Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sõbralik istumine Tartus
#26
Igatahes Ülikooli kohvik suletakse....tuleb uus koht vaadata.
Vasta
#27
(03-09-2011, 18:37 )HUGOTH Kirjutas: Igatahes Ülikooli kohvik suletakse....tuleb uus koht vaadata.

ülikooli kohvik suri koos EL-u tulekuga....sealne vaimsus suri koos EL-u elunormidega.

Vasta
#28
Hehe, Elis sai ka Tuhalast kutse? Laugh

Ja ülikooli Kohvikus olid kirved hinnad ka või olen mina ahne?
Vasta
#29
Uudis väidab, et Ülikooli kohvik on juba suletud.
Teenindatakse vaid eritellimusi - matused jne.
Vasta
#30
(03-09-2011, 19:23 )Aurora Blue Kirjutas: Ja ülikooli Kohvikus olid kirved hinnad ka või olen mina ahne?
Põhjus miks kohvik suleti!
Vasta
#31
et siis ahned inimesed? Nii andjad, kui saajad?
Toit iseenesest oli küll mõnus. Viimane kord sai lausa rukkišnitslit mekitud...
Vasta
#32
Seekordne istumine tuleb..................????
Järgmine post võiks seda kohta sisaldada.
Ise pakun Wilde lokaali Smile http://www.vilde.ee/
Võib vabalt olla ka Krooks. Peaasi, et rahvas kokku tuleks.
Vasta
#33
Krooks pime pole..? Kui ma keset päikselist päeva käisin, oli küll sees kuidagi pime tunne...
Vasta
#34
(04-09-2011, 16:08 )Aurora Blue Kirjutas: Krooks pime pole..? Kui ma keset päikselist päeva käisin, oli küll sees kuidagi pime tunne...

Sa võid taskulambi kaasa võtta Smile
Vasta
#35
...just saying. Ma siiski kardan, et kui kuupäev ei nihku, peate te minuta hämaruses parateemasid kobama. Laugh
Vasta
#36
Äkki võtaks kõik baari minnes oma laternad kaasa ja ka võileivad.
Vasta
#37
Istumine on "sõbralikum", kui teha seda pilkases pimeduses. Tekst pääseb rohkem esile, sõnal on rohkem kaalu ja... sõbralikud
käed sirutusulatuses.
Vasta
#38
Käisin just üks päev Wildes ja sain väga ebameeldiva kogemuse osaliseks. Oli ilus elav muusika ja sai keskkonda nautida, kui ühel hetkel alumiselt korruselt lihtsalt räige tümm hakkas kostuma, mille taustalt enam meie korruse muusikat pea et kuulda oli juba väga raske. Ma ei oskagi nüüd öelda, kui tihti seal all korrusel need üritused nii toimuvad, aga ei tahaks sellise asjaga küll uuesti enam kokku puutuda.
Excu: oma võileib ja latern? Naljatilk..
Vasta
#39
Kui see nädala lõpp ei sobi, siis võib ka ju järgmisel teha, mulle sobiks siis reede õhtu või pühapäev Smile
Vasta
#40
oijah, need Tal'nas söövad kiluleiba ja lõmpsivad poola pilootide mekiga ülemiste vett peale ja vaatavad praega et näe, need Tartus mudajõe ääres ei suuda isegi pisikest treffpunkti kokku leppida, totaalsed maakad, eksole.

Ise saaks nädalavahetustel tulla küll. Kuna välitingimustes miskit pidada on kahtlane( eidea kunagi, mis ilm teeb), siis jääb aind siseruumides söögikoht - viimase koha pealt ei oska ise miskit mõistlikku pakkuda - kallivõitu see elu neis paikades.



Vasta
#41
euroruubel: pigem ütleks selle peale, et mõnel on oma elu ka peale foorumis ja foorumikaaslastega istumise wink
Vasta
#42
hetkel ei tea, kas see nv ise ka saan, aga arvan et saan...

aga sellisel juhul kui osad ei saa, aga osad saavad, võib juu mõlemad nädalavahetused ka kokku istuda Smile viimati oli päris tore...

väljas istumise suhtes on krooksus hea odav õlle wink aga ega tegelikult vahet pole kus
Vasta
#43
Kohana pakun Café Shakespeare, minu arvates armas ja hubane koht. Kohalolekut enda poolt ei garanteeri.
Vasta
#44
Ma olen koguaeg Tartus, tulek oleneb kella ajast Smile
Vasta
#45
aga kas on siis plaan see nädal miskit teha?
Vasta
#46
Tundub, et mitte, endale tekkisid ka ootamatud plaanid vahele, vot kus lops. Samas usun, et ei juhtu ka midagi hullu, kui järgmisesse nädalasse lükkame Smile
Vasta
#47
Nu, kas järgmisel reede õhtul (16ndal) veaks välja siinsetel Smile? Nüüd võiks avastada mõnda sellist kohta nagu Kapriis
Kui teile ajaliselt sobib ja teile võiks see koht ka meeldida, siis võiks märku anda paljud tulemas on, saaks ehk mõne lauakese ka kinni jälle panna. Loomulikult ei pea me Kapriisis kohtuma, kui on mõni parem ettepanek wink

Pizi
Vasta
#48
Teine variant (kui eelmise pakkumise nimi liialt kapriise tekitab Laugh) oleks Rüütli tänaval asuv Armastuse kohvik, lehte neil veel ei ole, suhteliselt uus pesake. Pakun seda subjektiivsest huvist, ise ei tea veel täpselt, kas 16ndal tulla jõuan. Ideeliselt peaks õnnestuma...
Vasta
#49
Muidu oleks isegi huvitatud, aga natuke googeldades jõudsin selle koha pitideni: http://eestielu.delfi.ee/eesti/tartumaa/...d=35322665 ja no ma ei tea, samahästi võiks koolis puitpinkidel istuda või kodust oma tabureti kaasa võtta Bleh Mitu tundi sellistel sureb peps ju ära.
Vasta
#50
...parandamatud romantikud ignoreerivad pisiebamugavusi, eksole.. Laugh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parajõul Tartus 2014 PiziIngliito 23 11,400 06-01-2015, 20:25
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Jüri Lina loengud Tartus ja Pärnus karamba 1 3,842 16-12-2014, 14:59
Viimane postitus: jonnipunn
  Tartus, uuel aastal uue hooga PiziIngliito 10 6,973 10-01-2014, 18:26
Viimane postitus: euroruubel
  Parajõul Tartus 2012 PiziIngliito 30 12,226 22-12-2012, 23:56
Viimane postitus: Tehnoloog
  Kokkutulek Tartus 2011a augustis Aurora Blue 106 43,051 21-08-2011, 17:33
Viimane postitus: Aurora Blue
  Tiibeti Päev Tartus - 14.05.2011a excubitoris 0 2,828 06-05-2011, 05:54
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat