•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maailma suurim vandenõu - ristiusk
(22-09-2018, 13:31 )Infinite Kirjutas:
(22-09-2018, 06:01 )Tyto Alba Kirjutas: Äkki ka viide originaalile - see tekst oluliselt segab.

Tõlge on neile, kes ei saa inglise keelest aru, neid see ei sega
Kes saab aru, siis originaal on siin https://www.youtube.com/watch?v=_laYV6Bl49w
Soovitan kindlasti seda kanalit, kust see video originaal on, seal on veel palju tõepaljastust ja vandenõu kohta vatikanis

Kui tekst katab kinni olulise osa visuaalsest infost siis ta segab.
Eks igaüks otsusta kas ja kui palju see just teda segab.
Tänan viite eest.
Vasta
Sai hoiatuse aga ei. Peab ju viima oma kalli saatana-jehoova igale poole. Koos kokakoola automaadi ja tasuta wifiga. Vaata jutuubi videosid. Mitu korda ja järelda armastuse sõna maaletoojate kui toote müügitöö mõju. Nojaa muidugi, eks enne seda elati masendavas sitaorus ja ikalduses kesk pimedust,kurjust ja hädasid.Kõrvuta aastaarve. https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4 https://www.youtube.com/watch?v=1hsDn2kNriI
https://www.youtube.com/watch?v=1hsDn2kNriI
Vasta
Eesti taasristiusustamine võib küll läbikukkunud olla aga mingi Soodomlaste ususekt on siin küll oma kultuurirevolutsiooni läbi viinud olen ise näinud nende noorliikmetest tõsiusklikke hui wei pinge karjakaupa liikuvat ja mõrtsukalike nägudega loosungeid karjuvat.

(*Soodom oli linn piiblis kus lokkas kõlvatus ja pätlus ning kuhu saabus paar issanda inglit millepeale nende rahvas tahtis inglitele taha keerata.)
Vasta
Tuttav jehhoovakuulutaja ütles kurvastusega, et ka neil on kogunemised keelatud. Alluvad valitsuse otsustele.
Vasta
Enamus kanaldajaid,prohveteerijaid,inglitädisid esitavad oma loomingut mis väljub nende alateadvusse kogunenud materjalist,kui pikalt keskenduda mingile mütoloogilisele või omaloomingulisele figuurile võib luua täiesti töötava isiksusmudeli mis genereerib teile vastuseid aga see kõik toimub ikkagi teie peas ning alateadvuses.Paistab et see toimib isegi hüpnoosiseansside puhul kus kanaldatakse mingite olevuste vastuseid või eelmisi elusid.
Enamuses juhtudel on see nii ka kui inimene väidab ennast rääkivat jumalaga.
Stories from Norway filmis on seda ilusti kujutatud kui rahahädas hüppesillaehitaja küsib nõu jumalalt ja pilve pealt vastab tema enda näoga jumal talle andes nõu teha pressikonverents.

Vähesed kanaldajad suudavad ühendust saada maa infoväljaga ja sealt mingit informatsiooni hankida,veel vähesemad sinna ise midagi üles laadida,ka seal on palju mõttekujundeid ja kujutusi mida on sinna suutnud jäädvustada varasemad sensitiivsed kujustajad(shamaanid,nõiad,usumehed).

Kui suhelda sealsete inglite jumalatega,vaimudega peaks jälgima kes on nad kujustanud ja mis on nende eesmärgid.Ei saa öelda et on ainult üks headus ja see on selle konkreetse jumala,vaimolendi oma,see headus kehtib ainult tema järgijate ja eesmärgi teostajate suhtes ja on kaheldav.
Sellisel vaimuteel ronijatele kes nende egregoride käest ka mingeid energeetilisi tasusi võivad saada viib järgmisele astmele tavaliselt tee mis on moodustunud ohverdatute kontidest ja järgijate juures võivad inglitädid tunda laibahaisu.

Muidugi võimsamatel juhtudel võivad sellised omaloomingulised mõttekujundid isegi mingil määral materialiseeruda nagu budistlikus maailmas on kirjeldatud mõtteolendi esilekutsumise nähtust.
Kui paljud inimesed massid panustavad oma mõtteenergiat,hingejõudu kindlasse mõttevormi,kujusse sünnivad egregorid-jumalad.Nende võimsus oleneb panustatava energia kvaliteedist ja tõsiusklike järgijate arvukusest.

Anna Chapmani saates räägiti vist et Jeruusalemmas Jeesuse Kirikus toimuv iseeneselik pühade tulede süttimine uskike käes on teostatud nende hingeenergia,peenenergia abil.

Sellepärast jumalad surevadki,kaovad,taanduvad pimedusse kui nad kaotavad oma järgijad ja neisse enam ei panustata oma peen tasandi hingeeenergiat.

Maailma ülesehituses on olemas teatud korrapära ja seadused,mida võib omistada kõrgemale intelligentsile,aga usumehed ekspluateerivad seda omistades seda mingile konkreetsele omaloomingulisele egregor jumalusele.

Religioon on aga alati olnud inimeste kontrolli süsteem,mille eesmärgiks on hallata masse sundida neid sõnakuulelikkusele ja karistada teisitimõtlejaid. Selleks on aastasadade jooksul välja töötatud palju vahendeid alates kirikuvandest,tagakiusamisest,jälgimis ja jälitustegevusest, keemilistest vahenditest kuni füüsilise hävitamiseni.Neid kontrollimehhanisme ainult täiustatakse sellest klerikaalsete ringkondade suur huvi tehisintellekti,nanotehnoloogiate,kiibitamise totaalse jälgimise vastu.
Tuleviku religioon on tehnika teadusreligioon.
Vasta
(13-04-2020, 13:21 )äikesepoiss Kirjutas: Kas jälle tahetakse teha propagandat? Usaldage paraveeblaste võimet olukorda hinnata.

Mida sa sellega öelda tahad?
Akilliusel oli Koroona viiruse teemas hea post mille ta kahjuks ära muutis ja mis kõlas umbes nii kas teil on ATH(aktiivsuse ja tähelepanu häire)et te ühtegi teksti lõpuni ja mõttega läbi lugeda ei suuda ja ainult oma genereeritavat lõputut monoloogi pasundate.
Vasta
„Enamus kanaldajaid,prohveteerijaid,inglitädisid esitavad oma loomingut mis väljub nende alateadvusse kogunenud materjalist,kui pikalt keskenduda mingile mütoloogilisele või omaloomingulisele figuurile võib luua täiesti töötava isiksusmudeli mis genereerib teile vastuseid aga see kõik toimub ikkagi teie peas ning alateadvuses.Paistab et see toimib isegi hüpnoosiseansside puhul kus kanaldatakse mingite olevuste vastuseid või eelmisi elusid.“

Vist kirjutasin seda ka aga kergelt kordan üle.
Ma hakkasin seda ammu juba kahtlustama, et ega astraalis ma ometi iseendaga ei räägi.
Astraaliolendile võib teha lihtsaid teste ja vaadata kuidas ta nendele vastab või reageerib. Alustades näiteks matemaatilistest „palju on kaks pluss kaks?“. Vastab „neli“. Ja edasi küsida „palju on 10 miinus 3? “, samalajal peas hoida „uskumisemõtet“ numbriga viis. Astraaliolend vastabki „viis“.
Võib küsida ka seina värvi või sünniaastate kohta, panna näpud seljataha ja kontrollida mitut näppu ta arvab olevat...ja jällegi mängida oma unepeas oleva arvuga.
Muidugi mõnikord see olend ei pruugi sellise labase meetodiga kaasa tulla...vastab „Ma ei ole tulnud siia sinu lõbustuseks“...samas see alateadvuse mõte on enda sees.
Sellistele „suurtele“ või „tähtsatele“ küsimustele vadistab muidugi väga keerukalt ja pikalt.
Astraaliolendi suutlikuses unebarjääri ületada ma kahtleksin. Seda suudab ikkagi juba Deemon aga Deemon ise ei ole Jumal. Mõned inimesed hakkavad teda Temaks millegipärast pidama...Smile

Vasta
(13-04-2020, 19:38 )Q11 Kirjutas: Astraaliolendi suutlikuses unebarjääri ületada ma kahtleksin. Seda suudab ikkagi juba Deemon aga Deemon ise ei ole Jumal. Mõned inimesed hakkavad teda Temaks millegipärast pidama...Smile

Oled ka vabaks lastud. Mul on hea meel. Huvitav on see, et nüüd tunnetavad kõik inimesed Maal, mida tähendab nö vangis ehk piiratud suhtlemisega olla Smile1.
Samas loodan, et sa oled reaalsema mõtlemisega kui kuid tagasi. Hrmm Kas inimesed muutuvad?
Vasta
„Samas loodan, et sa oled reaalsema mõtlemisega kui kuid tagasi. Kas inimesed muutuvad?“
Väga hea küsimus...no eks ikka muutuvad aga Hetk mitte...Smile Inimesed lihtsalt...saavad targemaks, kui palju ja kus „rääkida“.
Nad ehk räägivad ka seal kus saab vabamalt seda teha.
Ega Mannu vist pahanda kui Minaelanile ütlen, et ka Voorum on olemas? Seal pole vangistamise kartust. Olen isegi teatud Sinu seisukohti siit parawebist võtnud ja seal kommenteerinud omapoolse arusaamaga.
Rohkem sel teemal ei lobise...muidu saan jälle bänni...Smile

Vasta
Veidi kurb, et vektorgraafika ja "layerid" välja jätate. Kui seda mõista, siis kaob ruumi mõiste kui selline ning kõik taipaksid "layerite" mitmekihilisust, mis töötab sarnaselt sql andmetornide infovahetusele. Nüüüd keerakem see veel möbiuse lehele ning saamegi kihildatud spektraalsüsteemi, mis lubab näha kõike astraalrännakute ja reaalsete tõlgendustena. Info ei moodustu ühesena ega sekundeeru iseendale.
Keeruline jutt ja ei oma erilist tähtsust. Jääb sinna astraaljuttude kanti.
Ristiusk ei ole suurim vandenõu. Inimkond on veel suurem vandenõu. Kas te pole mõelnud, mis on seal ukse taga?
Vasta
„Kas te pole mõelnud, mis on seal ukse taga?“
Olen mõelnud.
Aga niisamuti nagu „Ukse“, nii ka „Taga“ moodustab mõte.
Sinu lauses „Taga“ tähendab tulevikku, „Ukse ees“ aga minevikku.
Ja Uks on lihtsalt minamõte.
Igaksjuhuks seletan ära kuidas see teemasse haakub. Muidu mine tea...wink
Uskuda saab ainult ego, sest ta pole võimeline leidma Mina. Ta on „programm“ (Poolvalgele ehk sobilikum sõna), mis on määratud tegelema ainult objektidega.
Kas nüüd ristiusku vandenõuks nimetada üldsegi saaks?
Sellisel juhul peaks manipuleeriv olema minamõttest midagi muud. Aga kuna ta on sama ego (programm) siis paratamatult on ta samas seisundis nagu manipuleeritav.
Niiet sellisel juhul muutub väide/küsimus „ Maailma suurim vandenõu-ristusk“ ebaloogiliseks...Smile
Vasta
Minu tutvusringkonnas on üks vahitorni mees (muidugi ta naine ja lapsed samuti). Ammuuuu kusagil krooni aja algul tuli jutuks usku pööramisest ja ta väitis, et nad annavad endast kõik, et üks inimene "päästa". Selge ja panin kõrva taha.....
Ja tuligi juhus! Töötasin siis Toompeal ehitusel väikese ülemusena...raske aeg, vähe raha....vaesus. Ühel sinisel esmaspäeva hommikul astusin putkast välja kindla sooviga õllepurki otsida ja vaata vaata 2 kena vene näitsikut olid oma asjad ja paberid laiali laotanud! Nähes mind, väsinud, räsitud ja tunkedes muidugi kutsusid vestlusele. Ja sinna ma läksin....(kui mälu ei peta siis õllepurki ei saanudki!)...kuidagi kurb ja "liimist lahti" tunne oli. Ja siis küsisin, et kas nad on nõus ikka "kõike tegema", et üks eksinud lambuke päästa! Ja nad olid rõõmuga! Juhtus seal kus nüüd on "miljonipeldik"...mina aga lubasin ausalt usku hakata kui nad mõlemad on nõus pöösastesse minema, püksikud rebadele laskma ja tagantpoolt laskma mul "talitada"....keeldusid! Kuna olin ja olen siiani sõnapidaja mees siis ei saanudki vahitorni pundiga liituda! See on ilmekas näide usu tugevusest ja eneseohverdusest. Isegi sellist väikest ohverdust ei võinud lubada! Tuttav aga oli šokeeritud minu käitumisest ja leidis kümneid vabandusi miks mind ei saanud "päästa"!
Vasta
Vahitorni ajakiri on vist Jehoova Tunnistajate poolt välja antud?
Ma olen ka neid tasuta võtnud kui jagatud on. Midagi pole öelda, ilusad pildid , lihtne seletus ja püüd loodust Jumalaga kokku viia.
Aga Jehoova Tunnistajatel on „jumala pildiks“ muutmise viga päris suur. Nagu mormoonidelgi.
Palju aastaid tagasi kui tänaval vastu tulid (ilusti ülikondades ja viisakad), istusin nendega maha. Lubasid mormoonipiiblit , kui nende kokkutulekule tulen. Suutsin selle neilt niisama välja kaubelda.
Ja kohe alguses on pildid. Sellest Joseph Smithist (kes kaabuseest ummimi ja tummimi kivikestelt tõlkis)Smile. Jah…Jeesus oli vist tõepoolest pandud ettepoole aga ikka nii, et tekkiks tunne nagu Smith on temaga “samal pulgal”.
Ja sellega tahan öelda jälle seda, et Jumal on “väljaspool” pilti ja mõtet. Ka loogika on Tema “sees” aga Ise olles “samalajal” väljaspool loogikat…Smile
Vasta
(26-04-2020, 13:53 )Q11 Kirjutas: Vahitorni ajakiri on vist Jehoova Tunnistajate poolt välja antud?
Ma olen ka neid tasuta võtnud kui jagatud on. Midagi pole öelda, ilusad pildid , lihtne seletus ja püüd loodust Jumalaga kokku viia.
Aga Jehoova Tunnistajatel on „jumala pildiks“ muutmise viga päris suur. Nagu mormoonidelgi.
Palju aastaid tagasi kui tänaval vastu tulid (ilusti ülikondades ja viisakad), istusin nendega maha. Lubasid mormoonipiiblit , kui nende kokkutulekule tulen. Suutsin selle neilt niisama välja kaubelda.
Ja kohe alguses on pildid. Sellest Joseph Smithist (kes kaabuseest ummimi ja tummimi kivikestelt tõlkis)Smile. Jah…Jeesus oli vist tõepoolest pandud ettepoole aga ikka nii, et tekkiks tunne nagu Smith on temaga “samal pulgal”.
Ja sellega tahan öelda jälle seda, et Jumal on “väljaspool” pilti ja mõtet. Ka loogika on Tema “sees” aga Ise olles “samalajal” väljaspool loogikat…Smile
Mitte segi ajada mormoone ja jehhoova kuulutajaid. Mormoonide "pesa" on Sõle tn. sünnitusmaja taga. Kunagi tegid tasuta inglise keele kursusi, käisin ka kursustel. 3-e kuuga ise õppisid eesti keele! Suht heal tasemel. Jehhoova kuulutajad on teised neil on "kuninriigi saalid" siin kui seal ja 10% teenistusest läheb usulevituseks. Kahjuks nemad keelekursuseid ei tee......Bleh
Vasta
Posu vanu gravüüre linnadest ja hoonetest. Aga kus on ristid.
https://www.youtube.com/watch?v=2ZdIrKmSMLg
Vasta
Moodustasin kõige lühema selgituse jumalast. Jumal on vaim. Olemus füüsiliselt on täht kõigi oma tsüklitega. Supernoova, pulsar, päike, must auk jne. Vaim tähte luues plahvatab ( musta augu järgsus) ja nii väheneb mahult, kuid paljuneb arvult. Kõige lihtsam jaotus on 1. Looja püha vaim ,kes loob maailmu, kus kõigil olenditel ( eelneb igasugu pikki protsessi mustreid) on võimalus olla jumalikult täiuslik ja terviklik. 2. Särav täht hakkab oma laiali plahvatatud osakesi tagasi tõmbama ( taas musta augu tsükli poole) ja nii saab vaimust antilooja. S.t. ei suuda enam olla looja vaid ainult hävitaja. Põhimõttel ,,jaga aja valitse,, manipulatsioonidega suudab vaid kopeerida olevat. Hävitaja, tapja, õgija, põletaja, mädandaja, lagundaja, neelaja jne. Nii ei ole ka ,,hea jumala ja paha saatana ,, kuva nii keeruline nõista. Mida kaugemale loovast tähe tuumast, seda rohkem hakkab eraldunu ,,vastanduma,, täiuslikule maailmale. Nii võib päike olla nii looja kui ka hävitaja ning pimedus näida jumala vaenlasena. Plahvatusosake on sperm ja iga objekt selle teel munarakk. Kõiksus on täis surevaid ja sündivaid maailmu ja tähti, moodustades selle maailma kõiksuses täiusliku mosaiigi. Täisulik on ta vaid tervikuna. Iga ,,eraldunud,, maailm on puudulik, seega ebaterve. Sünd ja surm selles maailmas meenutab suguühet sissevälja põhimõttel. Meie maailm on kõige primitiivsem. Jää ja tule maailmas on tulemuseks õhk-praana. Hingamine-hing-hingus ja see toimib samuti sisse-välja põhimõttel. Iga täht on algselt täiuslik jumal kui näha temas igavikulist liivakella kaela. Kui üks pool on ,,õgija,, siis teisel pool on ta juba jälle looja. Ja selline kell on absoluutselt igas osakeses. Ka kõige väiksemas. Isegi algallika promateerias, algaines ja universumi ehitusmaterjalides. Valguseosakeste e. päiksespermidele vastab alati samane tumeaine osakeste paaristants. Tee vaimust energiani ei ole lihtne ega otsene. Kuid iga energia liigub alati kõikides suundades sama intensiivselt kui suundadest allika suunal tagasi. Ka ruum ja aeg. Sõrmus aheldab sõrme. Kõik pulseerib tsüklites. Isa seemne purskest loote südemepumbani. Aaastaaegadest maailma lõppudeni. Mitte miski ei saa kaduda, kõik on liikumises. Ürgsupi allikast liigub kõik lõpmatuse suunal ainult ajas, ruumis ja vaatlevas kogejas. Kuid jumal on alati igas sihtpunktis juba ees ootamas ,sest kõik kokku ongi allikas ja vaim. Täiuslikult lõpmatu, otsatu ja ääretu , ajatu ja igavikuline,,,,,,,,kuid mitte miski selles ei ole mittejumalik. Absoluutses täiuses võib kogeja ja vaatleja asetada ennast mistahes punkti ja leida ka teekonna punktid allika ja osakeste vahel. Iga osake on allikas.............liivakella igavikuline kaheksakand. Seejuures on meie maailma kirjeldav religioon isegi inimesest ebatäiuslikum. Rääkides aabrami musta kaaba kivi kultusest, siis see on ,,musta jumala,, osake. valguse ja tuletooja ,kes on aheldatud kuupi. Kord sulges kaose pimedusse. Igasugune dualism toetub ja toitub sellest. See on maailma generaator ja reaktor. Iga objekti tuum. Eraldab valgust ning neelab pimedust. Nüüd libistage silme ette Meka ja usklike ringkäik. Kaabakivi saatanale loobitakse oma puudused, patud, varjupimedus, koju naastakse valgustunult ja puhtana , täis elujõudu. Kuup on korra isa algallikas. Kaosele ohverdatud poeg. ,,Langemine ,, pole muud kui seemne e. osakese sünd lapseks. Iga osake on võrdne maailmaga. Nii loob vaim maailmu. Kõiksus hingab osakestele hingekihte ja ka sööb lõpuks oma sünnitatud maailmad. Kõik mis jääb ürglätte ja eraldunud osakeste vahele on üks terve ,,absoluutne, täiuslik tervik,, kuid ebatäisulik eralduses. Taaveti tähe kuus ja lutsiferi tapp on räigelt primitiivne maailm, koos haleda hävinguga. Vastandamine, võim , jagamine, vaenamine, tapmine, hävitamine.............on antilooja ilmingud. Kõige ja kõigi põimimine on samm maailmaloojaks saamise teel. Maailm on alati täidetud lõpmatu massiiviga sünde, surmasid, hävinguid, loomisi, väljendusi, tasandeid, ilmu, olemusi, vorme jne. Jumalik on punktide, osakeste, suundade jms. ühendamine taasüheks. Kõik on üks, kõik on kõigega seotud, kõik mõjutab kõike.......... kui võtta käiku mõiste ,,poeg,, siis sõrmuste kollektsioneerimine on loojalik areng. Sõrmuste isand, kuid ta peab alluma langusele, läbi liivakella sõrmuse värava. Sinna -tänna liikumise punktides on sünd ja surm alati koos olemas. Iga plahvatus on seda. Iga purse. Iga liikumine. Iga sünd on vana surm. Iga surm on uue sünd. Iga ,,sisse,, on loomine aga ka hävitamine, iga ,,välja,, samuti. Loov pühavaimu jumal on kõikjal. Kõigis, kõiges, alati ja igati.
Vasta
" Kuukalendri ajaarvamises märgib kaduneljapäev vana poolkuu neljandat päeva. Nädalapäevadest on neljapäev üldse kõige olulisem, ilmakaartest põhjakaar: Prussakad kaovad, kui põhjapoolt toa seina äärest mulda põlle võtta ja neljal viinakuu neljapäeval neli korda parema käega üle pahema õla visata (Tartu, 1926).

Toiminguid toetas sõnamaagia. Kasutati mitmesuguseid vormeleid, nagu Kust tulnud, sinna minge! Võerad ilma üürita vällä! Saksad, teele! Näiteks lausuti prussakate teelesaatmisel matuserongi möödudes: Kuldsärgimehed, puusärgimees läheb, hakake teie ka minema! (Karula) Podige, punajalad, astuge, harkjalad, marras läheb mööda! (Otepää) Traditsioonilises dialoogloitsus on kaks osalist: Keegi mingu õue ja küsigu läbi leitseaugu tuast teise käest: "Kas teil sirgutsid on kodu ka?" Teine vastaku tuast: "Jah on." Esimene: "Mis nad teevad?" Teine: "Närivad üksteist." Esimene: "Närigu peale." Nõnda kolm neljapäeva õhtut järjest teha, siis kauvad varsti ära (Jüri, 1898). "

____
Mes kõlbab prussakate vastu, kõlbab ka ristlaste vastu. (Tartu, 2022)

[Pilt: qqq.jpg]
Vasta
(25-04-2020, 21:21 )xcad Kirjutas: Minu tutvusringkonnas on üks vahitorni mees (muidugi ta naine ja lapsed samuti).  Ammuuuu kusagil krooni aja algul tuli jutuks usku pööramisest ja ta väitis, et nad annavad endast kõik, et üks inimene "päästa". Selge ja panin kõrva taha.....
Ja tuligi juhus! Töötasin siis Toompeal ehitusel väikese ülemusena...raske aeg, vähe raha....vaesus. Ühel sinisel esmaspäeva hommikul astusin putkast välja kindla sooviga õllepurki otsida ja vaata vaata 2 kena vene näitsikut olid oma asjad ja paberid laiali laotanud! Nähes mind, väsinud, räsitud ja tunkedes muidugi kutsusid vestlusele. Ja sinna ma läksin....(kui mälu ei peta siis õllepurki ei saanudki!)...kuidagi kurb ja "liimist lahti" tunne oli. Ja siis küsisin, et kas nad on nõus ikka "kõike tegema", et üks eksinud lambuke päästa! Ja nad olid rõõmuga! Juhtus seal kus nüüd on "miljonipeldik"...mina aga lubasin ausalt usku hakata kui nad mõlemad on nõus pöösastesse minema, püksikud rebadele laskma ja tagantpoolt laskma mul "talitada"....keeldusid! Kuna olin ja olen siiani sõnapidaja mees siis ei saanudki vahitorni pundiga liituda! See on ilmekas näide usu tugevusest ja eneseohverdusest. Isegi sellist väikest ohverdust ei võinud lubada! Tuttav aga oli šokeeritud minu käitumisest ja leidis kümneid vabandusi miks mind ei saanud "päästa"!
Neil või noil tunnistajail on üüratult suur jõud nende seljataga, kui nad kellegi oma konksu otsa püüavad ja ei taheta nende sõna kuulda, tapavad ära manasid lausudes, nood tunnistajad ise saavad ära visatud nende endi jumaluse poolt kui neist enam midagi võtta pole. Sajast üks saavad omad preemiad, aga millise hinnaga?  1 väga ja väga iseloomulik nähtus noorte ja keskealiste jihhoovausksete emaste man: NEIL  TISSID KAOVAD ÄRA. See ei ole netist loetud, ainult minu kaudu te saate exkluziivinfo. Valetanud siin pole, kõik olnud elust ja internet siis oli ainult riikliku loa alusel.
Vasta
https://eestinen.fi/2022/12/piltuudis-ve...raamatuid/
Huilo on tehtud peaingliks. Kas absurdsusel polegi piire? Egas venelased üksi ei lähe hulluks, see haigus on kõikjal. Hullus ruulib täiega!
Vasta
(11-12-2022, 23:17 )xcad Kirjutas: https://eestinen.fi/2022/12/piltuudis-ve...raamatuid/
Huilo on tehtud peaingliks. Kas absurdsusel polegi piire? Egas venelased üksi ei lähe hulluks, see haigus on kõikjal. Hullus ruulib täiega!

Kui inimeste (st. venelaste) teadvuses toimub muutus, siis ka Isa (puutin) muutub (või vahetub)...
Muutus saab toimuma siis, kui inimesed (venelased) saavad eraldi aru, et puutinist ei sõltu tegelikkuses mitte midagi, puutin on venelastele nende endi pimeduse peegeldus...
Kõikide riikide juhid on inimestele nende endi pimeduse peegeldus...

Kuidas saab täiskasvanud (st. normaalne) inimene ette kujutada, et maailma saatus oleneb vaid ühest mehest...
https://open.spotify.com/episode/7rd1X7wIJLdcsgHmKNmjo5
Vasta
Huvitav on, mis juhtub kui viimaks sirmid langevad ja kogu inimkond näeb ,et absoluutselt kõik usundid, religioonid ja ka kõik muud muinaka müüdid on absoluutselt viimseni päikese tule ja valguse kuldid? No ongi ju. Muutuvad kuldse valguse  sümbolid, nimed aga sisu on sama alati. Kõik keerleb talvepööri ja kevadpööri ümber. Kuidas tegi kirik kevadest omale monopoli? Vene keeles. Freemani muhedusega.......... ( Arlihh seda üle ei  elaks). https://www.youtube.com/watch?v=vg9LOVRo...l=EfimEfim    

Anname Arlihhile andeks ,et tal on jeesus ihus. Kevad on ikka hormoonide aeg ja veri keeb. https://www.youtube.com/watch?v=UbRp2nj4...nel=Indrek
Vasta
(16-04-2023, 12:07 )Lokster Kirjutas: Huvitav on, mis juhtub kui viimaks sirmid langevad ja kogu inimkond näeb ,et absoluutselt kõik usundid, religioonid ja ka kõik muud muinaka müüdid on absoluutselt viimseni päikese tule ja valguse kuldid? No ongi ju. Muutuvad kuldse valguse  sümbolid, nimed aga sisu on sama alati. Kõik keerleb talvepööri ja kevadpööri ümber. Kuidas tegi kirik kevadest omale monopoli? Vene keeles. Freemani muhedusega.......... ( Arlihh seda üle ei  elaks). https://www.youtube.com/watch?v=vg9LOVRo...l=EfimEfim    

Neile kes ainult valitsuse ja svaabi kallal kraaksuda oskavad ennustaks siis et kas infarkt või insult.
Vasta
(16-04-2023, 13:30 )Kunglas Kirjutas:
(16-04-2023, 12:07 )Lokster Kirjutas: Huvitav on, mis juhtub kui viimaks sirmid langevad ja kogu inimkond näeb ,et absoluutselt kõik usundid, religioonid ja ka kõik muud muinaka müüdid on absoluutselt viimseni päikese tule ja valguse kuldid? No ongi ju. Muutuvad kuldse valguse  sümbolid, nimed aga sisu on sama alati. Kõik keerleb talvepööri ja kevadpööri ümber. Kuidas tegi kirik kevadest omale monopoli? Vene keeles. Freemani muhedusega.......... ( Arlihh seda üle ei  elaks). https://www.youtube.com/watch?v=vg9LOVRo...l=EfimEfim    

Neile kes ainult valitsuse ja svaabi kallal kraaksuda oskavad ennustaks siis et kas infarkt või insult.

No ma kraaksataks nüüd liberasti ja swabisti kallal ka natsa. Kunglas on  juba oma varandusest loobunud ja naudib seda õnnelikku  mitte omamist  vaxi doos ergutamas.
Vasta
Olen jah ammugi aru saand et sinu jaoks vahepoolseid toone pole, ainult must ja valge.
Vasta
(18-04-2023, 06:34 )Kunglas Kirjutas: Olen jah ammugi aru saand et sinu jaoks vahepoolseid toone pole, ainult must ja valge.

Huvitav jah kes sinu jaoks  seal liberasti ja swabisti  vahepeal veel on(?!)..hm, nii et varast ikka ei taha loobuda  ja toonitaks nii vahepeal, aga samas  punktid  poetavate  ees ka teenitud.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailma religioonide tulevik. Valge ordu hundi 79 26,207 08-02-2022, 13:34
Viimane postitus: Maakristall
  Maailma suurim inimkogunemine Indias 2013 - Maha Kumbh Mela kjt 0 1,943 29-12-2012, 20:13
Viimane postitus: kjt
  Maailma lõpp 21. oktoober 2011 Aztecca 160 68,299 18-03-2012, 17:22
Viimane postitus: HUGOTH

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat