Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numeroloogia
#26
Leidsin siis riiulitelt mingi väikse raamatukese praktilisest numeroloogiast. Isikukirjeldused minu arust väga õigesti ei jookse, aga muidugi ei näe ma ka ennast objektiivselt. Igatahes eelmise elu koha pealt väidab see raamat, et elasin u 850. aasta paiku mehena Ameerika Ühendriikides, tõenäoliselt pigem põhja pool ning olin ametilt kapten, valitseja või ataman. Mind võlus kõik uudne, vaheldust ja rõõmu pakkuv, mõnikord ka seadusevastased teod. Huvitusin kunstist ja muusikast. Minu praeguse elu eesmärk peaks olema "võtta aega enese arendamiseks ning teatud arengujärgul leida sobiv õpetaja." Niipalju siis sellest. Ei kujuta ette, kui palju nende eelmiste eludega on võimalik täppi panna.
Veel väidab see raamat, et inimesed, kes ühe elu on elanud soojas riigis, on järgmises elus külmakartlikud, edasi kandub ka põhiiseloom ja huvi endiste erialade vastu. Näitena on toodud isik, kes eelmises elus oli elanud Inglismaal ja nüüd meeldib talle udu ja vihm ning ta näeb sageli unes Londonit Laugh
Vasta
#27
(21-10-2013, 19:04 )KiShaper Kirjutas: Leidsin siis riiulitelt mingi väikse raamatukese praktilisest numeroloogiast. Isikukirjeldused minu arust väga õigesti ei jookse, aga muidugi ei näe ma ka ennast objektiivselt. Igatahes eelmise elu koha pealt väidab see raamat, et elasin u 850. aasta paiku mehena Ameerika Ühendriikides, tõenäoliselt pigem põhja pool ning olin ametilt kapten, valitseja või ataman. Mind võlus kõik uudne, vaheldust ja rõõmu pakkuv, mõnikord ka seadusevastased teod. Huvitusin kunstist ja muusikast. Minu praeguse elu eesmärk peaks olema "võtta aega enese arendamiseks ning teatud arengujärgul leida sobiv õpetaja." Niipalju siis sellest. Ei kujuta ette, kui palju nende eelmiste eludega on võimalik täppi panna.
Veel väidab see raamat, et inimesed, kes ühe elu on elanud soojas riigis, on järgmises elus külmakartlikud, edasi kandub ka põhiiseloom ja huvi endiste erialade vastu. Näitena on toodud isik, kes eelmises elus oli elanud Inglismaal ja nüüd meeldib talle udu ja vihm ning ta näeb sageli unes Londonit Laugh

Njah, aasta 850 ja ameerika ühendriigid.....võimalik, et kasakad kolisid sealt peale 850 minema ja 1776 endal pandi ühendriikide nimetus kasakatelt pihta.
Vasta
#28
(21-10-2013, 19:40 )Faraday Kirjutas: Njah, aasta 850 ja ameerika ühendriigid.....võimalik, et kasakad kolisid sealt peale 850 minema ja 1776 endal pandi ühendriikide nimetus kasakatelt pihta.

Vaat mida kõike ajaloo kohta teada saab... Muidugi olid sünnikohad antud niivõrd-kuivõrd oma tänapäevaste nimede all. Siiski olen kergelt skeptiline sellise asja suhtes.

Vasta
#29
Faraday tõgab! Juhib tähelepanu, et see numeroloogia raamat on jama - ja seda see ka on.
Uuri millal loodi Ameerika Ühendriigid ja mis toimus Põhja-Ameerikas 9.sajandil.
Vasta
#30
Nagu ma juba ütlesin, on kohad antud oma tänapäevaste nimede all ning märgivad pigem lihtsalt geograafilist asukohta kui reaalset riiki. Aga see raamat on vist suures osas jama küll.
Vasta
#31
Kosmiline kood.
Kosmiline kood viitab võimetele ja osutab saatusele:
https://sites.google.com/site/tarkaja/kosmilinekood

(tegin läbi naljaviluks ka pereliikmetele...kes annab energiat, kes mitte..)


31.01.1911 Vanga
11111111 - 7

2 - 8

3 - 9

kanal on avatud võõra või kosmilise energia intensiivseks kogumiseks- üks 2
3, 2 , 1 - tugev energeetika
9, 8, 7 - talent
Vasta
#32
(24-07-2014, 20:33 )east Kirjutas: Ja te arvate tõsimeeli Rahvusvahelise Valuutafondi tegevjuhil pole midagi muud teha, kui tegelda seitsme-kaheksa aastaste plikakeste arvumaagiliste mängudega? Ning te heidate mulle veel ette et olen öelnud: paraveeb on teismeliste pärusmaa.

Noh, kuidas võtta....aegade jooksul on ka paljud "suured" inimesed numeroloogiat austanud ja uskunud.

Täna, kui tööle sõitsin, mõtlesin selle peale ja just number 7 peale ning kaalusin, kas tõstatada seda teemat siin foorumis. Siis heitsin pilgu tee peale ja minust möödus kaks valget autot, esimese number oli 777 ja teise number oli 077.
Juhus? Kes teab.
Ise arvan, et meile antakse märku ja infot kõrgemalt poolt just selliste märkide, numbrite, sümbolite, tegevuste, unenägude jne kaudu, millesse me usume...sest siis oleks asjal mõtet. Mina näiteks loen palju sõnumeid just numbritest ja unenägudest.
Need, kes selliseid asju ei usu ega oska vaadata, neid müksatakse muude asjade kaudu - kas eluliste, emotsionaalsete, karjääriliste, rahaliste/materiaalsete probleemide, haiguste kaudu või muul moel.

Aga keegi ei kõnni siin maal üksi...

Mõned lingid numbritest:

http://www.valgusesaar.ee/numbrid.htm

http://naistekas.delfi.ee/horoskoop/sala...d=64233795

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5152

Vasta
#33
(14-09-2010, 11:26 )Andres K Kirjutas: Numeroloogia mõistet võib kõrvutada ka muude terminitega. Näiteks arvude sümboolika.
Paljud märkavad numbreid elust enesest.
Numeroloogia haakub märgatavalt astroloogiaga, Taroti kaartide süsteemiga, muusikaga, mantratega, Ruuni märkidega, keelega.

Numeroloogia on tõepoolest iidvana maagiline süsteem, mis seostub teiste vanade iidsete teadmistega.

Näiteks peetakse arvu seitset oluliseks valgustatuse kogemuse protsessis.
Seitsmest kolm osa tähistavad taevalikku ning neli maist ja inimlikku. Ainult koos saavad nad ühineda seitsmeks.
Nelja madalamat tšakrat seostatakse välimise materiaalse maailmaga – et jõuda kolme organi või jõukeskuseni peas, mida seostatakse sisemise vaimse maailmaga. Tšakrate süsteem on vaimsetes süsteemides esinevate seitsmete tähtsuse ülim allikas. Seitse tšakrat peegeldavad teadvuse ja eksistentsi seitset taset. Nende tasemete reaalsuse limiiti saab demonstreerida tüki paberiga, mida ei saa üle seitsme korra pooleks voltida.
Vasta
#34
Kirjutasin mõniaeg tagasi IMF tegevjuhi maagilise 1777 numbrikombinatsiooni tähistamise kohta ja tõmbasin paraleele MH-17 lennukatastroofiga.

Täpsemalt siis IMF tegevujuht õpetas Jaanuaris ristsummasi 1+0+0=1 möödub I MS, Brettonwoodsi konverentsist (IMF loomisest) 7+0=7, Berliini müüri langemisest 2+5 = 7 ja veel on meil olnud 7 tugevat aastat peale majanduskriisi.

Lennuk MH-17 777 ristus Putini lennukitrajektooriga 17/7 kell 17.17. Lennuki tulistas alla BUK ehk USA kaitseministeeriumi koondnimetusega SA-17 õhutõrjesüsteem. Veel leidub üks väga sümbolistliku alatooniga kiri Hansult väikelinnast Monster (Monsteriks [varem- Great Giants] nimetatakse teaduses ka numeroloogiliseks peegelsümmeetriat), Hans nimetab Putinit koletiseks, sest ta tappis ainukese tütre Elsamieki. Elsamiek, jah sai 17 aastaseks.

"Otsustusvõimetu" lääne ja IMF abipakett Ukrainale? 17 miljardit eurot. USA Föreraalreserv lubas toetada Ukrainat 7 miljoni dollariga. Kui suur oli FED saadetud summa Treasury Dep.-ile. tänavu? 77,7 miljardit.

Veel võiks mainida Lagarde jutust välja tulnud prohvetlik G7. G8-st sai G7 alles kaks kuud hiljem- ühendusest visati välja Venemaa. Boliivia saatis seepeale kutse liituda Venemaale G77-ga. Muide G on tähestiku 7 täht. 77 ja 777

Nüüd siis selleni kuhu tahtsin jõuda. Vormel-1s on esimene aasta, kus uute reeglite järgi on igal vormelipiloodil kindel number, see jääb neile "piloodinumbriks" karjääri lõpuni. Kuna numeroloogia pakub endale üsna palju huvi, siis märkasin esimesena kohe soomlaste valikut. Räikkonen 7 ja Bottas 77.

Seega kui miskitmoodi traagiline 1777 olemasolu vorm peaks väljendama nendes numbrikombinatsioonides, siis esimene on (oli neist) 17 - Bianchi ja temale järgnevad kaks soomlasest vormelipilooti.

[Pilt: f1-russian-gp-2014-max-chilton-marussia-...essage.jpg]

Praeguseks kõik, kui aga viimane ennustus täide läheb, siis kirjutan, miks ID-Kaardi abiliini number on 1777, mitte 911 ja miks peale 9/11 tõusis langenud tornide kõrvale 1777 jalga kõrge "Ühine Maailmatorn" wink

Seniks selles teemas ciao.
Vasta
#35
Lisaks valgusesaarel toodud triplet numbite kombinatsioonidele natukene inglise keelset informatsiooni ka teiste numbrite tähenduste kohta .

http://www.alexmarcoux.com/signs/numbers
Vasta
#36
Bianchi ehk #JB17 tegi 5.oktoobril Suzuka rajal raske avarii, samas sektoris kus aasta varemgi.
5.oktoober on 5+1+2+0+1+4=13=4
Vasta
#37
Iidsetel aegadel kuulus numeroloogia koos astroloogia,käevaatamise ning tarot kaartide lugemisega nn.ühte "komplekti".Tänapäeval on vähe inimesi ,kes kõiki neid nelja teadmist koos valdavad.Aga kui näiteks astroloogia abil ei saa inimesest täielikku pilti (näit. sünnikellaaeg ei ole teada 4 minuti täpsusega ja astroloogiliste majade määratlemine pole korrektselt võimalik),siis on võimalik abiks võtta numeroloogia ,et hankida lisainfot inimese olemuse ,elutee jne kohta.
Kunagi oli netis ka eesti keelne numeroloogia programm olemas aga nüüdseks on see juba ammu kadunud.
Aga võimalik on tõmmata oma arvutisse tasuta inglise keelne programm
http://www.decoz.com
Võimalus vaadata end kõrvalt uue pilguga läbi numeroloogia prisma kui inglise keelest on hea arusaamine.Lisaks saab ka lähiaastateks personaalse numeroloogilise prognoosi.Saab lugeda enda iseloomustust ....,ka nendest külgedest millest pole ise veel teadlik aga potentsiaalina on need omadused inimeses olemas...ootamas äratust.
Vasta
#38
(30-10-2014, 19:44 )trigon382 Kirjutas: Kirjutasin mõniaeg tagasi IMF tegevjuhi maagilise 1777 numbrikombinatsiooni kohta

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/vaa...d=70731915

Itaalia võlakirjaturg (EL riikidest esikohal) - 1777 (0000000)Vasta
#39
Jules Bianchi numbri #17 ja 17.7 Boeing 777 lennuõnnetuse posituse kohta siis niipalju uudist, et JB suri koomast ärkamata 17.7 ja number 17 autot enam keegi F1-s kasutada ei saa.
Vasta
#40
Numeroloogias esinevad ka Meisternumbrid 11, 22, 33, 44 ja need mõjutavad väga tugevalt inimesi, kelle numeroloogilises kaardis need paiknevad.
Eriti märgatav on meisternumbrite mõju, kui esinevad eluteenumbrites. Sellistel inimestel on tugev potentsiaal, sest neile on antud võimalus arendada ja kasutada kõrgemaid võimeid, kontsentreeritud kõrgemat energiat, mida tuleb kasutada vastavalt meisternumbri omadustele teiste inimeste ja kogu ühiskonna hüvanguks.

http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=73191205
Vasta
#41
Delfi artikli autor räägib nomeroloogiast pikemalt Hallo, Kosmos! saates:
Kuulata-salvestada saab lingilt:

Hallo, Kosmos! 242: Numeroloog Kai Tamm numbrimaailma maagiast

Tsitaat:Mida näitab sinu elutee number?

Sel pühapäeval, 13. detsembril kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!" külaliseks numeroloog KAI TAMM.

Kai tamm on tähemärgilt kaksik ja sündinud koera aastal, tema elutee number on 9 ja hingenumber 7. Numeroloogiaga on ta tegelenud viimased veerandsada aastat. Numeroloogia on iidne salateadus, mis põhineb arvude sümboolikal ning mida tundsid juba vanad egiptlased, hindud, hiinlased, kreeklased jt. Ta alustas numbrimaailma saladuste uurimist 80ndatel ja on elupõline iseõppija, kes on läbi töötanud ohtralt temaatilist kirjandust eesti, vene ja ka inglise keeles. Ta on kirjutanud artikleid ajakirjadesse: näiteks kunagi ilmunud ajakirja Kolmas Silm ning on praegu ajakirjas Naised ilmuva populaarse Avesta prognoosi autor. Avesta on iidne Pärsiast pärit Kuu ja Päikese kalender, mille töötasid välja zoroastristid. Kai Tamm elab maal, tal on kaks last ning koer, kass ja kuldkalake. Teda huvitavad usundid ja esoteerika, eelkõige numeroloogia ja Avesta – ta on ainus Eestis tegutsev Avesta praktik ning tema sulest on ilmunud aastal 2012 populaarne raamat "Avesta ja aarialaste iidsed saladused".

Saates selgub:

Kuidas toimib numeroloogia?
Mida tähendavad numbrikombinatsioonid 13, 666, 777, 888, 11, 22, 33?
Millised on meistrinumbrid ja millised inglinumbrid?
Kuidas arvutada välja oma eluteenumber?
Mida toob aasta 2016 numeroloogi pilgu läbi?
Vasta
#42
Ei tea kas allpool toodud näited ka on midagi numeroloogia vallast või on tegu Juhusega Smile

Napoleon sündis 1760. aastal,Hitler aga 1889.aastal,vahe on 129 aastat.
Napoleon tuli võimule 1804,Hitler aga 1933. aastal ,vahe 129 aastat.
Napoleon kaotas sõja 1816.aastal,Hitler kaotas sõja 1945 aastal ,vahe 129 aastat.
Napoleon marssis sisse Viini 1809 .aastal ,Hitler aga 1938 .aastal ,vahe 129 aastat.
Napoleon tungis Venemaale 1812,Hitler aga 1941.aastal,vahe 129 aastat.
Mõlemad tulid võimule kui neil oli vanust 44 aastat,mõlemad tungisid Venemaale kui nad olid 52 aastased ja mõlemad kaotasid sõja kui neil oli vanust 56 aastat.
..............................................
Lincoln valiti presidendiks 1860-dal aastal aga Kennedy 1960-dal aastal,vahe 100 aastat.Mõlemad mõrvati reedesel päeval.
Pärast Lincolni mõrva sai uueks presidendiks Johnson,pärast Kennedy mõrva sai presidendiks Johnson.
Andrew Johnson ,kes sai Lincolni järglaseks ametipostil sündis 1808.
Lyndon Johnson ,kes sai Kennedy järglaseks ametipostil sündis 1908.
Vahe 100 aastat.
Lincolini mõrvanud mees sündis 1829,väidetavalt Kennedy mõrvanud mees sündis 1929,vahe 100 aastat.Mõlemad kurjategijad said tapetud enne kohtuprotsessi lõppu.
Kennedy heaks töötas sekretär ,kelle nimi oli Lincoln.
Lincolni heaks töötas sekretär nimega Kennedy.
Vasta
#43
Ilmselt on niisugustel juhtudel tegemist sünkroonsuse tsüklitega.

Me elame illusioonis, kus ajalugu kordab end tsüklitena seni, kuni oleme sellest õppinud.
On olemas kõrgem jõud, mis juhib planeete, tähti ja galaktikaid – elavat universumit, mis on kokku pandud asjadest, mis on üksteisega seotud.

Näiteks 1961. aastal ennustas Michel Helmer paaripäevase täpsusega, et Jeanne d’Arci korraldatud mäss kordub 1968. aastal, ja nii juhtuski – Prantsusmaal toimusid suured tänavarahutused.

http://www.telegram.ee/vaimsus/sunkroons...qc4WpqLRxB


Vasta
#44
Numeroloogia on iidne salateadus, mis põhineb arvude sümboolikal ning mida tundsid juba vanad egiptlased, hindud, hiinlased, kreeklased jt

Üks suurepärane tuleviku ennustamise viis on numeroloogiline prognoos. Numeroloogia on esoteeriline distsipliin, mille raames püütakse nähtuste kohta informatsiooni saada nende nimede (või nimetuste) või ka arvuliste parameetrite kirjapildi analüüsi teel. Kirss.net pakub sulle võimaluse arvutada välja, mis ootab sind ees tulevikus.
Alguses leiame oma elutee numbri, mille saame sünnikuupäevast. Selleks liidame kõik sünnikuupäeva arvud kas üks või kaks korda.

Nüüd aga püüame ennustada, mida toob see või järgmine aasta. Analoogiliselt elutee numbriga käib ka aasta numbri leidmine. Selleks liidame: sünnipäev + sünnikuu + huvitav aasta.

Minul tuli - VIIS. See on uuenduste aeg: sind ootavad suured muutused. Ära algata uusi projekte, vaid tegele vanadega, ainult niiviisi saad vältida ebameeldivusi. Mis aga puutub intiimsfääri, siis ootab sind palju põnevat. Sul õnnestub elavdada harjumuspärast, rutiinseks muutunud suhet, tuua midagi uut. Kõige soodsamad kuud on mai ning juuni. Smile

http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=77968074
Vasta
#45
23. septembri maailmalõppu ennustavad ka kristlikud numeroloogid. Numeroloog David Meade on üks selle teooria eestkõnelejatest. Tema sõnul pühib meid Maa pealt tõenäoliselt kokkupõrge teise planeediga. Ta ei välista siiski ka võimalust, et antud planeet Maaga otseselt kokku ei põrka, vaid asetub kosmosesüsteemis meie suhtes lihtsalt sedavõrd halvasti, et hävitab meile teadaoleva elu. Teooria keskmes on kurikuulus irdplaneet nimega Nibiru.

Vaata videot maailmalõpu ettekuulutusest:
http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...4#cxrecs_s
Vasta
#46
Täna on 11.11.2018. 2+0+1+8= 11. Ehk siis 11.11.11.
Toimub ehk midagi erilist (?)
Vasta
#47
Boeing 777 lend MH17 17.7.2+0+1+4
7 aastat 7 kuud 7 päeva = 24.02.2022.
Lagarde kõnes käis ka läbi, et majandusel on ees 7 tugevat aastat (2014+7)

https://www.youtube.com/watch?v=X6gfXdIOrs4
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat