Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida vaimud kannavad?
#26
(09-02-2012, 02:12 )PiziIngliito Kirjutas: Heh, Ott Sama - mis Sinus siis nii eriliselt naljakat on, mida teistes pole? Inimene nagu inimene ikka.. või? Ma küll paljalt peegli ees kodus ei naera Laugh

Vaata minu avatari! wink Tõsisemalt siis; üsna hiljuti, kui Tartus toimus pararahva kohtumine, siis sai lahti lastud idee, et keegi võiks astraalis sinna kohale lennata/hõljuda. Kui nüüd tsipa spekuleerida ning oletada, et astraalformaadis on inimene (oletatavasti) nähtav ja lisaks alasti... hõljumas kohviku lae all, pühalik ja väga vaga ilme ees. Siis,... tunnistan, need sisemised kaitsmed, mis minu tõsist meelt kaitseksid, põleksid silmapilkselt läbi.

Vasta
#27
(09-02-2012, 02:55 )Ott Sama Kirjutas:
(09-02-2012, 02:12 )PiziIngliito Kirjutas: Heh, Ott Sama - mis Sinus siis nii eriliselt naljakat on, mida teistes pole? Inimene nagu inimene ikka.. või? Ma küll paljalt peegli ees kodus ei naera Laugh

Vaata minu avatari! wink Tõsisemalt siis; üsna hiljuti, kui Tartus toimus pararahva kohtumine, siis sai lahti lastud idee, et keegi võiks astraalis sinna kohale lennata/hõljuda. Kui nüüd tsipa spekuleerida ning oletada, et astraalformaadis on inimene (oletatavasti) nähtav ja lisaks alasti... hõljumas kohviku lae all, pühalik ja väga vaga ilme ees. Siis,... tunnistan, need sisemised kaitsmed, mis minu tõsist meelt kaitseksid, põleksid silmapilkselt läbi.

Tõesti, kõik räägivad astraalis käimisest aga miskit tõenduslikku sellest pole olnudki!
Vasta
#28
Leian, et see on üsnagi hea teema.
Pigem räägin kogemustest, kuna kuuldule toetuvad järeldused, mis mu peas tekivad, jäävad tihti ebakindlateks.
Nõustun juba mõne eelneva vastusega, et vaim ilmutab end riietuses, mis oli tema jaoks elu ajal iseloomulik või siis mida ta kandis surmahetkel.

Räägin paar lugu. Kui ise loeksin kuskilt midagi sellist, siis ilmselt kahtleksin nende tõelisuses. Seega ei pahanda, kui see tembeldatakse väljamõeldiseks.

Kord jalutades kohtasin metsaveerel poisikese hinge, kes istus puu otsas ja vaatas ringi. Seoses teatud perioodidega muutub nende nägemine nõnda tavapäraseks, et iga nähtud olend ei tekita erilist elevust ning alati ei leia põhjust pöörata neile suuremat tähelepanu. Seega ilma kontakti astumatta kõndisin edasi, kuid mingil põhjusel üritas tema just minuga kontakti luua. Ta käitus nagu poisike ikka. Vanust pakuksin talle umbes 6 aastat. Ta häälitses puu otsas, piilus ja kohati kihistas naerda. Keelelist suhtlust ei toimunud, pigem mõtete vahetamine. (On raske seletada, kuidas see toimub. Võib öelda, et temale suunatud mõtted jõuavad temani ning ta vastab sellele samuti mõtetega. Seega tihti minu ja mõne olendi vaheline suhtlus ei põhine pikal väljendamisel ning info vahetamisel, mida oleks rääkimine. Vaid toimub mõtete vahetus, kus kogu soovitud informatsioon justkui "ilmub" mulle imelühikese aja jooksul.)
Eriti hästi jäi mulle meelde tema punane-valge nokamüts, mis oli juba ilmselt aastaid näinud, kuna oli määrdunud, noka äär oli ära kulunud ja nägi niisamagi lotu välja. Ta kandis lühikesi traksidega pükse ning suvise lõikega särki.

Eriliselt tugeva mulje jättis üks kolmekümnendates noorhärra hing rongijaamas. Ta oli noor, kuid äärmiselt viisaka olemusega. Ajastut, kust tema pärit võis olla, võiks tema riietuse tõttu arvata kusagile 20.sajandi algusesse. Veider oli näha sellisest ajastust hinge niivõrd selgelt. Ta seisis väärikalt oma kohvri kõrval. Kohver oli umbes põlve kõrgune, tume, kas siis puidust või nahast ning kaunistatud metallist sangaga. Mees kandis väga viisakat, ilmselt üsna kallist ülikonda. See istus talle justkui valatult. Ülikond oli tumedamat tooni pruun. Kingad olid samuti pruunid ning läikima löödud. Peas oli tal ilmselt mingisugune kõvakübar. Vunts oli ees ja seisis sirge seljaga.
Vasta
#29
Kaldun ka arvama, et kantakse endale kõige tuttavamaid riideid...näiteks narr kannab ikka narrikostüümi. Narr pole vast kõige parem näide, sest narri riietab tema häbitunne. Siinkohal on vast parem rääkida vangidest, kes reeglina ilmutavad end just oma igapäevariietes, sest vangirüüst ei saaks nende minapilt läbi kumada.
Vasta
#30
Pakun ka, et tavariietega ilmutavad end, sest mehe vend uppus ujumispükstes aga ringi liigub oma tavariietega, ma ei tea, kas just lemmikriietega, kuna pole teda kunagi elusast peast kohanud.
Ühtegi paljast vaimu pole aga siiani küll kohanud wink
Vasta
#31
(13-01-2013, 00:41 )keeris Kirjutas:
(13-01-2013, 00:21 )Pia Kirjutas: Pakun ka, et tavariietega ilmutavad end
Kui "vaimud" ringi liiguvadki, siis on see energeetilne "kogumik" ja need riided paneb selga ikkagi tundliku inimese aju ... Seesama filter, mis ka unenägudes kujusid loob Smile
Järelikult peab see "kogum" sisaldama ka infot riietuse kohta, sest niisama ju vaimu riidesse ei oska panna kui eelnev informatsioon puudub.
Ma ei pea silmas aegruumi kinni jäänud sündmuse energia kordumist (lahingud või muud tugeva energeetikaga sündmust) vaid ka nö. intelligentseid tegelasi, kes suudavad oma tahtmist mööda ringi liikuda ning ka endast märku anda.
Vasta
#32
(22-12-2012, 23:20 )Nägija Kirjutas: Eriliselt tugeva mulje jättis üks kolmekümnendates noorhärra hing rongijaamas. Ta oli noor, kuid äärmiselt viisaka olemusega. Ajastut, kust tema pärit võis olla, võiks tema riietuse tõttu arvata kusagile 20.sajandi algusesse. Veider oli näha sellisest ajastust hinge niivõrd selgelt. Ta seisis väärikalt oma kohvri kõrval. Kohver oli umbes põlve kõrgune, tume, kas siis puidust või nahast ning kaunistatud metallist sangaga. Mees kandis väga viisakat, ilmselt üsna kallist ülikonda. See istus talle justkui valatult. Ülikond oli tumedamat tooni pruun. Kingad olid samuti pruunid ning läikima löödud. Peas oli tal ilmselt mingisugune kõvakübar. Vunts oli ees ja seisis sirge seljaga.
Seda lugu lugedes tekkis küsimus, et kust võetakse, et see viisaka olemusega noormees seal rongijaamas oli vaim?
Ja pealegi veel mis ajast saadik vaimud kannavad kohvreid?
Pigem jäi mulje, et keegi oli taas sattunud minevikuajast meie aega.
Kui keegi näebki vaime, siis on need minu teada poolläbipaistvad energeetilised kehad ja mingeid erilisi riietumisdetaile pole seni täheldatud. Mõned aastad tagasi jäid Tallinnas ühel ehitusel turvakaamerale surnute vaimud. Minu mäletamistmööda olid lihtsalt hallid kogud, kes liikusid kaamerate eest läbi.
Vasta
#33
(13-01-2013, 13:39 )Müstik Kirjutas: Seda lugu lugedes tekkis küsimus, et kust võetakse, et see viisaka olemusega noormees seal rongijaamas oli vaim?
Ja pealegi veel mis ajast saadik vaimud kannavad kohvreid?
Pigem jäi mulje, et keegi oli taas sattunud minevikuajast meie aega.
Kui keegi näebki vaime, siis on need minu teada poolläbipaistvad energeetilised kehad ja mingeid erilisi riietumisdetaile pole seni täheldatud. Mõned aastad tagasi jäid Tallinnas ühel ehitusel turvakaamerale surnute vaimud. Minu mäletamistmööda olid lihtsalt hallid kogud, kes liikusid kaamerate eest läbi.
Mulle tundu see kohvritega noorhärra pigem kinni jäänud energia (nagu kinni jäänud grammofon).
Tavaliselt on tõesti vaimud suhteliselt ähmased aga mõned üksikud on detailselt äratuntava väljanägemisega.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kui Kuressaares jalutasid vaimud ringi.. Maario 2 298 30-03-2024, 22:31
Viimane postitus: VLAD
  Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad? kalldunn 65 24,432 24-06-2020, 21:36
Viimane postitus: jeekim
  Head vaimud ja kurjad vaimud hingepüüdja 16 9,876 28-05-2020, 18:41
Viimane postitus: Naut
  Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu! z3r0 c001 238 135,402 24-10-2018, 20:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Nähtused, mida võib segamini ajada kummitamisega Cassiopeia 51 55,349 05-01-2018, 11:53
Viimane postitus: isemaag
  Chasing ParanormalEST - mida arvate? tech 120 49,692 08-07-2017, 20:40
Viimane postitus: sakala
  Mida arvate Huff Paranomalist Sekhmet 2 3,754 27-06-2017, 00:40
Viimane postitus: Veiko
  Vaimud ja reaalsusenihe Otsija 3 7,077 05-01-2017, 15:07
Viimane postitus: Müstik
  Mida vaimud siit maailmast tahavad? SuperHit80 31 16,301 01-02-2012, 21:46
Viimane postitus: Ginger
  Mida tohib küsida ja mida mitte ? OuijaFan 28 15,221 13-09-2011, 08:28
Viimane postitus: akvamariin

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat