Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mustad inglid joonistustest toovad konflikte
#1
Ma ei tea , kas see on õige peateema . Kui ei ole siis palun tõstke ümber.

m.. Vaat, asi on selles... Mulle meeldib joonistada, kuid ma ei joonista selliseid pilte mida ma varem tegin.
Nimelt : nüüd ma teen pilte seoses surmaga ... Vikatimehed, inglid kes toovad surma jne.

Kui need pildid on valmis, siis just mõned minutid ( tavaliselt pool tundi ) , või isegi tunnid ja päevad , siis tuleb meie perekonda konflikt, vahepeal saab keegi haiget vms .

Esimesel korral tülitsesin oma emaga kolm-neli päeva selle pildi pärast, ei saanud enam läbi. Kui ema nägi täna, et ma joonistasin jälle inglit kes hoiab vikatit käes ( on juba kogemused... ) , siis ütles ta kohe, et meie perre tuleb jälle konflikt.

Ma isegi ei tea, kas see on kokkusattumus või siis tõukume me ise tülisse, kuigi kõik üritavad sellesse hoiduda ?!

Muutus: Võtsin tekstist boldi maha.

Muudetud: 4-4-08 kell 17:06:08 Thorondor

[Muudetud: 8-4-2010 Cassiopeia]
Vasta
#2
No kui need pildid talle ei meeldi, mis siis ikka teha. Ega sa ei pea neid minema näitama. Või arvad et isegi kui pilti ei näita, siis nende joonistamine põhjustab tülisi või et need pildid annavad lihtsalt märku eelseisvast tülist?
Vasta
#3
Proovi midagi muud joonistada siis, näiteks õnne ja elurõõmu vms.
Vasta
#4
Mõlemale vastused :

Ma ei peagi neid pilte näitama, konfilkt tuleb mõne aja pärast peale seda, kui pildid valmis on saanud .

Heh , ma ei tea, ei tule välja enam.
Vasta
#5
Paneksid mõne pildi ülesse?
Mulle tundub praegu natuke kahtlane.
Ma tahaksin lähemalt teada, et miks sa neid joonistad vms. Sa ei joonista neid nii, et paned silmad kinni jm, vaid joonustad teadlikult?
Ja kuidas ei tule enam tavaline joonistamine välja. See on küll natuke imelik.
Aga nojh, mulle endale meeldib ka rohkem loodust joonistada, aga see nüüd ei tähenda kohe, et muu välja ei tule.
Vasta
#6
Ma pildistan tavaliselt telefoniga ja saadan MMSina oma e-mailile, aga hetkel pole krediiti niiet ei saa kahjudekahjuks. Digikas töötab küll, aga mu arvuti ei lase pilte peale laadida, niiet jahm .

Aga lähimal ajal kui võimalust tuleb, siis ma üritan meelde jätta ja ära teha wink
Vasta
#7
Kas sa mu teistele küsimustele ka vastaksid? wink
Vasta
#8
aga joonista ingel valmis... ja selle asemel, et vikat joonistada joonista lill talle kätte vms... Lill ikka joonistades välja tuleb Bleh
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Cthepy
Kas sa mu teistele küsimustele ka vastaksid? wink

Ma ei tea, ise tulevad lihtsalt välja . On kavas midagi teist joonistada, aga siis tuleb lihtsalt teine asi. xD

vb üritaks tõesti inglit teha , aga nohh ... Ma ei saa eriti aru, tiivad tulevad kuidagi teistsugused kui vaja.
Vasta
#10
Aga äkki teil on juba peres enne mingi pinge üleval, kui Sina pilti joonistama hakkad? Tajud lihtsalt juba varem, kui midagi juhtuma on hakanud, nn. " elektrit " õhus ja joonistama hakates maalid juba nagu iseeneset inglike vikati kätte...
Vasta
#11
Teadvustades, et konflikt tuleb, siis see tulebki. Sest järelikult sa soovid nii. Kui emale need pildid ei meeldi, siis on asi sinu emas ja tema maailmavaates. Ja neid vikateid joonistad sa ka seoses enda 'hetke' seisundiga.

Ja ingel koos vikatiga ei tähenda surma. Vikat ei pea üldse surma tähendama.
Vasta
#12
-Vikat ei pea üldse surma tähendama-
irw
Muidugi mitte.
Heinaaeg ju ka lähenemas
***
Aga kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis on tegelikult hea, et Sa pingete maandamiseks niivõrd kahjutu viisi oled valinud. Mõistlikum oleks, kui enamik teismelisi nii teeksid. Ise pugesin taolistes olukordades raamatuga kuhugi nurka omaette olema.

Aga seoses selle piltide joonistamise ja tüli tekkimisega - vaata põhjus-tagajärg seos võib olla ka niipidi, et Sa joonistad ja alateadlikult ootad sellest tekkivat tüli. Sind ümbritsevad tunnevad seda. Ning pingesituatsioonis on igasugused kokkupõrked lihtsamad tekkima. Katsu ise hoopis positiivsemalt mõelda. Suunagi oma negativsed tunded piltidesse ning proovi mõelda, et läbi selle kaovad Sinust ka negatiivsed mõtted.

***
Tea, kas sellest nüüd abi ka oli. Ajendiks ehk just peetud vestlus ühe "ennast homme üles puua lubanud" teismelisega (põhjuseks tüli sõbrannadega).
Vasta
#13
See kõik ei pea kohe piltide pärast toimuma... aga ega mina Sinust paremini tea Smile Vahest prooviksid midagi muud joonistada? Suve, loomi jne (erksate värvidega) Laugh
Vasta
#14
Tundlik oled. Tajud juba varakult pingeid ilmselt ja see panebi selliseid pilte joonistama.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat