Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minu sõbranna vaim
#1
mu sõbranna lõpetas traagiliselt oma elupäevad,kuig viga oli niiöelda peres,siis kas peale ta surma vihkab ta vaim ka oma sõpru,et nood teda ei aindanud?

viimasel ajal saime just temaga vägasuperhästi läbi,ja kas nüüd on võimalik,et tema vaim ka kaitseb mind?
kas peaksin ta vaimu välja kutsuma et küsimusi esitada?

palun vastuseid!Smile

Muudetud: 12-1-08 kell 18:44:04 Hallucigenia
#2
Miks sul seda infot vaja on?
Ei tasu vaimu ärritada.
#3
Tsitaat:Algselt postitas: Livezza
Miks sul seda infot vaja on?
Ei tasu vaimu ärritada.



aga see et kas ta kaitseb ka mind või valvab?
lihtsalt huvi pärast Smile
#4
Lihtsalt huvi pärast ära nüüd tõesti kedagi tüütama hakka.
#5
ega sa juhuslikult Krõõdast ei räägi ? :/
#6
See, et sa temaga hästi läbi said, ei tähenda veel seda, et ta nüüd sinu kaitseingel on või, et ta sind kaitseb! Kust sa seda võtad nagu? Et, lihtsalt uurida talt seda-seda pole ka nagu vaja. Las ta olla rahus parem. Seda, et ta traagiliselt suri, ei tähenda ka veel, et ta miskeid asju siia maailma lõpetama jäi...
#7
Kui tema Sinuga just ühendust ei otsi, siis tõesti.
Pole põhjust teda segama hakata, las ta olla.

Muudetud: 27-3-08 kell 14:00:08 Marade
#8
Las asjad lähevad omasoodu..
#9
Vägivaldselt surnud inimese vaimu ei oleks vaja torkima ega kustuma minna, kuna too võib vabalt ka kuskil kinni olla ja valida nõrga inimese oma ärapääsu kanaliks.
#10
Ma küll kutsusin oma vanaonu välja kes oli ennast üles poonud
#11
Tsitaat:Algselt postitas: kaiiisa
mu sõbranna lõpetas traagiliselt oma elupäevad,kuig viga oli niiöelda peres,siis kas peale ta surma vihkab ta vaim ka oma sõpru,et nood teda ei aindanud?

viimasel ajal saime just temaga vägasuperhästi läbi,ja kas nüüd on võimalik,et tema vaim ka kaitseb mind?
kas peaksin ta vaimu välja kutsuma et küsimusi esitada?

1. ei vihka
2. ei kaitse
3. ei pea
#12
Kohe, kui kellegi vastu hea oled olnud ootate samasugust suhtumist? See meie viga ongi, et meil on alati saamisisu, ratsionaalsus jäägu ikka kooli/tööle, aga ärge võtke seda kaasa igalepoole..
#13
Kas sa oled kindel, et ta üldse siin ilmas on? Ta võis ju vabalt minna teise ilma ära.
Juhul, kui ta siia ilma ja sinu lähedusse jäänud on, siis üldjuhtudel lihtsalt valvatakse sinu üle. See ei tähenda kaitsmist. Lihtsalt vaadatakse su käekäikude üle.
Nagu eelnevalt mainitud, ei ole mõtet kontakti otsida, kui tema ei otsi sinuga kontakti. Las ollab rahus, ja las see nii jäädagi.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu vanavanaema surmatunnetus black331 13 6,400 19-10-2009, 17:03
Viimane postitus: RexLegend
  Minu vanaema päevik blodred 10 5,361 25-05-2007, 22:25
Viimane postitus: tymuxas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat