Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaitsja?
#1
Olen siin siis uus ja kahjuks pole kõiki teemasid läbi jõudnud uurida, niiet vabandust, kui sarnane teema juba on, aga ma ei oska enda lugu kuidagi seletada.

Elan neljanda korruse korteris, kus enne meid polnud keegi elanud. Maja asemel ei olnud varem midagi, aga augusti lõpust saadik on kõrvaltoas sammud kõlanud. Mu ema kuuleb neid vahel samuti, aga see oli alles algus. Juba väiksena oli mul tunne, et keegi jälgib mind ja kuni viieseks saamiseni ma rääkisin 'tühjusega'. Selle üle naerdi, aga ma teadsin, et seal midagi on. Vanemaks saades ma lõpetasin selle, aga jälgisin siiski igasuguseid kohti, kus ma tundsin midagi olevat.

Septembri alguses hakkas korteris elekter mässama, kuigi kusagil mujal majas sellega probleeme ei olnud. Alati olin ma üksi kodus ja asi kippus kahtlaseks minema, kuni äkitselt hakkas tubades külmaks minema. Igale poole kuhu ma sattusin juhtus midagi ning kui mu õde kukkus trepist alla, siis mina ei saanud liikuda. Mu aju reageeris kusjuures kiiresti ja ma olin tormamas, kuid minu ees oli nagu sein.

Nüüd ärkan ma pidevalt öösel ülesse, mõnel ööl isegi mitu korda, viimati olid need kell 3.52 ja 5.35. Ma märkisin need kellaajad tapeedile, kuid mind häirivad need numbrid seal. Samadel öödel nägin ma kedagi mu voodi otsas seismas, minust natuke vanem, aga mitte üle kahekümne. Kuusteist pakuks? Ta hirmutab mind, ei räägi minuga, kuid õhtuti, kui ma peaaegu magama olen jäänud [see hetk tuleb tavaliselt natuke enne südaööd], siis on ta puudutanud nii mu käsi, vasaku käe rannet ja laupa. Viimase puudutusele järgnenud päeval ma pidin minestama rohkem kui kolm korda tunni jooksul, mis on kohutavalt.. ebareaalne? Vähemalt minu jaoks. Kui ma magama lähen, siis on toas jahe ja ma panen tähele, et mu õde magab rahulikult, kuigi ta varem rääkis unes pikki jutte. Ma magan kolme tekiga, kõik piisavalt paksud, et ma magama minnes lämbuksin.

Ma tahaks teada, mida ta tahab? Kes ta on? Ja muidugi, miks just mina mitte keegi teine mu perekonnast?


-Tänud Ette-
Vasta
#2
Kummitus se ei ole . Isiklikult arvan et see on sinu enda keha negatiivne energia !
Vasta
#3
nii , ma lugesin su postitut/muret . rollul võib olla õigus et see pole kummitus võinii . aaga see võid olla ka keegi sinu sugulastest kes suri enne sinusündi vms . sa mainisid midagi paksu tekki kohta , et saaksid ära läbmuda . miks sa just seda tahadd ??
Vasta
#4
aga kus asub sinu maja,ka see on tähtis
Vasta
#5
Mu maja asub suhteliselt äärelinnas ja absoluutselt igasse ilmakaarde jäävad mänguväljakud Laugh , ma ise ei kipu arvama, et see mu negatiivne energia on, sest ma olen õppinud seda juttudes välja elama..

Enne mu sündi surnud sugulased... Need on kas väga kauged või pole üldse, aga kui ma hakkan mõtlema üldiselt... siis kõik mu suguvõsas on olnud blondid, aga too.. olend? on brünett..

Muidugi ei taha ma ära lämbuda, aga haigeks ka ei taha jääda - see võiks mõjuda päris jõhkralt.

Aga täna hommikul kui ma kooli hakkasin minema juhtus veel midagi. Keegi jooksis ukse poole samal hetkel, kui ma seda lukku hakkasin keerama.. Ja enne seda käis klaasi purunemist meenutav hääl... Pärast isa tuli koju ja vaatas, et ma olen klaasi ära lõhkunud... -.-
Vasta
#6
Suhtlemine on elu alus.. Kui Sa ei tea, miks on miski nii nagu on, siis.. küsi. Ja mitte kolmandatelt isiksustelt vaid sellelt, kes probleemi tekitab. Küsi, väitle ning avalda oma arvamust - loota, et sind ümbritsevad on selgeltnägijad, on pisut paljuvõitu.
Vasta
#7
ilmselt tegu siiski kellegagi,kes pole ära saanud minna,kus äärelinnas see asub,millises linnas,ilmselt on seal olnud sõüjaajal mõningaid tapmisi või ühishaudu,seal on palju kes ikka veel ringi ekslevad,neid kohti on kahjusk eestimaal veel väga palju ja kui oskad neid ära saata,siis ongi kõik,kui aga oskad neid ära saata võidki jääda saatma,sest nad leiavad su kohe ülesse ja aina tulevad ja tulevad,tavaliselt noored mehed kes on ühishaudadesse aetud
Vasta
#8
hmm . tegelt oleneb ka majast ja maja ajaloost . ma lugesin kord 1000 seletamattut nöähtuste raamatud , seal oli kirjas et mexikos kui kord tuli naine koju ja astus tuppa et toiduasjad ära panna . märkas ta kaminal talle otsa vaatamas nägu , õelalt naeratavat nägu, need näod tulid aga juurde ja osad kaudusid ära . naine proovis neid maha pesta aga isegi see ei õnneustunud , ta kutsus peestri et ta need ära ajaks , aga peester ütles et see pole võimallk kuna selle maja all oli kunagi surnuaed , vb kuskil sinumaja lähistel on ka olnud kunagi surnuaed , või on majas kellegiga midagi juhtunud
Vasta
#9
Peaaegu sama siin , ma alati tunnen ,et keegi mul seljataga , eriti kodus , kui ma arvuti taga olen .
Vasta
#10
Tuleb meelde, et kui hästi väike olin, kuulsin õrnu hääli kõrvaääres. see ajas närvi ja ma vahel nähvasin vist isegi sellele häälele. mitu häält oli ja vahel korraga, aga vestlusi pole ma nendega küll pidanud. pidasin seda lapselikuks fantaasiaks või muuks sääraseks ettekujutuseks.

see jälgija võib olla kas kaitseingel/kaitsevaim või muul olend, hing näiteks, kes pole ära läinud vms (ma ise arvan nii, ei oska kindlalt midagi väita).
Vasta
#11
Kui see vaimolend sind endast välja ajab, siis ei saa ta küll kaitsja olla. Pakun, et pigem on tegemist eksinud/läbirändava vaimuga.

Temaga rääkimine voib, kuid ei pruugi aidata. Oled sa moelnud näiteks lasta korterit puhastada?
Vasta
#12
Inimene võib ehmuda ja stressi sattuda niikuinii, kui satub kokku tundmatu tegelasega. On see tegelane heasoovlik või tahab ta halba, ei mängi siin rolli. Mina näiteks olen kohanud inimesi, kes tunduvad olevat heasoovlikud, aga kelle juures mul on tekkinud ilgem stress ja pingetunne... üks sellistest inimestest on kah selgeltnägija ja tema tunnistas mulle, et tal olla võimas energiaväli, mina polevat esimene, kes seda tunnetab. Väärib mainimist, et ta ise alustas sel teemal juttu ja ütles, et tunnetab mu pingesolekut.
Vasta
#13
Aga... see õe jutt? et nüüd su õde magab rahulikult. Äkki tegemist hoopis õe kaitsjaga, kes nüüd teda valvab? siis ei oleks imelik, et ta snd hirmutab, sest kaitsevaimul peaks alati olema ju võime seda, kelle kaitsja ta on ligi tõmmata, mitte hirmutada.
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas nunnukutsa
Aga... see õe jutt? et nüüd su õde magab rahulikult. Äkki tegemist hoopis õe kaitsjaga, kes nüüd teda valvab? siis ei oleks imelik, et ta snd hirmutab, sest kaitsevaimul peaks alati olema ju võime seda, kelle kaitsja ta on ligi tõmmata, mitte hirmutada.

Tegelikult mu õe uni on muutunud halvemaks, ta nagu rabeleks millegist välja, aeg-ajalt. Näib täiesti nagu miski vaevaks teda, aga see on tibake erinev.. Ma ei oska seda seletada, aga nagu miski oleks seal toas samal ajal, kui ta rabeleb või nii.
Vasta
#15
soovitan koha ajalugu uurida ,kuhu maja on ehitatud .see on ilmselt keegi kes ihkab meeleheitlikult tähelepanu ,oleks ta tahtnud kurja teha siis oleks juba midagi toimunud.:S
Vasta
#16
Mul tekkis suur küsimus, nimelt kes on need kaitsjad? On mul võimalik temaga suhelda? Mis ta on (nt hing, vaim, jne)? Või kuidas ta mind kaitseb? Mul oleks veel nii palju küsimusi, aga kas keegi saaks lihtsalt neist lühikokkuvõtte teha või midagi sellist?

Ps: Vabandan, kui foorumis on juba midagi sellist olnud.
Vasta
#17
Otsi foorumist teemasid kaitseinglite kohta.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat