Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karma ületamine, põhjus-tagajärg seaduste eiramine
#26
ONE, too palun näide, kus, milles valitseb kaos? Ma leian, kõigis ja kõiges küll mitte. Smile
Vasta
#27
Ega ma tegelikult pole ju väitnudki, et igal pool Kaos valitseks.Ja kindlasti ei valitsegi.Pigem oli mu väide suunatud selle Absoluutse Tõe pihta.Ja seda ma julgen küll võita, et mingit Absoluutset Tõde pole olemas.On mingi selline vahepealne olukord,mille ühes ääres valitseb Kaos ja teises ääres Korrapära.

Muudetud: 9-4-08 kell 19:42:13 ONE

Muudetud: 9-4-08 kell 19:42:42 ONE
Vasta
#28
Kõiksus-lõpmatus - ÜKS - on tervik.
Kõiksuse-lõpmatuse - ÜHE- aeg on tervik,st IGAVIK
Kõiksus-lõpmatus - ÜKS - koosneb lõputust hulgast Osatervikutest oma Osaaegadega.
Kõiksuse-lõpnatuse - ÜHE . tõde on tervik,mis koosneb lõpotust hulgast Osatõdedest ...
Ja seepärast on kõiksuses-lõpmatuses - ÜHES - ruumi nii paljudele taevastele,tõdedele,hingedele,olekutele ja jumalatelegi. Iseasi on,milline olukord valitseb meie Osatervikus ...
Vasta
#29
(07-04-2008, 09:00 )Celtic Kirjutas: Aga mida on võimalik õppida Kõiksusel? Kas kõiksus suudaks midagi kogeda? Ei suuda, sest tal puudub väljund. Vaid väljundi kaudu suudab keegi midagi kogeda ja õppida. Mis kasu on olemisest iseendas, kui sul puudub võrdlusmoment. Vajadus areneda, vajadus iseennast tunnustada.

Meie vaim on see, kes eraldab meie hinge kõiksusest, et seeläbi õppida olemise kõiki tahke. Me oleme inimesena maa peal, et meie hing saaks kogeda ja vaim õppida inimeseks olemist. Sest vaim ei kehastu kunagi.

Sest vaim ei kehastu kunagi... Nii on, aga milleks õppida inimeseks olemist, kui seda kogeda ei taha/saa?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Põhjus kõigile hädadele Metafor 53 22,870 20-11-2017, 12:55
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne