Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimulaadsete olendite liigitamine (arutelu)
Jah saada või pane siia
Vasta
(06-05-2022, 11:57 )selgus Kirjutas: Kust sain? "Vanamutt" ja kari muid puduloiuseid tuli kaasa haiglaskäigust, justkui koduseks ülesandeks anti need õigesse kohta ära saata.
Ma olen ka seda meelt, et need eksinud vaimud tuleb leebelt õigele sagedusele aidata, mitte ära hävitada nagu osad teenusepakkujad teevad.

Õnnestus vist metsamatkal metsa jätta see astraaltädi.

Kuidas olukord nüüd on?
Kas oled oma "sõpradest" lahti saanud?
Vasta
Tervist, Pakun abi - kellel vaja enda või lähedaste sisse vaadata ning kiirelt midagi transformeerida.
Aitan vabastada ning välja tuua haavu. Mõõta tšakrate tervist ning olukorda. Mõõta inimeste sagedusi, läbi teie mõtete. Oskan ka paare mõõte ja leida milles on viga. Ilus näide oli, kui tuvastasin petise firmast. Ja aitan väljutada kehvasi energiaid, mida ma hetkel lähemalt ei puuduaks, kuna need on individuaalsed ning minu võtted on võimsad ning toimivad.
Seda ma võin oma suurest südamest vanduda.Tervist. Aitan vabastada ning välja tuua haavu. Mõõta tšakrate tervist ning olukorda. Mõõta inimeste sagedusi, läbi teie mõtete. Oskan ka paare mõõte ja leida milles on viga. Ilus näide oli, kui tuvastasin petise firmast.
Ja aitan väljutada kehvasi energiaid, mida ma hetkel lähemalt ei puuduaks, kuna need on individuaalsed ning minu võtted on võimsad ning toimivad. Seda ma võin oma suurest südamest vanduda.
Küsin rahaks teilt antava summa ning aitan vabastada vana jama. Kuskil 20-30€ oleks kena, sellise hea töö eest.
Teie tunda, kas tahate ja vajate mind.
Taustast: olen 7 aastat mõõtnud pendliga ning tervendanud inimesi - neid juhatades.
Küsin rahaks teilt antava summa ning aitan vabastada vana jama. 20-30€
Teie tunda, kas tahate ja vajate mind.
Ma tean, et pilt tuli hale välja. Aga mina koostöös agentide ning nõidadega oskan paljuski aidata. - Juhendada, seletada, teid vaimselt sirgeks painutada.
Enda hinge olen üle 20-korra ümber muundanud. Olen kiire muundaja. Kui te soovite kiiresti vabaneda, siis mina olen see inimene, kelle juures on hea neil, kes soovivad kiiret vabastust saada.
Tunnen kuskil 7-t erinevat tulnuka sorti. Siriuslased, Plejaadlased, Kiired programmi-hallid, muigu Reptiilid ja siis ka Annunakid ning kollased Andromedlased.

Martin Kutser Facebookis ning E-Mail: germo.klimov7@gmail.com
Vasta
Homo sapiens, homo sapiens-sapiens, homo erectus, homo naledi, homo sovjeticus, homo spirit, sanctus spirit. Kuid üldiselt: homo https://www.google.com/search?q=homo&oq=...e&ie=UTF-8 . Vene keeles, kuid wiki on loetav ka muudes keeltes. Allservas aidatakse leiutada otsingupealkirjasid, mõnikord neist on abi. Täpselt teema pealkirja järgi.
Vasta

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu! z3r0 c001 238 127,182 24-10-2018, 20:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Küsimus....arutelu "kuradi" kohta eesti vanarahvap madman07 3 4,026 14-03-2010, 11:43
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat