Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vastus
#1
Eelmisel nädalal käisime sõpsiga jalutamas mööda mereäärt ja rääkisime elust enesest jne. Teemaks oli ka iseendale ennustamine (küsi endalt küsimus ja oota sellele vastust) vahepeal suutsin teemast mingi 3 korda eemale minna kui teeääres möödusid mitmed 2ms aegsed kaevikud ja keldrid, need olid alati mind huvitanud jne. Siis rääkisime nendest ja mõtlesime, et huvitav miks need vajalikud olid ja mis nendes küll tehti.
Lõpuks mõtlesime, et lähme vaatame ühte vana katakombi Murastes. Jõudes selleni ilmus kurat teab kust mingi "sõjard" ja kuna meil oli kaasas minu koer kes küllaltki kurjakuulutava väljanägemisega, hakkas ta pragama, et mis te siin üldse teete jne.
Tavalise eestlasena oleks esimese reaktsioonina ta kohe pikemalt mõtlemata perse saatnud jne..
Kuid tutvustades oma huvi antud ehitise vastu, mees leebus ja tulemusena rääkis ta tund aega antud katakombist ja nendest keldritest kaevikutest mis kõik ühe kaitseliini osa oli 1ms ajal.
Tegelane teadis detailidena kõike antud valdkonnast ja kohast. Mees kulutas meie peale tund aega oma ajast (!)

Ära minnes ei suutnud enam uskuda...Ma küsisin endalt 2 tundi varem küsimuse ja ma sain sellele vastuse sellisel kujul nagu ma kunagi oodanud ei oleks.

Antud situatsioon koos vastlapäeva rõõmudega on hakanud vähemalt minu materiaalse elu alustalasid kõigutama.
Vasta
#2
Offtopic: viimane postitus peaks siin teemas olema 2004-7-15 kell 04:56 aga näha seda küll pole ja see pole viimaste päevade jooksul ainuke teema, millega nii onwink Kas üks foorumi veakestest või muudab keegi teadlikult neid kuupäevi?
Ontopic:
Vahel juhtub, et mõtled millegi/kellegi peale ja ootamatult näedki varsti seda inimest/sündmust aga kui mõttele midagi ei järgne, siis see ununeb ehk tihti võib olla ka sama effekt nagu vihmavarjuga, mis tundub koju ununevat ainult siis kui vihma tulebLaugh
Vasta
#3
Tsitaat:Esialgne postitaja napoleon
Offtopic: viimane postitus peaks siin teemas olema 2004-7-15 kell 04:56 aga näha seda küll pole ja see pole viimaste päevade jooksul ainuke teema, millega nii onwink Kas üks foorumi veakestest või muudab keegi teadlikult neid kuupäevi?
Keegi lihtsalt tahab, et need teemad tänastes postitustes eespool oleks. Foorumi veaga siin tegemist pole - keegi uuendab teadlikult kuupäevi.. Miski vandenõu :o ?

ontopic ka: Lihtsalt kummaline kokkusattumus. Vahest juhtub nii, et see, millest hiljuti räägitud - mõeldud, teostub hetk hiljem.
Vasta
#4
Kui inimest hästi tunda,siis seda nüüd küll mingi tohutuks juhuseks pidada ei saa,kui arvad ette iga ta järgmise liigutuse...päris sageli on ju võimalik tuttava silmist lausa soove lugeda...Bleh
Aga kummalised kokkusattumised loomulikult selle alla ei käi! Bleh Bleh Bleh Bleh
Vasta
#5
Tsitaat:Esialgne postitaja henzukaz
Foorumi veaga siin tegemist pole - keegi uuendab teadlikult kuupäevi.. Miski vandenõu :o ?
[OT]Vähemalt sai ilma ühegi vastuseta teemast mitte ilma ühegi vastuseta teema :o
Nagu pealkirigi ütleb, on fookuses vastus ja vastus(ed) ka siia tekkis(id).[/OT]
Vasta
#6
vedas siis ju, kui vastuse said.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat