkunud.

Kuid tõesti,mõnikorde on vaim ka lõksu jäänd.Ma soovitan sel korral temaga tõesti ühendust saada,sest ma olen antud puhul nõutu.
Siiamaale võib ka tõesti pidada vaistu järgi tegutsemist õigeks... teisisõnu:
Tsitaat:Algselt postitas Flash
...Sa peaksid tegema seda, mida sa tunnetad, et on õige...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pärnus jäi turvakaamerale vaim? rebane20 23 13,623 19-11-2017, 00:01
Viimane postitus: Nielander
  Kui vaim peaks tahtma ühendust võtta SuperHit80 28 18,436 06-03-2015, 19:48
Viimane postitus: Black Goat
  Vanavanaisa vaim Elessandra 2 3,449 26-10-2014, 13:20
Viimane postitus: torukoll
  Väikse lapse vaim kodus? Ann 17 10,505 02-01-2014, 23:14
Viimane postitus: Müstik
  Venna vaim kaitseb mind? pekine 6 4,874 17-12-2013, 14:08
Viimane postitus: Raibert IV
  Kahtlustan, et korteris on vaim furryhyena 3 3,885 16-04-2013, 15:52
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Vaim surnuaiast? Helkuu 11 7,739 05-04-2013, 19:20
Viimane postitus: ParaHuviline
  Vaim või misasi? gfreak 12 6,686 26-08-2012, 12:31
Viimane postitus: põlduba
  Vaim kummitab jupats333 3 4,034 25-07-2012, 23:52
Viimane postitus: star scream
  Kodus on vaim. nyprise 2 2,900 29-04-2012, 21:28
Viimane postitus: kivikirst

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat