Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Newton, Ph.D. raamatud
#26
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Hmm...ma saingi täna selle Hinge rännaku raamatu läbi, nüüd tahaks natuke aega "seedimiseks". Seega, äkki see The Host on siis põnev lugeda? Või on miskit põnevamat (väljamõeldut)?
Kas sa, Ülane, kujutad ette moodust, kuidas neid ebakõlasid uurida ilma, et ma selleks füüsise maha jätma peaksin? Huvitav, kas selle Newtoni e-mail ka kusagil netis on (ta poleks esimene kirjanik, kellele ma kirjutan Laugh). Küsiks kohe ta enda käest...Bleh
Aga see kus väitsid, et paljudest kirjeldustest ei pruugi me 100% õigesti aru saada... - aitäh!Smile Lootustandev...

Vaata selle raamatu esimesed ja viimased lehed läbi, minu meelest kusagil seal oli kirjas ka kuidas ühendust võtta.

Mis mõttes füüsilise keha maha jätma? Kas sa pead silmas, et ei soovi surra selleks, et kõike teada või pead sa silmas ka seda, et ei mediteeriks, astraal-rändaks vms?
Muidu ilma kõike eelnevat tegemata võib teha päris mitut moodi:
1) paned oma küsimuse (mõtte) "kuklasse" (võid võtta otsese tähendusega või ka sümboolselt st paned oma küsimuse kirja kuhugi märkmikusse) õiget aega ootama.
2) mõtle viimase mõttena enne magamaminekut selle küsimuse üle. Mõne aja pärast saad vastuse või vähemalt vihje vastuse leidmiseks kas raamatu, inimese vms näol. Seda meetodit seostatakse alateadvusega (võid lugeda raamatut "Alateadvuse jõud") aga mulle meeldib mõelda, et saan vastuseid oma teejuhtide abiga ("Hinge rännakus" või "Hinge saatuses" Newton ise ka kirjutab enda suhtest oma teejuhiga, võid sealt paralleele tõmmata).
3) Lihtsalt keskendud probleemile (e küsimusele) ja mõtled süvitsi asja üle, seejuures tajudes mida ütleb sisetunne.

Muidu soovitan sul "Hinge saatuse" ka läbi lugeda. See on põhjalikum, võib-olla saad mingi vastuse oma küsimusele isegi sealt... edu!
Vasta
#27
Ahjaa, "The Host" on küllaltki põnev, üks võimalikke (kuigi väga ulmelisi) lahendusi läheneda hinge kehastumisele. Aitab võib-olla vaadata asjadele mängulisest küljest (sellist lähenemisviisi võiks laiendada kõigele para-normaalsele).
Sellest tulenevalt, miks mitte kirjutada näiteks "Hinge rännakule" tuginedes romaan elust elude vahel?

Või näiteks on veel üks põnevusromaan "Eragon", kus noor autor (17, kui hakkas kirjutama) on väga realistlikult kirjeldanud võlumist: nt kuidas mõtteid lugeda, kuidas ennast psüühiliselt (raamatus võlujõuga) kaitsta jne. Selline hästi meelelahutuslik lugemine... Smile
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Ma pidasin silmas rohkem seda, et hingel pole võimalust taaskehastumist vältida muidu kui ühelainsal juhul...

Newtoni raamatu järgi ei ole ühelgi hingel möödapääsmatut kohustust kehastuda - hinged ise soovivad seda, et edasi areneda. Küllap on hinged siis juba "programmeeritud" püüdlema täiuse poole, see on nende loomulik instinkt.
Ja keha, või vangla, nagu sa nimetasid, valib hing ise endale täie teadmise juures just selleks, et teatud õppetükke omandada.

Kuid üldiselt olen isegi tundnud, et olen oma enda kehas vangis...ebameeldiv tunne! Kuid kui selle valisin ise, siis oleks mõttekas põhjustega tegelema hakata...ma arvan Smile
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas Ülane
Ahjaa, "The Host" on küllaltki põnev, üks võimalikke (kuigi väga ulmelisi) lahendusi läheneda hinge kehastumisele. Aitab võib-olla vaadata asjadele mängulisest küljest (sellist lähenemisviisi võiks laiendada kõigele para-normaalsele).
Sellest tulenevalt, miks mitte kirjutada näiteks "Hinge rännakule" tuginedes romaan elust elude vahel?

Või näiteks on veel üks põnevusromaan "Eragon", kus noor autor (17, kui hakkas kirjutama) on väga realistlikult kirjeldanud võlumist: nt kuidas mõtteid lugeda, kuidas ennast psüühiliselt (raamatus võlujõuga) kaitsta jne. Selline hästi meelelahutuslik lugemine... Smile

Aitäh!Smile Tasub lugeda, alustan vast Eragonist.
Ja kusjuures andsid mulle idee - eludevahelisest elust tasub kirjutada romaani küll Bleh Ma olen alati teadnud, et peaksin oma verbaalset külge, kirjutamist, selles elus edasi kandma (äkki see on isegi kellelegi teisele kasuks siis, mitte ainult mulle).
Vasta
#30
Tsitaat:Algselt postitas Ülane
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Hmm...ma saingi täna selle Hinge rännaku raamatu läbi, nüüd tahaks natuke aega "seedimiseks". Seega, äkki see The Host on siis põnev lugeda? Või on miskit põnevamat (väljamõeldut)?
Kas sa, Ülane, kujutad ette moodust, kuidas neid ebakõlasid uurida ilma, et ma selleks füüsise maha jätma peaksin? Huvitav, kas selle Newtoni e-mail ka kusagil netis on (ta poleks esimene kirjanik, kellele ma kirjutan Laugh). Küsiks kohe ta enda käest...Bleh
Aga see kus väitsid, et paljudest kirjeldustest ei pruugi me 100% õigesti aru saada... - aitäh!Smile Lootustandev...

Vaata selle raamatu esimesed ja viimased lehed läbi, minu meelest kusagil seal oli kirjas ka kuidas ühendust võtta.

Mis mõttes füüsilise keha maha jätma? Kas sa pead silmas, et ei soovi surra selleks, et kõike teada või pead sa silmas ka seda, et ei mediteeriks, astraal-rändaks vms?
Muidu ilma kõike eelnevat tegemata võib teha päris mitut moodi:
1) paned oma küsimuse (mõtte) "kuklasse" (võid võtta otsese tähendusega või ka sümboolselt st paned oma küsimuse kirja kuhugi märkmikusse) õiget aega ootama.
2) mõtle viimase mõttena enne magamaminekut selle küsimuse üle. Mõne aja pärast saad vastuse või vähemalt vihje vastuse leidmiseks kas raamatu, inimese vms näol. Seda meetodit seostatakse alateadvusega (võid lugeda raamatut "Alateadvuse jõud") aga mulle meeldib mõelda, et saan vastuseid oma teejuhtide abiga ("Hinge rännakus" või "Hinge saatuses" Newton ise ka kirjutab enda suhtest oma teejuhiga, võid sealt paralleele tõmmata).
3) Lihtsalt keskendud probleemile (e küsimusele) ja mõtled süvitsi asja üle, seejuures tajudes mida ütleb sisetunne.

Muidu soovitan sul "Hinge saatuse" ka läbi lugeda. See on põhjalikum, võib-olla saad mingi vastuse oma küsimusele isegi sealt... edu!

Mõtlesin selle füüsilise keha jätmise all suremist, seda seisundit, millest üldiselt keha tagasi ei tule. Et siis tahaks saada oma vastused, aga nii, et võiksin neid selles elus oma kehas olles ära kasutada.
Vasta
#31
Kirjutasin ühele spetsialistile, kelle andmed leidsin Newtoni instituudi leheküljelt. Teen enda ja vastaja kirjadest copy/paste siia, et need, kes inglise keelt mõistavad, saaksid kah vastuse. Ega ma ülimalt targemaks ei saanud, aga kuidagi rahustavana mõjus küllSmile

Dear Deborah Bromley,

I read Michael Newton`s book Journey of Souls: Case Studies of Life Between Lives. It was very intriguing and for me, easy to believe, but it also arose a question that I really need an answer to. That is the reason I`m writing.
First of all I would like to apologize in advance for any English mistakes I might have made for I am not a native English speaker. I am not sure I`m addressing this letter to the right person, but I`m hoping so.
Now to my question. Did I understand correctly that the body can exist without the soul and it also has the ability to think and feel? If this is true, the perspective is, for me, worrying. The soul chooses the body because of the need to evolve, to go through certain lessons. What will the body get from it? The soul will not ask if the body agrees, if the body is able to think and therefore understands what is happening to it, then isn`t it a hypocritical way for the soul to finally achieve completion? Hypocritical because the highest goal is selflessness and love, but using an intellectual being for one`s own development is not selflessness. Here goes my question – is the body an intellectual an emotional being even without the soul and the soul only somewhat completes it? If it is true then isn`t the soul heartlessly using the body? The questions have triggered an identity crisis in me.
Looking forward to your early reply.
Best wishes,
(nimi)


Hi (nimi)

I suppose you could think of the human form as being a vulnerable host to the ambitious soul who wants to learn lots of lessons and possibly use the negative emotions and life experiences to make its learning more complete.

But I'm not sure if this is the true state of things because from my understanding it would not really be possible to have the human existing without the soul anyway - so it is a collaboration - with full co-operation. Don't forget free will too.
If the soul has plans but when the body and intellect get to think about it the whole thing loses its appeal - then free will kicks in. We do not have to do anything we really don't want to.

You could integrate your questions and concerns into your own LBL session - I think we have an estonian speaking LBL facilitator - check the 'Find a therapist' section of the website.

I will check about the body with no soul thing with Michael - he is the font of all knowledge.

Ps your english is great - well done.


best wishes

Debbie Bromley
Vasta
#32
On võimalus ka mediteerida või astraalrännakutel käia. Mediteerimise kohta on liikvel palju informatsiooni, astraalrännaku kohta saab lugeda ka siit foorumist kogemusi.

Ja selle kirjavahetuse kohapealt, inimesse suhtutakse mitmeti: tavateadus leiab, et mõtlemine on inimaju keemiline protsess; on teooria, mis pooldab, et inimene on keha + hing nagu "Hinge rännakus" ja on ka väiteid, et inimkeha on hinge väljund sellel tasandil. Ja neid teooriaid võib olla veel palju palju. Kusagil peaks olema ka tõde, võimalik, et kõik need teooriad kirjeldavad sama asja aga erinevast vaatepunktist. Enne vist kindlalt ise ei saagi teada, kui pole suutnud meelde tuletada. Seni on see uskumisel ja loogikal põhinev asi. Muidugi oleks põnev teada autori (Newtoni) enda arvamust sel teemal.
Vasta
#33
Tsitaat:Algselt postitas Ülane
On võimalus ka mediteerida või astraalrännakutel käia. Mediteerimise kohta on liikvel palju informatsiooni, astraalrännaku kohta saab lugeda ka siit foorumist kogemusi.
Mediteerimine (mis iseenesest on ka rännak) on raamatutest parem omandamise viis. Samuti kindlam - tähendusega tekste on liiga lihtne mudida. Ma ei taha sellega öelda, et kõik raamatud on otsast lõpuni vale ja pettus - õnneks kaugeltki mitte, kuid mõnel juhul võib nt koma tõstmine valesse kohta palju kahju teha.
Võimalusel tasuks alati lugeda originaalkeeles.
Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Tsitaat:Algselt postitas Ülane
On võimalus ka mediteerida või astraalrännakutel käia. Mediteerimise kohta on liikvel palju informatsiooni, astraalrännaku kohta saab lugeda ka siit foorumist kogemusi.
Mediteerimine (mis iseenesest on ka rännak) on raamatutest parem omandamise viis. Samuti kindlam - tähendusega tekste on liiga lihtne mudida. Ma ei taha sellega öelda, et kõik raamatud on otsast lõpuni vale ja pettus - õnneks kaugeltki mitte, kuid mõnel juhul võib nt koma tõstmine valesse kohta palju kahju teha.
Võimalusel tasuks alati lugeda originaalkeeles.

Mõistetav ja usutavSmile
Aga...ma olen alati mediteerimist kartnud nagu tuld...Ph34r2 Põhjuseid ei oska loendada, aga see ei muuda asja tuuma. Mind on lapsest saati tõmanud igasuguse "paranormaalse" juurde (või siis valest "normaalse" tõlgendusest tingitud "ebanormaalse" juurde), lisaks kultuurid ning usundid (keegi perekonnas ei suuda mõista, kuidas ma algselt antropoloogiasse välja jõudsin). Samas olen ka alati kogu seda teemat peljanud, mingi eelaimdus on, et see äkki muudaks mu elu suuresti ja ma ei tea, kas see peaks nii minema või ei ja kas ma sellega toime tulen.Sad
Vasta
#35
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Aga...ma olen alati mediteerimist kartnud nagu tuld...Ph34r2 Põhjuseid ei oska loendada, aga see ei muuda asja tuuma. Mind on lapsest saati tõmanud igasuguse "paranormaalse" juurde (või siis valest "normaalse" tõlgendusest tingitud "ebanormaalse" juurde), lisaks kultuurid ning usundid (keegi perekonnas ei suuda mõista, kuidas ma algselt antropoloogiasse välja jõudsin). Samas olen ka alati kogu seda teemat peljanud, mingi eelaimdus on, et see äkki muudaks mu elu suuresti ja ma ei tea, kas see peaks nii minema või ei ja kas ma sellega toime tulen.Sad
Soovtan mediteerida, et leida see põhjus Bleh

Antropoloogia on huvitav valdkond, kahju, et tänapäeval liiga kitsukeseks surutud. Kirjutan lähitulevikus konventsionaalse haridussüsteemi "heategudest" ka :S

Jah muudab Sinu elu. Äkki seda ongi vaja - ainus tee teada saada on avada oma meeled ja vaadata enda sisse.

P.S. Haridussüsteemi heategudest on siin foorumis muide teema juba olemas - mul polegi sinna midagi lisada...

[Muudetud: 11-14-2009 WhiteWolf]
Vasta
#36
Kuidas peaks siis mediteerima?
Kuidas alustada, mida silmas pidada, kuidas tõlgendada?
Vasta
#37
Tsitaat:Algselt postitas Ülane
Kuidas peaks siis mediteerima?
Kuidas alustada, mida silmas pidada, kuidas tõlgendada?

Ühinen küsimusega!Smile
Vasta
#38
Tsitaat:Algselt postitas Ülane
Kuidas alustada,
Kas Sa ikka tõesti soovid seda teha? Visualiseeri oma soov...
Tsitaat:Algselt postitas Ülane
mida silmas pidada,
Kogemuste puudumisel soovitaks hakatuseks täielikku eraldatust. Nädalalõpuks (pikem periood oleks muidugi parem) üksi tihedalt asustatud paikadest eemale: üksikult paiknevasse suvilasse, RMK metsaonni, muidu kuhugi telkima (hea varustusega ka praegusel aastaajal teostatav), ühesõnaga kuhugi, kus kedagi ei ole. Kaasa võib seljakotiga võtta vajaliku söögikraami, tikud, soola etc ja mõne elementaarse toidusoojendamise vahendi, samuti maksimaalselt ühe endale meelepärase sisuga raamatu (mitte liiga paksu, muidu ei jää Sul aega süveneda). Väljalülitatud telefon on lubatud (paljugi mis võib ette tulla), raadio, teler, läpakas ja igasugused elektroonilised meelelahutusvahendid keelatud. Kui üksindust kartma ei hakka või igavus võimust ei võta, avad sa oma meeled üsna ruttu, hiljemalt esimesel ööl. Algajatele ei oska rohkem soovitada :S

Kõik proovijad ei kannata seda muidugi välja, nad ei ole veel valmis.
Tsitaat:Algselt postitas Ülane
kuidas tõlgendada?
Vaata enda sisse nagu ma juba ütlesin.

Kui Sa oma teeotsa leiad, tunned Sa selle kohe ära. Tõlgendamise küsimust ei teki.
Vasta
#39
Võib-olla ma ei ole küllalt hoolikalt oma soovi visualiseerinud aga olen mediteerides näinud mingeid täiesti "lambi" asju, mida tõlgendada ei tea...
Olen igatahes kaugemale jõudnud oma tähelepanu keskendamisel, kui olen millestki inspiratsiooni saanud.
Oleneb ka vist sellest, mida keegi mediteerimiseks peab?
Vasta
#40
Jah, öelge mulle, misasi see meditatsioon üldse on? See kõlab nagu hookus-pookusBleh Keegi kuskil rääkis värvide visualiseerimisest, aga mis eesmärgiga? See on tehtav, aga edasi ei juhtu küll midagi...
Ja ma ikkagi ei ole veel julge... Ph34r2

[Muudetud: 10-20-2009 Preilikass]
Vasta
#41
Mediteerimine on kõnelus iseendaga, rännak enda sisse, endasse vaatamine... loe minu signatuuri.

Värvide visualiseerimise eesmärk on keskenduda, mediteerimise enda jaoks ei ole seda vaja. Kui vilumuse omandad, ei ole keskendumine - enda ümbritsevast väljalülitamine - enam üldse raske, see tuleb hiljem kuidagi iseenesest.

Visualiseerimist mediteerimise enda kui protsessi jaoks niisiis vaja ei ole. Oluline on tunda, mitte näha. Inspiratsioonist on abi küll, just alguses, kui Sa veel ei täpselt ei tea.

Iga mõtisklus ei ole veel meditatsioon.

P.S. Kui Sa suudad leida keskendumiseks mõne endale sobivama tee, pole visualiseerimist üldse vaja.

[Muudetud: 10-21-2009 WhiteWolf]
Vasta
#42
Meditatsioon on seisund kui inimene katkestab sisekõne, jääb täiesti vaikseks.

Sri Chinmoy, üle 40 aasta õhtumaades õpetanud vaimne õpetaja, on see kes võis õpetada tõelist meditatsiooni.

India filosoofi Sri Chinmoy mõte: „Eile ma olin tark. Seepärast tahtsin ma muuta maailma. Täna ma olen arukas. Seepärast muudan ma iseennast. “ .

Google tõlge saidilt:
http://www.srichinmoy.org/spirituality/c..._infinite/

Kui keskendume me keskendama oma tähelepanu ühele konkreetsele asi.
Aga kui me mediteeri me tunneme, et meil on võime sügaval meie sees näha paljusid asju, tegelema palju asju ja teretulnud paljud asjad kõik samal ajal.

Kui me mediteerida, püüame laiendada ise, nagu lind laiendada oma tiivad.

Püüame laiendada meie piiratud teadvuse ning sõlmib Universal Consciousness, kus puudub hirm, kadedus ja kahtlused, kuid ainult rõõmu, rahu ja jumalikku võimu.

Meditatsioon tähendab meie teadliku kasvu arvesse lõputud.
Kui me mediteeri me tegelikult ei ole sõlmida vaba, rahulik, vaikne meelt ja lasta end olla toidetud ja rikastab poolt lõpmatus ise. Kui oleme meditatsiooni tahame ainult kommuuni Jumalaga.

Nüüd räägin inglise ja olete mõistnud mind, sest sa tead inglise hästi. Samamoodi, kui teame, kuidas mediteerida hästi, saame, et kommuunis on Jumal, meditatsioon on keel, mida me kasutame sõna Jumal.
Kuidas alustada Meditatsioon

Alates vaimses mõttes iga otsija on algaja. Praegu tahad teha pidevalt ja pideva arenguga tol hetkel jääte igavest algaja.

Alates vaimses mõttes iga otsija on algaja. Algajale on see, kes on sisemine tung kasvada millekski veelgi jumalik üha rohkem illumining ja üha rohkem täita. Praegu soovite pideva arenguga, hetkel soovid ületavad ennast ja alustavad üha ületades Beyond, sel hetkel jääte igavest algaja.

Kui teil on absoluutne algaja, võid alustada lugemist vähe vaimseid raamatuid või käsikirju. Neid annab teile inspiratsiooni. Sa peaks lugema raamatuid vaimne magister kellega teil on kaudne usus.

On kaptenid, kes on omandanud teadvuse, ja kui sa loed oma raamatuid, olete kohustatud saada inspiratsiooni.

On parem mitte lugeda raamatuid kirjutatud õppejõud või teadlased või aspirants kes on veel teel ja on seni saavutanud valgustatuse.

Ainult need, kes on mõistnud tõde on võimeline pakkuma tõde. Muidu on nagu pimeda juhtiv pime.

Samuti on hea mõte seostada inimest, kes on mõtiskledes mõnda aega. Need inimesed ei pruugi olla võimeline õpetama teid, kuid nad on võimelised ennast inspireerida. Isegi kui sa lihtsalt istun nende kõrval, kui nad mõtiskledes, alateadlikult oma sisemise on rajab mõne meditatiivse võimu neile. Te ei varastada midagi, ainult sisemine on on võtnud aidata neist ilma teie välimine teadmisi.

Alguses te ei tohi isegi mõelda, meditatsiooni. Lihtsalt püüa kõrvale teatud kellaajal, millal te püüdke olla rahulik ja vaikne, ja leiavad, et need viis minutit kuuluvad oma sisemise heaolu ja et keegi teine.

Korrektsus on äärmiselt oluline. Sul on vaja regulaarselt tavade ajal.
Iga päev on ainult üks asi, mida õppida: kuidas olla ausalt õnnelik.

Vasta
#43
Elu pärast surma ja reinkarnatsioon

Peep Sõber
2008 juuni, Kivi talu
Nebadoni Suveülikool

http://www.nebadon.ee/ettekanded/Eluparastsurma.doc

Vasta
#44
Tsitaat:Algselt postitas HadziOgloe
India filosoofi Sri Chinmoy mõte: „Eile ma olin tark. Seepärast tahtsin ma muuta maailma. Täna ma olen arukas. Seepärast muudan ma iseennast. “ .

On kaptenid, kes on omandanud teadvuse, ja kui sa loed oma raamatuid, olete kohustatud saada inspiratsiooni.

Ainult need, kes on mõistnud tõde on võimeline pakkuma tõde. Muidu on nagu pimeda juhtiv pime.

Iga päev on ainult üks asi, mida õppida: kuidas olla ausalt õnnelik.
Mõned huvitavamad mõtted minu jaoks. Kes ei saa aru, miks ma just need lõigud valisin, lugege ikka kogu tema jutt läbi.

Google'i tõlke jätsin muutmata - ma ei saa võtta vastutust Õpetaja teksti sisulise tõlkimise eest.

[Muudetud: 10-23-2009 WhiteWolf]
Vasta
#45
Postitasin siia enne Deborah Bromley vastuse minu kirjale, mis puudutas Newtoni raamatut. Newtoni enda vastuse jäi ta mulle siis võlgu, aga ma ei andnud alla ja nüüd siis saatis ta mulle ka Newtoni enda vastuse:

Michael gave this reply.

"In all the thousands of people I have interviewed not one was ever without a soul. With all we know about soul assignments to a human body it does not seem to me that a human being would have no soul because, how would they function? This is one of the major functions of the spirit world as we know it. The afterlife is a place of order and design. Of course, there are a lot of crazies out there who believe that souls can be "stolen" by demonic attachments, or the silly "walk in" theory where souls replace each other but this is all nonsense as well."

We can only know as much as souls who are on earth can tell us - about themselves or what they know from their work in the afterlife - so this is as good as it gets.

Hope that helps



best wishes

Debbie Bromley


Et siis niisugune arvamus Newtonil Smile Jess! Ma sain ikkagi oma vastuse - internet võib ikka üks hea asi olla Bleh
Vasta
#46
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
We can only know as much as souls who are on earth can tell us - about themselves or what they know from their work in the afterlife - so this is as good as it gets.
Nii ongi.
Vasta
#47
Ja siis veel lisaks hinge rännaku ja eelmise elu teemale.

Leidsin seoses kolimisega ema raamatute hulgast ühe Milvi Kopluse poolt kirja pandud ja 1992 aastal välja antud raamatukese "Kosmilised numbrid: kosmilistest mõjutustest inimese iseloomule ja saatusele numeroloogia alusel". Ühesõnaga, ei tea, kuidas suhtute numeroloogiasse (ja ei tea täpselt, kuidas isegi suhtun, aga päris jamaks ma seda ei pea), aga ikkagi... Leidsin sealt osa eelmise elu kohta ning selle järgi olin eelmises elus mees, tõenäoliselt pottsepp, kokk või meremees, olin inglane ja sündisin aasta 775 paiku. Iseloomu kohta on öeldud "rahulik, külmavereline, looduslike psühholoogiliste võimetega".
Asjaolu, et ma võisin mees olla, ei tule mulle üldse üllatusena, mõte pole võõras (aga oma praeguse sooga olen igati rahul). Lapsena, kui tüdrukutega rollimänge mängisime ja keegi pidi meesterahvast mängima, siis enamasti valiti selleks mind Bleh
Edasi inglaseks olemise juurde... Noh, see seletaks, miks ma eestlasena ja mitte just oluliselt välismaalastega suhtleva inimesena üksi olles sageli inglise keeles mõtlen...Bleh Ja Inglismaa on suhteliselt jaheda kliimaga maa, kus sajab sageli vihma ja on udu. Minu jaoks on udu tõeline romantika, nagu ka vihmBleh Ja seda, et ma külma ei karda, on täheldanud kõik mu tuttavad.
Elukutse... Arvatavasti olin sellest valikust meremees. Ma armastan merd, selle võimu ja energiat!Smile
Kui olin eelmises elus rahulik, siis ongi normaalne, et selles elus tegelen hirmudega. Ja vähemalt siiani päris edukalt. Rahulik mina on üsna vintske plika Smile Aga see "külmavereline" on natuke õudustäratav... Mismoodi külmavereline?! Praegu ma küll hoolimatu ja tundetu ei ole. Mingi nn välja lülitamise nupp on mul vist küll kusagil olemas. Ja misasjad on looduslikud psühholoogilised võimed?
Et siis ühesõnaga, isegi oma lõbuks oli põnev raamatu tulemustega selle elu osas paralleele tõmmata Smile
Vasta
#48
Numeroloogiast on siin foorumis materjali omajagu. Seda Kopluse raamatut, mille alusel ka üks teatud veebirakendus ehitatud, eriti täpseks ei pea. Aga noh, igaühe oma valik...

[Muudetud: 11-14-2009 WhiteWolf]
Vasta
#49
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Google'i tõlke jätsin muutmata - ma ei saa võtta vastutust Õpetaja teksti sisulise tõlkimise eest.
Ma ei saa nüüd aru - kas vaimumaailm "töötab" tõesti nii lihtsalt?
Võtad teksti, viskad Google rehepeksu-hakkmasinasse, tulemuse lased kui tõlke maailma hulkuma ja *ei* vastuta selle eest?
Vasta
#50
Vaata nokitseja, originaal on ju kõrval - kes soovib, see loeb. Ja mõtleb.

Seda lühikest tekstijuppi tõlgiksin mina umbes terve päeva. Sest see materjal on nii sügavamõtteline.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Raamatud, mida sooviks leida. carmo 1 3,131 17-02-2022, 09:56
Viimane postitus: stalo
  Šamanismi raamatud Balzzar 8 8,759 29-12-2018, 18:16
Viimane postitus: Müstik
  Vanad ja hinnalised raamatud Wilholmensis 1 5,452 08-12-2018, 11:19
Viimane postitus: NelliN2
  Müüa raamatud John 37 28,557 16-02-2014, 12:54
Viimane postitus: togli
  Raamatud numeroloogiast Gripp 6 5,471 26-09-2013, 10:06
Viimane postitus: Müstik
  Michael Shermer "Miks inimesed usuvad veidraid asju" (1997) Nielander 6 4,824 10-03-2013, 14:37
Viimane postitus: Nielander
  Carlos Castaneda raamatud VarvastegaVurrud 5 4,973 19-02-2013, 18:04
Viimane postitus: VarvastegaVurrud
  Raamat "Lollid valged mehed", Michael Moore hermes2010 1 2,733 27-10-2010, 14:37
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat