Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lõbus lugu
#1
Tervitused. Räägin lõbusa loo oma talukohast mis toimus 2006 a. Talumaja seal kahjuks ei ole kuid kasutame suveti vanat bussilogu peavarjuna. Need lõbusad mõistatused algasid Mai kuust kui kadus üks terve kohvi pakk ära ja välja enam ei tulnudki, ainult naljatasin, et vanavanaisa teeb jälle trikke. Siis Juuli kuus toimus üsna mitu asja kuid meeles on kahjuks 2 kõige kummalisemat ja põnevat osa.

1.Saia lugu: mina, minu isa ja onu istusime ja jutustasime kuni hilisööni (teised juba magasid). Enne magama minekut mõtlesin, et söön veidi maguspalmik saia ja võtsingi selle kotist välja ning murdsin sellest ainult veerandiku. Ülejäänud saia panin enda kõrvale istme peale. Siis läksime ka kõik korraga magama ja ma unustasin saia istme peale. Hommikul kui üles ärkasin mõtlesin, et kui lähen kohvi tegema siis panen selle saia kohe ära muidu lapsed tassivad selle õue peale laiali. Läksin siis bussi aga saia pole. Alguses arvasin, et võibolla rotid on minema tassinud ja otsisin veel taga, sest kilekott jääb ju ikka kuhugi vedelema. Nii ma otsisin seda kuni lõunani. Peale lõunat minu mehe tütar tõmbas kaevust ämbri välja koos toidu ainetega ja see SAI oli seal. MÕISTATUS, kuidas see sai sinna kaevu ämbrisse sai kui seda mitte keegi sinna ei pannud?

2.Ginni ja viinapudeli lugu: minu isal kadus õhtul järsku suur ginni pudel ära (veerandik oli veel alles) ja isa üsna vihane ning arvas, et selle pani pihta minu mehe tütar. Otsisin seda sealt kuhu ta selle pani kuid ei midagi. Hommikul kui ärkasin jätkasin otsimist kuid ikka ei midagi ja nägin selle peiduka juures asjade peal külili olevat täis VIINA pudelit ning võtsin selle veel kätte ja mõtlesin "no küll nüüd on ikka viina varutud", sest kõrval oli ka veel üks poolik viina pudel. Kui isa üles ärkas siis ta tahtis poodi minna ja läksimegi. Kassa juures isa küsib poolikut ning mina ütlesin sellepeale, et sul ju on üks täis pudel ju seal (isa ei teadnud sellest pudelist midagi) ja ostis ära. Kui tagasi jõudsime läks ta kohe vaatama ja ütleb mulle, et seda VIINA pudelit seal ei ole. Lähen siis ise vaatama, tõepoolest ei ole ning vaatasin siis allapoole ja ennäe GINNI pudel on omal kohal tagasi (isegi polnud ära joodud). MÕISTATUS ginni pudel oli kadund ja ilmus sinna samasse kohta ka välja. VIINA pudel mida keegi omaks ei võtnud kadus ja jäigi kadunuks.

Ühesõnaga sellest talukohast oleks veelgi rääkida kuid see läheks üsna pikaks. Seal oli kunagi aasta kümneid tagasi küla. Minu vanaema kui oli nooruk elas seal talus ning tema maja kõrval tapeti üks noormees kakluse käigus ja arvan, et just see vaim hulgub seal ringi.
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas: maiks
Ühesõnaga sellest talukohast oleks veelgi rääkida kuid see läheks üsna pikaks.
Aga ehk ajapikku pajatad, kui mahti saad? Sest lood "elust enesest" ikka need kõige huvitavamad.
Vasta
#3
Wow, Shiukesed juhtumid panevad ikka suht palju mõtlema... Laugh
Vasta
#4
Mitte paha pärast, kuid ma leian et nendele imelikele kadumistele on seletused olemas ning üpris loogiline - inimene. Eks ta ole nii, et kui keegi ei tunnista, siis pole seda juhtunud.
Vasta
#5
Eks siin ole üldse igalühel oma arvamus selliste juhtumite üle. Kuid siiski mõelge ise kes viitsiks öösel pimedas ämbri kaevust välja tõmmata, saia sinna panna ning ämbri kaevu tagasi lasta. Seltskonnas ei viibinud siis mitte ühtegi inimest kes selliseid trikke teeks, naljad on meil seal olnud ikka sõnadega mitte tegudega.

Talukohas hakkasime käima 1992-st aastast alates. 1993 a. isa ostis traktori ja tehnika ning 1994-st aastast hakkasime põldusi korrastama. Sellest ajast alates kuni 2005 aastani tehnika ainult purunes ja seda ainult põlluga tegeledes (metsatöödes probleemi ei olnud). Muutus toimus alates 2005-al aastal juulikuus kui ma ühe kadaka istutasin aeda (endise maja kohast umbes 10 m. kaugusele) ja ka probleemid kadusid ning kõik sujus nii nagu pidi. Ainult 2006-ndal aastal toimus siis asjade kadumine ning välja ilmumine ja mõni asi ei tulnudki välja. 2007 aasta oli siis esimene aasta kus ei toimunud midagi erilist.

Kõik need aastad kuni asjade kadumiseni välja me arvasime koguaeg, et see on minu vanavanaisa vaim kes meid seal kiusas. 2006-nda aasta detsembris käis unes vanaemal külas üks mees kes ütles "ärge süüdistage Nahes toimuvates vanavanaisa, see ei ole tema, see on võõras". Peale unenägu tuligi vanaemal meelde sealne noorepõlve aeg kui käis tal seal üks noormees külas ja maja kõrval tekkis rivaaliga tüli mis läks kakluseni ja selle tagajärjel sai see noormees surma (noa haava tõttu).
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lugu Pealtnägijas: Risti tänava poltergeist rha 54 30,046 18-03-2022, 18:45
Viimane postitus: Mannu
  Narva kummitus, tõestisündinud lugu bv206 24 17,296 31-01-2018, 00:16
Viimane postitus: mees 35
  Minu lugu triinu27 2 3,409 03-11-2011, 18:50
Viimane postitus: TonyZimmer
  Minu lugu Vor 1 2,231 06-09-2008, 20:51
Viimane postitus: --Marru--
  Kahtlane lugu Pantera 22 8,934 22-12-2007, 22:07
Viimane postitus: j2nsy
  Pikem lugu häältest ja nende tagajärgedest gzus 23 10,028 01-11-2006, 11:33
Viimane postitus: WizardInWinter

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat