•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas te olete näinud imelikke lendavaid objekte ?
Ma ei usu, et see hiina latern oli. Kuna see valgustäpp liikus ûsna kiiresti ûles taevasse ja see ei paistnud ûldse hiina laterna moodi.
Vasta
Tutvu teemaga UFO või Täht:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...+t%C3%A4ht

Sealt saad teada, mida huvitavat teised foorumlased kogu Eestis täheldanud on!
Vasta
Lugesin teema läbi, sain natuke targemaks. Kuid see valgustäpp, mida ma nägin ei vilkunud. See oli ûhte värvi, erekollane ja tõusis otse ûles taevasse ning kadus siis järsku. Ma olen peaaegu kindel, et see ei olnud mingi täht.
Vasta
(04-08-2011, 20:36 )GirlfromMars Kirjutas: Lugesin teema läbi, sain natuke targemaks. Kuid see valgustäpp, mida ma nägin ei vilkunud. See oli ûhte värvi, erekollane ja tõusis otse ûles taevasse ning kadus siis järsku. Ma olen peaaegu kindel, et see ei olnud mingi täht.
Kui kaua see "objekt" nähtaval oli...?
Miks su ema arvas, et tegemist langeva tähega?
Kas sa oled näinud kunagi oma elus suuremat "langevat tähte"?

Kui näiteks reisilennuk otse sinu poole lendab, siis võib samuti tekkida mulje sellest, et lennuk otsekui rakett püstloodis taevasse kihutab...
Sama mulje võib tekkida langeva tähega, kuna see võib tulla mistahes poolt ning jätta mulje tõusvast liikumisest...
(04-08-2011, 17:01 )excubitoris Kirjutas: Ära pane palun tähele eriti - Nielanderil kombeks kõik ära seletada kas tähe või hiina laternaga.
Soovitad kasutajal eirata teise kasutaja küsimusi või kahtlusi, kuna need on sinu silma jaoks liialt "maised"?
Või mis õieti oli selle postituse motiiviks?
Vasta
Objekt oli nähtaval umbes 10 sekundit. Minu ema arvas, et tegu on langeva tähega, kuna ta ei usu paranormaalsetesse asjadesse. Ma olen näinud langevaid tähti kûll ja nad ei tõuse otse taevasse.
Vasta
(04-08-2011, 21:40 )GirlfromMars Kirjutas: Minu ema arvas, et tegu on langeva tähega, kuna ta ei usu paranormaalsetesse asjadesse.

Mis see tähendab?
Kas siis paranormaalsetesse nähtustesse uskuja peaks automaatselt igat asja ka paranormaalseks pidama?
Ka skeptik võib ju lihtsalt öelda, et ma ei tea, millega tegu oli...

Kui ta ikka pidas seda langevaks täheks, siis pidi nähtus ka langevat tähte meenutama...
Vasta
See oli tema arvamus. Ma usun küll paranormaalsetesse asjadesse, aga ega ma igat asja ka paranormaalseks ei pea.
Kuid see valgustäpp äratas kindlalt kahtlust minus, kuna see liikus üles. Langevad tähed ei lähe ju otse üles taevasseShock
Vasta
See video ilmus juba ammu välja objekti liikumine on väga iseloomulik kaamera objektiivil tuterdavale putukale.
Vasta
Mul on üks lugu, millest kuuldes küll kananaha ihule võttis. Kogemus on väidetavalt siis mu maal elavatel emapoolsetel sugulastel ammustel 1980ndatel. Nagu kõik klassikalised"ufostoorid" algab ka see loomulikult valgusega Bleh, aga samuti valju haukumisega koerte poolt. Elumaja asub neil künka peal ja orus on maja vastas saun ning sellle küljel laut. Öösel on väljas kottpime, nii et ilma mingisuguse illuminaatorita liikumine on küllatki keeruline, huvitav on siinjuures see, et onu oli just ostnud omale uhiuue taskulambi, kuid tol õhtul välja minnes viimane mingil tundmatul põhjusel ei funktsioneerinud. Igatahes jõuab läbi vaeva sauna juurde, kui sealt tuleb välja roheline mehike ning ütleb:"Sa pead oma koerale maorohtu andma!". Koer oli koos ketiga laudalakka viidud?! Siinkohal enam edasi rääkida ei oska, sest rohkem mind ei valgustatud, kuidas kohtumine lõppes on juba igaühe enda fantaasia otsustada.
Vasta
(27-11-2011, 10:50 )Dominus Kirjutas: Mul on üks lugu, millest kuuldes küll kananaha ihule võttis. Kogemus on väidetavalt siis mu maal elavatel emapoolsetel sugulastel ammustel 1980ndatel. Nagu kõik klassikalised"ufostoorid" algab ka see loomulikult valgusega Bleh, aga samuti valju haukumisega koerte poolt. Elumaja asub neil künka peal ja orus on maja vastas saun ning sellle küljel laut. Öösel on väljas kottpime, nii et ilma mingisuguse illuminaatorita liikumine on küllatki keeruline, huvitav on siinjuures see, et onu oli just ostnud omale uhiuue taskulambi, kuid tol õhtul välja minnes viimane mingil tundmatul põhjusel ei funktsioneerinud. Igatahes jõuab läbi vaeva sauna juurde, kui sealt tuleb välja roheline mehike ning ütleb:"Sa pead oma koerale maorohtu andma!". Koer oli koos ketiga laudalakka viidud?! Siinkohal enam edasi rääkida ei oska, sest rohkem mind ei valgustatud, kuidas kohtumine lõppes on juba igaühe enda fantaasia otsustada.
(27-11-2011, 10:50 )Dominus Kirjutas: ..kuidas kohtumine lõppes on juba igaühe enda fantaasia otsustada.

Vasta
Just mõne aja eest vaatasin taevasse ja nägin sellist oranzikat sinist vilkuvat tulukest, jäin kauemaks vaatama ja nägin et see liikus, mõtlesin kohe et lennuk aga tulede vilkumine oli lennuki omast teist moodi, natuke ebaühtlane ja kiire, siis jäi see seisma ja vilkus kohapeal. Hakkas juba rohkem huvi tekitama, et mis see siis olla võiks, lennuk ju ei jää sul õhus seisma, siis vähe aja pärast nägin kui sellest tulest väheke kõrgemal/ paremal vilksatas korraks väga hele valgus/ välgatus, ehmatas päris hästi mind. Mõtlesin et kuna praegu on natuke tuuline/ tormine et äkki pilve tagant oli tähe vilksatust näha aga seal kandis polnud mitte ainsatki pilve, ainukesed mis olid, olid kaugemal. Panin tähele et see vilkuv valgus hakkas aeglaselt liikuma vasemale poole, ning siis tagasi, ja nii päris mitu korda. Niisiis, see hele välgatus ei olnud kõige säravam täht, see oli tähest palju eredam, kuu oli hoopis kaugemal, ning need liikumised, välgatus olid umbes seal kohas kus päike oli loojunud, ehk oli veel väheke valge seal, ning tähti seal pool polnud näha.
Ma jälgin taevast üpris tihti ja sellist asja varem polnud näinud.
Vasta
olen, see oli 1975 aastal. olin siis laps, 7 aastane. elasime talus, harkus. ühel augustikuisel õhtul kella 23 paiku läksime välja, et pesu võtta nööridelt. kuna oli pime ja taevas säras tähtedest, jäi kohe mulle silma mingi tume piklik, ilma tiibadeta suur kobakas, mis venis suhteliselt aeglaselt ja madalal kus lennukid ei lenda. hüüdsin ema ja näitasin käega sinna suunas, ka tema nägi seda. siis äkki hakkas ere valgus tagaosast ja oli kuulda pragisevat heli..õhk oleks nagu elektrit täis olnud ja "paks". objekt eemaldus harku järve suunas, tulekusuund oli tabasalu poolt. küsisin emalt, miks lennukil tiibu pole, aga ometi lendab..vastust ei tulnudki. aastaid hiljem lugesin kuskilt eesti paranähtuste ajakirjast artiklit sellestsamast asjandusest mida nähti samal 1975 aastal, 20 minutit hiljem sellest algsest minunähtud kellaajast vnukovo lennuvälja juures venemaal moskvas, õhus rippumas ja mille peale saadeti 2 hävitajat, kuna radar fikseeris ära selle. sellest juhtumist oli ka räägitud väidetavalt kunagises venemaa kesktelevisiooni saates Vremja.
Vasta
Aasta oli vist 2005, jalutasin (nyydeks eks-)mehega oosel linnast koju Oismaele. Hipodroomi juures nagime molemad taevas suurt valguskera. Kuna moned puuladvad jaid ette, liikusime edasi, et seda uuesti naha, kuid kera oli juba kadunud. Mingeid isearalikke helisid ei olnud, oli lihtsalt yks tohutu suur tulekera. Mine siis vota kinni, mis see oli...
Vasta
(03-03-2012, 21:25 )Joonatan Kirjutas: Kes ei taipa millest jutt klikkige you tubes sisse hologram plane või ghost plane- siis saate aru.
Need lennukid mis ameerikas kaksiktorne väidetavalt ründasid olid samuti hologrammid. Olen seda teemat uurinud ja nüüd siis sain sellele ka kinnituse.
Kui kedagi midagi huvitab sel teemal- küsige.

Kiire ülevaate annab ehk see video siin.

Vasta
Joonatan - meil siin pikk 9/11 sündmusi lahkava teema.
Loe seda palun - seal peaks olema ka seda hologrammi teemat.
11. september 2001 | para-web.org
Vasta
Väga raske on hinnata lennuki suurust ja kõrgust teda maa pealt vaadeldes. Vahetevahel lendab üle Tallinna kusagil kella ühe ajal päeval UAE201 Dubai - JFK Airbus 380. Kui ei tea, millega tegemist on, pakuks lennukõrgust ca 6km. Tegelikult lendab ta seal kusagil 12 km peal. Sul võis mõni Piper või Cessna lihtsalt kõrgemal lendava lennukiga kohakuti paista, aitaks see, kui oskaksid selle musta lennuki oletatava tüübi öelda. Sellistel, millel tiivad kerega risti, pole ka tavaliselt turboreaktiivmootorit ja kondensatsioonijälge ning madalamal lendava lennuki nurkkiirus on vaataja suhtes alati suurem kui kõrgemal lendava lennuki oma.
Nende kondensatsioonijälgedega on kuidas on - sõltub lennukõrgusest, õhurõhust, niiskusest ja mis kõik veel. Olen ise lennukiaknast näinud, kus ühel lennukil on saba taga, teisel mitte. Vahel ka jupiti.
BTW otse päikesesse lendaval lennukil võib "saba" taga olla täitsa must. Esimesel korral, kui nägin, oli üllatus suur, kuid olen seda hiljemgi kohanud.
Vasta
(04-03-2012, 21:08 )Joonatan Kirjutas: Ütleks nii- Kõik on palju keerulisem, kui nii mõnigi arvata oskab.

Või siis - nii mõnigi arvab, et kõik on keerulinewink

Vasta
Olen.see juhtus 2001 aastal suvel hagudis.olin õel külas(seal oli nii u 10 kond tutavat veel,vist oli mingi tähtpäev ei mäleta täpselt),oli hilisõhtune aeg,mingi hetk läksin autost suitsupakki järgi.istun autosse avan kindalaeka ja äkki (õues on kottpime!!!)läks õues valgeks lausa silmi pimestavalt,nii vaatan taevasse ja näen kuidas üks ovaalne ja helesinist valgust kiirgav objekt üle maja metsa taha kaob(metse taga on raba)nii jooksen tuppa ähmi täis ja teatan seltskonnale,et ufo lendas üle maja. kogu seltskond vaatab mulle otsa ja plahvatab naerma keegi ei usu üks koguni väidab et ehk oli tegemist venesõjaväelennukiga u2.sinna paika see jäi.
Vasta
(07-03-2012, 22:59 )sipsik777 Kirjutas: Olen.see juhtus 2001 aastal suvel hagudis.
Nojah. Hagudist ei ole ka Kaiu raba kaugel. See kant on üldse olnud väga paljude UFO-juhtumitega seotud.

Vasta
(08-03-2012, 15:15 )Joonatan Kirjutas: Ma olen olnud tõesti UFO huviline ikka kaua. On loetud ja vaadatud.
Tegelikult tahaks arendada teemat Kaiu rabast. Et kui sinna minna näiteks siis tuleks rakendada mingeid ettevaatusabinõusid.
Kas on kellelgi viimast infot Kaiu raba kohta? Üldse teie mõtteid Kaiu raba kohta.

Oi, meil on siin Kaiu kohta mitu teemat...pane "Kaiu" või "Kolgu" otsingusse ja wink


Vasta
Olen näinud aastaid tagasi taevas midagi liikuvat.Ta tegi hästi äkilisi pöördeid ja tiirutas .. vahel kadus ära, siis ilmus tagasi. Sõbrants ise nägi ka sama..
Vasta
Olen ka näinud taevas midagi veidrat päris mitu korda. Seletust nendele nähtustele pole leidnud, kuid tõestada ka ei saa, isegi endale mitte. Nii jäävadki need nähtused mälestustesse ja kipuvad ununema.
Vasta
Aasta siis oli vist 1998 kui kohtusin ühe kahtlase lendava objektiga ennem Tallinnat, Pärnu poolt tulles. Kaugus objektist oli 250-300 m, objekt oli risti-kujuline väga suur ja detailselt näha. Oli metallne ja väikesed tulekesed vilkusid iga ristiosa otsas üks. Hõljus hääletult ca 50m kõrgusel ja haihtus hääletult. Peale minu jälgis objekti veel kuni 15 inimest.
proovisin ka objekti visandada.

[Pilt: 001.jpg]
Vasta
Kas keegi seletaks lahti - mis pasunat puhub gravitatsioon atmosfääris lendamisel ja mis seos on sellel kaldenurgaga?
Vasta
(24-05-2012, 19:42 )zzz34 Kirjutas:
(24-05-2012, 19:01 )Leena Kirjutas: Kas keegi seletaks lahti - mis pasunat puhub gravitatsioon atmosfääris lendamisel ja mis seos on sellel kaldenurgaga?
UFO laevas sees on oma gravitatsioon,ei olene ,mis peadpööritvaid manöövreid ta teeb või mis pidi lendab,võiks võrrelda sõitu ameerika mägedes,vahe on selles,et sõitjal on sama mugav kui toas diivanil telekat vaadata.

Ehk äkki meenutad mis asi on gravitatsioon.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Linnud lahkuvad...kas ka UFO-d eeromees 20 11,902 29-10-2017, 13:09
Viimane postitus: Kahvanägu
  Kas tähed vilguvad kollast, rohelist ja lillat värvi? Elessandra 15 8,061 24-02-2013, 14:32
Viimane postitus: Veli Joonatan
  "Kas külalised kosmosest?" T.Kelam 1967 Ghaffa 0 2,054 08-02-2013, 20:29
Viimane postitus: Ghaffa
  mis need olla võisid? On keegi midagi sellesarnast näinud? Elessandra 2 2,906 29-12-2012, 15:45
Viimane postitus: Elessandra
  Öödelfi: kas oled kohtunud UFOga? Aerling 11 5,933 01-11-2011, 12:57
Viimane postitus: Sethy
  Kas Paldiskis asub UFO? Arlich 72 34,987 15-06-2011, 19:34
Viimane postitus: Jõhvikas
  Kas minu maja tagant lendas viie minutiga läbi just 14 lennukit ? ValusTont 10 6,232 11-03-2011, 21:30
Viimane postitus: Olion
  Kas võib tegu olla millegi paranormaalsega? heigo 41 13,858 18-08-2008, 19:38
Viimane postitus: rauninho
  Kas see võis olla UFO Reazer 20 7,181 05-09-2007, 22:07
Viimane postitus: Nielander
  Kas päris ufo? (Video included) blehh 7 4,800 04-07-2006, 18:44
Viimane postitus: lyhiz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat