•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraalsed ruumid, juhe kuklas ning manipuleerivad maavälised
https://www.adme.ru/svoboda-psihologiya/...H0LEEHwhJc Kahju, et jälle ainult võõrkeeles. Ega tänases olegi muid võimalusi vist enam. Vene ja engliss. Translator avitab. Tasuks teha ( juhul kui jutt arusaadav ) aus ja kaine analüüs. Une ja siinilma lahknemistest ja koosnäivuse kohta. Skisoidsus kui selline ja muud ,,seisundid,,. Samas ei pea šamanism skisofreeniat kehaliseks ravimatuks haiguseks. Olukord on võimalik ÜLE VÕTTA oma mina ja vaimu kasuks. Ise või kellegi abiga. Linnaplatsilt leiab abistajaid muidugi hulgem aga mõistlik oleks leida keegi ,kelle oskused kõnnivad ees ,mitte ei komberda reklaami najal.
(07-06-2019, 17:49 )Q11 Kirjutas: mitte unenäod ei väsita mind...muidugi ma rääkisin võimatusest kaotada teadvust unemaailmas. Vaid...hmm...kui ei ole enam üldse võimalik "magama" jääda. Oled Ärkvel...kolmes seisundis koguaeg...ärkvelolek, uneilm ja sügavuni. Kolmnurga sees olev Silm...Smile

Ka see on lingil kirjeldatud.
Vasta
Kas ,,kõrgemaks ,,peetu on ikka TÄHTSAM? Ei ole. Oma vaimu naba ollakse siin. Ja arenetakse KOOSTAMA keset e. meisterlikku tasakaalu. Mitte kuhugi pole vaja lahkuda, püüelda...... . Olen kogenud nii ülailma kui ka allima. Kui poleks olnud vajadust keskme vääriliseks väljenduda - poleks ju ka lahkunud. See aga ei tähenda kuskilt ÄRA tulemist. Aspektide väljendused on alati paralleelselt. Samas muidugi...... kui keegi ikka tunneb tungi ära lennata.... ju siis polnud valmidust ja ebakõla - polegi vajalik lõputult tekitada.
https://lonerwolf.com/what-is-spiritual-bypassing/ Ja sa mõtle miuhke kaablistik meid ,,aitamas,, siin ilmas.
Vasta
Selle unenägemise lingiga ajasid mulle juba päris hirmu nahka...enamvähem kõik nagu on...hmm..mustvalget vist mitte ja Onu Hirmuga sain ka uneilmas kokkuleppele, kui Ta enda õudusest kiljuma panin Laugh
Aga mida Sa Lokster selle üleilma ja alailma nähtuse juures mõtled ehk kirjutad neist veidi ...kui viitsid...Smile
Vasta
Jälgige seda sooja tunnet oma organismis, mis teid arvuti ette tagasi veab.
Vasta
A miks hirmu tunned? See ju on võmalus ära tundma hakata . Teisisõnu- just nüüd tegutsema. Olen ju öelnud ,et olen teadvustunud avaramasse. Ja ka näinud reaalset SILMA. Hiljuti andsin artikli selle kohta. Vat selle silma taga ongi ,,keskjaama kiisu,, kes jagab kas õudu või õndsusdoose. Kumb just edukamalt hoiab ...... mässajaid paigal. Ega ole mulle ka kogu ülejäänu unenäostikust sealt lingilt nii väga võõrad. Olen elu jooksul paljut sest ka kogenud. Üla ja allilm....... hm kui sa poleks nii jonnakalt ignoreerinud mu tekste....... Nüüd uuesti seda siia kokku võtta oleks keeruline. Nädalate jooksul sai palju läbi räägitud, nüüdseks enamus kustu läinud. Jama on siis kui nabast kistakse ....rajalt maha. Vahet pole kummas ( või millises kaheksas suunas) suunas kistakse. Õndsusega ülailma kütteks või õudusega allilma tööriistaks. Oma ego mätta otsas tuleb ikka meisterlikult püsida. Seda on raske teha kui ise kedagi veel kukile lubada ja haarata doosi ning roosade prillide järgi.
Tuuletallaja nokib ka kotka silma . Siiras soovitus-leia raev ja löö see silm looja.
Seda teemat on mitu aastat seemendatud. Tapa oma ego-allu-loobu vastu võitlemast ja lase oma ,,kõrgem,, vaim sisse. Tõlgin - pea kõike võõrast omaks ja lepi sellega ,et sind kasutatakse söögiks-tööriistaks ja röövikuks. Liblika vaimsust vast ollakse njueidzist isegi lugenud. Teate kuidas ,,võõras,, herilane röövikuga käitub? Kõigepealt tuimestab nõelaga, muneb muna sisse......röövik muutub elusaks zombiks kuni ...... seest ollakse tühjaks nositud. Raipe kuhilast tõuseb ..... herilane võidukalt. Et mis ,edasi valguse vibradesse? Teeme raske töö eest ära ,puhastame teed ja..... walgime ise tootelattu algosadeks? Lao brigadirid jah üsna lärmakalt suunavad juba. https://higherdimensional.net/2019/06/10...IvRp0n1hGs
Vasta
(11-02-2019, 19:32 )Naut Kirjutas: Ja veel... selliseid "operatsioone" läbi viies tuleks siiski kogu praht mitte lihtsalt "ära visata" (nagu antud ülekannetes tehti) vaid korralikult kogu jamps kindlalt suletud jäätmekonteinerisse toimetada ja näiteks kuskile musta auku ümbertöötlusesse saata. "Dimensioonid puhtaks, seltsimehed!"

Kas selle prahi konteinerisse toppimise kohta on soovitada mingit juhendavat lugemisvara?
Vasta
Uskumatu, millist pettust viiakse läbi miljardite inimestega üle maailma orjandusliku süsteemi poolt.
NewEarthi asutaja Sacha Stone intervjueerib Bibi Bacchust, kes annab sissejuhatava ülevaate UCCst (Uniform Commercial Code).
UCC tähendab lepinguid - nii nähtavaid kui ka nähtamatuid, inimeste ja korporatsoonide, sh valitsuste, firmade, pankade ja institutsioonide vahel, mis valitsevad meie elu ja tegevusi. UCC tähendab ka kaubavahetustingimusi firmade, valitsuste ja institutsioonide vahel, mida inimestele päevast päeva peale surutakse.
Kui inimkond UCCst teadlikuks saab ja saab selgeks, kuidas mitte astuda lepingusse, kuidas lepinguid ja antud allkirju tühistada, siis vabaneme sellest varjatud kontrolli- ja orjastamise süsteemist.
https://www.youtube.com/watch?v=V5K2fDHX9QQ

Vimne Roomlane lisab juurde, et need kes tahavad ikka toita anglosakside reptiilset maailma, need toitku aga edasi, Viimne Roomlane on aga juba ammu oma pilgu suunanud Itta, kus on ainus lootus!
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat