•  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13(current)
Teema hinnang:
 • 1Hääli - 5 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Reptiloide ei saa olemas olla
Aga see oli ju sinu põhjenduse osa miks su arvates reptiloide ei saa olla.
Vasta
(27-02-2013, 13:08 )positiivne Kirjutas: Ennast aastatuhandeid varjav, aruharva ja kogemata ilmutav rass, kes suurema osa ajast maskeerub kellekski v millekski ehk siis võtab omaks ja jäljendab täiuslikult võõra rassi ambitsioone, lootusi ja unistusi, väärtushinnanguid ja kultuurilugu - elab võõra rassi elu, teostab võõra rassi tulevikku (see protsess on kaugelt keerulisem ja ulatuslikum)... Vältimatult peab selline salarass hajuma peremeesrassi sees. Seega kui need vähesed reptiilikohtumise kogemused ongi tõsi, siis ilmselt näeme sedasi kaduva rassi viimaste poegade/tütarde/hermafrodiitide kiiresti jahtuvaid jälgi?

Muidugi on see osa mu põhjendusest ja ka ülaltoodu.
Vasta
Sa oled jah sellesse teemasse palju kirjutanud. Ja kirjutad ka Icke nime valesti.
Ja see, et sa isegi nime õigesti ei vaevu kirjutama, näitab, et sa pole Icke teoseid lugenudki.
(14-02-2013, 02:06 )positiivne Kirjutas: Siiani aga on jäänud mulje, et seda veidrat teooriat toetab vaid maosarnaste jumalate leidumine mõnes muistses panteonis. David Ice kutsuti ja seati segadust külvama ning see, kuidas ta seda teeb, pole Seadjat eriliselt huvitanud. Klassikaline ja enamasti toimiv tehnika: kui tahad midagi varjata, siis liialda, räägi asjast, puhu suureks vähetähtsad ja uskumatud detailid ja suuna hajuta uudishimutseja tähelepanu. Ja Ice on suurepärane.
Ilmselt pole sa ka vahepeal midagi juurde lugenud, sest Icke teemas olid esimene, kes teda maha tegi. Ja põhjendamatult.
Vasta
Ega ei olegi lugenud. Smile Kuulamist on juhtunud aga lugenud ei ole. Mis su jutu mõte on Nofre? Milleni sa tahad jõuda? Ma ei suuda tarbida selle mehe toodangut. See tapab mind. Tema kõige nauditavam video on olnud see, kus ta oma kodu näitas ja tõestas, et pole rikas.
Vasta
Tahan jõuda sinna, et kas panen siia teemasse artikli kujumuutmisest või on selle jutu siiapanek ennatlik.
Paistab, et inimesi, kes kujumuutmisest varem lugenud, foorumis enam ei ole. Sinu teadvus aga kindlalt ei ole sinnamaani veel arenenud. Sinu viimane postitus siin tõestab seda selgelt.
Vasta
(04-01-2017, 15:05 )positiivne Kirjutas: Ega sa ju minule ei postita?
Ei, aga kuna sa oled siin iga päev, siis sinu reageering on juba ette teada. Aga kuna oled parahuviline enda arust, siis otsi see huvitav artikkel ise üles ja nii saad teemat täiendada. Olen tahtnud seda siia teemasse juba mitu kuud lisada, aga tõelisi parahuvilisi pole foorumis ammu olnud. Huvitav miks neid enam ei ole? Ehk sellepärast, et igal hommikul terve aasta on üleval Venemaa teema?
Vasta
Laugh kuule sa ei pea lugema teemat, mida sa ei soovi lugeda, nii lihtne see ongi. Siin foorumis toimib päris heasti ka ignoreerimise funktsioon. Igas pulmas peigmees ei peagi olema.
Vasta
Selge. Kujumuutmise artikkel sind ei huvita. Miks sa siis loed seda teemat? Ja lisaks veel kirjutad teemasse asju, mis päris parahuvilisi ei huvita?
Nagu see multikulti propa.
Vasta
Kujumuutmise artikkel huvitab väga.
Vasta
(04-01-2017, 15:36 )positiivne Kirjutas: Kujumuutmise artikkel huvitab väga.
Miks sa siis ei guugelda kui huvitab? Pane google otsingusse kujumuutmine ja Tartu Ülikool ja artikkel tulebki välja. Ilmuta kusagilgi huvi paranähtuste vastu.
Foorum hakkab ikka tõeliselt igavaks muutuma.
Vasta
(04-01-2017, 14:32 )positiivne Kirjutas: Ega ei olegi lugenud. Smile Kuulamist on juhtunud aga lugenud ei ole. Mis su jutu mõte on Nofre? Milleni sa tahad jõuda? Ma ei suuda tarbida selle mehe toodangut. See tapab mind. Tema kõige nauditavam video on olnud see, kus ta oma kodu näitas ja tõestas, et pole rikas.

Ise Icke i ei loe ja reptiloide ei usu kuid pean mainima et tema raamat reptiloididest oli vist "Matrixi lapsed" on päris huvitav isegi põnev lugemine. Seega soovitan sul positiivne see kindlasti läbi lugeda. Laiendab silmaringi, tutvustab kultuuriajalugu ja kui enamat pole siis Tallinna vanalinnas näed rohkem huvitavat.

Või mis siin ikka uskuda ,kinnitavad ju kõik religioonid et kas kuri või mõni teine vaim võib inimese keha üle võtta. Me kõik teame et mõni haigus võib ka inimese mõistuse ülevõtta ja panna teda väga sihikindlalt tegutsema. Asi nüüd reptiloididel seda teha.
Vasta
David Ice loengute põhjal on tehtud üks huvitav video. Soovitan vaadata ja kaasa mõelda.
https://youtu.be/_WkjCvmUHpE
Vene keeles.
Vasta
(15-10-2020, 11:57 )äikesepoiss Kirjutas: oeh juba pealkiri -- Laugh kamoon. No algab juba mingi tati pritsimisega. Pagan võtaks.
Ja millest jutt edasi käib? Pagan võtaks. Paranohikud võiksid olla üle sellisest jamast. Ulmefilmi lõikude näitamine ja kasutamine argumentidena... Jeesusmaria.
Reptiloidid? Järsku on nii, et osadel n.n. reptiloididel inimese energeetiline keha tuletab reptiloidi meelde? Mitte see füüsis mida saab käega katsuda ja silmaga vaadelda. Ammu on nõiad osanud võtta teiste eluvormide füüsilist kuju, raske see on aga osad suudavad ja järsku siit on see legend alguse saanud nagu libahundid? See on tundmatu valdkond aga inimene kui energeetiline olend saab seda uurida....vaja ainult areneda ja oma võimeid avastada! Maailm on palju imelikum kui oskame ettegi kujutada ja ulme võib ka tõeks osutuda. Need reptiloidid millest räägitakse on suht vähe vaimselt areenenud ja kangesti inimese püüdluste, hirmude ja kujutlusvõime. Kui on teised energeetilised olendid siis need on ikka palju erinevamad kui need n.n. reptiloidid! Võtame või hariliku kodukassi, oled pisikesest peale üles kasvatanud aga katsu saa teda mõista! Ja kass pole mingi ulme vaid reaalne energeetiline - bioloogiline olend keda on aastatuhandeid kodustatud, harjutud ja isegi jumalikustatud (vana egiptus).
Vasta
(15-10-2020, 11:57 )äikesepoiss Kirjutas: oeh juba pealkiri -- Laugh kamoon. No algab juba mingi tati pritsimisega. Pagan võtaks.
Ja millest jutt edasi käib? Pagan võtaks. Paranohikud võiksid olla üle sellisest jamast. Ulmefilmi lõikude näitamine ja kasutamine argumentidena... Jeesusmaria.

Kui Icke mitukümmend aastat tagasi oma teooriatega avalikkuse ette tuli, naerdi ta julmalt välja ja mõnitati igatepidi ja igaühe poolt. Aastad möödusid ja üha rohkem hakkas Icke tuntust koguma. Ja mitte enam kui idioot, vaid kui teadjamees ja prohvet ja kui inimkonna eest võitlev vahikoer ja ärataja.
Sest kui võtta kätte tema esimesed artiklid, ennustused ja hoiatused, mis kunagi irvitati maatasa kui kõige jubedam ja jaburam vandenõuteooria, siis on see kõik tänapäeval juba täitunud ja loetakse normaalsuseks. Kohutavaks, aga normaalsuseks. Aga salata ei saa seda keegi, et enamik tema tollasest jutust on tõeks osutunud. Mitte küll kõik pole veel käegakatsutavat tõestust leidnud, aga enamik on.
Ja need, kes Icke nime puhul ikka veel "Oehh!" karjuvad, et võta vaevaks seda tõelevastavuse fenomeni uurida või tunnistada. Veel hullem, nad ei võta tavaliselt vaevaks isegi Icke teoorite ja hoiatustega tutvudagi.
Mis seal salata, Icke mõned teooriad on vahel tõesti kõhedust tekitavad ja neid koheselt uskuda on ääretult raske. Samas kui tema käegakatsutavalt tõeks osutunud hoiatused on aeg tunnistanud tõeseks, siis oleks äärmine naiivsus tema praeguseid hoiatusi pimesi valeks ajada. Kui pole tõestatud ei tõde ega vale, tasub vaid oodata, lugeda, õppida ja jälgida ja jälgitut ka analüüsida (milline võime pidi tänapäevase hariduse saanud inimestel kahjuks peaaegu puuduma).

Vasta
Asjalik video inimloomadest ning reptiilidest, kes vene keelest aru saab.
https://youtu.be/i3bsPY3U6AQ
Vasta
Lahtisema mõistusega ja kõrgema IQ tasemega olenditele tehtud video. Praegusest debiilsest maailmast ja kes seda väidetavalt juhib. Vene keeles.
https://youtu.be/i_j_eSLSfZ0
Vasta
Biden-il tuleb käest välja mingi väike ussike, vaatab ringi ja läheb tagasi, nahk lainetab. Ametlik video intervjuu. Mis või kes see oli?
https://www.youtube.com/watch?v=1y0q4nb6xRM
Peeter Liiv räägib sõjast
Vasta
CC raamatus on üks kirjeldus kuidas roomaja tapeti või vangistati, täpselt ei mäleta, ja kasutati roomaja silmi unenägemiseks. Kui asja edasi arendada siis piisab vaktsiinisüstist=vampiirihammustusega.

Kujumuutumine on teisele tähele reismiseks vajalik, sest kui täht on kaugel, siis keha peab muutuma keskkonna järgi. Kui keha on paigal, siis kuju ei pea muutuma, sest keskkond on koguaeg ühesugune.
Vasta
(21-09-2021, 00:16 )äikesepoiss Kirjutas: Ülalmainitud olend võtab sind järele aidata. Säärased videod on mõeldud orjadele. Lammastele või veisekarjale, nagu soovid. Eks ikka selleks et enesearendamise asemel tegeleksid selliste videote loomise ning kuulamisega.
Sul tolgusel on endast ikka väga hea mõtlemine! Tarvitad midagi erilist, et selline luul tekib?
Vasta
Pealkirjast, millised füüsika seadused keelavad reptiilide olemasolu ?
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=r4OAXYsT5K8&t=88s
Alates 30min kuulata.
Vasta
(21-09-2021, 15:43 )6 G 6 G 6 G 6 Kirjutas: Pealkirjast, millised füüsika seadused keelavad reptiilide olemasolu ?
Olemasolevatest mitte ükski.
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=GkGUzM9qjJo&t=66s
Reptiloididest ja inimese DNA-st kuni maailmavalitsuseni. Venekeelne
Vasta
  
 •  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis see olla võib? BIBI 12 6,603 18-07-2012, 09:22
Viimane postitus: zzz34
  Kas Ufod kui rohelised mehikesed on olemas? Tutanhamon 78 29,985 07-12-2009, 09:21
Viimane postitus: T11ger

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat