Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miks osad inimesed näevad vaime, osad mitte?
#1
Minu arust ümbritsevad vaimud nimesi pidevalt. Mõni inimene treenib ennast meditatsioonide ja erinevate harjutustega et paremat "nägemist" ja oskusi omandada, osadele on see "anne" sünniga kaasas.
Kas saab ka vastupidi, et mingeid meetmeid rakendades saaboma "nägemise" endisesse olekusse, kus ei näinud ega tajunud sedasortienergiaid, vaime jms..? Kas saab seda "võimet" kustutada?
Kui inimene oma rumalusest laseb vaimolendi oma sisse... Kuidas temast lahti saada kui ta ei taha enam ära minna? Kas ta edaspidi saab lihtsamalt selle inimese sisse minna/edasi-tagasi käia? Kui ühe vaimolendi enese sisse lased, kas on tema võimuses ilma inimese nõusolekuta/teadmata teisi vaimolendeid omale sinna seltsiks kutsuda?
Vasta
#2
1) Kui tahad mingit "võimet" taandada, siis saab seda küll teha, kuid see on natuke raskem kui selle "võime" arendamine
2) Hingest lahti saamisek peaks teadma kust see hing on tulnud, miks ta seal on, kuidas tuli, mida ta tahab? Mida rohkem tema kohta teada on, seda lihtsam on teda minema saata. Aga soovitus oleks pöörduda kellegi poole, kes on eelnevalt seda teinud.
3) Kui hing läheb kellegi sisse, siis kunagi ei oska öelda, mis juhtuda võib. Kõik oleneb milline hing on, ja kas üldse hing on.

Muudetud: 13-12-07 kell 15:36:10 Nazz
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: Nazz
1) Kui tahad mingit "võimet" taandada, siis saab seda küll teha, kuid see on natuke raskem kui selle "võime" arendamine
2) Hingest lahti saamisek peaks teadma kust see hing on tulnud, miks ta seal on, kuidas tuli, mida ta tahab? Mida rohkem tema kohta teada on, seda lihtsam on teda minema saata. Aga soovitus oleks pöörduda kellegi poole, kes on eelnevalt seda teinud.
3) Kui hing läheb kellegi sisse, siis kunagi ei oska öelda, mis juhtuda võib. Kõik oleneb milline hing on, ja kas üldse hing on.

Muudetud: 13-12-07 kell 15:36:10 Nazz

Kuidas saab "võimet taandada"?
Kui on hingest lahti saadud juba, aga kartus on et ta tuleb tagasi, tuleks ka spetsialisti poole pöörduda? Kuskohast leida üldse asjatundjat, kes olukorda hullemaks kindlasti ei keera?
Vasta
#4
Egas "võimest" lahtiütlemine ei tee veel väljakutsutut olematuks. Tagasi tuleb saata see, kelle iganes sa välja kutsusid.

Võimest lahtiütlemine on lihtsalt taotuslik - sa enam ei vaata ja kõik. Nii lihtne see ongi.
Vasta
#5
Niisiis-mida arvate?
Olen kuulnud ise et tegelikult kõik ei näe neid, samal ajal kui teised näevad...
Noh, võtame näiteks sensitiivid, kunagi telekast tuli selline saade, nagu " Eesti nõiad " , ja seal saates esinenutes mõni ütles, et kõik suudavad vaime näha, mõni jälle, et kõik inimesed ei näe neid, niiet mine ja võta kinni siis...
Vasta
#6
No aga näiteks kui on suurem kamp inimesi (noh, oletame et viis inimest ), ja kolm neis näeb vaimu, aga ülejäänud kaks võivad vaimule otsa vahtida ja ikka ei näe...mida sellisest olukorras arvata?
Vasta
#7
Niipalju, kui mina tean, siis sihukesed spirituaalsed tegelased näitavad end neile, kes on nendega kuidagi seotud, või kui nad vajavad abi, olgu põhjus mis iganes. Samuti on vaimudega seotud haldjad (*see teema* kaldub Teie, Adrasthea, teema küsimusest kõrvale, vabandan, aga see on sarnane asi, kes teab, äkki on vaimud ja haldjad vägagi seotud), ka nemad näitavad ainult teatud inimestele. Ma võin küll eksida, aga ma loen, ee, "teaduslikke" raamatuid.

Head päeva,

WiW
Vasta
#8
Viirastusi igaüks kohe kindlasti ei näe (näiteks mina pole siiani näinud)...
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Spirit007
Viirastusi igaüks kohe kindlasti ei näe (näiteks mina pole siiani näinud)...
No ega see pea veel tähendama, et Sa pole võimeline nägema. Mina pole näiteks Putinit ja Bushi ka (teisiti kui televiisoris või pildil) näinud, aga usun, et kui nad nägemisulatusse juhtuvad, siis ikka näen.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: WizardInWinter
Niipalju, kui mina tean, siis sihukesed spirituaalsed tegelased näitavad end neile, kes on nendega kuidagi seotud, või kui nad vajavad abi, olgu põhjus mis iganes. Samuti on vaimudega seotud haldjad (*see teema* kaldub Teie, Adrasthea, teema küsimusest kõrvale, vabandan, aga see on sarnane asi, kes teab, äkki on vaimud ja haldjad vägagi seotud), ka nemad näitavad ainult teatud inimestele. Ma võin küll eksida, aga ma loen, ee, "teaduslikke" raamatuid.

Head päeva,

WiW
Just lapsed pidid eriti vastuvõtlikud olema nii vaimude kui ka haldjate, päkapikkude jms suhtes. Näevad just nemad sagedasti selliseid tegelasi. Aga seda seostatakse nende fantaasiarohkusega, mida mina ei arva. Lapsed on ausamad kui täiskasvanud ja ehk siis ilmutavad vaimud, haldjad jms endid lasetele parema meelega.
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: Spirit007
Viirastusi igaüks kohe kindlasti ei näe (näiteks mina pole siiani näinud)...
No ega see pea veel tähendama, et Sa pole võimeline nägema. Mina pole näiteks Putinit ja Bushi ka (teisiti kui televiisoris või pildil) näinud, aga usun, et kui nad nägemisulatusse juhtuvad, siis ikka näen.



heh : )

niimoodi võttes JAH, aga ise ei oska vaimude olemasolusse midagi arvata, kuna lihtsalt pole selliseid kogemusi...mmm aga olen kuulnud, et siin para-webis on mingid uurimisrühmad või midagi selle taolist ja kohe ka küsimus: Kui te olete oma Uurimisrühmaga kuskil käinud (mõisad, majad jne) kas olete siis midagi ebanormaalset näinud oma silmaga?
Vasta
#12
osad on näinud, mina veel mitte.
Vasta
#13
Ma ise olen näinud paariks sekundiks ähmast mehekuju, mis kõrvalevaadates kaob, aga mõnel inimesel minu tutvusringkonnast juhtuks nagu iga päev midagi seletamatut ja vahel on need lood nii jubedad et paneb lausa kahtlema....
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: Adrasthea
Just lapsed pidid eriti vastuvõtlikud olema nii vaimude kui ka haldjate, päkapikkude jms suhtes. Näevad just nemad sagedasti selliseid tegelasi. Aga seda seostatakse nende fantaasiarohkusega, mida mina ei arva. Lapsed on ausamad kui täiskasvanud ja ehk siis ilmutavad vaimud, haldjad jms endid lasetele parema meelega.

Teoorias kõik võivad tõesti näha, aga küsimus on pigem, et miks ei näe? Ma leian, et see on sellepärast nii, et mingil tasandil ollakse end ilmselt ära blokeerinud, olgu see siis näiteks hirmu tõttu või lihtsalt muude mõjurite tõttu (pole tegelenud piisavalt paranormaalselt vaimsete asjadega, et neid ära tunda; eitatakse seda jne).
Miks aga lastel on nö soodumus siiski paranormaalseid asju rohkem näha ja kogeda on sellepärast, et kui sa oled laps, siis sulle pole jõutud veel halli massi uskumusi peale suruda, et see on a la muinasjutt jne, sa lihtsalt ei tea veel sellises olukorras millega on tegu, aga ei oska veel eitada. Kuskilt on ka meelde jäänud, et igasugu võõrained (toidulisanditest vaktsiinideni) mõjutavad seda "nägemisvõime" kadumise protsessi.
Tundub minu jaoks vähemalt loogiline Bleh
Vasta
#15
Nojah, tänapäeval seda keemiat pea kõik toiduained täis topitud. Aga näevad ju ka need inimesed, kes ei tegele paranormaalsete asjadega...
Vasta
#16
Ju nad on siis nõus neid nähtusi mingil moel aktsepteerima Laugh
Vasta
#17
Võimalikwink
Aga tavaliselt on just vanadel inimestel palju selliseid kogemusi. Tea, kas see on siis ka kuidagi nende lisaainete mittesöömisest tingitud, mida meie iga päev sisse sööme. No muidugi, vanust ka ju rohkem, aga kusagilt pidid ju alguse saama igasugu legendid ja vaevalt need nüüd kõik välja on mõeldud. Vähemalt pidi olema midagi, mille järgi need välja mõeldi.
Vasta
#18
Kusjuures on kõik inimesed võimelised nägema vaime.Aint teatud vaimud näitavad end teratud inimestele.tavaliselt vaimud hoiatavad.
Vasta
#19
Sain taas targemakswink
Vasta
#20
mina olen näinud umbes nelja kümend eri kummitust vahest ainsana ning vahest on näindud neid ka mu sõbrad. Te saate aru kuidas ma niipalju kummitusi olen näinud kui mu elulugu loete.
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: 58003314
Te saate aru kuidas ma niipalju kummitusi olen näinud kui mu elulugu loete.
Kus selline võimalus avaneb? Oskad midagi soovitada?
Vasta
#22
vaim võivad näha kõik inimed aga vaim peab ise inimesega suhtlust algatama...ja see on võimalik et mõned näevad kambas vaimu aga teised mitte...muna vaim suhtleb nendega kes temasse usuvad...ja kellest tal kasu on.....väljakutsutud vaim ei pruugi ennast ültse kellegile näidata kui t apahaseks saab et teda häirida....aga loomad ja lapsed pidid jah vaime paremini nägema ja tundma nende lähedust kuna nad on süütumad ja usaldusväärsemad elusoledid...mll oli juhus kui mu umbes kolmekuune õde süles oli ja vaim mu juures oli käinud....laps muutus väga närviliseks ja hakkas sahkerdama ja koer hakkas õues täiega haukuma aga mina ei näinud ega tundnud midagi....mu nõiast sõber rääkid et vaim käis mind külastamas ja ma ei teadnudki
Vasta
#23
Arvatavasti on siis asi selles, et mingil määral on asi uskumises sellesse - kas on olemas vaimud ja mingi muu selline maailm, millest paljud ei tea või ei tahagi seda uskuda. Ka vaim või selline nähtus ilmutab ennast siiski inimesele vast teatud-kindlal eesmärgil.
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: 58003314
mina olen näinud umbes nelja kümend eri kummitust vahest ainsana ning vahest on näindud neid ka mu sõbrad. Te saate aru kuidas ma niipalju kummitusi olen näinud kui mu elulugu loete.

selle järgi võib oletada et su vaim käis vahepeal ära ja küsis elupikendust.Kusjuures aga peavaim andis sulle võimaluse paranormaalseid asju näha.Täpsema seletuse võin anda sulle posti kaudu.
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: Anzie
Arvatavasti on siis asi selles, et mingil määral on asi uskumises sellesse - kas on olemas vaimud ja mingi muu selline maailm, millest paljud ei tea või ei tahagi seda uskuda.

kusjuures sul on õigus.Vaimud ilmutavad harva end nendele inimestele,kes ei usu neisse.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas koer ikka näeb vaime? Coolfh 110 32,468 06-07-2023, 11:59
Viimane postitus: xcad
  Koer näeb vaime? elupida 4 4,051 14-03-2014, 09:42
Viimane postitus: Mitic
  Kas on võimalik,et surnud inimesed naasevad oma pere juurde surmatooja 16 8,199 06-06-2013, 21:04
Viimane postitus: Wilholmensis
  Keegi teab, kuidas vaime tagasi ajada? omaspilves 20 10,676 02-12-2011, 00:14
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Mida tohib küsida ja mida mitte ? OuijaFan 28 15,157 13-09-2011, 08:28
Viimane postitus: akvamariin
  Miks vanades lahingupaikades ei kummita? heajuut 48 16,823 29-10-2010, 21:20
Viimane postitus: Liine
  Kas ja miks ilmuvad vaimud just piltidel/videotel? Sycne 55 27,557 10-12-2009, 17:30
Viimane postitus: völundr
  Miks on vaimud õelad, kurjad ja vastikud? orknow 81 25,999 02-08-2009, 19:37
Viimane postitus: kassiroju

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat