Postitused: 319
Teemad: 7
Liitus: Jan 2008
Mõtlesin ikka päris mitu päeva, et kas postitan selle siia või mitte.
Lõpuks jõudsin otsusele, et ikkagist postitan, kuigi see päris para ka nüüd pole.
Igatahes, mida rohkem ma siin maailmas olen, seda võõramaks see mulle muutub. Mida see tähendab? Mulle tundub, nagu oleks midagi puudu vms. Ma juba ise täielikult tunnen seda, et ma vajan midagi muud vms. Vahepeal üldsegi tundub, et see reaalsus, kus me elame, pole tegelikult reaalsus, vaid see on midagi muud...nagu oleks midagi väga valesti...
Ja viimasel ajal on üldse nii, et mu hing vajab seikluseid, aga mitte kusagilt ei oska neid leida või otsida jne.
Seda kõike on nii raske seletada. 
(sry, kui arusaamatuks jäi)
Kas kellelgil on ka nii olnud? Või on?
Muudetud: 28-4-08 kell 13:30:34 Tom
Postitused: 157
Teemad: 2
Liitus: May 2007
Vaata, Sa oled suht pubeka-eas, ning see on täiesti normaalne !
Thee shall be blinded by the fear
blinded by the pain
blinded by me
binded by me
Cursed by me
So mote it be!
Postitused: 205
Teemad: 8
Liitus: Apr 2007
Mina ütleks nii, et see on loomulik. Miida vanemaks sa saad seda rohkem tahad sa teada saada...rohkem ja täpsemalt ja tahad teada miks see asi toimib just nii mitte teisiti. Minu arvates on lahenduseks vaid see kui sa hakkad asju enda jaoks selgeks mõtlema ja asju omavahel seostama...see on nagu lõputu puzzle kokkupanek. Aga usu mind seda ei tasu põdeda...see on tegelikult päris lõbus ja su mailmavaated ja hinnangud võivad tohutult muutuda
Postitused: 5
Teemad: 1
Liitus: Apr 2008
ka mul on vahetevahel selline tunne ja linnas on ka vahest nii, et kõik inimesed sagivad ümberringi ja mul on selline tunne et ma ei kuulu siia ilma, tegevused hakkavad linnas vaadates sügavamalt järjest aeglasemaks muutuma.
Postitused: 578
Teemad: 8
Liitus: Aug 2005
Nüüdne ajastu on väga huvitav.
Meie senituntud reaalsus hakkab muutuma läbipaistvaks ja irreaalseks.
Järjest sagedamini toimub positiivseid valgusähvatusi.
Üks niisugune valgussähvatus tõi kaasa Eesti taasiseseisvumise.
Niisuguseid valgussähvatusi lisandub geomeetrilises progressioonis.
Need valgussähvatused on lõhkunud kõik globaalse eliidi tuleviku vaatamiseks ehitatud ajamasinad.
2012 lõpupoole võib selliseid sähvatus olla kord sekundis või sagedamini.
21. detsembriks 2012 on uus olukord pidev.
See kõik on väga positiivne ja rõõmustav.
Alljärgnevalt ingliskeelne koduleht, kus asjast põhjalikumalt juttu:
http://www.divinecosmos.com/index.php?op...&Itemid=70
Paljud on kehastunud siinsesse lahkuvasse reaalsusse uue ajastu pärast.
Neile hakkab nende missioon meelde tulema ja praegune pool-illusoorne maailm hakkab läbi paistma.
See kõik on täiesti loogiline ja loomulik protsess.
Sündmuste areng on väga positiivne ja rõõmustav.
Postitused: 319
Teemad: 7
Liitus: Jan 2008
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Paljud on kehastunud siinsesse lahkuvasse reaalsusse uue ajastu pärast.
Neile hakkab nende missioon meelde tulema ja praegune pool-illusoorne maailm hakkab läbi paistma.
See kõik on täiesti loogiline ja loomulik protsess.
Kas ma võin nende hulgast olla?
Postitused: 5,868
Teemad: 183
Liitus: May 2004
Me kõik ju tahaks olla NENDE hulgast, olla keegi eriline mingis erilises grupis.
Aga me peame olema meie ise, sest miks muidu me oleme... meie ise?
Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Postitused: 319
Teemad: 7
Liitus: Jan 2008
Vaevalt, et nüüd kõik.
Ma küsisin seda sellepärast, et ma ise selle peale polegi tulnud. Võibolla mingi 0,000...1 sekund on see mõte läbi käinud aga jah...
Ma olen midagi sellist mõelnud, et äkki olen ma kusagilt mujalt maailmast pärit ja sellest selline tunne siis.
Postitused: 926
Teemad: 35
Liitus: Jul 2004
Võibolla on asi selles, et praegune maailm on haige (sõjad, vägivald, raha kummardamine, inimväärtuste põrmustamine, indiviidide kontroll järjest suurenevas mahus, ebatervislikust toitumisest tulenevad haigused, stress ja depressioon, inimsuhete pealiskaudsus jne jne) ja sa alateadlikult igatsed puhtamat inimsõbralikumat maailma....
Postitused: 26
Teemad: 0
Liitus: Sep 2007
Mul on üldse mingid probleemid ajaga. Aeg läheb niii kiiresti edasi. Võibolla on see seotud ka vanusega juba, sest suht palju on teha ja nii edasi aga ikkagi. See on küll utoopiline aga kogu aeg on tunne, et aega on vähe ja pean käima igal pool ja tegema igasuguseid asju.
Postitused: 5,868
Teemad: 183
Liitus: May 2004
Tere tulemast täiskasvanu maailma
Aga hüppelistest arenguetappidest ja "uutest põlvkondadest" kirjutasin ma kord niimoodi:
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=3396
Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Postitused: 111
Teemad: 8
Liitus: Apr 2007
See maailm mis sul ennem oli, muutub sulle uueks ja teistsuguseks, reaalsus jõuab kohale. See on täiesti normaalne.
The end is only a beginning!
Postitused: 173
Teemad: 11
Liitus: May 2005
Tsitaat:Algselt postitas: ruthie
See maailm mis sul ennem oli, muutub sulle uueks ja teistsuguseks, reaalsus jõuab kohale. See on täiesti normaalne.
Ent see reaalsus on kohutavalt igav tegelikult. Tegelikult isegi tüütu ja valelik. Kaval sepis mida üksi ei saa aruta.
Näib just kui oleks vaja rutata, tormata, kiirustada, teha igapäeva toimetusi, kummardades pappi ja neid kes populaarsed.
Ahelreaktsioon mööda maapinda, levimas kui kulutuli, kuniks viimne piisk ja algupärane on ahnuse masinavärgi kõri kaudu kolinal olematuks kuulutatud.
Oma lolluses pole meid endid olemas aga süüa ja lustida oskame küll ja küll
Postitused: 1,033
Teemad: 52
Liitus: Mar 2008
See, et sa siin võõrana tunned, ma arvan, on loomulik. Esiteks vanusest ja teiseks ajastust. Sel ajastul on vaja silma paista kuidagi. Kõik tahaksid olla erinevad ja erilised. Kuid me oleme kõik samasugused. Kõige parem mis sa teha saad on harjuda. Hakka tegelema esoteeriliste asjadega, vaata kas juhtub midagi.
I've heard it said, that people come into our lives for a reason, bringing something we must learn. And we are led to those who help us most to grow, if we let them and we help them in return.
Postitused: 319
Teemad: 7
Liitus: Jan 2008
Kusjuures viimastel aegadel on paar asja juhtunud. Nimelt see Internet Explorer'iga juhtunud värk. See on selle teema "Inimene kasutab 10% oma ajust" (vms) teema all ning viimati oli see, et vaatasin TV3 pealt "Võta või jäta" ning mõtlesin pingsalt, et ta võtab kohvri nr 24 ja see naine ise mõtles ka pikalt ning ta ütleski, et võtab kohvri nr 24. Mul endal jäi ka suu lahti. Pärast küsisin veel emalt, et kas see saade on otsesaade. Ta ütles jah ning siis rääkisin talle sellest jne. Ema jälle naeris, aga mõnikord jääb tunne, nagu ta teaks midagi vms. Võibolla mu "tunne" valetab.
Mina ei tea, kas need on lihtsalt kokkusattumused või midagi muud. Viimasel ajal tunnen end üldse imelikult kuidagi.
Postitused: 229
Teemad: 12
Liitus: Jul 2007
Huvitav on see,et ma olen juba vasika east ammu väljas kuid mul on sama jama, et maailm on mu jaoks juba läbi ,ma ootan minekut siit, õpin ja püüan kõike meelde jätta kuid mu kohvrid on alati pakitud ja minekuks valmis.
Ma ei loo peret, ma ei mõtle tulevikule ega vanadusele, ma elan hetkedes mis mulle on vaid jäänud.
Mu sugulased tunduvad mulle võõrad, sama on inimestega kelle mõtte ja maitselaad on võõras, asjadel mis on teiste jaoks väärtuslikud ei ole minu jaoks üldsegi väärtust.
Postitused: 60
Teemad: 5
Liitus: Mar 2008
Tsitaat:Algselt postitas: Cthepy
Pärast küsisin veel emalt, et kas see saade on otsesaade. Ta ütles jah ning siis rääkisin talle sellest jne. Ema jälle naeris, aga mõnikord jääb tunne, nagu ta teaks midagi vms. Võibolla mu "tunne" valetab. 
Mina ei tea, kas need on lihtsalt kokkusattumused või midagi muud. Viimasel ajal tunnen end üldse imelikult kuidagi.
No kohver kohe kindlasti ei ole otsesaade, nagu miljonimängki ja paljud teised.Neid ikka mitu saadet korraga tehakse ja otse eetrisse ei lähe ükski...nii, et see oli sul pigem kokkusattumus.Või suutsid sa lihtsalt ära arvata tema valiku,mis pole ju kah paha tulemus.
Postitused: 138
Teemad: 3
Liitus: May 2008
mul on selline tunne endal ka.Ja see tekitab mul veel tervisehäireid hooti.See ei ole paranormaalne siis,kui sa pole sattunud pimeduse rüppe(st kui sa pole elu jooksul veel enesetapu mõttele tulnud).Sel puhul on see loomulik segadus.mütle pea selgeks.see aitab
Postitused: 319
Teemad: 7
Liitus: Jan 2008
Ok...tunnistan, et olen niimoodi mõelnud, aga ma ei teeks seda EALESKI. Ma ei julgeks seda tehagi ja ma teeksin sellega paljutele haiget. Viin kohe mõtted mujale, kui oma enesetapust hakkan mõtlema.
Ja ma arvan, et enesetapust mõtlemine tuleneb stressist või mingisest hullust masekast vms ja see pole absoluutselt minu tunnetega sellest maailmast seotud.
Kusjuures ma olen tähele pannud, et mu N-tähe kujuline sünnimärk on hakanud natuke tumedamaks muutuma.
Muudetud: 14-5-08 kell 13:10:15 Cthepy
Postitused: 194
Teemad: 0
Liitus: Feb 2008
Tsitaat:Algselt postitas: Cthepy
Kusjuures ma olen tähele pannud, et mu N-tähe kujuline sünnimärk on hakanud natuke tumedamaks muutuma.
Oijah, sellele sünnimärgi tumedamaks muutumisele saab olla väga arusaadav seletus. Selleks näiteks otsene päikesevalgus sünnimärgile või siis hõõrdumine mingi asja vastu...
Postitused: 319
Teemad: 7
Liitus: Jan 2008
Hmm...ma olen kogu oma elu selle sünnimärgiga olnud ning ma pole kunagi näinud, et see tumedamaks oleks muutunud. Ja erilist päikest ma ka veel saanud pole. See on sellise koha peal, kus nii lihtsalt ära ei hõõru ja nagu ma ütlesin, et ennem pole minu arust see tumenenud.
Postitused: 138
Teemad: 3
Liitus: May 2008
Tsitaat:Algselt postitas: Cthepy
Kusjuures ma olen tähele pannud, et mu N-tähe kujuline sünnimärk on hakanud natuke tumedamaks muutuma.
Muudetud: 14-5-08 kell 13:10:15 Cthepy
kusjuures oleks võind ennem mainida.
see sünnimärk tähendab seda et sinus on kaks hinge.kui teine hing hakkab lahkuma,siis sünnimärk hakkab tumenema.
Postitused: 319
Teemad: 7
Liitus: Jan 2008
Misasja see veel tähendab, et mul kaks hinge?
Ja kui ongi, kas see on siis hea või halb? Kui see on halb, et teine hing minu kehast lahkub, siis kuidas ma seda peatada saaksin?
Postitused: 1,660
Teemad: 26
Liitus: May 2005
Mismoodi sa ise näed seda kahte hinge asja? Sinus võib tuhat hinge ka olla, aga kui sa neid teadvustada ei suuda, siis on kokku ikka üks. Kui sinus on kaks tükki, ja sa suudad nendest ühtteadvustada ja teist välja ajada, siis kas see teine on ikka 'sinu'?
Postitused: 319
Teemad: 7
Liitus: Jan 2008
Selles ongi asi, et ma ise nagu ei teagi, et mul oleks mitu hinge kehas.
Pole ma seda lihtsalt tähele pannud või olen ma mitme hingega juba nii harjunud, et olen nad ära unustanud ning ei tunneta neid enam.
Tegelikult ei oska ma sellest mitme hinge asjast mitte midagi arvata.
|