Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minu vanavanaema surmatunnetus
#1
mu vanavanaema suri siis kui mu ema mind ootas.
ta oli haapsalus oma tütre juures.
mu vanatädi majas oli üks rase naine.

õhtul enne magamaminekut ütles vanavanaema sellele naisele et kui ma hommikul sööma ei tule siis ära sa vaatama tule.
saate aru küll mida ta mõtles.
hommikul vanavanaema ei tulnudki.vanatädi läks vaatama ja memm oli surnud.

mind panigi see huvituma paranormaalsetest olenditest ja nähtustest.........Sad

Muudetud: 20-9-07 kell 16:48:10 Hallucigenia
Vasta
#2
Minu tädi nägi kahh mu vanaisa surma ette..Ka mu vanaisa ise käitus enne oma surma teistmoodi, ning peale tema surma kuulsin ma veel mitu kuud igal õhtul kuidas ta kööki sööma läks Laugh
Vasta
#3
Minu vanaisal oli teistmoodi kogemus, ta hing lahkus kehast ennem tema surma. See tähendab, et surmapäeva hommikul ärkas ta üles ja tegi asju mida ta oli harjumuspäraselt teinud ja isegi tegi mõned imelikud asjadki. Surm ise oli valutu, lihtsalt vajus istuma. Tal lihtsalt oli selline haigus, mis teda nii käituma pani, aga sel ajal teda enam päästa ei olnud võimalik.
Vasta
#4
Paljud tunnetavad surma ette.. Õhtu mil mu vanaisa suri siis mu vanaema tunnetas seda ette ning järgmine päev saabuski kõne ja öeldi, et vanaisa on surnud.
Vasta
#5
minu vanavanaema (mamma) ärkas hommikul ülesse nagu tavaliselt. ta oli sel ajal meie juures. minu vanemad olid just selleks päevaks ära sõitnud (õhtul tulid tagasi). siis ühel hetkel mamma ütles minu vanemale õele: "Kutsu mulle kiirabi." ma ise läksin samal ajal kaksikuga lauluproovi. kui ma olin juba ära läinud siis kiirabi oli mamma haiglasse viinud. järgmie hommik ärkasin ülesse selle peale kui mu ema nuttis ja telefoni lausus. "ei, see oli valutu. ta suri une pealt."
haiglast öeldi, et öösel oli talle rohte viidud ja siis ta oli öelnud, et ärge mind rohkem segage, minge ja laske mul rahus surra.
vanem õde tundis end süüdi, sest ta oli õhtul vanematele öelnud, et vaatama vist teda ei pea minema, sest mamma tundis ennast suhteliselt hästi ja ütles et pole vaja tulla...
Vasta
#6
veel on mu suguvõsas (isa poolses) läbi aegade nn. "koputus enne". enne surma on kuulda mingeid koputusi.
mu vanaema vanaisa oli viimane, kes sauna läks ning siis ühel hetkel kuulis kolme valju koputust katla vastu. hiljem kui ta küsis, kes seal koputamas käis, selgus, et kõik olid toas olnud. kolm päeva hiljem suri minu vanavanavanaisa...
veel: mu vanaema ärkas vanaisaga ühel ööl üles, sest keegi koputas 2 korda välisukse peale (ehk koputused pidid ikka väga valjud olema) kui nad vaatama läksid, kes öösel kell 4 koputab, polnud seal kedagi. 2 päeva hiljem öösel kell 4 suri vanaema ema...
Vasta
#7
kui veel rääkida siis:
1) minu kaksik arvatavasti tunnetas mamma surma ette - enne kui lauluproovi läksime istus ta mamma juurde, kallistas teda. ta tahtis öelda, et armastab teda, kuid nendest sõnadest ei oleks piisanud tema tunnete väljendamiseks. nii siis ei öelnudki ta seda, vaid enne uksest välja astumist ütles: Et siis kõik hästi läheks.
2) sama aasta suvel (enne mamma surma) kogu aeg kui mu kaksikul kaardid maha kukkusid jäi alati pildiga ülesse poole poti äss... nüüd kukub nii minul ja kaardi paki peale jääb kogemata poti äss - oleme õega päris hirmul...
Vasta
#8
Mu vanaisa ütles oma pulmadel, et hea oleks kui 10 aastatgi koos elada saaks. peale 10aastat abielu suri vanaisa ootamatult.Sad
Vasta
#9
Minu vanaema rääkis mulle, et tema ema isa teadis oma surma ette.Nimelt palus ta mu vanavanaemal teha 6htuks saun ja anda talle puhtad valged riided ning väitis, et tal on aeg nüüd jumala juurde minna. Ta käis saunas ning pärast seda heitis pikali ning suri rahulikult ilma valuta.
Vasta
#10
Hmm... Kummalised lood, kahjuks ise ühtegi säärast juhtumit eio tea (pole nagu küsinud kah) aga see võib üsna loogiline olla kuna inimene oskab palju asju ette arvestada/tajuda. Näiteks kui sa kõnnid tänaval ja äärekivist on veel mõned meetrid puudu siis tajud ära kimma jalaga sa sinna peale astud (mina vähemalt tajun), samuti on olnud siis kui ma rattaga sõidan, ükskord Rahingel järveääres kus on miskid hüppe mäed tehtud igasugused, rattaga kogematta liigasuure hooga hüppesse läksin tajusin kah ette ära kuidas ma kukkuma hakkan (fun oli Smile). Ükskord sõitsime sõpradega (mina istusin juhi taga) linnas öösel ja üle sõpruse silla tulles keeras meile takso ette ja kui me hakkasime ohutussaare poole liikuma (et taksole otsasõitu vältida) (ohutussaar kui nii võib nimetada on seal ~25cm kõrgete äärekividega ümbritsetud aga ford mondeo esisild pole nii kõrgel ja löök oli üsna tugev, auto läks mahakandmisele) siis tajusin kah kuidagi ära et mis moodi kõik see juhtub (fun oli jälle Smile ) Et põhimõtselt võiks nii ka surma ette tajuda.
Vasta
#11
Täiesti võimalik, et inimesed oma enda surma ette tunnetavad...oodatavat surma muidugi
Näiteks kusagil Hiinas tähistatakse mingit suurt püha, mis vajab pikka ettevalmistamist perekonna vanemate naiste poolt...enne seda püha naiste suremus langeb, peale pühi aga hüppeliselt tõuseb, kuna peale pühi on vastutus möödas ja organism ei pea ennast enam elus püsimiseks pingutama...
Sama väsimuse ja minnalaskmisest effekt võib vabalt seletada pealtnäha müstilist surma ettetundmist
Vasta
#12
a ei tea kui sa koguaeg tunned nagu miskit kohustust või lood selle endale ise, kas siis ei suregi ära? Bleh või noh elab väga pikalt
Vasta
#13
Ma olen ka nn ette tundnud surma. Vanaema surma päeval ma asjatasin rahulikult kodus, ja pidin minema pärast lapsele lasteaeda järele. Kuskil poole 1 ajal tundsin aga järsku et peaks minema vanaema juurde. Ma ei tea mis see oli, või miks, aga ma tundsin et pean. Peale tükki aega kaalumist otsustasin aga siiski koju jääda. Õhtul sain teada et kella 1 ajal oli vanaema meie seast lahkunud.

See koputuse teema on ka tuttav. Mu isa rääkis et sel ööl kui vanavanaema suri, kuulis ta enda voodi kohal seinal kolme tugevat koputust. Ta ei osanud sel hetkel sellest midagi arvata, hommikul leidsid aga vanavanaema surnukeha.
Vasta
#14
Koputustest rääkides... Sarnane oli siis kui meie koer oli suremas suvilas, oli 31 detsember ja lumi oli maas. Kahjuks ise seal ei olnud nagu tavaliselt. Igatahes enne kui avastati meie Oki surnuna, koputas keegi 3 korda valjult ukse pihta. Vanaema miskipärast sai kohe aru et see head ei tähenda ja keelitas vanaisat et too ei teeks ust lahti. Tegi ikka, ja enäe... mitte midagi. Jälgi polnud maas ka, tähenab keegi jobu ei saanud ka pilamas käia.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu sõbranna vaim kaiiisa 12 6,118 11-11-2008, 10:08
Viimane postitus: Nazz
  Minu vanaema päevik blodred 10 5,352 25-05-2007, 22:25
Viimane postitus: tymuxas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat