Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine?
#1
Kuidas käib taldriku keerutamine,(vaimude väljakutsumine)?
Vasta
#2
võtad ja keerutad...
Vasta
#3
Võtad taldriku paned lauale ja hakkad keerutama muidugi kustutad tuled kõik ära ja istud seal pimedas ihuüksi ja keerutad taldrikut ja mõtled kõige jubetamate ja õutsamate asjade peale ja kui oled mõnda aega nii teinud siis varsti peaksid sa juba vaime tunnetama ja sa ei pea kaua vastu ja jooksed toast minema Smile See oli muidugi nali aga siiski võin õelda, et vaime ei ole võimalik välja kutsuda nii ega naa, kahju muidugi teavitada seda.
Vasta
#4
Milleks sellise asjaga üldse tegeleda? Kas huvist? Ehk peaksid mõne raamatu selleasemel läbi lugema, saaksid kindlasti palju rikkalikuma ülevaate. Smile
Vasta
#5
Tuleb võtta suht suur taldrik ja sinna kirjutada tähestik ylesrise ja alla numbrid ja kõrvale jah ja ei ja saad kysida mida tahad aga ei tohi solvata!
(kui tahad et ta ära läheks tuleb öelda: kas sa tahad minna sinna kust sa tulid?
wink
Vasta
#6
(10-01-2011, 15:39 )bfixx Kirjutas: Tuleb võtta suht suur taldrik ja sinna kirjutada tähestik ylesrise ja alla numbrid ja kõrvale jah ja ei ja saad kysida mida tahad aga ei tohi solvata!
(kui tahad et ta ära läheks tuleb öelda: kas sa tahad minna sinna kust sa tulid?
wink

Aga kui ta vastab ei siis on pistjets? Hrmm

Ei tegelt selliste asjadega niisama huvipärast vms põhjusel ilma et teaksid mida teed ei tasu teha lihtsalt. Kui kõik läheb nii nagu sa tahad siis on väheke lõbus ja natuke õudne, jah, aga kui ei lähe nii nagu sa ette plaanisid, mis siis saab? Kummitus jääb sind jälitama terve elu. Niiet minu soovitus on et kui ei tea mida teed siis parem ära tee. wink
Vasta
#7
Muidugi see on päriselt võimalik,isegi pealt vaadanud ja kirjutanud,kätt peale ei julge panna,aga võin kinnitada et see ON võimalik,kuid kahjuks vaimud valetavad. peaaegu 80% nende vastustest ei ole tõsi -.-
Vasta
#8
Nad ei valeta, neid tuleb õieti tõlgendada. Nad ei ütle kunagi üks-üheseid vastuseid. Lapsepõlves, väga ammu, esitasin küsimusi mis praeguse ajani on kõik täkkesse läinud. Ja üldiselt ei soovitaks Nendega nalja teha, sest on ka väga halvasti lõppenud seansse...
Vasta
#9
Ma proovisin ka 6- aastasena, nii huvitas see värk. Esitasin mingi lollaka küsimuse (ei mäleta) ja lõpetasin haiglas. Mul oli keegi varbaluu ära murdnud ja see käis nii kähku, et mõne sekundi pärast kadus pilt eest ja ärkasin haiglas. Nüüd hoian asjadest suuuuure kaarega eemale.
Vasta
#10
Mingil eluperioodil, 20-s tegelesime ka sõpradega sellega. Oli omamoodi põnev tegevus, aga ma pole küll kindel, et seal vaimud mängus olid. Võibolla on tegu seni avastamata energia liigiga, nagu raadiolained olid tundmatud omal ajal.
Igatahes ta liikus küll täitsa ise. Tegin sellise katse, et panin silmad kinni ja küsisin mõttes. Keegi ei teadnud, mida ma teada tahtsin ja ma ise ei näinud, kuhu kriips liigub. Vastused olid loogilised, aga valed. Ei mäleta, mida ma küsisin, aga näiteks, küsimus- mis on mu nimi ...ja vastus tuleb-Mari. tegelikult aga oled Jüri.
Mingi aeg muutus sellesama asja tõttu igavaks. Midagi hullu ei juhtunud ka. Muuseas meie kambas oli ka üks skeptik, kes seda asja ei uskunud, väitis, et me kõik liigutame. Ja niipea kui tema tuli sinna ruumi, nii taldrik rohkem enam ei liikunud.
Edu proovijatele....põnev on ikka alul.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas deemonist lahti saamine töötab ? viinapudelipea 37 19,373 14-10-2020, 03:22
Viimane postitus: isemaag
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 30,391 01-11-2018, 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Kuidas vaimu enda sisse kutsuda? PirateGirl 36 21,210 19-07-2018, 15:17
Viimane postitus: ccorpion666
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,464 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kuidas tekkisid fotole number üheksa ja kaks mehenägu! Cessu 4 4,085 19-10-2014, 17:50
Viimane postitus: Thorondor
  Kuidas peaks reageerima? Cessu 6 5,388 26-07-2014, 06:56
Viimane postitus: Cessu
  Vaimude väljakutsumine XHK 720 242,613 05-11-2013, 18:30
Viimane postitus: Ken
  Kuidas luua kummitust ehk Philipi eksperiment põlduba 4 3,688 23-11-2012, 01:05
Viimane postitus: põlduba
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 15,471 16-04-2012, 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas luua kodus "vaimuvaba" tsoon? Raksha 32 17,028 14-12-2011, 19:43
Viimane postitus: venezia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat