Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sensitiiv: vabastan negatiivsetest energiatest
#1
Sensitiiv- puhastan, tasakaalustan energiavälju,
vabasatan needusest,sajatusest,pinged,haigused
puhastan teie kodusid negatiivsetest energiatest.
#2
Noonii. On sul nö soovitajaid ka?
#3
(30-01-2010, 15:29 )zepac Kirjutas: Noonii. On sul nö soovitajaid ka?

Vist ei olnudwink

Isa soovitusel

#4
Miks keegi ei paku positiivsetest energiast vabastajaid? Ainult negatiivne ja negatiivne!
Mul oleks vaja paarist KW'st lahti saada, võin ka vahetada (Kellel negatiivset üle, positiivse vastu)
#5
Nii armas --- anname aga oma jõu teistele ära uskudes, et ainult teised saavad meid korda teha.

No tont küll - ärgakem ometi üles ja võtkem vastutus iseendaga toimuva eest!

Head tervist!
#6
Kui libastud ja kukkud, siis tõuse, naerata ja astu edasi..
#7
(27-06-2011, 11:50 )AnnaNuustik Kirjutas: Nii armas --- anname aga oma jõu teistele ära uskudes, et ainult teised saavad meid korda teha.
Väga õige, Nuustik! Ma olen koguaeg arvanud, et ega need haiglad teab mis vajalikud asjad ole. Eks saab südameoperatsiooni ka kodus tehtud!
(27-06-2011, 11:50 )AnnaNuustik Kirjutas: No tont küll - ärgakem ometi üles ja võtkem vastutus iseendaga toimuva eest!
Ega's siis kõiges vastutust pea võtma. Kui sa tänaval peksa saad ja ribid lüüakse pilbasteks, siis lähed politseisse ja annad ennast üles? Võtad ennast vastutusele kehavigastuste tekitamise eest!?
(27-06-2011, 11:50 )AnnaNuustik Kirjutas: Head tervist!
Ja, et nüüd mu mõnevõrra "segane" jutt ära tõlkida siis nii nagu füüsilises maailmas, nii ka "vaimses" maailmas on mõnikord vaja abikätt. Ma ei ütle, et iga pisiasjaga (pind, marrastus) aga mõnikord lihtsalt ON vaja.
#8
Mida te siin nüüd jahute - tehke teemale ots peale ja rääkige mujal tõsisematest asjadest...
Reklaam peaks ju nii või teisiti foorumis keelatud olema?
#9
Ilo, Sa paned väheke mööda ning dramatiseerid asja üle, aga saad andeks, sest ma tean, et isiklikku ärritumist on raske lahti lasta. Bleh

Niisiis.
Haigla pole tänapäeval enam koht haigete vaid inimeste jaoks, kes ei ole viitsinud endaga tegeleda.

Haigus tekib siis, kui inimene on piisavalt kaua sama mõttemustriga seda esile kutsunud.
Ja siis hakkab ta arsti vahet käima, et saada tähelepanu. Kasvõi seda pooletunnistki, sest teistel (lähedastel) pole ju aega (või ei julgeta seda küsida)... Enda otsa ometi ei vaadata ju helluse ja enesejaatamise ning seeläbi ka jõu saamiseks.

Ma ei viitsi uuesti ratast leiutama hakata, ütlen parem kahe raamatu nimed, mis teemast huvitatule asja lahti selgitavad:
Caroline Myss "Vaimu Anatoomia" ja Bruce Forciea "Ravikoodi Murdmine".

Rõhutan, et arstid Saaks Koos alternatiivmeditsiinimeetodite asjatundjatega palju efektsemaid tulemusi.
Nt Reiki.
Võin saata huvitatule "REIKI RAVI KASUTAMISE TEADUSLIKUD ALUSED" nimelise bakalaureusetöö, mis näitab Ilmekalt, et bioenergiaga saab tavameditsiini toetada.

Ise usun, et kui rahvas hakkaks asjaga (tegelikult tähendab see - ENDAGA!) Tegelema, saaks ravimitööstuse 90% ulatuses sulgeda.

Abi on tore. Kuid väga palju saab ja peab ise tegelema, muidu jääb arengus toppama.

Jätkuvalt - head tervist!
Nii vaimset, kui....
#10
AnnaNuustik- sa oled nii armas!
#11
Hmm.. see oli küll.. teemasse.

*Nuusik vangutab mõistmatult pead*

Ah, tühja kah.

Tänud!
#12
(27-06-2011, 12:55 )AnnaNuustik Kirjutas: Ilo, Sa paned väheke mööda ning dramatiseerid asja üle, aga saad andeks, sest ma tean, et isiklikku ärritumist on raske lahti lasta. Bleh
Peeglike, peeglike seina peal, ära peegelda mu ebakindlust teiste pealt! Smile
Ülejäänud teksti ütleks, austan su arvamust aga mul on teine, dramaatilisem, arvamus.

#13
Kuidas iganes arvate, söör. Bleh
#14
Kui on tõsine aitaja ( ja aitaja all ei pea ma silmas "kohest elu heaks tegijat" - traditsiooniline , saamahimust vaevatud tõlgendus aitamisele) - siis tema juurde ka jõutakse. Ise end reklaamivad on kahtlased tüübid.

#15
Mille baasil see töötab?
Üks negatiivsest laengust vabastaja on selline: http://en.wikipedia.org/wiki/Electron_gun
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat