Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lamp
#1
Eile õhtul, kui ma tahtsin magama juba jääda, käis jube *põnts* ja lamp hakkas kõikuma, nagu keegi oleks lambile rusikaga andnud. Vähe sellest, asjad lendavad ise kapist välja ja kaovad ära. Siis ilmuvad nad väga imelikes kohtades välja. Juukseklamber külmkapis, ruudulised tennised teleka taga :/ Miks vaim tagasi ei läinud? VÕi on mingi poltergeist?
#2
miks peaks vaim/poltergeist lambile rusikaga andma..äkki läksid ise peaga vastu vms

riided lendavad kapist välja????
juukseklamber külmkapis???
eino kammoon see naq eriti haige väljamõeldis juu
teleka taha võib vabalt ise ka tennised panna juu..
peaksid midagi usutavamat välja mõtlema ma arvan naq..
#3
Ei, ma magan narivoodis ja laelamp ripub minust eemal :/
Miks ma peaksin midagi sellist välja mõtlema?
Ma olen ennegi oma asju kahtlastest kohtadest leindud, aga selle taga oli 5-aastane õde xD
#4
njh vb siis tuul vms
aga ma ei usu et vaim/poltergeist lihtsalt valguse poole läheks aga vb see et ta võtab seda lampi valgusena tunneli lõpus Laugh

njh aga äkki on ka präägu su õde selle taga...ja ma ei usu et riided ise lendavad kapist välja naq vääääääga feik jutt
#5
Hmh, praegust lamp peaaegu laest lahti peale eilset Sad
Asjade kadumist võin seega õe kaela ajada, aga ma nägin oma silmaga, kuidas riided kapist välja pudenesid. Ja ma olin üksinda toas.
Tavaliselt peale seda, kui me verega vaime välja kutsume, kustub ikkagi küünal ära, kui vaim läheb. Seekord ei juhtunud midagi, kuigi vaim oli kohal. M
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Sacred.
Hmh, praegust lamp peaaegu laest lahti peale eilset Sad
Asjade kadumist võin seega õe kaela ajada, aga ma nägin oma silmaga, kuidas riided kapist välja pudenesid. Ja ma olin üksinda toas.
Tavaliselt peale seda, kui me verega vaime välja kutsume, kustub ikkagi küünal ära, kui vaim läheb. Seekord ei juhtunud midagi, kuigi vaim oli kohal. M

Jah, eks mingi plaani elluviimisel on alati hea arvestada ka kõige hullemate variantidega - Murpy seadus ju määrab, et need halvad variandid lähevad täide just siis, kui sa siiralt usud, et kõik on kontrolli all ja kõige paremas korrasSmile
#7
Kõige uskumatumad lood on ikkagi poltergeistidest. Enamik on kahjuks väljamõeldised või siis kuidagi loogiliselt seletatavad, aga müstilised.
See tõstatab küsimuse, et millised siis tõesed on?
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Sacred.
Hmh, praegust lamp peaaegu laest lahti peale eilset Sad
Asjade kadumist võin seega õe kaela ajada, aga ma nägin oma silmaga, kuidas riided kapist välja pudenesid. Ja ma olin üksinda toas.
Tavaliselt peale seda, kui me verega vaime välja kutsume, kustub ikkagi küünal ära, kui vaim läheb. Seekord ei juhtunud midagi, kuigi vaim oli kohal. M

kle mul on ka kapist riided maha kukkund..ja kas ma tulin siia teemat panema et appi appi vaimud sorivad riietes ja loobivad neid
kle veic fake jutt..naq mai tea mõtle midagi loogilisemat välja..
#9
Mina ei tea sinu teemadest midagi ja ausalt öeldes, ei huvitaks ka. Ma pöördusin nagu nende poole, kes aidata saaksid :/
#10
Tsitaat:Algselt postitas: Sacred.
Ma pöördusin nagu nende poole, kes aidata saaksid :/

Mille kohalt abi vajatakse, siis äkki saab aidata ka isegi...
#11
kle kammoon naq ma ple selliseid teemasid pand ju
ja see sinu jutt 100% fake !
#12
klge ärge tlge kohe maha tegema, mix te arvae, et kohe feik, enne võix naq ära kuulata, et mis veel ja kuskilt abi leida, kui selliseid asju ei usu on minuarust suht enda teha ja sa võix siis selliseid mõtteid kuskil omaette mõelda sest muidu licalt rikud kõikide teiste tuju ka ära!
(Orhidee93- le)
#13
Tsitaat:Algselt postitas: Nazz
Tsitaat:Algselt postitas: Sacred.
Ma pöördusin nagu nende poole, kes aidata saaksid :/

Mille kohalt abi vajatakse, siis äkki saab aidata ka isegi...

Mismoodi saab vaime tagasi ajada? Ma ei saa magada, kirves padja all ja oodates seda, kuni jälle tunned kellegi pilku kuklas. Eile olid mul sõbrad-sõbrannad külas ja midagi ei juhtunud. Üks öö õnnelikult mööda saadetud. Kuigi Kätu väitis et öösel oli tuba väga heledalt valgustatud. Siis me vaidlesime et need olid mingid autotuled vms Laugh
Aga tegelt, kuidas sellest tegelasest lahti saada? Me esitasime talle küsimusi ja saime teada, et ta on Joosep ja 17-aastane. Daa, mina selles toas riideid ei vaheta :/
#14
Niikuinii mingi pervLaughLaughLaugh
Aga kuidas te seda teada saite, mis ta nimi on???
#15
Ikka pendeldamisega Smile
Meil oli igaltühelt verd saada ainult selleks, et ta kindlalt välja tuleks. Aga siis hakkasime pendeldama. :/ Kurat temaga, ta ei kao kuhugi :/
#16
nu eks ma vabandan siis aga lihtsalt see ei ole normaalne et nö lendavad riided kapist välja..ja see nimi joosep mis küll väääga offtopic tuletas bedwettersit meelde..enivei naq küsi siis talt et miks ta seal on ja naq mismõttes kirves padja all? O_o
#17
Ma tean küll, et selline bänd nagu bedwetters on olemas, aga ma pole isegi ühtegi nende laulu kuulnud, veel vähem, tean nende nimesid. >.<
Me oleme proovinud, aga ta üleb ainult, et ta on siin, sest meie kutsusime teda ja ta ei taha tagasi minna :/
Kirves padja all, enesekaitseks, sest ta annab nagu pidevalt märku, et ta kohal on. *kõik on vaikne ja äkki juhtub midagi* Ofcoorss ma ehmun Laugh
Võib-olla peaks igale poole ristid joonistama. Äkki siis kaob ära. Ma lihtsalt ei tunne end hästi kellegi teise kohalolekul.

Muudetud: 4-11-07 kell 19:13:57 Sacred.
#18
Tsitaat:Algselt postitas: Sacred.
Eile õhtul, kui ma tahtsin magama juba jääda, käis jube *põnts* ja lamp hakkas kõikuma, nagu keegi oleks lambile rusikaga andnud. Vähe sellest, asjad lendavad ise kapist välja ja kaovad ära. ... VÕi on mingi poltergeist
See viimane oletus võib olla küllatki tõelähedane ja sobib Su vanuse ning psühholoogilise sättumusega, niipalju kui seda Su kirjaviisist välja lugeda annab. On üks kindel aga aegavõttev vahend: kasva suureks, siis läheb üle. Ja vaevalt ta eluohtlikuks muutub. Tülikas, hirmutav ja ebamugav muidugi. Küllap on ka muid vahendeid lahtisaamiseks (mõni teadjamees teeb midagi kohapeal või Sinuga, lase ennast ära ristida, kui seni pole jne) aga mittespetsialistina ei tea ma neid soovitada ega pole kindel, kas aitavad. Üks mõte siiski. Kui see asi kauem peaks kestma, ehk viitsid päevikut pidada, kuhu paned kirja, mis ajal ja mida juhtus. Mõnest asjast maksaks vast ehk isegi pilti teha. Millegi videolindile saamine on muidugi keerukam ja vaevalt seda vaeva viitsib keegi ette võtta, kui asi just väga tihedaks ja/või regulaarseks ei lähe.
to Orhidee93: tõmba tuure maha, las inimene räägib

edit: typo

Muudetud: 4-11-07 kell 19:33:34 Hallucigenia
#19
Aeg oleks ära õppida see et ei ole vaja kummitusi välja kutsuda kui sa ei suuda neid tagasi saata.
#20
Kutsud küll Elvist aga saad hoopis sadistliku ja terroriseeriva deemoni.
Verega väljakutsumisel sa põhimõtteliselt seod ennast selle kummitusega.
#21
Oh dear... kas see on miski huumori lehekülg siin...?
Kui algse küsimuse küsija esitas selle tõsiselt ja asjad kapist ise välja lendasid ja lamp asukohta vahetas, siis on põhjust tõsiselt asja uurimisega tegeleda.
Mis jutt see oli verega vaimude väljakutsumisest? Sellest alustaks praegu...
#22
Me olime neljakesi, igaüks pidi "ohverdama" tilga verd selleks, et välja kutsuda Siiri poolvenda, kes kaks aastat tagasi auto alla jäi. Tuli hoopis mingi teine tegelane. Me tavaliselt oleme vaimu ikka tagasi saatnud, aga see ei taha minna. Me oleme nüüd juba 2 korda küsinud, miks ta ära ei lähe, ta ütleb ainult et mul oli teda vaja ja tema ennem ära ei lähe. Ma ei saa aru, tavaliselt räägitakse et vaimud jäävad pidama sinna, kus nad elasid või surid. Aga meie pere ehitas selle maja ise ja siin pole kedagi teist elanud. Ega midagi, lähen labidaga keldrisse ja vaatan, võib-olla on kuskil surnuaed :/
#23
Kui sa vaimu omas kodus välja kutsud.. siis see on ju sama hea koht kui iga teinegi tema jaoks... Kui te tema välja kutsumiseks verd ka kasutasite siis palju õnne, sul on nüüd isiklik kummitus..Smile
Ahjaa.. alati on OMA kodus vaimu väljakutsumine äärmiselt tark tegu...
aga nuh... inimene õpib ikka oma vigadest..Smile

Edu!

Raul

Muudetud: 5-11-07 kell 09:08:51 Durin
#24
eino eriti tark ma vaatan
kus su mõistus oli kui verega vaime kutsusid..?
no mul ple sõnu ..
vaime ei tohi välja kutsuda :S
#25
Orhidee93 , palun ära virise eksSmile
kui midagi muud öelda ei oska, ole vait
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat