Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas kummitab?
#1
Et minul ka siis üks kummituslugu, mis mul enda juures kodus toimub. Et kunagi oli siis nii et lambist kadus mingi asi ära. Nt:sussid, plaat jne. Sussidega oli siis nii, et need kadusid ära umbes suve ajal. Olidki kadunud kuni jõuludeni, kus me kaunistama hakkasime maja. Siis avastasime sussid jõuluehete kastist. Kuigi ma ei usu et keegi suve ajal susse jõuluehete kasti paneb. Plaat siis lihtsalt kadus ära ja ilmus mõne aja pärast justkui lihtsalt tagasi karpi. Algul ei olnud siis midagi hirmuäratavat või imelikku. Igatahes hiljem, see hiljem on siis praegusel ajal. Olen näinud kummitust 2 korda. Kuigi usun et see võis ka viirastus olla. Esmalt siis. Esimest korda nägin kui istusin umbes kella kaheteist ajal öösel arvutis. Arvutit vaadates nägin silmanurgast kuidas keegi ülemisel korrusel justkui mu õe toast välja tuli ja minu toa poole suundus. Seda nähes pöörasin kohe pilgu sinna kus olin kummitust näinud, aga siis oli see kadunud. Asi on selles, et üleval kõik magasid ja mu õde ei olnud ka kodus. Teine kord oli siis päev ajal. Istusin arvutis jällegi ja äkki näen kuidas alumiselt korruselt jookseb keegi üleloomuliku kiirusega üles ja suundub minu taha. Pöörasin ruttu pilgu enda taha, aga seal polnud kedagi. Need võisid ka viirastused olla nagu ütlesin. Kui ükskord kui ma vaatasin telekat üksinda. Umbes kella 1 paiku öösel, jäin kogemata tukkuma. Äratasid mind siis valjud kolksatused. Kui silmad avasin kuulsin veel üht kolksatust ja siis jäi kõik vaikseks. Esmalt arvasin, et telekas. Heitsin pilgu sinna, aga ma olin selle suures hirmus enne kogemata tukkuma jäämist hääletuks pannud. Jällegi kartsin. Samuti kuulsin kunagi öösel enne magama jäämist kuidas all kapiuks käis lahti ja kinni. Samuti oli ükskord nii, et ma olin üksi üleval. Umbes 10 minuti eest enne toimumist olin köögis käinud. Teised kõik magasid nagu ütlesin. Siis enne magama minekut läksin tuld kustu köögis panema, kui äkitselt märkan, et käärid mis enne olid sahtlis olid nüüd kapi peal. Kuna mina olin enne seda viimati köögis käinud olen kindel, et mina neid kapi peale ei pannud ja seda ei saanud ka keegi teine mu perest teha. Nendel hetkedel on vallanud mind hirm, aga hetkel tundub, et enam ma vist ei kardagi. Kuid siiski pole kindel, kas meil kummitav siis või ei....
Vasta
#2
Jube suht.
kas sa oled kodus vaime ka välja kutsunud või on mingi põhjus miks peaks majas vaimud olema ?
Vasta
#3
Tegelikult oleme küll vaime välja kutsunud, aga enne kui me seda tegime oli juba see asjade kadumine jne. Ja ma arvan et eriti see kutsumine välja ei tunud, sest tegime nõelaga mis ei ole eriti efektiivne
Vasta
#4
jappp, aga ta ei ole justkui halb kummitus või nii. Ta nagu ei märatse hullult. Nagu ei liiguta mööblit jne.
Vasta
#5
Nüüd tekib küsimus, kas ka teised sinu perest on midagi sellist teie juures näinud, või näed neid ainult sina?? Võibolla on siis tegemist kellegi sulle tähtsa inimesega, kes ei saa rahu. Mul endal on ka juhtunud oma kodus selliseid asju, mida ainult mina näen ja tajun.
Vasta
#6
sussi kadumine ei pruugi olla seotud mingisuguse üleloomuliku jõuga.
Plaadi kadumisega samamoodi.

Olen näinud kummitust kaks korda aga usun, et see võis ka viirastus olla...?? need juhtumd mida kirjeldad ei ole kinnitus üleloomikujõu olemasolust vaid sinu subjektiivne kirjeldus antud olukorrast...
Vasta
#7
nende vaimude nägemine võib tõesti viirastus olla. Ja keegi minule kallis inimene ei ole ka lähiajal surnud, tegelikult ei ole mul viimasel ajal kedagi lähedast surnud. Muideks, kõige hirmuäratavamad on just hääled ja mõned asjad mis on lihtsalt kindlasti kunagi üleloomulikud. Nt:see lugu kääridega. Samuti oli meil kunagi joogiga nii et läksid tuppa, panid joogi laua peale läksid ära tulid tagasi jook oli laual, aga klaas oli siiabni püsti.
Vasta
#8
vaimud ja sugulaste surm ei pea olema seotud. loll arusaam.

kääridega on see asi et vb just SINA panid need sinna laua peale. Ma teen ka vahest asju, mida alles hiljem avastan...

mis selle joogiga täpsemalt oli?
Vasta
#9
Nagu õde läks enda tuppa. Asetas klaasi lauale ja läks seejärel korraks minema. Nagu alumisele korrusele. Pärast tagasi tulles oli jook laual, aga klaas siiani püsti ja samas kohas kus ennegi. ja ma võin kinnitada, et klaas ei olnud katki. Olen kindel et mina neid kääre sinna ei pannud. Ma käisin viimati seal vahvlit söömas ja mida ma oleksin kääridega teinud? Mitte midagi. Ma olen kindel, et mina neid sinna ei pannud. Ja olen kindel et mina olin meie perest viimane kes köögis käis.
Vasta
#10
ma ei tea kas see on seotud kuidagi kummitustega aga jah loogilist seletust kah välja ei nuputa. ma elasin kunagi hiiumaal ja kui me sinna maja ostsime mainiti kohe ette ära et seal on midagi imeliku. isegi mu isa ütles et täitsa jube on öhtul all korrusel olla. aga asi on selles et meie pildid mis on tehtud suures toas on igal pool suuri ja väikeseid palle täis need pallid on läbipaistvad ja heledad. aga kui teisele korrusele lähed ja seal pilti teed ei ole mingeid palle ja kuskil mojal pole ka palle ainult suures toas need pallid on alati erinevates kohtades ja niisama neid ei näe. me tegime sõbra fotokaga ja sama lugu . ma rääkisin et ostsime maja aga tegelikult ostsime me korteri nihukese kus on kaks korterit koos meie naaber kolis ka välja et tema korteris oli ta näinud igasugu imelike asju.Angry
kas oskate öelda mida need pallid tähendavad?????????????????????????
Vasta
#11
Ehk leiad mingit abi sellest teemast.
http://www.para-web.org/viewthread.php?t...0#pid56418

Või siit. http://www.nibiruancouncil.com/html/orbs.html või lihtsalt googeldad sõna "Orbs".
Vasta
#12
jah aga kõikidel piltidel mis ma seal nägin oli ainult 1-10 orbi aga meil on neid ikka omajagu rohkem
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: CuteEviLFairy
Et minul ka siis üks kummituslugu, mis mul enda juures kodus toimub. Et kunagi oli siis nii et lambist kadus mingi asi ära. Nt:sussid, plaat jne. Sussidega oli siis nii, et need kadusid ära umbes suve ajal. Olidki kadunud kuni jõuludeni, kus me kaunistama hakkasime maja. Siis avastasime sussid jõuluehete kastist. Kuigi ma ei usu et keegi suve ajal susse jõuluehete kasti paneb. Plaat siis lihtsalt kadus ära ja ilmus mõne aja pärast justkui lihtsalt tagasi karpi. Algul ei olnud siis midagi hirmuäratavat või imelikku. Igatahes hiljem, see hiljem on siis praegusel ajal. Olen näinud kummitust 2 korda. Kuigi usun et see võis ka viirastus olla. Esmalt siis. Esimest korda nägin kui istusin umbes kella kaheteist ajal öösel arvutis. Arvutit vaadates nägin silmanurgast kuidas keegi ülemisel korrusel justkui mu õe toast välja tuli ja minu toa poole suundus. Seda nähes pöörasin kohe pilgu sinna kus olin kummitust näinud, aga siis oli see kadunud. Asi on selles, et üleval kõik magasid ja mu õde ei olnud ka kodus. Teine kord oli siis päev ajal. Istusin arvutis jällegi ja äkki näen kuidas alumiselt korruselt jookseb keegi üleloomuliku kiirusega üles ja suundub minu taha. Pöörasin ruttu pilgu enda taha, aga seal polnud kedagi. Need võisid ka viirastused olla nagu ütlesin. Kui ükskord kui ma vaatasin telekat üksinda. Umbes kella 1 paiku öösel, jäin kogemata tukkuma. Äratasid mind siis valjud kolksatused. Kui silmad avasin kuulsin veel üht kolksatust ja siis jäi kõik vaikseks. Esmalt arvasin, et telekas. Heitsin pilgu sinna, aga ma olin selle suures hirmus enne kogemata tukkuma jäämist hääletuks pannud. Jällegi kartsin. Samuti kuulsin kunagi öösel enne magama jäämist kuidas all kapiuks käis lahti ja kinni. Samuti oli ükskord nii, et ma olin üksi üleval. Umbes 10 minuti eest enne toimumist olin köögis käinud. Teised kõik magasid nagu ütlesin. Siis enne magama minekut läksin tuld kustu köögis panema, kui äkitselt märkan, et käärid mis enne olid sahtlis olid nüüd kapi peal. Kuna mina olin enne seda viimati köögis käinud olen kindel, et mina neid kapi peale ei pannud ja seda ei saanud ka keegi teine mu perest teha. Nendel hetkedel on vallanud mind hirm, aga hetkel tundub, et enam ma vist ei kardagi. Kuid siiski pole kindel, kas meil kummitav siis või ei....

tead , ma täitsa usun sind .
mul on suht sama jama , see on kohutav . iga öö justkui all korrusel kõnnib keegi ja võtab asju , kriiksutab uksi jne . võin sellest täpsemalt rääkida , kui keegi tunneb huvi , aga igatahes mul pole aimugi , mis jama see on , sest kui lähenen , siis vaibub müra ja sammud jne . ainult ükskord oli nii et minu juuresolekul tõusis lõikelaud iseenesest ja kukkus kraanikaussi , see oli küll jube .
vot nii .
aga siinsed liikmed , kas keegi oskab öelda miks ja mis see on ?
see oleks väga tore , sest olen tüdinenud iga öö selle müra kuulamisest . magada ka normaalselt ei saa Sad .
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: CuteEviLFairy
Tegelikult oleme küll vaime välja kutsunud, aga enne kui me seda tegime oli juba see asjade kadumine jne. Ja ma arvan et eriti see kutsumine välja ei tunud, sest tegime nõelaga mis ei ole eriti efektiivne
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Üldiselt ma arvan, et vaimude väljakutsumine on selline asi millega ei tohiks nn"nalja pärast " tegeleda. Sinu loo põhjal võib tegemist olla ka heatahtliku vaimuga. Kas ta külastab sind ka öösel kui sa oled enda tahtmatta üles tõusnud (ma mõtlen et kui sa ikka voodis magad)?(i)
Vasta
#15
CuteEviLFairy

Su puhul on heatahlikku vaimuga.Ta ei tee sulle halba,seega karta pole vaja.Küll aga on ta andnud märku enda olemasolust.Ning muide: on võimalik,et see vaim on sul eelmisest elust jäänud sinu kõrvale.Nagu ka minul on see.Need vaimud ei tee halba.Pean aga mainima,et kui ta hakkab juba natuke häirima sind,siis ma soovitan igaksjuhuks mõne inimese kutsuda,kes suudaks taga ühendust võtta ja kelle kaudu sa saaksid tal paluda,et ta sind ei häiriks.

Claire

Su puhul on tegu mingi abistava vaimuga.Ta on sinuga kaasas olnud ka varem,kuid sa pole seda vast ennem märganud.Kuid et täpsemalt midagi sealt välja leida,siis vajan ma täpsemat teavet.Praegu saan järeldada,et ta onm sind abistav,ning samas ta on mingit moodi su hingele lähedane vaim.
Vasta
#16
mul on selline asi nagu ka CuteEvilFairyl on et sokkid kaovad kogu aeg ära nagu sokki sööja oleks ja mul kadus kleebsu album J Ä L J E L T U LT ning ma kogu aeg kuulen hääli oma peas mis on selline nagu keegi kõnniks koridoris aga keegi ei kõni ja siis selline vaim on meil kes lükkab meid kogu aeg tädi kukkus koos piima purkidega maha mina kukkusin vastu radiaatorit ema kukkus sõrme paikast ära vanaema kukkus käe luu katki ja nüüd ültse oli selline jama et vahepeal tuleb tuult ei tea kust aknad uksed kõik kinni mis jama see on :O?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitab marti602 71 30,905 02-04-2024, 20:23
Viimane postitus: isemaag
  Kas keegi käib minuga kaasas? BL69 7 5,229 27-08-2019, 18:44
Viimane postitus: Avatud aken
  Kas filmisin orbe? Beatrice 2 3,628 20-01-2016, 17:10
Viimane postitus: Nielander
  Kodus kummitab cherry- 17 12,758 11-12-2013, 06:20
Viimane postitus: MarkoJ
  Kas lähedase hing läheduses? (külm ohk, saan kõikjalt elektrit) Grissuu 3 3,522 23-12-2012, 14:42
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Kas see saab olla reaalne? omaspilves 18 8,566 28-09-2012, 12:45
Viimane postitus: Mandariin
  Vaim kummitab jupats333 3 4,048 25-07-2012, 23:52
Viimane postitus: star scream
  Kas keegi on sellist asa kogenud ? Kahtlused 6 4,626 12-05-2012, 19:45
Viimane postitus: TheBerit
  Kas tõesti helistamine teistpoolsusest? Piret27 15 10,319 26-04-2012, 14:39
Viimane postitus: Piret27
  Kas haige inimene võib ligi tõmmata olendeid? pisikiisu117 27 16,460 14-04-2012, 09:13
Viimane postitus: pisikiisu117

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat